Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.12.2015., 17:10   #1
Najam dječje opreme :)

Drage forumašice, moja sestra ( jedna super mama četvoro male djece <3) je iz iskustva i iz razgovora s poznanicama vidjela da ima potreba u Hrvatskoj za uslugom koja baš i ne postoji kod nas, a to je iznajmljivanje dječje opreme...pa bi trebale Vašu pomoć da malo šire čujemo mišljenje i stavove...
Moderatorica nam je dala dopuštenje da stavilo link za kratki upitnik - naravno da izrazite kakva su Vaša mišljenja na temu!

http://goo.gl/forms/473Aq5lj5z

Hvala puno mame i valjda poneki tata? ))
Atinevix is offline  
Old 17.12.2015., 19:26   #2
kj
__________________
Ako postoji nešto što želimo promijeniti kod djeteta, trebamo vidjeti nije li to nešto što bismo prvo trebali promijeniti u nama samima
Monstera is offline  
Old 17.12.2015., 20:57   #3
fora!
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is offline  
Old 17.12.2015., 21:44   #4
super ideja! pogotovo za glomazne ili skupe stvari koje se kratko koriste.
ana:) is offline  
Old 17.12.2015., 21:48   #5
nadam se da i anketu ispunjavate

btw, u anketi fali AS ko opcija najma, meni se cini uzasno vazna stvar
al isto tako, trebalo bni postojati mogucnost gledanja i isprobavanja stvari,a ne samo dostave.

e i sjedalica za bicikl, sanjke....
__________________
Ako postoji nešto što želimo promijeniti kod djeteta, trebamo vidjeti nije li to nešto što bismo prvo trebali promijeniti u nama samima
Monstera is offline  
Old 22.12.2015., 16:32   #6
Quote:
nosorog kaže: Pogledaj post
nadam se da i anketu ispunjavate

btw, u anketi fali AS ko opcija najma, meni se cini uzasno vazna stvar
al isto tako, trebalo bni postojati mogucnost gledanja i isprobavanja stvari,a ne samo dostave.

e i sjedalica za bicikl, sanjke....
E pa da, sanjke, super ideja.

Za AS si u pravu, meni je trebala.

Onaj carrier za bicikl isto bih unajmila.
MMovca is offline  
Old 23.12.2015., 20:55   #7
Mislim da bi bilo super da postoji tako nešto. Znam da sam razmišljala o tome za babywatcher i vagu za bebe. Sad bih voljela iznajmiti nosiljku za bebe da vidim štima li nam onakva kakvu bih da kupim ili ne. Sigurno će biti još toga, ali sam nova mama pa ni ne znam za pola stvari koje su cure gore nabrojale.
kachunchica is offline  
Old 24.12.2015., 13:50   #8
Ovo s iznajmljivanjem je super ideja. Ako zazivi steta sto necu vise imati priliku koristiti.😄
Nego, u anketi fali opcija da smo neku stvar dobili. Za takve sam stavila opciju da smo kupili.
Takodjer, kod stvari kojebi iznajmljivali bi bilo dobro staviti opciju"ne znam", jer dosta toga ja niti ne bih koristila opcenito pa da se ne dobije krivi dojam.

Meni je super i koncept koji imaju u Švedskoj - grad osigurava guralice/bicikle, a po timi sanjke. Stoje u parkićima i djeca ih koriste i sve se uredno vrati. Cak imaju i kutak s kavom. Postoji cjenik i roditelji sami ostavljaju novce. Dobro, mi smo balkanci pa tko zna kako bi to funkcioniralo ali trebamo se mijenjati...
Cepin40 is offline  
Old 24.12.2015., 13:51   #9
Ja bih recimo trebutno iznajmila planinarsku nosiljku!
Cepin40 is offline  
Old 27.12.2015., 22:51   #10
˝Žao mi je, upitnik "Ponuda dječje opreme u Hrvatskoj - iskustva i stavovi" više ne prima odgovore.˝
FIGICA is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:29.