Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.09.2014., 16:53   #21
Quote:
plavuša u duši kaže: Pogledaj post
Mesar, pekar, apotekar...( ona pjesma stara ko ja, odnosno ja starija pa me i pamćenje baš ne služi ) nije bitno, ali je bitno da režu epizode, a fakat mi nije jasno zašto
A Ezela moram brzo savladati da ne bi bilo

Kako nema reprize, a ni snimalice ( opet ali sada Novoj TV) moram pitati kako je jučer završilo? Jesu li se vidjeli po prvi puta? ( ja farbala ogradu jerbo stalno pada kiša pa ne gledah...) I jel bila scena u policijskoj stanici kad ga Yasin prebije na mrtvo ime? (to je baš nasilna scena, ne bi me čudilo da ni nje nije bilo)
zavrsilo je tako da Mahir ulazi na sud u odjelu sav skockan

ako je Yasin načelnik policije, onda je bila je ta scena
__________________
Svaki zaljubljeni muškarac ponaša se isto. Svaki muškarac koji nije zaljubljen ima svoj izgovor.
I to je jedina istina.
baby-deluxx is offline  
Old 10.09.2014., 18:08   #22
Quote:
plavuša u duši kaže: Pogledaj post
Mesar, pekar, apotekar...( ona pjesma stara ko ja, odnosno ja starija pa me i pamćenje baš ne služi ) nije bitno, ali je bitno da režu epizode, a fakat mi nije jasno zašto
A Ezela moram brzo savladati da ne bi bilo

Kako nema reprize, a ni snimalice ( opet ali sada Novoj TV) moram pitati kako je jučer završilo? Jesu li se vidjeli po prvi puta? ( ja farbala ogradu jerbo stalno pada kiša pa ne gledah...) I jel bila scena u policijskoj stanici kad ga Yasin prebije na mrtvo ime? (to je baš nasilna scena, ne bi me čudilo da ni nje nije bilo)
Ma ja pekar pomislila zbog njihovog Ismaila koji ima pekaru u mahali
ja nemam Novu TV pa ni neznam sta se desava, ali ako krate scene onda pod itno treba da smene termin jer to nije serija koja se daje u 18 h,
kod nas su poceli u 20h za da posle prebace na 21h
a evo baby-deluxx rekla dokle su stigli
znaci stigao Mahir avukat u sudu

ja cekam ovu III sezonu ( nikako da pocnu) ali dodjem i procitam komentare
denibas77 is offline  
Old 10.09.2014., 18:23   #23
Ako je Mahir došao na sud onda ga je prije toga i Yasin pretukao
Baš bladi scena.

A Mahir u plavom odjelcu
Queen Margot is offline  
Old 11.09.2014., 09:43   #24
Gleda li uopće itko?
Jučer sam pokušala pogledati kraj epizode, ali bilo je toliko reklama da sam odustala. Tako da ne znam kaj mogu komentirati .
Queen Margot is offline  
Old 11.09.2014., 12:20   #25
Quote:
Queen Margot kaže: Pogledaj post
Gleda li uopće itko?
Jučer sam pokušala pogledati kraj epizode, ali bilo je toliko reklama da sam odustala. Tako da ne znam kaj mogu komentirati .
gledala sam ja, ali brate, izludiše me te silne reklame! tak da mislim da ću odustati jer novu tv ne mogu snimati.
uglavnom, mahir nam se upoznao sa sutkinjom. malo je oštro krenula na njega. dobio je domaću zadaću da napiše neki izvještaj pa je dao to onom svom prijatelju odvjetniku. btw, feride ima super frizuru.
jonathana is offline  
Old 11.09.2014., 13:06   #26
termin prikazivanja je jako los

znaci upoznali se Feride- Hakim Hannam i Mahir odnosno Salih avukat



denibas77 is offline  
Old 11.09.2014., 23:11   #27
gledam dns epku i nekak mi se cini da Mahir nije bas nesto previse zapaljen za zaručnicu mu... mislim kuzim ja da tamo nema ljubakanja na cesti a pogotovo u ono doba, al nekak se prema njoj ponaša vise ko stariji burazer a ne budući muž
I ne kuzim zkj ona njegova sestra nju bas i ne voli?

Dns nije bilo ni jedne scene između Mahira i Feride
__________________
Svaki zaljubljeni muškarac ponaša se isto. Svaki muškarac koji nije zaljubljen ima svoj izgovor.
I to je jedina istina.
baby-deluxx is offline  
Old 12.09.2014., 08:57   #28
Je, baby, i meni se čini da Mahir nije baš previše zagrijan za Ayten. A i sestra, ... , aha, Ilknur, mu je to rekla. Kao nisi baš sretan sa zarukama i vjenčanjem. Nemoj se zaručiti. Prekini sada dok nije kasno. Vidi mene i moj život. Nešto u tom, stilu.

A zakaj ju njegova sestra ne voli? Meni se čini da Ayten i nije baš anđeo. Suzdržava se od svega zbog Mahira. Mislim da je naivna. Možda cura radi ili želi raditi neke stvari koje nisu primjerene curama i ženama u tradicionalnom turskom društvu. A pogotovo u ono vrijeme.
Queen Margot is offline  
Old 12.09.2014., 11:12   #29
Pozdrav narode
nije vas baš ulovilo, ono na prvu
Vjerujem da je krivo vrijeme prikazivanja, cjepkanje, reklame i ostale monade, a zbog Kare vrijedi se malo napatiti
Zašto Ilknur ne voli Aytenku, i ne mrzi je, samo vidi da joj abi nije zaljubljen. Karadayo natuk'o lijepih godinica, davno bilo vrijeme za ženidbu, cura u komšiluku, što bi rekli na svom mjestu (a zna se dobro i prodati, jedno lice za kuću, drugo za ulicu i prijateljice, treće za buduću svojtu) ostavljena babi u amanet..
Hadi bekleme, šta će dalje biti
da nisam praznih ruku
Spadalica is offline  
Old 12.09.2014., 13:15   #30
Pozdrav spadalo.

Hvala na poklonu

I ja mislim da nas nema jer je krivo vrijeme prikazivanja.

Danas sam dobila potvrdu da po odluci skraćuju epizode.

Znači, Ayten je ne dvolična, nego trolična .
Queen Margot is offline  
Old 12.09.2014., 15:05   #31
Gleda se gleda. Ja sam za sad oduševljena glumom glavnog tužioca Turguta a s nestrpljenjem očekujem scene Saliha (Mahira) i Feride.
anista1 is offline  
Old 12.09.2014., 15:43   #32
Quote:
anista1 kaže: Pogledaj post
Gleda se gleda. Ja sam za sad oduševljena glumom glavnog tužioca Turguta a s nestrpljenjem očekujem scene Saliha (Mahira) i Feride.
Kakvi ce jos sjajnih trenutaka imati Turgutcim, mamafi
jedan od najboljih likova u seriji-car,


a kako sto je Spadalo123 rekla Ajten je amanet, Ilknur samo nezeli da i njen brat (kao ona) bude snekim koga ne voli
Mahir je cekao/(mozda i) trazio neku u koju bi se zaljubio, zavoleo ali u mahali takve nije bilo, a tu je amanet, komsilica Ajten ...

denibas77 is offline  
Old 13.09.2014., 13:54   #33
Zanimljivo kak se uvijek u životu u nekoj situaciji nađe svjedok koji odmah mora reći što je vidio. I to prikaže kao škakljivu situaciju.
Ayten se je dobro snašla. To je rođakinja . Ali je poslije brže bolje išla provjeriti Mahira. Ljubomorna je.
Queen Margot is offline  
Old 13.09.2014., 14:45   #34
Ajme kako obožavam ovog Mahira, ima oko za sve
Kako je pogledao Feride na vratima, a ona ima onu tijaru na glavi
__________________
Čekam. Ne znam što i ne znam koga. Ali čekam.
Tonka 24 is offline  
Old 14.09.2014., 11:07   #35
Da, super je ta scena. A netom prije Feride priča s nećakinjom i opisuje joj princa. Točno onakvog kakav je Mahir. Ali Feride uopće nije svjesna da je opisala Mahira. Nije svjesna da joj je dotaknuo srce. I poslije mala kaže "To je taj princ."
Queen Margot is offline  
Old 15.09.2014., 19:31   #36
Još se sve polako zagrijava u seriji.

Koliko sam skužila, Ilknur nije Nazifova kćer nego pokćerka. Ona je Safijina kćer. Safije nije Mahirova majka, ali je Mahir Nazifov sin. Nazif ima još jednog sina. Da li je tom sinu Safije majka? Songul, da li su joj roditelji Safije i Nazif?

Feride je na kraju ipak dala Mahiru slučaj "Nazif Kara", a oca one djevojke Emine je pustila da se brani sa slobode.

Mahirova obitelj je iz podneblja u Turskoj gdje vlada krvna osveta. Otac ga je spasio od krvne osvete. Kako je do toga došlo? Vjerojatno ćemo saznati.

Izgleda da je ženskoj čeljadi na sudu zaigralo srce zbog Mahira.
Jedino je Hakim hanim još nedodirljiva. Sve su to gluposti. Ima ona važnijeg posla.
Queen Margot is offline  
Old 15.09.2014., 19:40   #37
Quote:
Queen Margot kaže: Pogledaj post
Još se sve polako zagrijava u seriji.

Koliko sam skužila, Ilknur nije Nazifova kćer nego pokćerka. Ona je Safijina kćer. Safije nije Mahirova majka, ali je Mahir Nazifov sin. Nazif ima još jednog sina. Da li je tom sinu Safije majka? Songul, da li su joj roditelji Safije i Nazif?

Feride je na kraju ipak dala Mahiru slučaj "Nazif Kara", a oca one djevojke Emine je pustila da se brani sa slobode.

Mahirova obitelj je iz podneblja u Turskoj gdje vlada krvna osveta. Otac ga je spasio od krvne osvete. Kako je do toga došlo? Vjerojatno ćemo saznati.

Izgleda da je ženskoj čeljadi na sudu zaigralo srce zbog Mahira.
Jedino je Hakim hanim još nedodirljiva. Sve su to gluposti. Ima ona važnijeg posla.

pa kad se ovo boldano prikazalo, ja bas pobožno pratim kak to nisam vidla
__________________
Svaki zaljubljeni muškarac ponaša se isto. Svaki muškarac koji nije zaljubljen ima svoj izgovor.
I to je jedina istina.
baby-deluxx is offline  
Old 15.09.2014., 19:57   #38
Danas je prikazano da je Nazif snimio poruke na ono čudo od tehnike i sve je redom spominjao pa je spomenu i još jednog sina (nisam mu zapamtila ime ) koji je u vojsci. E sad, tko je njemu majka, a tko otac .

Za Mahira u stvari pretpostavljam da mu Safije nije majka jer je stariji od Ilknur (i to je pretpostavka), a mislim da je Safije druga Nazifova žena. A kako je Mahir stariji od Ilknur (pretpostavka), a Ilknur nije Nazifova kćer, pa sam pretpostavila da Safije nije Mahirova majka.
Queen Margot is offline  
Old 15.09.2014., 20:02   #39
Quote:
Queen Margot kaže: Pogledaj post
Danas je prikazano da je Nazif snimio poruke na ono čudo od tehnike i sve je redom spominjao pa je spomenu i još jednog sina (nisam mu zapamtila ime ) koji je u vojsci. E sad, tko je njemu majka, a tko otac .

Za Mahira u stvari pretpostavljam da mu Safije nije majka jer je stariji od Ilknur (i to je pretpostavka), a mislim da je Safije druga Nazifova žena. A kako je Mahir stariji od Ilknur (pretpostavka), a Ilknur nije Nazifova kćer, pa sam pretpostavila da Safije nije Mahirova majka.
Orhan
A ja brijala da to malom unuku

A ko zna, možda su Ilknur posvojili
__________________
Svaki zaljubljeni muškarac ponaša se isto. Svaki muškarac koji nije zaljubljen ima svoj izgovor.
I to je jedina istina.
baby-deluxx is offline  
Old 15.09.2014., 20:11   #40
Quote:
baby-deluxx kaže: Pogledaj post
Orhan
A ja brijala da to malom unuku

A ko zna, možda su Ilknur posvojili
A mali se zove Nazif
Tako imamo veliki Nazif i mali Nazif.

A za Ilknur je moguće i to.

Bude se sve rasvjetlilo. Glavno da je Mahiru svanulo sa slučajem. Sad će Mahir sve suprotno od onoga što mu je Feride rekla . Ipak nije završio pravni fakultet nego životnu školu. I ipak je on muškarac u turskoj. Ne bude njemu neko žensko govorilo što on smije, a što ne smije raditi.
Queen Margot is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:25.