Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.12.2012., 14:04   #21
Quote:
KukmastiČučumar kaže: Pogledaj post
Meni je treći najbolji, jer su zamke tako van pameti da je smiješno. Recimo tipa pregazi kosilica, a on samo dobije novu frizuru. Taj momak je valjda Jigsaw u ranoj mladosti.

U prva dva dijela sam samo navijao za negativce. Najgora scena je u drugom dijelu kad Kevin baca cigle na glavu jednome od njih. To doslovno boli gledati.
Tu je bilo previse cigli za prezivjeti. Isto su dosta pogrijesili kada su prikazali kako se mali penje uz onu cijev u stricevu kucu, koja je savrseno okomita na pocetku, ali ga prikazuju kao uspjesan uspon.

Prva tri dijela imaju daleko vise duhovitih situacija, bas zbog scenarista Johna Hughesa. Da je Culkin pristao glumiti i taj bi dio prema scenariju bio ravnopravan sa prva dva dijela. "Problem" je jedino novi lik, za kojeg su svi ocekivali da mora nadmasiti originalnog glumca, kako bi bio prihvacen. Taj glumac si je dao truda, pa se pojavljivao u filmovima do 2007. Od 1995 glumi, sto nije mala stvar. Da je ocajan glumac, ne bi ga nitko angazirao. Glumac iz treceg dijela je glumio jednog lika, koji se zvao: Jesse Stipanovic. Gdje su bas to prezime izvukli.

U filmu, gdje je glumio Linz: Lois & Clark: The New Adventures of Superman, pojavio se glumac hrvatskih korijena Frank Gorshin.

http://en.wikipedia.org/wiki/Frank_Gorshin
Television is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2012., 14:28   #22
Prva dva su najbolja, treći je bio dosta dobar, uglavnom zahvaljujući glumi maloga Alexa i susjede.
Četvrti je katastrofa, gledala sam ga jednom i još ga pokušavam potisnuti iz sjećanja, dok me peti strah gledati.

Nadam se da se nitko neće toliko sramotiti snimanjem šestog dijela.
Bye, bye career
zašto i kako is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2012., 15:59   #23
Quote:
zašto i kako kaže: Pogledaj post
Prva dva su najbolja, treći je bio dosta dobar, uglavnom zahvaljujući glumi maloga Alexa i susjede.
Četvrti je katastrofa, gledala sam ga jednom i još ga pokušavam potisnuti iz sjećanja, dok me peti strah gledati.

Nadam se da se nitko neće toliko sramotiti snimanjem šestog dijela.
Bye, bye career
Peti sam pogledao. Nista ne moze biti ocajnije od 4. dijela. Jedino mozda filmovi Chevy Chasea, Eddie Murphya i Jackie Chana.
Television is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2012., 16:09   #24
Quote:
serafin kaže: Pogledaj post
Meni su prva tri odlični, četvrti zadnje smeće, a peti malo bolji ipak od prethodnog. Malo bolje.
Slažem se skroz.

Treći dio je nezasluženo popljuvan po mom mišljenju i ona 3.9 ocjena na imdb-u je nepravedna.
c0bra is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2012., 16:10   #25
Treći Home Alone je nepravedno blaćen film. Nije dobar kao prva dva ali je prilično dobar obiteljski božićni film. Dapače, kad gledam Home Alone filmove u nizu, treći dođe kao osvježenje nakon drugog koji je skoro klon prvog.
Nucky Swanson is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2012., 17:00   #26
Meni je treći najbolji ostao mi je u pamčenju od malina.
1,2 su više onako li la klasik
4- isfurano več, glupo...
__________________
.
Kaname is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2012., 17:34   #27
Quote:
Nucky Swanson kaže: Pogledaj post
Treći Home Alone je nepravedno blaćen film. Nije dobar kao prva dva ali je prilično dobar obiteljski božićni film. Dapače, kad gledam Home Alone filmove u nizu, treći dođe kao osvježenje nakon drugog koji je skoro klon prvog.
potpis
__________________
Daily Comic Mind
yoda33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2012., 18:28   #28
Da zamislimo Culkina umjesto Linza, sa istim scenaristom kao i kod prva dva dijela, film bi sigurno bio prihvacen.

Zamke su zanimljive, uveli su kucne ljubimce, papiga i mis djeluju dresirano.

Ne znam da li papiga govori u tom dijelu, ili je montirano nesto, ali je papiga na kraju zapalila sibicu i pokrenula eksploziju petardi. Netko je upravljao auticem, na kojem je sjedila papiga.

Vatromet se ponovio, kao u drugom dijelu. Mislim da je taj scenarist pisao iz svojih zivotnih iskustava. Posljednja dva su bezlicna.

Za Home Alone 3 je ulozeno 32 milijuna $. Home Alone 2 20 milijuna $, Home Alone 1 18 milijuna $. Znaci nisu htjeli reda radi snimiti film. Samo sto je treci dio mnogo manje zaradio od prva dva dijela.
Television is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2012., 18:54   #29
meni je isto treci nastavak dobar film

ovako Alex izgleda danas


http://www.hercampus.com/school/uc-b...us-alex-d-linz
Tamara21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2012., 19:42   #30
Meni su prva 2 jako dragi, treći može proći, a sve nakon toga ne priznam.
Prva 3 filma su ipak kino filmovi, ova druga dva su samo TV filmovi pa se ni ne može očekivati kvaliteta na razini prva 3 filma.

4. i 5. dio su posve nepotrebni i kvare priču. U četvrtom mi je izmeđuostalog preglupo što likove iz prva dva filma glume posve drugi glumci. Ono kad su već snimali taj film mogli su bar izmislit nove likove za nove glumce kako je bio slučaj sa trećim filmom.
__________________
Gracielita, la rosa mas bella de la Casa Grande.....
Sumrak7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2012., 20:18   #31
Quote:
Television kaže: Pogledaj post
Peti sam pogledao. Nista ne moze biti ocajnije od 4. dijela. Jedino mozda filmovi Chevy Chasea, Eddie Murphya i Jackie Chana.
Ni ne pomišljaj ići tom cestom. Ta trojica jedu ovaj blentavi serijal za doručak i traže još.
__________________
Deckardov Kutak
Deckard is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2012., 20:22   #32
Ja vas jako molim da prva dva ne stavljate u isti koš s ovim smećima-hvala

Nisam ni znao da ima 5, čovječe
__________________
Everybody Makes Fun Of The Redneck-Until the Zombie Apocalipse!
Kyle Reese is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2012., 20:38   #33
Quote:
Deckard kaže: Pogledaj post
Ni ne pomišljaj ići tom cestom. Ta trojica jedu ovaj blentavi serijal za doručak i traže još.
Nisi baš u pravu.Prva dva su jako dobri, pa i treći nije za baciti; a Chase, Murphy i Chan su se nasnimali svega i svačega, pa tako i raznih sranja.Koja nisu ni do koljena ovim filmovima (mislim na prva dva/tri).
__________________
Bolje da te Turčin goni mačem nego Nijemac sa perom.
Zagorski Križar is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2012., 20:49   #34
Jedinica i dvica klasici, a ostatak škvadre je ...
__________________
https://t.me/pump_upp
Sargeras is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2012., 21:12   #35
Quote:
Tamara21 kaže: Pogledaj post
meni je isto treci nastavak dobar film

ovako Alex izgleda danas


http://www.hercampus.com/school/uc-b...us-alex-d-linz
Hahaha baš je sladak, ima onu klasičnu židovsku facu, me likey
tidusy is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2012., 21:29   #36
Quote:
Zagorski Križar kaže: Pogledaj post
Nisi baš u pravu.Prva dva su jako dobri, pa i treći nije za baciti; a Chase, Murphy i Chan su se nasnimali svega i svačega, pa tako i raznih sranja.Koja nisu ni do koljena ovim filmovima (mislim na prva dva/tri).
Policajac s Beverly Hillsa. Vegas Vacation - obitelj Griswold. Osobito Randy Quaid koji u tom filmu glumi nesto slicno kao lopovi u 4. dijelu Home Alone. Filmovi Rocky.

http://en.wikipedia.org/wiki/Vegas_Vacation

Prilicno tesko uzivam u filmovima Owena Wilsona. Je li se netko sjeca Woody Harrelsona? Whoopie Goldberg, Roseanne Barr, Kirstie Alley Tako da kvaliteta Home Alone 4 i nije neko iznenadenje, ranije smo mogli svjedociti raznim pokusajima stvaranja filmskih uspjesnica.

Cudo u 34-oj ulici mi spada u jedan od najdosadnijih bozicnih filmova.

http://en.wikipedia.org/wiki/Miracle...eet_(1994_film)

Sada vidio da taj film ima zapravo vise verzija. Ali ova mi je posebno dosadna.

Zadnje uređivanje Television : 30.12.2012. at 21:41.
Television is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2012., 21:32   #37
Quote:
Zagorski Križar kaže: Pogledaj post
Nisi baš u pravu.Prva dva su jako dobri, pa i treći nije za baciti; a Chase, Murphy i Chan su se nasnimali svega i svačega, pa tako i raznih sranja.Koja nisu ni do koljena ovim filmovima (mislim na prva dva/tri).
Nitko ni ne kaže da nisu. Ali komentar je išao da su njihovi filmovi loši kao 4 i 5 dijelovi. Chaseov Christmas Vacation mi je već komedija i klasik od vrištećeg Kevina (i to je samo prvi dio simpa film, drugi je kopiranje). A Murphy ima Trading Places, koji je, priznajmo, komedija kakve se više ne rade.
__________________
Deckardov Kutak
Deckard is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2012., 21:33   #38
Quote:
Television kaže: Pogledaj post
Policajac s Beverly Hillsa. Vegas Vacation - obitelj Griswold. Osobito Randy Quaid koji u tom filmu glumi nesto slicno kao lopovi u 4. dijelu Home Alone. Filmovi Rocky.
Policajac s BH-a je dobar serijal, odnosno prva dva su zakon, treći je teže sranje.Tu si malo fulao fudbal .S druge pak strane Griswoldi u Vegasu su na razini trećeg nastavka Samog u kući ili čak i lošiji.
__________________
Bolje da te Turčin goni mačem nego Nijemac sa perom.
Zagorski Križar is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2012., 21:36   #39
Quote:
Deckard kaže: Pogledaj post
Chaseov Christmas Vacation mi je već komedija i klasik od vrištećeg Kevina
Taj film mi je najdraži božični. Svake godine za Božić ga pogledam.
Uz njega se definitivno više nasmijem nego uz ijedan film iz ''Home alone'' serijala.
__________________
Gracielita, la rosa mas bella de la Casa Grande.....
Sumrak7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2012., 21:37   #40
Quote:
Deckard kaže: Pogledaj post
Nitko ni ne kaže da nisu. Ali komentar je išao da su njihovi filmovi loši kao 4 i 5 dijelovi. Chaseov Christmas Vacation mi je već komedija i klasik od vrištećeg Kevina (i to je samo prvi dio simpa film, drugi je kopiranje).
OK onda.Ja sam onda pogrešno te shvatio.

Quote:
Deckard kaže: Pogledaj post
A Murphy ima Trading Places, koji je, priznajmo, komedija kakve se više ne rade.
Slažem se, Kolo sreće () je odličan film.Ali Murphy ima i Dollittlea, onu ukletu kuću, itd.Chan ima npr. onaj Medaljon, pa onu neku priču o bogatašu, itd.Svatko od njih ima dobru količinu dreka, nažalost.
__________________
Bolje da te Turčin goni mačem nego Nijemac sa perom.
Zagorski Križar is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:00.