Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.10.2016., 21:57   #41
Red face

Quote:
zugica kaže: Pogledaj post
I ja sam mislila da joj se nešto može čak i oprostiti. Žena jadna, ostala sa dvoje djece udovica, udala se i sad ajde nešto će biti od nje. Ali ovo???????????????????????

Mesude, govno od matere. Prosta sam namjerno, ali stvarno namjerno, jer za njen lik nemam lijepe rječi.
Zugice slažem se sa tobom i svima ostalima što se tiće Mesudneka loša šala je nju nazivat majkom možda sam malo pregruba ali što reći o majci koja svoje djete ostavi u domu , vjeru više mužu gadu nego svom djetetu čak i sad, Dobro joj je rekla mala Bušra daj i mene u dom a ona njoj na toj nebih mogla nikad , malena joj je rekla zašto ne pa i seku si dala zar ne. Ti uopče ne voliš nas samoKemalovo djete.., istina malo mi je žaqo djeteta jer joj je i to djete brat i ništa nije krivo ali nije ni Ejul.
Drago mi je da je ona Nazan dobiula što je zaslužila. Uh što ne podnostim onu staru ravnateljicu sirotišta
ebru is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2016., 18:49   #42
Kak je Kemal uspio prezivjeti?
millanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2016., 19:00   #43
Quote:
millanka kaže: Pogledaj post
Kak je Kemal uspio prezivjeti?
Znaš da je u sapunicama sve moguće. Ne smeta meni kaj je to govno živo, smeta me briga i tuga Mesude za njim i već iritantna smoždena faca male Ejlul.

Nije mi jasno kak se Serkan zaljubio u nju i stalno gleda tu tužnu , bezličnu facu. Za to treba imati i želuca i živaca.
zugica is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2016., 19:15   #44
E, ovaj Kemal me uzasno podsjeća na Mustafu iz Fatmagul 🔫 koliko god su ga puta ubili, on se vratio...tako i Kemal! Kontam da ga meteor pogodi, on bi preživio

Poslano sa mog SM-A500FU koristeći Tapatalk
__________________
"Because in the end, when you lose somebody, every candle, every prayer is not going to make up for the fact that the only thing you have left is hole in your life where that somebody that you cared about used to be. " DS
Doña Barbara is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2016., 12:49   #45
Mustafa je bio mlad zaljubljen i izgubljen čovjek. Potaknut u svojim postupcima sa razmišljanjima okoline i roditelja. Jedan negativan, ali i tragičan lik, dok Kemal????????????????????????

Bezlična, kukavna pedofilčina koja svoju strogoću može trenirati samo na polupismenoj, nepromišljenoj, apatičnoj Mesude i jadnom djetetu Ejlul. Ejlul, koliko god mi se ne sviđa njen lik, jer su je izkarikirali, toliko je tragičarka. Adolescentica od koje se ne očekuje ništa drugo nego strah, zbunjenost , nepovjerenje i prema onima kojima bi se trebala otvoriti (Feride).

S obzirom da se Kemalov lik pojavljuje na naslovnoj stranici kroz sezone, vjerujem da ga ni sto meteora neće strefiti. Taj će svima zagorčavati život.

Želim da naleti na neku bombu u bilo kojem obliku. Neće ga dozvati pameti, jer taj je nema, ali da osjeti strah i nemoć koju sije okolo.
zugica is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2016., 18:09   #46
Ma Mustafa je bio, barem meni, katastrofa! Bez obzira na okolinu i sve, imao je mozak, mogao je razmišljati.
A Kemal, po meni je on odvratna pedofilcina!

Poslano sa mog SM-A500FU koristeći Tapatalk
__________________
"Because in the end, when you lose somebody, every candle, every prayer is not going to make up for the fact that the only thing you have left is hole in your life where that somebody that you cared about used to be. " DS
Doña Barbara is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2016., 00:24   #47
Cekaj jel ovo Mesude danas ostavila kcer od 8 godina da sama pazi doma na tek rođenu bebu
millanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2016., 12:41   #48
Mesude ,svakim danom u svakom pogledu dovodi mene kao gledateljicu do ludila. Mater iz noćne more. Ne priznajem više ni njen težak život udovice sa dvoje djece, ništa, ništa. Mala Ejlul, preplašeno dijete, posramljeno od idiota, i ne priznato od vlastite matere, ne odaje samo lik obespravljene curice nego je polako, ali sigurno prikazuju kao blago retardiranu, a ne bi ni smjeli ni trebali. Dijete u ovakvim okolnostima kojima živi ne treba biti suludo. Zašto nam to žele nametnuti nije mi jasno. Ili možda misle da mi to tako, odnosno ja (isprika) doživljavamo?

Griješe, i to jako, jako. Curicu stvarno ružno prikazuju. I ne samo nju, nego i sve nježne, osjetljive i nesretne štićenice toga doma, sirotišta, što li je već?

U jednom trenutku ćini mi se serija sa svojim sadržajem gledljiva, drugi dan preteška ( nije sadržaj težak, nego pristup i prikaz). Odgledala sam sve prevedeno, ne gledam svaki dan, interesira me kako će to privesti kraju. Biti ću jako razočarana, ako i tu temu uprskaju. A nanajboljem putu su da to naprave.
zugica is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2016., 17:43   #49
Danas necu stici pogledat,ni sutra reprizu zna tko di mogu skicnut epizodu?
__________________
Pas je jedino biće na svijetu koje te voli više od samoga sebe
OOOOOOO is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2016., 18:02   #50
Ne znam. Na youtube imas sigurno. Inace serija od ovog tjedna ide i petkom tako da i sutra u 18:20 ide nova epizoda. :klap:
millanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2016., 18:16   #51
Kako to da ide i petkom?

Poslano sa mog SM-G900F koristeći Tapatalk
nicky2009 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2016., 18:18   #52
Pa eto doslo je do promjena u rasporedu. Produzeno izdanje In magazina koje ide petkom ide od 16:10, u 18:20 ubaceni Anđeli. Ocito su gledani
millanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2016., 21:05   #53
Znaci i petkom sad ima super
__________________
Pas je jedino biće na svijetu koje te voli više od samoga sebe
OOOOOOO is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2016., 23:13   #54
Odlicno...!
Kader mi je bilo bas zao danas... Jadna, kako je cekala da je nazove mama. Kladim se da je njena mama kcerka od babe ravnateljice, 100%

Poslano sa mog SM-A500FU koristeći Tapatalk
__________________
"Because in the end, when you lose somebody, every candle, every prayer is not going to make up for the fact that the only thing you have left is hole in your life where that somebody that you cared about used to be. " DS
Doña Barbara is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2016., 16:34   #55
Ja mislim da je Kaderina mama kcer od ravnateljice!

Poslano sa mog SM-A500FU koristeći Tapatalk
__________________
"Because in the end, when you lose somebody, every candle, every prayer is not going to make up for the fact that the only thing you have left is hole in your life where that somebody that you cared about used to be. " DS
Doña Barbara is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2016., 18:58   #56
I jel je kcer ili nes drugo? Nisam skuzio
vogis is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2016., 00:15   #57
Nećakinja, zove ju teta

Poslano sa mog SM-A500FU koristeći Tapatalk
__________________
"Because in the end, when you lose somebody, every candle, every prayer is not going to make up for the fact that the only thing you have left is hole in your life where that somebody that you cared about used to be. " DS
Doña Barbara is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2016., 07:18   #58
povremeno pogledam seriju, svaka čast onome tko je birao glumce,onako tupavu facu ejluline matere davno nisam vidjela i onog odurnog, masnokosog gnjusa su izabrali fantastično, na čelu im piše karakter lika koji igraju.
__________________
srce ne traži ni kavu, ni kavanu; srce traži razgovor,kava je samo izgovor
cincamarinca2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2016., 17:25   #59
Ali stvarno, onaj Kemal, Boze mi oprosti, ali bas je ljigav. Kad ga gledan onako dok prica, neka jeza me prolazi, fuj. A mater joj necu ni komentirat, to ni nije mater.

Poslano sa mog SM-A500FU koristeći Tapatalk
__________________
"Because in the end, when you lose somebody, every candle, every prayer is not going to make up for the fact that the only thing you have left is hole in your life where that somebody that you cared about used to be. " DS
Doña Barbara is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2016., 18:54   #60
Quote:
Doña Barbara kaže: Pogledaj post
Nećakinja, zove ju teta

Poslano sa mog SM-A500FU koristeći Tapatalk
Zenska prelose glumi
vogis is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:13.