Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.10.2014., 22:19   #1
Muzev sef -sta mi se desava?

Vecer , htjela bih da otvorim dusu, jer se vec neko vrijeme osjecam lose.
Pocecu od pocetka, udata sam nekih pola godina, ukupno smo bili u vezi 2 godine.Zbog odlaska u inozemstvo (nesto i zbog pritiska moje majke "ne moze se kroz zivot sam,u nepoznato" i samog unutrasnjeg pritiska " mozda je ipak vrijeme") odlucili smo da se vjencamo.Djece nemamo.
Moj muz je dobar covjek,zna da bude glasan i da se iznervira,ali u sustini je dobra osoba.Pomaze u svemu. Strast neku prema njemu nemam, ali eto vodimo ljubav,ne gadi mi se. Ali nema leptirica u trbuhu, da mastam o njemu, nego eto...obavimo to kao muskarac i zena. Ne poznaje jezik zemlje u kojoj zivimo, nema vremena da uci,a nema ni volje. Ja ga pricam skoro kao maternji.

Vrlo brzo sam mu nasla posao, tako sto sam konkurisala u njegovo ime i prevela sve dokumente i tako online slala. Ubrzo su zbog impresivnog cv-ja pocele da stizu poslovne ponude i pozivi za probni rad (ima veoma iskustva u svojoj struci,ali jezik ne zna nista). Tako se zaposlio ovdje gdje sada radi i tu je pocinje moj emotivni problem.
Njegov sef je jako primamljiv i sexy muskarac.Vrlo cesto sam primorana da komuniciram s njim putem e-maila, kada ima nesto da saopsti i vezi radnih obaveza mog muza. Inace sam odmah konstatovala da je jako zgodan i sexy ,cim sam ga vidjela na web sajtu njegove firme u kojoj je muz i dobio posao.

Neki dan je bila iznimna situacija, vlakovi nisu vozili i muz je ostao zarobljen u tom gradu (zivimo u jednom gradi,a on putuje u drug grad). Zvala sma njegovog sefa da pitam na koji nacin da dodje kuci, moze li ga neko dovesti, sta ce covjek ,ne poznaje jezik, nema vlaka, stoji na ulici.Niko se nije javio na telefon u kancelariji, jer su svi bili otisli doma. Isprepadana, kako ce ovaj doci kuci,nadjem ga na fejsu i objasnim situaciju,da reagira jer pada noc.

Ubrzo se muz snasao, dosao je taxijem (ali to nije sada bitno za temu). Bitno je da je mene sef ujutru nazvao telefonom (vidio je propustene pozive) ,prvo je pitao za muza ,rekao da se ne sekiram,on ce sve troskove prevoza da refundira, poslije je poceo da prica privatne stvari,kako je isao lijecniku,ima visoku temepraturu (ja sam zdr.radnik,on to zna preko muza). Toliko sam bila iznenadjena kako je fin i pristojan, a tako zvuci sexy. Poslije me stavio na fejsu u prijatelje kada je iscitao moju poruku i tamo. Tako sam stekla priliku da vidim njegove privatne fotografije ,pa on je stvarno vauuu...vec nekoliko dana vrlo intenzivno razmisljam o njemu.Hvatam sebe da razmisljam "o njemu" kao muskarcu, ulazim u fejs.

Znam dosta o njemu,preko muza, da je samac,nije ozenjen, oko 40- ima,navike ,ponasnje, sta jede,pije...jer muz to svaki dan prepricava i muz je na neki nacin zadivljen njime. Onda mi je ispricao kako je pitao za mene,u smislu sta ja radim poslovno (mada vec zna),pa onda tako neka pitanja,kao u vezi muza,ali sam zakljucila da pokusava da od muza da izvuce informacije.Muz jako lose poznaje jezik, ne umije da odgovori, pa mozda nije skontao pravi razlog sefove srdacnosti i zainteresovanosti.

Prosto ne znam da li je ovo prolazna faza,da li sam normalna, osjecam leptirice u trbuhu prema tom muskarcu.
Ja znam da sam svjesno usla u brak bez strasti,nisam to smatrala bitnim. Do sada sam bila zaljubljena samo par puta u zivotu i to mi je donijelo samo razocaranja i bol, nisam uspjela sa tim muskarcima osnovati zajednicki zivot, jos sam bila i povrijedjena od njih. Smatrala sam bolje mi je mir,da mogu da se posvetim radu i imam muskarca kraj sebe, nego li strast i zaljubljenost,pitala sam se da li to uopce postoji, to je samo zabluda.Da li sam pogrijesila ?...zasto me toliko uzbudjuje ovaj takoreci nepoznati muskarac?

Sta uopce da radim od sebe..?
Samo molim vas,nemojte da tema ode u pravcu braka i muza i da to analiziramo, voljela bih da vise ode u pravcu ovog sexy muskarca i strasti. Sta mi je ciniti?

Zadnje uređivanje Leontina11 : 18.10.2014. at 22:33.
Leontina11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2014., 22:22   #2
Quote:
Leontina11 kaže: Pogledaj post
Vecer , htjela bih da otvorim dusu, jer se vec neko vrijeme osjecam lose.
Pocecu od pocetka, udata sam nekih pola godina, ukupno smo bili u vezi 2 godine.Zbog odlaska u inozemstvo (nesto i zbog pritiska moje majke "ne moze se kroz zivot sam,u nepoznato" i samog unutrasnjeg pritiska " mozda je ipak vrijeme") odlucili smo da se vjencamo.Djece nemamo.
Moj muz je dobar covjek,zna da bude glasan i da se iznervira,ali u sustini je dobra osoba.Pomaze u svemu. Strast neku prema njemu nemam, ali eto vodimo ljubav,ne gadi mi se. Ali nema leptirica u trbuhu, da mastam o njemu, nego eto...obavimo to kao muskarac i zena. Ne poznaje jezik zemlje u kojoj zivimo, nema vremena da uci,a nema ni volje. Ja ga pricam skoro kao maternji.
Vrlo brzo sam mu nasla posao, tako sto sam konkurisala u njegovo ime i prevela sve dokumente i tako online slala. Ubrzo su zbog impresivnog cv-ja pocele da stizu poslovne ponude i pozivi za probni rad (ima veoma iskustva u svojoj struci,ali jezik ne zna nista). Tako se zaposlio ovdje gdje sada radi i tu je pocinje moj emotivni problem.
Njegov sef je jako primamljiv i sexy muskarac.Vrlo cesto sam primorana da komuniciram s njim putem e-maila, kada ima nesto da saopsti i vezi radnih obaveza mog muza. Inace sam odmah konstatovala da je jako zgodan i sexy ,cim sam ga vidjela na web sajtu njegove firme u kojoj je muz i dobio posao. Neki dan je bila iznimna situacija, vlakovi nisu vozili i muz je ostao zarobljen u tom gradu (zivimo u jednom gradi,a on putuje u drug grad). Zvala sma njegovog sefa da pitam na koji nacin da dodje kuci, moze li ga neko dovesti, sta ce covjek ,ne poznaje jezik, nema vlaka, stoji na ulici.Niko se nije javio na telefon u kancelariji, jer su svi bili otisli doma. Isprepadana, kako ce ovaj doci kuci,nadjem ga na fejsu i objasnim situaciju,da reagira jer pada noc.
Ubrzo se muz snasao, dosao je taxijem (ali to nije sada bitno za temu). Bitno je da je mene sef ujutru nazvao telefonom (vidio je propustene pozive) ,prvo je pitao za muza ,rekao da se ne sekiram,on ce sve troskove prevoza da refundira, poslije je poceo da prica privatne stvari,kako je isao lijecniku,ima vidoku temepraturu (ja sam zdr.radnik,on to zna preko muza). Toliko sam bila iznenadjena kako je fin i pristojan, a tako zvuci sexy. Poslije me stavio na fejsu u prijatelje kada je iscitao moju poruku i tamo. Tako sam stekla priliku da vidim njegove privatne fotografije ,pa on je stvarno vauuu...vec nekoliko dana vrlo intenzivno razmisljam o njemu.Hvatam sebe da razmisljam "o njemu" kao muskarcu, ulazim u fejs.
Znam dosta o njemu,preko muza, da je samac,nije ozenjen, oko 40- ima,navike ,ponasnje, sta jede,pije...jer muz to svaki dan prepricava i muz je na neki nacin zadivljen njime. Onda mi je ispricao kako je pitao za mene,u smislu sta ja radim poslovno (mada vec zna),pa onda tako neka pitanja,kao u vezi muza,ali sam zakljucila da pokusava da od muza da izvuce informacije.Muz jako lose poznaje jezik, ne umije da odgovori, pa mozda nije skontao pravi razlog sefove srdacnosti i zainteresovanosti.
Prosto ne znam da li je ovo prolazna faza,da li sma normalna, osjecam leptirice u trbuhu prema tom muskarcu.
Ja znam da sam svjesno usla u brak bez strasti,nisma to smatrala bitnim. Do sada sam bila zaljubljena samo par puta u zivotu i to mi je donijelo samo razocaranja i bol, nisam uspjela sa tim muskarcima osnovati zajednicki zivot, jos sam bila i povrijedjan od njih. Smatrala sam bolje mi je mir,da mogu da se posvetim radu i imam muskarca kraj sebe, nego li strast i zaljubljenost.Da li sam pogrijesila ?...zasto me toliko uzbudjuje ovaj takoreci nepoznati muskarac?
Sta uopce da radim od sebe..?
Samo molim vas,nemojte da tema ode u pravcu braka i muza i da to analiziramo, voljela bih da vise ode u pravcu ovog sexy muskarca i strasti. Sta mi je ciniti?

Zadnje uređivanje Leontina11 : 18.10.2014. at 22:28.
Leontina11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2014., 22:59   #3
Pa ne možemo mi otići u njegovom pravcu ali ti sigurno hoćeš
__________________
When the power of Love overcomes the love of power, the world will know peace.
skorpionka87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2014., 23:06   #4
Šta očekuješ da ti kažemo?
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2014., 23:07   #5
Quote:
Leontina11 kaže: Pogledaj post
Vecer , htjela bih da otvorim dusu, jer se vec neko vrijeme osjecam lose.
kako ti se da samo više....
__________________
Tisuću stepenica do vrha, jedna do dna
Gefutko is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2014., 23:10   #6
Bila bih zahvalna za jos neki savjet? Da li da i dalje ostanem sluzbena ,jer komunikacija se mora nastaviti zbog posla, ili da na neki nacin natuknem o svojim razmisljanjima? Ne bih zeljela da se sve zakomplicira. On je nesto suzdrzan, mislim da je zbog mog muza,zamisljao me kao neku stariju ,prosjecnu zenu, jer tako su odisali mojie e-mailovi-sluzbeno. Sada je dobio uvid u moj fejs i mislim da je tu ustuknuo, sada ne zna sta ce, zablokirao je, kao ni ja sto ne znam. Situacija jeste delikatna...
Leontina11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2014., 23:12   #7
Jeli se zelis puknit s tim likom? Zelis? Pa pukni se na vasu radost i odusevljenje
__________________
HDZ=SDP
miky0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2014., 23:12   #8
Po naslovu sam mislio da hoces orobit muzev SEF, pun para i to, a kad ono, samo šef...
__________________
Pijem suze hadezenjara! :D
Srrrrrrk!
Leman_Russ is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2014., 23:17   #9
Ne znam koji savjet ocekujes? Idi ...jedan je zivot ,bolje da zalis sto jesi nego sto nisi,tako nesto ?

Svjesno izaberes brak bez strasti a onda zelis strast. Ne znam rijesi najprije svoj brak i zelis li nastaviti tako zivjeti. Jer ruku na srce privlacnih muskaraca ce uvijek biti na tvom putu ti samo moras odluciti sto zelis?
To ti nitko od nas ne moze reci
BoMe is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2014., 23:23   #10
Quote:
miky0 kaže: Pogledaj post
Jeli se zelis puknit s tim likom? Zelis? Pa pukni se na vasu radost i odusevljenje
Ne,ne nije rec uopce o tome. A mislim da i nije moguce, jer smo oboje suzdrzani u komunikaciji i ocekujemo da se ono drugo prvo javi. Mozda sada i on na nekom njihovom domacem forumu ili sa prijateljima uz pivo poteze ovo isto pitanje,pade mi na pamet.
Svidja mi se, nije samo fora jeb.ati se s nekim i vise se nikada ne vidjeti.To mi ne treba, ne ispunjava me pomisao na to. Prosto mi se svidja osjecaj leptirica u trbuhu ,on kao muskarac kompletan...prosto ne znam sta mi je ciniti?
Zena osjeti kada se svidja nekom muskarcu, ja to osjecam..ali ne mogu da prva potezem incijativu, jer moram biti suzdrzana jer je muz njegov zaposlenik.
Desava se da se zena zaljubi ,imaju i djecu,pa se razvedu. Ne zatvaram vrata ni pred jednom mogucnoscu...
Leontina11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2014., 23:25   #11
Quote:
Leontina11 kaže: Pogledaj post
Ne,ne nije rec uopce o tome. A mislim da i nije moguce, jer smo oboje suzdrzani u komunikaciji i ocekujemo da se ono drugo prvo javi. Mozda sada i on na nekom njihovom domacem forumu ili sa prijateljima uz pivo poteze ovo isto pitanje,pade mi na pamet.
Svidja mi se, nije samo fora jeb.ati se s nekim i vise se nikada ne vidjeti.To mi ne treba, ne ispunjava me pomisao na to. Prosto mi se svidja osjecaj leptirica u trbuhu ,on kao muskarac kompletan...prosto ne znam sta mi je ciniti?
Zena osjeti kada se svidja nekom muskarcu, ja to osjecam..ali ne mogu da prva potezem incijativu, jer moram biti suzdrzana jer je muz njegov zaposlenik.
Desava se da se zena zaljubi ,imaju i djecu,pa se razvedu. Ne zatvaram vrata ni pred jednom mogucnoscu...
Eto vidis, iskoristi sve blagodati zivota
__________________
HDZ=SDP
miky0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2014., 23:25   #12
Quote:
Gefutko kaže: Pogledaj post
kako ti se da samo više....
Znate se?
__________________
When the power of Love overcomes the love of power, the world will know peace.
skorpionka87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2014., 23:31   #13
Quote:
skorpionka87 kaže: Pogledaj post
Znate se?
E da ti je znati
__________________
Tisuću stepenica do vrha, jedna do dna
Gefutko is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2014., 23:40   #14
Mene u ovom trenutku najvise kopka, pa bih voljela savjet, trebam li ja ovom muskarcu natuknuti svoja razmisljanja (osjecanja) ili hinjiti hladnocu i profesionalnost? Bojim se kako se on reagirati ?Ne bih zeljela da se osramotim ili napravim neku pizdariju. Prosto osjecam potrebu da pricam s njim normalno,a ne da mi svaki e-mail pocinje "veoma postovani, Herr ....,zelim da vas obavijestim ,bla,bla ". Doduse on je uvijek pocinjao sa Hallo ,a zavrsavao sa Grüße, neformalno.
Kako muskarci uopce razmisljaju u ovakvim situacijama? Sta biste vi mislili o cijeloj situaciji da ste na njegovom mjestu?
Leontina11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2014., 23:53   #15
Quote:
Leontina11 kaže: Pogledaj post
Mene u ovom trenutku najvise kopka, pa bih voljela savjet, trebam li ja ovom muskarcu natuknuti svoja razmisljanja (osjecanja) ili hinjiti hladnocu i profesionalnost? Bojim se kako se on reagirati ?Ne bih zeljela da se osramotim ili napravim neku pizdariju. Prosto osjecam potrebu da pricam s njim normalno,a ne da mi svaki e-mail pocinje "veoma postovani, Herr ....,zelim da vas obavijestim ,bla,bla ". Doduse on je uvijek pocinjao sa Hallo ,a zavrsavao sa Grüße, neformalno.
Kako muskarci uopce razmisljaju u ovakvim situacijama? Sta biste vi mislili o cijeloj situaciji da ste na njegovom mjestu?
jel ovo stvarna prica ili navlakusa nekakva?
agitator totali is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2014., 23:56   #16
To je moj trenutni zivot,nisu nikakve navlakuse.Ne razumijem, cemu takvo pitanje?
Leontina11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2014., 00:07   #17
Ka prvo prestani sa tim formalnim,
jer ti je na neki nacin barem u mailu ponudio vec ti.

Ka drugo, zasto ne pozoves muzevog sefa na veceru Doma u prisustvu muza.
Jedno je Telefon i Mail, drugo je ipak uzivo.
Vidis dali ostaje simpatican. Mozda vidis da je on jednostalno ljubazan jer je takav. Jer vidis da ti je i muz od njega na neki nacin ocaran.
Nije nista nemoralna na veceri ali mozes puno viditi.

Sta se tice tvog braka i veze te, pa pocela si s necim sta je za tebe okay ali vidis da to nije to. Mislim da ako ostanes u Tom braku da ce biti jos puno drugih potencialnih s kojima ce ti se slicno desiti, jer jednostalno ti u vezi fali ono nesto. Tvoj muz je tebi kao prijatelj sa povlasticom ali ne daje ti sve sta ti nedostaje.
Njezna is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2014., 00:09   #18
Quote:
Leontina11 kaže: Pogledaj post
Mene u ovom trenutku najvise kopka, pa bih voljela savjet, trebam li ja ovom muskarcu natuknuti svoja razmisljanja (osjecanja) ili hinjiti hladnocu i profesionalnost? Bojim se kako se on reagirati ?Ne bih zeljela da se osramotim ili napravim neku pizdariju. Prosto osjecam potrebu da pricam s njim normalno,a ne da mi svaki e-mail pocinje "veoma postovani, Herr ....,zelim da vas obavijestim ,bla,bla ". Doduse on je uvijek pocinjao sa Hallo ,a zavrsavao sa Grüße, neformalno.
Kako muskarci uopce razmisljaju u ovakvim situacijama? Sta biste vi mislili o cijeloj situaciji da ste na njegovom mjestu?
Da te pitam nesto ? Ok nema strasti prema muzu ,a ima li postovanja?
Ako ima postovanja onda ces ga ispostovati i pomoci mu u poslu te biti iskljucivo profesionalna sa njegovim sefom. Ili ces mu reci da to nije to i da ne zelis provesti zivot bez srasti i leptirica. Jos malo i predvidjam odbojnost prema muzu, cim se nadje netko tko ce ti razbuktavati mastu

Moras rijesiti sto ces sa svojim zivotom i svojim brakom ,nije ti sad problem kako ces odgovarati njegovom sefu i kako mu pokazati da si zainteresirana.
Nitko ne kaze da trebas ostati u braku ali ako sad ne rijesis problem koji imas, dolazit ce i novi muskarci i nova iskusenja.
BoMe is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2014., 00:35   #19
ja bi na tvom mjestu pukla prvi dan kada bih osjetila leptirice..savjedocim masu puta istim pricama..i sto se dogadja..ljudi ostaju iz sigurnosti u braku,svrljaju sa strane..rasture brak a i rasture tu novu vezu..ostanu sami.da sam na tvom mjestu,moj suprug(sa kojim nebih imala leptirice )bi znao da sam u braku iz sigurnosti sa njim,a da imam druge.to je isto deal..trazi si takvoga..ima i takvih,samo su stariji i iskusniji i vrlo su rijetki.tada mozes imati oboje i ne gubiti
extrarockbaby is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2014., 00:39   #20
Quote:
extrarockbaby kaže: Pogledaj post
da sam na tvom mjestu,moj suprug bi
....dobio povišicu
__________________
Tisuću stepenica do vrha, jedna do dna
Gefutko is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:41.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger