Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.04.2004., 12:05   #1
Collistar

U mom susjedstrvu je otvorena nova parfimerija. i izmedu ostalog imaju Collistar sminku.
Nisam nista od njih kupila, jer mi nije trebalo, ali teta mi je dala katalog da ga si malo pregledam. Osim dekorativne ima i preparativna kozmetika.
Cijene su malo jace od Revlona, Loreala, Max factora, ali nista pretjerano skupo.
Zanima me, drage moje, jeste li sta od collistara koristile, i sto preporucate, a sto izbjegavati?
Jolly is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2004., 12:18   #2
Ja sam (u trenutku slabosti) kupila njihovo ulje za tuširanje za učvršćivanje kože i stvarno je super, ali i mora biti super za proizvod za tuširanje koji toliko košta!!!

Kupila još i onaj SOS Imperfezioni, tekućina koja liječi prišteve, a istovremeno je obojana i pokriva ih, al na kraju nit pokriva nit liječi.....mislim, nije čudotvorna, prištevi ne prolaze.......

I imam još jedno sjenilo koje je skroz okej, ali opet ništa spektakularno....vrijedi koliko košta, ali nije neko super iznenađenje.....


Eh, i nisam bash od neke pomoći
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2004., 12:33   #3
volim Collistar. kvaliteta odgovara cijeni. Collistar je po kvaliteti rang iznad npr. MF ali ispod npr. Lancome-a.

obožavam Collistarova kremasta sjenila, traju dugo i imaju lijep izbor boja. puderi za masnu kožu su također super, odlično pokrivaju i traju. probala sam i kremu za tijelo, dobra je. a najviše me oduševilo njihovo olio secco (suho ulje) za sunčanje, faktor 2 s beta karotenom. ja sam sklona sitnim prištićima po ramenima i leđima od kombinacije sunce-ulje-znoj i jedino mi njihovo suho ulje ne šteti, čak mi se koža i zategne o boji koju dobijem da ne govorim. na pumpicu je tako da se ne troši brzo. i košta oko 140 kn ali vrijedi svaku lipu
__________________
C'mon babe why don't we paint the town? And all that jazz...
LadyInRed is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2004., 12:42   #4
Probala sam njihovo mlijeko za suncanje,za brzo tamnjenje i stvarno je dobro.
I gel protiv celulita,ne znam kako se zove,lagano hladi,je ok.I ima maxi pakiranje,sjecam se da je bilo povoljno.
Kazu i da im je maskara dobra,ali to nisam probala.
Little Mermaid is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2004., 13:10   #5
Quote:
LadyInRed kaže:

obožavam Collistarova kremasta sjenila, traju dugo i imaju lijep izbor boja. puderi za masnu kožu su također super, odlično pokrivaju i traju.
jedva cekam da probam to! (pogotovo sjenila)
Jolly is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2004., 14:05   #6
Quote:
Jolly kaže:
jedva cekam da probam to! (pogotovo sjenila)
to za sjenila, da su im dosta dobra, sam i ja cula...
traxdata is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2004., 15:04   #7
imala sam njihov peeling za tijelo. bilo je dosta davno mislim da se zvao talasso scrub. nekakva sol i ulje. bio je savršen. jedini problem je bio očistiti kadu nakon njega, ali koža je bila prekrasna.
sad imam intenzivnu kremu za tijelo za učvrščivanje i ona je isto super. dušu dala za moju suhu kožu.
pink_cat is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2004., 15:36   #8
a zna tko kakvi su im ruzevi? imaju par linija
Jolly is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2004., 15:40   #9
Talasso Scrub je zaista kako katalog kaže - više od peelinga za tijelo!!!!

jedino što je prilično skup - oko 250 kuna - istina, dobiješ ga 700 grama....al puno mi je odjednom dati tolko za piling za tijelo osobito jer mi je koža tijela normalna i nema neke posebne zahtjeve, sasvim super izgleda i s jeftinijim peelingom.....
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2004., 19:24   #10
sto se preparativne kozmetike za tijelo tice, sve same pohvale.

krema protiv strija kad mi je prijateljica bila trudna, nestalo je i par sitnih sto je imala, bez pojavljivanja novih-naravno!
TiNa. is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2004., 20:18   #11
odlicna su mi njihova sjajila i sjenila

dry oil je odlicno ulje za suncanje
Hana_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2004., 23:01   #12
imam jedan njihov puder za normalnu i mjesovitu kozu. ali je jako tamna nijansa pa to koristim nekad ljeti. ali puder je za pet
vec par godina kosristim i njihovo ulje za suncanje s kojiim jos brze pocrnim.
piccola is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2004., 01:04   #13
imam collistarov lak,super je dugo traje na noktima.
star je dvi godine,kap acetona nisam stavljla u njega jos uvijek je ko nov,nije se zgusnuo.
Samantha is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2004., 09:25   #14
Quote:
TiNa. kaže:


krema protiv strija kad mi je prijateljica bila trudna, nestalo je i par sitnih sto je imala, bez pojavljivanja novih-naravno!
ovo cu se potrudit zapamtit, pa kad mi jednom bude trebalo...
Jolly is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2004., 10:04   #15
Quote:
traxdata kaže:
to za sjenila, da su im dosta dobra, sam i ja cula...
ja baš i nisam zadovoljna sa njihovim sjenilima. bar ne sa onim sedefastim, koja imaju kao šljokice u sebi. boja nije postojana, za čas na kapcima ostane još samo sjajno, bez prave boje.
sweet Irma is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2004., 04:29   #16
imam puder od colistara...fondatina...uglavnom-super mi je boja br 6...taman mi se stapa sa pigmentom...jako dobro!
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2004., 12:17   #17
Quote:
AFRODITA69 kaže:
imam puder od colistara...fondatina...uglavnom-super mi je boja br 6...taman mi se stapa sa pigmentom...jako dobro!

fondatina pise na svim colllistarovim puderima
piccola is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2004., 13:40   #18
zato što fondOtinTA na talijanskom znači tekući puder!!!!
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2004., 16:46   #19
znam to ali sam se probala tocno sjetiti kaj sve pise ..makar nisam uspjela,a nije mi se islo u kupaonu gledati,pa je ostalo samo na fondatini...uglavno je broj 6,to mi je sestricna iz zgb-a poslala.
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2004., 01:27   #20
....ja sam si napokon nasla dobar tekuci puder i to bas Collistar..silk effect, mat finish...nadalje odlicna su mi njihova sjajila i kao dobru pamtim jednu terakotu...ne pamtim ime, davno to bi....sjenila su tak ta...meni nis spesl...

..kolko dode ta krema protiv strija?
Leona81 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:20.