Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.08.2016., 01:44   #1
Şükrü Özyıldız



Datum rođenja: 18.2.1988.
Mjesto rođenja: Izmir, Turska
Serije: Derin Sular (2011)
Fatmagül'ün suçu ne (2011)
Uçurum (2012)
Çalıkuşu (2013)
Benim Hala Umudum Var (2013-2014)
Şeref Meselesi (2014)
Tatlı Küçük Yalancılar (2015)
Kış Güneşi (2016)
Filmovi: Neva (2013)
Sevimli Tehlikeli (2015)
Herşey Aşktan (2016)
__________________
Jeste li se ikada probudili i poželjeli svoje snove nazad ? Ja jesam.- Eyşan ♥
Ezel ve Eyşan Unutamıyorum
S.N.O.B is offline  
Old 28.08.2016., 07:42   #2
Ljepotan dobio temu na Forumu HR
Da vam pravo kažem,tomu se nisam nadala...barem ne uskoro.Ne zato što on to ne zaslužuje,nego se nisam nadala nekoj seriji u nas..bar ne u dogledno vrijeme.
Neyse,hoşgeldiniz Şukru
I nešto sa njegovog instagrama
11tena is online now  
Old 28.08.2016., 08:16   #3
Dečko je slatkiš, samo mi se ne sviđa kako mu stoje brkovi. Draži mi je u ovom izdanju..!


anamarie 25 is offline  
Old 28.08.2016., 08:47   #4
Quote:
anamarie 25 kaže: Pogledaj post
Dečko je slatkiš, samo mi se ne sviđa kako mu stoje brkovi. Draži mi je u ovom izdanju..!


https://s-media-cache-ak0.pinimg.com...064ba433cb.jpg[
Mislim da je to za ulogu ufilmu
... https://www.instagram.com/p/BJN81Dhh...=sukruozyildiz

Nastavljamo sa upoznavanjem,uživajmo u tome..
Bit će tu materijala
11tena is online now  
Old 28.08.2016., 15:43   #5
Lijepo da je i ovaj zgodni i talentirani momak dobio svoju stranicu!

Ima na stranici Showbiz VL intervju s njim i poneka slikica....pa tko voli...nek izvoli....
nala321 is offline  
Old 28.08.2016., 15:54   #6
Prvi put ga gledam u Kis Gunesi, i dečko obara na svakom nivou, definitivno zaslužuje svoje mjesto i ovdje. Želim mu uspješnu i dugu karijeru jer ima sve preduvjete. Jos kad sam pročitala neki njegov intervju sam se još više zakačila za ovog macana. Neopterećen sobom, poslom, životom, pravo zaigran i tako mu dobro stoji.
Frumentius is offline  
Old 28.08.2016., 19:25   #7
Pokušavamo sakriti svoje osjećaje ali zaboravljamo..
Naše oči govore



Ovo je izvadak na snimanju za Marie Claire 2014.
Ovaj film ću sigurno gledati(po mogućnosti s prijevodom)
Trailer.Još malo i u kinima je..29. 10.
11tena is online now  
Old 29.08.2016., 11:42   #8
Bacih pogled na trailere ovih serija...Seref meselesi mi izgleda jako dobro, mozda nasi sad i to kupe u skorije vrijeme
Fan91 is offline  
Old 29.08.2016., 13:43   #9
Quote:
Fan91 kaže: Pogledaj post
Bacih pogled na trailere ovih serija...Seref meselesi mi izgleda jako dobro, mozda nasi sad i to kupe u skorije vrijeme
Şeref Meselesi sam gledala, jako je dobra serija. Rađena je po predlošku talijanske serije L'onore e il rispetto koja je u Italiji imala 4 sezone po 6 epizoda, peta sezona će se u Italiji prikazivati ove jeseni.

Şeref Meselesi je imala 26 epki, ne sjećam se više je li i ona prekinuta zbog lošeg reytinga ili je odmah bio predviđen mali broj epki .

Svakako, serija vrijedna gledanja, zbog oba glavna glumca i zbog same priče.
__________________
Bohemian rhapsody - Queen
holaquetal is offline  
Old 29.08.2016., 14:01   #10
Iako ne volim ovakve (ko' s razglednice ) tipove, priznam da je dečec lep.
Ali javljam se jer me zanima čime tu muškadiju hrane u toj Turskoj pa da se rađaju sami manekeni?
__________________
"There's a crack in everything. That's how the light gets in."
_Lolita_ is offline  
Old 29.08.2016., 17:49   #11
@11tena odlican ti gif, uf koji pogled, presladak je prvi put ga gledam u ponovo rođen i odusevio me i pojavom i glumom
lory01 is offline  
Old 29.08.2016., 19:39   #12
Quote:
11tena kaže: Pogledaj post
Pokušavamo sakriti svoje osjećaje ali zaboravljamo..
Naše oči govore

Ovaj film ću sigurno gledati(po mogućnosti s prijevodom)
Trailer.Još malo i u kinima je..29. 10.
Film je odavno prikazan u kinima, čak je i preveden na naš jezik, svakako preporučujem da pogledata, jer je odličan, a on i Hande su sjajan par, Burak - lik koga glumi u tom filmu me oduševio, meni su se toliko svidjeli da sam baš žalila što to nije serija da ih mogu duže gledati



Quote:
holaquetal kaže: Pogledaj post
Şeref Meselesi sam gledala, jako je dobra serija. Rađena je po predlošku talijanske serije L'onore e il rispetto koja je u Italiji imala 4 sezone po 6 epizoda, peta sezona će se u Italiji prikazivati ove jeseni.

Şeref Meselesi je imala 26 epki, ne sjećam se više je li i ona prekinuta zbog lošeg reytinga ili je odmah bio predviđen mali broj epki .

Svakako, serija vrijedna gledanja, zbog oba glavna glumca i zbog same priče.
Slažem se odlična je serija i ja bih volila da je otkupe kod nas kako zbog Šukrua, tako i zbog Kerema, jer je velika šteta što se naša publika još nije upoznala s njim
Serija je završena sa 26. epizoda zbog slabog rejtinga, ali možda je tako i bolje, jer su napravili jednu od boljih serija bez razvlačenja i nebuloza, a bilo je i dosta razlika u odnosu na orginalnu seriju.

Na snimanju serije Şeref Meselesi započeo je vezu sa Şükran Ovali, ali više nisu zajedno.

__________________
- Razumi me. Nisam ja kao običan svijet, imam svoje ludilo, živim u svojoj dimenziji i nemam vremena za stvari koje nemaju dušu.
- Oči su slijepe. Treba tražiti srcem.
- Kakad, razume se, čini mi se da sam lud, ali još češće da su drugi ludi.
BonyBon is offline  
Old 30.08.2016., 00:48   #13
Objektivno gledajući, jest ko sa razglednice. Ženske imaju crush, muški man crush.

Ekspresivan je, definitivno ima talenta za glumu, po meni jedan od boljih mladih glumaca.
Globinho is offline  
Old 30.08.2016., 01:01   #14
Quote:
_Lolita_ kaže: Pogledaj post
Iako ne volim ovakve (ko' s razglednice ) tipove, priznam da je dečec lep.
Ali javljam se jer me zanima čime tu muškadiju hrane u toj Turskoj pa da se rađaju sami manekeni?
I meni je onaj tvoj No1 , al sviđa mi se ovaj dečec(nažalost ga moram tak zvat)
, prvenstveno zbog njegovog glumačkog talenta koji sam tek počela otkrivati

a s čime hrane decu u Turkistanu, možda vjetrom sa Bospora
__________________
@maalena kaže:
Natjeraju te da se udaš. Par dana prije slučajno sretneš nekog tipa koji ti onak zapne za oko, zapamtiš kad dolazi na isto mjesto i namjerno ideš da ga opet sretneš. Onda si ideš upoznati muža, on se potepe i prospe kavu, ali jebe se tebi za kavu, ti tamo u nekom ćošku skužiš onog od nekidan. U poziciji si birati. Koga izbereš? .....post#800 by maalena, 09:41 , 20.10.2022.
imatina is offline  
Old 30.08.2016., 08:49   #15
Quote:
imatina kaže: Pogledaj post
I meni je onaj tvoj No1, al sviđa mi se ovaj dečec(nažalost ga moram tak zvat)
, prvenstveno zbog njegovog glumačkog talenta koji sam tek počela otkrivati
Ma moj je naj naj i sve

Sukru dobro glumi što jest, jest. Turci mi općenito imaju dobre glumce. Eto još jedna enigma.
__________________
"There's a crack in everything. That's how the light gets in."
_Lolita_ is offline  
Old 30.08.2016., 09:04   #16
Da vam pravo kažem,nisam ga pratila,osim u jednom filmu i ovoj seriji...
Zanimljivo mi je što igra u kazalištu,što sam otkrila i preko dijela intervjua

Quote:
Nalazite se u trokutu – film, kazalište i serije – kažete da vam ih je teško razdvojiti i istaknuti jedno, da svako područje donosi posebno uzbuđenje…
Serije su kanali koji vas spajaju s većom masom ljudi. Počneš glumiti lik, ali ne znaš što će se dogoditi nakon tri epizode. Morate biti spremni na to putovanje. Lik koji glumite u seriji postaje vaš izlog. Što se kina tiče, filmom se ne možete baviti 24 sata na dan, sedam dana u tjednu. Film ima određen proces pripreme snimanja. Glumite lik kojem se zna početak i kraj pa svoj prostor možete iskoristiti na najplodniji i najizvorniji način. U serijama se kraj nikada ne zna, dok na filmu lik kreće na putovanje kojem se zna i početak i kraj.
Naišla sam tako na neki instagram gdje ga vidim na sceni kraj ikone Zerrin Tekindor:klap:
I da se radi o predstavi "Tko se boji Virginije Woolf"),ovo je uz GT,i hvali svoje kolege (Tardi Flordun i već spomenuta Zerrin),sve to u intrevjuu od prije godinu dana
Ime je dobio po djedu,koji je njegov idol(heroj) i voli svoje ime.

I zašto ima frizuru kao da se tek ustao

11tena is online now  
Old 30.08.2016., 10:19   #17
Kolko je bolji s bradicom uffffff
__________________
"Yin needs a Yang,not another Yin.Yin Yang is harmony, Yin Yin is...a name for a panda"
sonja:) is offline  
Old 30.08.2016., 11:00   #18
Quote:
sonja:) kaže: Pogledaj post
Kolko je bolji s bradicom uffffff
samo nek brke ne pušča, inače sve more, friz nek ne dira
__________________
@maalena kaže:
Natjeraju te da se udaš. Par dana prije slučajno sretneš nekog tipa koji ti onak zapne za oko, zapamtiš kad dolazi na isto mjesto i namjerno ideš da ga opet sretneš. Onda si ideš upoznati muža, on se potepe i prospe kavu, ali jebe se tebi za kavu, ti tamo u nekom ćošku skužiš onog od nekidan. U poziciji si birati. Koga izbereš? .....post#800 by maalena, 09:41 , 20.10.2022.
imatina is offline  
Old 30.08.2016., 12:15   #19
Evo malo Slatikiša u ležernom izdanju.....


anamarie 25 is offline  
Old 30.08.2016., 12:42   #20
Quote:
anamarie 25 kaže: Pogledaj post
Evo malo Slatikiša u ležernom izdanju.....


https://pbs.twimg.com/media/BQV-fm2CcAEB3he.jpg
Mi lajki.

Tu mi više baca na nekog Kubanca nego Turčina.

p.s. vidim da se povlače paralele s Enginom A. Osim frizure, sve drugo niđe veze. Meni na Tošu sliči.
__________________
"There's a crack in everything. That's how the light gets in."
_Lolita_ is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:22.