Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija > Kuhinja bez mesa

Kuhinja bez mesa Vegetarijanstvo, veganstvo, makrobiotika i ostala bezmesna prehrana

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.09.2015., 17:28   #1
Veganski junk food

Dakle, što je to veganski junk food?
Drugo pitanje je što izbjegavate konzumirati jer mislite da je nezdravo a vegansko je?



Ja se recimo klonim praznih kalorija iz kojekakvih grickalica.Također ne jedem niti rafinirane šećere u bilo kojem obliku i umjetne zaslađivače.
šipak is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2015., 16:26   #2
Veganski junk food bi bio isto što i obični junk food samo bez životinjskih proizvoda. A sad ovisi od osobe do osobe što za njih znači veganski junk food. Npr. nekima je pizza a meni je pizza najnormalniji obrok jer ona koju ja radim nema veze s ovom "uobičajenom". Za mene je junk food pržena hrana, čipsevi te kupovni veganski sirevi i salame i veganski sladoledi.
To jedino i izbjegavam. Junk food običavam sama raditi u zdravijoj verziji ili pronađem nešto što odgovara mojim kriterijima
nella4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2015., 15:40   #3
Quote:
nella4 kaže: Pogledaj post
Npr. nekima je pizza a meni je pizza najnormalniji obrok jer ona koju ja radim nema veze s ovom "uobičajenom".
Uopće mi je teško zamislit vegansku pizzu, a da je junk. Tijesto zamijesiš od integralnog brašna, a gore ide hrpa povrća. Po čemu je to junk?

Nego, mislim da veganima nije toliko problematično povremeno se prepustit junku, već dugoročno zanemarivat neke skupine namirnica, npr. prerijetko jest zeleno ili mahunarke ili ne uzimat b12... I tak.
__________________
otpis
peronja is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2015., 00:29   #4
Quote:
peronja kaže: Pogledaj post
Uopće mi je teško zamislit vegansku pizzu, a da je junk. Tijesto zamijesiš od integralnog brašna, a gore ide hrpa povrća. Po čemu je to junk?
A ima ljudi koji to smatraju junkom zbog vječnog straha od ugljikohidrata...
nella4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2015., 21:08   #5
A ne znam, da mom mozgu fali glukoze, možda bih i sama svašta pisala po internetu.
__________________
otpis
peronja is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2015., 20:12   #6
npr. kad se maslac zamjeni s margarinom
Frankie is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2015., 10:32   #7
veggie burgeri

https://instagram.com/explore/tags/veggieburger/
Bolji od tebe is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2015., 00:28   #8
Quote:
šipak kaže: Pogledaj post
Dakle, što je to veganski junk food?
Drugo pitanje je što izbjegavate konzumirati jer mislite da je nezdravo a vegansko je?



Ja se recimo klonim praznih kalorija iz kojekakvih grickalica.Također ne jedem niti rafinirane šećere u bilo kojem obliku i umjetne zaslađivače.
Veganski junk food su za mene prženi krumpirići, čipsevi i sve ostalo što se prži u ulju.
A odbijam jesti tjesteninu jer smatram da nije hranjivo
korytella is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2015., 15:51   #9
Molim vas da mi neko kaže iz prve ruke o biljnom siru kao alternativi siru životinjskog porijekla. Jeo sam ga u pizzi, više ga ne jedem, jer se više ne stavlja u junk food vege pizzu koju sam jeo, a možda bi si sam pravio, pa me zanimaju mišljenja. Hvala.
Vegan power is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2015., 23:55   #10
Quote:
Vegan power kaže: Pogledaj post
Molim vas da mi neko kaže iz prve ruke o biljnom siru kao alternativi siru životinjskog porijekla. Jeo sam ga u pizzi, više ga ne jedem, jer se više ne stavlja u junk food vege pizzu koju sam jeo, a možda bi si sam pravio, pa me zanimaju mišljenja. Hvala.
Ja samo za pizzu koristim iz bio&bio Viana. Ima u tipu mozzarelle i gaude. Sam po sebi i nema neki okus ali kad je na pizzi onda je dobar i dobro se topi
nella4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2015., 00:10   #11
Nella 4 hvala ti. Neki biljni sirevi u sebi sadrže surutku, mliječne proteine.
Vegan power is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2015., 22:23   #12
Quote:
Vegan power kaže: Pogledaj post
Nella 4 hvala ti. Neki biljni sirevi u sebi sadrže surutku, mliječne proteine.
ovaj je zapravo i dobar što se tiče sastojaka, nema toliko kemije
nella4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2015., 18:01   #13
Da, vidim, pogledao sam na netu i ne bi trebalo da je problematičan.

Što se tiče generalno teme o junk vegan foodu, izbjegavam sve ono što nije zdravo (bez obzira da li je ili nije životinjskog porijekla), ili eventualno pojedem u minimalnim količinama i jako rijetko. (rafinirani šećer nikako, prženje na ulju rijetko, zaslađivače najminimalnije itd.)
Vegan power is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2015., 20:36   #14
vegetarijanska pizza,

https://www.instagram.com/p/_Kk50RsN...presleyspantry
Bolji od tebe is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2016., 04:59   #15
Hrana pržena u ulju, npr. pomfrit. Obožavam ga , ali ga jedem jednom do dvaput mjesečno i samo kao prilog. Industrijska hrana tipa slatkiši i slane grickalice su junk, to ne jedem. Bijeli šećer i margarin. Sokovi.
SmthSpecial is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2016., 14:58   #16
Quote:
Vegan power kaže: Pogledaj post
Molim vas da mi neko kaže iz prve ruke o biljnom siru kao alternativi siru životinjskog porijekla. Jeo sam ga u pizzi, više ga ne jedem, jer se više ne stavlja u junk food vege pizzu koju sam jeo, a možda bi si sam pravio, pa me zanimaju mišljenja. Hvala.
Ne znam kakvi su ti biljni sirevi, ali one zamjene za sir su odvratne
pčelica88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2016., 16:25   #17
Quote:
Vegan power kaže: Pogledaj post
Molim vas da mi neko kaže iz prve ruke o biljnom siru kao alternativi siru životinjskog porijekla. Jeo sam ga u pizzi, više ga ne jedem, jer se više ne stavlja u junk food vege pizzu koju sam jeo, a možda bi si sam pravio, pa me zanimaju mišljenja. Hvala.
Vilifeveganski sirevi su OK, mlječnog okusa, ali meni osobno u strukturi fali ona rastezljivost i gumasto-žvakasta konzistencija, u prijevodu malo su mi šmrkljasti kad se istope
Plus je to jer ih sad ima u svim Super Konzumuma.
http://www.veganopolis.net/veganski-.../none/none/212

Inače doma radim sama sir od slanutka (koji nije ni gumast ni žvakast ni rastezljiv) ali mi je fin..

SIR
½ šalice vode od slanutka
¼ šalice vode
¾ šalice slanutka
1 žličica limunovog soka
1 žličica agar agara
1 žlica gustina
2 žlice prehrambenog kvasca
Soli po okusu
3 žlica ulja (kokos bez mirisa ili maslinovo)

Sve skupa dobro uzblendati pa staviti u tavicu i na tihoj vatri skuhati dok se ne zgusne i počne razvlačiti. Sipati u namašćene zdjelice da se ohladi. Koristiti kao sir na pizzi ili po okusu.

Zadnje uređivanje šipak : 07.01.2016. at 16:57. Reason: RECEPT
šipak is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2016., 18:02   #18
Violife mi je dobar jedino Pizza blok, kojeg nema u Konzumu, ako se ne varam, barem kod nas u Osijeku nisam vidjela, ali se može naručiti online.
Kupujem u Srbiji Mama's sir, koji mi je super za recimo tost sendviče, fino se topi
Iz Njemačke mi donesu Wilmersburger - odlični sirevi, imaju i za pizzu i u listovima za sendviče s čilijem, gljivama, paprikom, cheddar, stvarno su fini!

pčelica88, to jednostavno trebaš probati, nekom su neki bljak, nekome su fini, sve ovisi. Meni sir kao sirasti okus ne fali, već nešto tako što se rastopi. Tako da su mi ovi sasvim ok.
SmthSpecial is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2016., 20:25   #19
Quote:
SmthSpecial kaže: Pogledaj post

pčelica88, to jednostavno trebaš probati, nekom su neki bljak, nekome su fini, sve ovisi. Meni sir kao sirasti okus ne fali, već nešto tako što se rastopi. Tako da su mi ovi sasvim ok.
Struktura im je previše plastična. Dakako, pričam o zamjeni za sir, ne znam je li to isto kao i biljni sir. No, svatko jede što mu paše
pčelica88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2016., 14:36   #20
Pčelice na koje zamjene za sir misliš da nisu fini? Ima i pojava da ljudima danas podmeću mix biljnih sireva, i prodaju to pod "kravlji" sir. Eto, kako se iz neke prevare mogu raditi i "dobra djela"

Šipak, Violfie je dobar sir, mada mi se čini da je malo skuplji.
Uu, svaka čast za ovaj DIY sir iako, sada kada gledam tvoj recept, razmišljam da li bi se od toga mogao izvući i koji falafel ?

SmthSpecial, ja koristim taj Mama s pizza sir. On košta oko 4.5 eura po kilogramu. Dakle, isplati se, a i fin je. Ja ga stavljam na pizzu da se istopi, a stavljam ga i u sendviče sa salatom, ali ga ne topim, i kao takav je ukusan. Inače, radi se o grčkoj firmi Gristiren, i ako im je za vjerovati, trude se da što bolje ponude, i da što bolje posluju. Izbjegavaju GMO, paze na svoje radnike i zaposlene, koji zajedno sa njima sudjeluju u odlukama i procesu pravljenja ovih sireva, poštuju regulative koje se odnose na zdravstvene i radne uslove, štede energiju, smanjuju količinu otpada, recikliraju. Dobri su i s te strane, tako da i od mene preporuka.

Evo moja pizza za koju sam koristio navedeni sir: http://tinypic.com/r/25un1j7/9

Meni sir kao sir ne fali, jer godinama nisam jeo ni sir ni pizzu, tek zadnjih godinu dana sam počeo kupovati pizzu koja je imala biljni sir, ali nakon što je izbacila, počeo sam si praviti sam. Mogao bih i bez sira i bez pizze.

Zadnje uređivanje Vegan power : 08.01.2016. at 14:47.
Vegan power is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:36.