Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.06.2016., 11:35   #681
no shit sherlock,pa hobit je knjiga za djecu,a trilogija hobit je remek dijelo za ovaj isprdak
brunejz is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2016., 11:38   #682
Quote:
brunejz kaže: Pogledaj post
no shit sherlock,pa hobit je knjiga za djecu,a trilogija hobit je remek dijelo za ovaj isprdak
To je tvoje mišljenje. Ja sam prvi Hobbit pogledao i bilo je prosječno, drugi Hobbit sam jedva dočekao da završi jer je bilo negledljivo smeće a treći Hobbit bi mi netko morao platiti da uopće idem gledati.
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2016., 11:44   #683
Quote:
brunejz kaže: Pogledaj post
no shit sherlock,pa hobit je knjiga za djecu,a trilogija hobit je remek dijelo za ovaj isprdak
Hobbit kao knjiga je odlicna,ali kao 3x filma od skoro 3 sata je uzas.Sve osim par scena je totalni promasaj.

Warcraft ga lagano jede u svakom aspektu.
Desmozgenes is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2016., 11:48   #684
meni je hobit knjiga grozna,čitao sam je 3 puta,i svaki puta sam mislio da je do mene možda da nisam raspoložen ili šta god već,a sva tri filma su mi odlični,puno bolje nego knjiga,a warcraft je fakat loš meni,pogotovo travis fimmel i ben foster,jednostavno im ne pašu te uloge,a film je jako zbrčkan,djeluje kao da fali još sat vremena radnje
brunejz is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2016., 12:00   #685
Quote:
brunejz kaže: Pogledaj post
meni je hobit knjiga grozna,čitao sam je 3 puta,i svaki puta sam mislio da je do mene možda da nisam raspoložen ili šta god već,a sva tri filma su mi odlični,puno bolje nego knjiga,a warcraft je fakat loš meni,pogotovo travis fimmel i ben foster,jednostavno im ne pašu te uloge,a film je jako zbrčkan,djeluje kao da fali još sat vremena radnje
Točnije je da fali 40 minuta. Toliko su redatelja natjerali da skrati film jer nisu htjeli film od 3 sata.
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2016., 12:06   #686
nadam se da će biti neka produžena verzija
brunejz is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2016., 21:15   #687
Quote:
Archangel kaže: Pogledaj post
Film je daleko bolji od Hobbita. Hobbit je smeće i manje mature nego ovaj film.
Kakve to "manje mature"? Manje od "velike mature" ili što?
__________________
I nerođena djeca su pederi!
judolino is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2016., 22:52   #688
kombinacija hrv i engleskog :P
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2016., 18:50   #689
Spoiler alert:

Bilo mi je bezveze šta je Durotan onako olako poginuo.Mislio sam kako će on biti glavni od orca i lik koji će svrgnuti onog zločestog zelenog.kad tamo poprilično lagano je zalegao.ali sin je ostao živ.taj mali će biti napast.
bijesprvi is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2016., 08:36   #690
Godišnje u kinu pogledam oko 20-ak filmova, ukupno kod kuće još oko 50.
Ovaj film je uvjerljivo najgori film koji sam ove godine gledao u kinu. Nikome ga ne bi preporučio, a ako već netko mora gledati jer je fanboy bolje neka pogleda doma.
Nisam igrao igre vezane uz Warcraft, osim davnih dana kroz malo vremena onu RTS Warcraft tematike. Išao sam gledati film u kino, prije svega povodeći se za ocjenom na IMDB-u, koja je dosta dobra.
Međutim film me izuzetno razočarao svime osim kostimima i općenito scenom.
Izuzetno dosadan, naporan film. Bilo mi je teško odgledati, odsjedniti film. Nisam htio otići, a molio sam Boga da to smeće od filma što prije završi.
__________________
Quid quid latinae dictum set, altrum sonar
Nadbiskup is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2016., 16:09   #691
Meni kao igracu i fanu Warcraft trilogije je ovaj film bio mlaki.
Dosta radnje je bilo dosadno, na trenutke sam zjevao od dosade, a akcijske scene su na momente dobre. CGI je na trenutke ok, ali ima i scena di je ocit pa ubija dozivljaj.
Jedino kaj mi dobro u filmu su Paula Patton kao Garona, Lothar i Ben Foster kao Medivh. Bilo mi je zanimljivo vidjet Fostera u ulozi maga. Jedino sam uzivao u filmu u scenama sa magovima, castanje spellova.
Filmu dojam od na momente dosadnih scena spasava soundtrack koji pase filmu takve tematike.
Vidim da film vuce inspiraciju iz predzadnje WoW expanzije ''Warlords of Draenor''.
I da, kao sta je vec ovdje spomenuto, zbilja mi debilno ovo za Durotana.

Ono kad je orkica seksipilnija od Kraljice ljudi
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2016., 10:04   #692
Ja sam film ocijenio 4/5.
Uopće nisam bio upoznat sa pričom prije gledanja filma.
A i nisam pretjerano zainteresiran za trolove.
Nisam očekivao puno pošto je u kinu bilo nas 10 a i djelilu su 2 ili 4 karte tako da sam bio ugodno iznenađen.
Foreshadowing bi mogao biti malo suptilniji.
Sve 7 svemu zanimljivo negdje na nivou planet majmuna 2
blackdragons is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2016., 18:53   #693
Pa i trebaju biti identicni Steta sta Lothar nije isti kao u igrama,knjigama, wowwikiu i drugim stranicama. Meni osobno je film dobar, nije Lotr ali mi je zato bolji od Hobbita, a mislim da bi bio jos bolji da nisu isjekli i izbacili dio filma (cini mi se da je Duncan reka da je 40 minuta filma isjeceno). Ugl. nadam se nastavku jedino tako ce film imati smisla s obzirom da prica nije gotova.
Isse is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2016., 14:02   #694
Na zalost, nema extended/directors cuta.

https://twitter.com/ManMadeMoon/stat...18614656937987
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2016., 20:21   #695
Pogledala film,casting je užasan,Lothar i sin ko da nisu sin i stari,nimalo uvjerljivo.CGI je toliko naporan,boje napunpane, sve neko šarenilo .Kralj je užasan ,nimalo uvjerljiv.Film je dosta nedorečen, ko da fali nešto.
Razočaran,nisam puno ni očekivala ali ovo je zbilja strašno loše.
__________________
lola
Lola 27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2016., 13:03   #696
Srednjoškolci bi na pristojnim kompovima napravili bolji CGI a ovo je blagi užas
Lego-las is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2016., 00:52   #697
Quote:
*Hades* kaže: Pogledaj post
Meni kao igracu i fanu Warcraft trilogije je ovaj film bio mlaki.
Dosta radnje je bilo dosadno, na trenutke sam zjevao od dosade, a akcijske scene su na momente dobre. CGI je na trenutke ok, ali ima i scena di je ocit pa ubija dozivljaj.
Jedino kaj mi dobro u filmu su Paula Patton kao Garona, Lothar i Ben Foster kao Medivh. Bilo mi je zanimljivo vidjet Fostera u ulozi maga. Jedino sam uzivao u filmu u scenama sa magovima, castanje spellova.
Filmu dojam od na momente dosadnih scena spasava soundtrack koji pase filmu takve tematike.
Vidim da film vuce inspiraciju iz predzadnje WoW expanzije ''Warlords of Draenor''.
I da, kao sta je vec ovdje spomenuto, zbilja mi debilno ovo za Durotana.

Ono kad je orkica seksipilnija od Kraljice ljudi
Kaj film ne vuće inspriaciju iz Warcrafta 2 i Warcrafta 3 pravih Warcrafta za prave muškarce??!!??
scorpio2001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2016., 11:52   #698
Meni je flim bio dobar . Nisam igrala niti Warcraft niti WoW, ne znam nista o lore-u i isla sam ga gledati jer je dragi htio ici. Na kraju me film skroz iznenadio, trebalo mi je neko vrijeme da pohvatam tko koga sto (pogotovo s orcima, izgledali su mi slicno ), no kad jesam sam bas uzivala. Zanimljiv svijet, dobra origin story. Cak mi ni CGI nije bio los .

Jedino mi je Ragnar tj. hmmm Lothar bio smijesan, mislila sam da ima te neke neobicne manerizme i naglaske u recenicama samo u Vikinzima, a kad tamo i tu je toga bilo .
Doria is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2016., 01:16   #699
Film je izašao deset godina prekasno.

2006. bi to bila ludnica. Sada bi imali četvrti nastavak.
Zek0slav is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2016., 00:16   #700
Pogledo ga napokon
Nit mi je dobar nit loš. Gledljiv
Imam osjećaj kao da fali još pola sata film da bude kompletan
__________________
odveć rano zamoren životom samo čemer osjećam
- još vlastitija
Klodovik2 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:44.