Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Rastave

Rastave Read me first

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.06.2007., 00:50   #1
dragi moji sta mi se desilo.nasao je odvjetnika,i pokrece tuzbu tako sam cula iz pouzdanih izvora...tako da moram procitati kako to ide vidila sam da ovde ima i ta tema,jer vidila sam da ima neka kvaka posto je beba mala..ovakav rasplet..i ovako brzo nisam ocekivala cak ni ja....
okano is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2007., 01:18   #2
Odvojila sam tvoj post u posebnu temu, pa ćemo kasnije spajati.
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2007., 16:18   #3
Bože koje đubre...nađi i ti jednog...odmah...

Cika Strile
__________________
I believe in God, but the only man I am afraid of is Keyser Soze
Life is a road of many signs
Cika Strile is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2007., 22:42   #4
evo iz obiteljskog zakona

Članak 42.

(1) Razvod braka može tužbom zahtijevati bračni drug, a oba bračna druga sporazumnim zahtjevom.

(2) Bračni drug nema pravo na tužbu za razvod braka za vrijeme trudnoće žene ili dok njihovo dijete ne navrši godinu dana života.
__________________
close your eyes and stare into the dark
zaručena is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2007., 23:18   #5
Quote:
okano kaže: Pogledaj post
dragi moji sta mi se desilo.nasao je odvjetnika,i pokrece tuzbu tako sam cula iz pouzdanih izvora...tako da moram procitati kako to ide vidila sam da ovde ima i ta tema,jer vidila sam da ima neka kvaka posto je beba mala..ovakav rasplet..i ovako brzo nisam ocekivala cak ni ja....
Teška priča. Pročitala sam ti postove na onoj temi. Pa tip je bolestan! Skroz bolestan! Rekla bi da je ovako bolje za tebe i bebu nego boriti se s njegovom bolesnom psihom, a da on nije ni shvatio gdje je problem. U stvari, vjerojatno i zna gdje je problem, zato i pokreće razvod kako bi na tebe natovario krivnju i sve gluposti. Izdrži kako god znaš! Imaš podršku svojih, završi fax, stat ćeš ti na noge. Sad je sve to friško, teško je, nije ti sve to doprlo ni do mozga ni do srca, sve je bolno još uvijek. Okano, budi jaka!!

Živite li vi u malom gradu ili.....?
__________________
Tko uvijek govori istinu, taj sebi može priuštiti loše pamćenje. (Theodor Heuss)
Smrt fašizmu! (by McOzy)
Kladi is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2007., 23:22   #6
jednom sam ovdje pročitala "i noga u guzicu je korak naprijed" a ja sam nakon par mjeseci straha kako i što s klincima,ja sam poletjela.Moja najmlađa beba je imala samo 7 mjeseci i danas smo mi napokon sretna obitelj.Ovo je iz osobnog iskustva,ako te neko ostavlja trudnu ili s malom bebom,ne pokušavaj to popraviti ili spriječiti.Tko nije uz majku s dojenčetom u ruci nije vreijedan tvog i njihovog života.Pusti,znam da te je strah i vjerojatno nam je svima ovdje bilo manje više isto,ali bit će nekako.Ja se više ne bojim i moji klinci su to dobro sažvakali s vremenom a on se sve više i više razotkriva i pokazuje svoje pravo JA,ono što su moji prijatelji i rodbina oduvijek vidjeli u njemu a ja sam voljela nešto što sam zamislila u svojoj glavi.Danas nakon skoro godinu dana sam opet ona stara ja i pokušavam shvatiti kako sam mogla dozvoliti da me godinama netko tako ponižava i maltretira a da ništa nisam poduzela.Vidjet ćeš nakon nekog vremena bit će ti drago da si završila s tom knjigom (ne samo stranicom)u svom životu.
Vjeruj mi,znam da ti ovo sad zvuči glupo i da je to najgore rješenje,ali shvati činiti takve stvari ženi koja je tek rodila,posporodiljni stres i depresija,zar takva osoba zaslužuje mjesto u tvom životu u životu tog djeteta?
Meni su rekli i da sam ga ubila pitanje je koliko bi bila odgovorna,na sreću ostala sam normalna i prisebna,pokušavam ne reagirati na njihove provokacije a ima ih skoro svakodnevno,ako ne on onda od strane nje i to ovdje na forumu ali ne ,ne želim da me isprovociraju,oni su prošlost u našim životima a sad neka pokušaju nakon svega biti sretni od srca im želim ako će to značiti da ćemo onda mi imati svoj mir.
Sretno i dobro razmisli,ako trebaš razgovor s nekim tko je tu prvu fazu prošao javi se porukom i porazgovarat ćemo,bit će ti lakše,okruži se prijateljima,to su i meni savjetovali i pomoglo mi je.
ornela is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2007., 10:59   #7
Quote:
ornela kaže: Pogledaj post
Vjeruj mi,znam da ti ovo sad zvuči glupo i da je to najgore rješenje,ali shvati činiti takve stvari ženi koja je tek rodila,posporodiljni stres i depresija,zar takva osoba zaslužuje mjesto u tvom životu u životu tog djeteta?
Meni su rekli i da sam ga ubila pitanje je koliko bi bila odgovorna,na sreću ostala sam normalna i prisebna,pokušavam ne reagirati na njihove provokacije a ima ih skoro svakodnevno,ako ne on onda od strane nje i to ovdje na forumu ali ne ,ne želim da me isprovociraju,oni su prošlost u našim životima a sad neka pokušaju nakon svega biti sretni od srca im želim ako će to značiti da ćemo onda mi imati svoj mir.
Samo ne shvaćam otkud ti pravo misliti da žena smije oduzeti oca djetetu? Ja sam isto majka i živim sama s malom bebom već neko vrijeme. Nijedanput mu nisam rekla da ne može vidjeti dijete ili da ga dijete ne treba u životu jer nemam to pravo iako ga je zanemarivao u odnosu na djecu iz prvog braka. Ali tko sam ja da odlučujem o tome da moje dijete nema oca a živ je i zdrav. Dijete će narasti pa će onda samo odlučiti kakav mu je otac ili kakav nije. Tu naravno ne ubrajam ako otac zlostavlja dijete na bilo koji način ali da govoriš da osoba koja je tebe ostavila ne zaslužuje mjesto u životu tvog djeteta? FUJ!
Ne znam koja ti je situacija, prije si pisala koliko se sjećam da je kurviš ali nigdje nisi navela da je tako loš otac da mu se trebaju oduzeti roditeljska prava i baciti ga u prošlost svoje djece? Ako misliš da nije dostojan biti otac onda i pretpostavljam da smatraš da ih ne treba ni uzdržavati jer ako im u životu ne treba nitko osim tebe onda se i brini sama o njima. Ne znam da li i koliko doprinosi za uzdržavanje ali ako je neka ti to bude pokazatelj da ipak ne možeš sve sama i da im je on potreban na ovaj ili onaj način. Nadam se samo da nisi jedna od onih koja misli da im je potreban samo njegov novac jer su mi takve posebno
Nemoj svoju osvetu temeljiti na odnosu tvoje djece s tatom, ne činiš njemu zlo nego njima. Imaš malu bebu Ornela kojoj je otac itekako potreban i nemoj stvarati od nje iskompleksiranu osobu bez oca jer je taj otac tebe ostavio. Pokušaj djeci umanjiti traume a ne ih pojačavati, djeci govori sve najbolje o ocu jer oni nisu budale i vidjeti će kad-tad ako imaju što vidjeti a oni ti neće nikada oprostiti ako ih odvojiš od oca a oni možda ne misle o svemu ko i ti. Pusti njima da odluče. Ovo je bio dobronamjeran komentar pa ga nemoj drukčije ni shvatiti. Majka sam i znam koliko boli sve što se njima napravi nažao ali nemoj dozvoliti da te mržnja prema njemu, njoj ili neznamkomeveć zaslijepi toliko da činiš loše svojoj djeci...

Zadnje uređivanje Cats : 12.06.2007. at 14:29. Reason: a da pročitaš pravila?
jelena2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2007., 12:13   #8
Quote:
okano kaže: Pogledaj post
dragi moji sta mi se desilo.nasao je odvjetnika,i pokrece tuzbu tako sam cula iz pouzdanih izvora...tako da moram procitati kako to ide vidila sam da ovde ima i ta tema,jer vidila sam da ima neka kvaka posto je beba mala..ovakav rasplet..i ovako brzo nisam ocekivala cak ni ja....
Draga, znas da mi je drago Neka je pokrenuo razvod, cini ti uslugu
... uskoro ce se ta prica dovrsiti, a ti ces krenuti dalje. Znam da ce ti biti 100 puta bolje, zato sam sretna zbog tebe
lotus_flower is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2007., 14:08   #9
I za mene je ovo happyend.
A na tebi je sada da sve svoje snage koje imas uputis svom djetetu i sebi, djetetu za mirno djetinjstvo, a tebi za napor na faksu.
Sretno i sve ce biti u redu!
__________________
i uvijek su mi moja prava na prvom mjestu. jer su ona temelj za nasa.
oona is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2007., 14:19   #10
Jelena neznam dali si ti ikada čula za pojam samohrana majka.Mislim da nigdje nisam spomenula da se spriječava viđanje ocu ili slično,željela sam joj reći nešto drugo ali ti to nisi htjela ili znala pročitati,i mislim da uglavnom napadaš tuđe razmišljanje.Moja djeca imaju kontakt sa ocem ali to više nije isto,njegov dom nije i njihov,one ga vole jer on njihov tata a koliko će ga poštovati danas sutra kad odrastu to je ipak samo njegov problem i ono koliko će im pokazati da su mu važne.Već sada nepunu godinu odvojenog života taj dio njihovog odnosa šteka,što misliš za još par godina da će biti bolje? One već sad ne mogu slučajno navratiti do njega iako im je na putu do škole.
Ali to i nije billa tema, tema je bila ona i mala beba i ako imaš dijete kako sama kažeš onda znaš da je jako teško rastati se i uopće razmišljati o tome sa dojenčetom u rukama i htjela sam joj samo reći da nije vrijedan njene patnje netko tko je napušta netom nakon što je stvorio novi život,očito egoistična i neodgovorna osoba (uz to još i kockar isl.).Ženo trgni se ne treba ti to u životu a još manje takvo ponašanje u životu tvog djeteta.To što će tvoje dijete povremeno provesti vikend s tatom ili godišnji ne može mu toliko naškoditi koliko takvo ponašanje može naškoditi tom istom djetetu ukoliko stalno živi s takvim roditeljom.Manje više sva djeca svijeta su ista i uglavnom uče i usvajaju ponašanje svojih roditelja pa će tako djete roditelja sklonog fizičkom maltretiranju vjerojatno i samo biti sklono takvom ponašanju.To je ono što sam htjela reći toj ženi,još uvijek si mlada i možeš svoj život početi ispočetka,možda danas - sutra s nekim tko će tvom djetetu biti bolji tata od tvog bivšeg muža.
Otac može biti svatko ali ono "tata" treba zaslužiti
ornela is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2007., 15:07   #11
Quote:
ornela kaže: Pogledaj post
Otac može biti svatko ali ono "tata" treba zaslužiti

Tata treba BITI!!
__________________
Tko uvijek govori istinu, taj sebi može priuštiti loše pamćenje. (Theodor Heuss)
Smrt fašizmu! (by McOzy)
Kladi is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2007., 00:05   #12
Quote:
okano kaže: Pogledaj post
dragi moji sta mi se desilo.nasao je odvjetnika,i pokrece tuzbu tako sam cula iz pouzdanih izvora...tako da moram procitati kako to ide vidila sam da ovde ima i ta tema,jer vidila sam da ima neka kvaka posto je beba mala..ovakav rasplet..i ovako brzo nisam ocekivala cak ni ja....
Vjerojatno će početi s optužbama kako nisi bila dovoljno ovo ili si bila previše ono. Sada ti mora biti bitno ono što misle ljudi oko tebe koji su ti podrška jer te najbolje poznaju.
Posavjetuj se s nekim dobrim odvjetnikom/odvjetnicom (raspitaj se prije toga) i s njim budi potpuno iskrena - ništa nemoj prešutjeti.
A ostalo - ne pričaj puno o njemu ljudima, ne osuđuj ga, ne komentiraj (osim ovdje), ne reagiraj na provokacije..
Kada se stvari riješe, imat ćeš osjećaj da ti je netko skinuo teret s leđa i da napokon možeš disati.

Digni glavu i drži se!
 
Odgovori s citatom
Old 12.06.2007., 13:06   #13
Ornela dala sam si truda i pročitala sve tvoje postove u kojima si bila strašno samouvjerena, ti si mu nešto posebno, ne može te ostaviti, niti jedna druga nije kao ti. Nekako se ne mogu otet dojmu da ne možeš prihvatiti da u tim tvojim uvjerenjima nije bilo nimalo istine i da si sada ogorčena. Pisala si da je kurviš i da mu to ništa ne znači a sada pišeš on i ona, znači ljubavnica pobijedila a ti nemaš što nego utjecati na djecu. Govoriš da im šteka odnos.
Ornela a da to štekanje nema veze s ovim:

Quote:
ornela kaže: Pogledaj post
nakon što sam joj ispričala što se događa,rekla,mama ja mu nebih oprostila,rekla sam sad je dosta i on ide van
Djetetu od 10 godina pričati o varanju, kurvanju i ne znam što. Srami se!!! Ti sebe nazivaš majkom a nije ti važno što to dijete to doživljava na puno gori način nego mi odrasli, bitno je da zbog toga ima loše mišljenje o tati. Ja sam majka bebe kako znaš, ali biti majka je i progutati svoj ponos za to dijete da bi njemu bilo bolje. Nikada mu neću reći da je tata iz dana u dan trčao samo oko djece iz prvog braka a njega onako usput pomazio po glavi. Ne zato da bi bivšem učinila uslugu nego da moje dijete ne bi patilo. Uh sad mi je odmah lakše i shvati da ovo nije napad nego iznošenje mišljenja tako da ne shvatiš krivo.
A što se tiče samohrane majke, to su po definiciji majke djece kojima su očevi umrli ili su nepoznati. Sam naziv ti govori : same hrane. Znači tate nema u niti jednom pogledu, ni fizički ni materijalno. Sad jedino ako je taj tvoj zbilja kreten koji ni ne doprinosi uzdržavanju pa ti radiš od jutra do sutra da bi ih prehranila, boriš se na sve načine a on ništa. Onda te shvaćam da si tako ogorčena. Ali ako on snosi polovicu troškova djece tada zbilja nemaš pravo crniti ga pred djecom. Zanima me to da bi imala bolju sliku pa nam pojasni ako ti se da?? To kako se on ponaša prema njima je njegov problem koji će mu ta ista djeca naplatiti kad-tad, o tome ne brini ali ti nisi sudac. Oni će mu biti suci kada narastu. Ti se sada možeš jedino boriti da plaća alimentaciju ako je ne plaća a drugo prepusti njemu i njegovoj savjesti, to su tvoja djeca i ti im pruži sve što treba a što će on raditi je njegova stvar.

Pisala si da je i ona među nama, e baš bi me zanimala njena strana i mišljenje a pogotovo njegove jer si ga tamo opisala kao nestabilnu osobu. Ljubavnice javi se ako si se prepoznala ....zanima nas!!
Još jednom ti govorim da ovo ne shvatiš zlonamjerno jer mi to nije bilo ni na kraj pameti, i sama imam problema koje ne znam kako riješiti tako da ni ne mogu pametovati...
jelena2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2007., 14:26   #14
Razlozi zbog kojih su ljudi samohrani roditelji su različiti:

Nevjenčani roditelji

Razvedeni roditelji

Udovci/udovice

Povremena samohranost (zbog prirode posla jednog od roditelja)

Samohrani roditelji po osobnom izboru, stilu života

Ovo ti je iz definicije iako taj pojam ne postoji u obiteljskom zakonu.
Drugo, jelena daj otkači više ,ovdje se ne razgovara niti sam ja postavila temu,ovo što ja pišem je moje iskustvo a ti ženi savjetuj svoje i molim te prestani komentirati nešto o čemu znaš polovično ili uopće ne znaš, a ne činiš mi se da si osoba s kojom bi uopće mogla razgovarati po toj temi
ornela is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2007., 14:38   #15
Dugo sam se borila s njegovim glupostima i tek neki dan kada mi je moja curica od 10 god.,nakon što sam joj ispričala što se događa,rekla,mama ja mu nebih oprostila,rekla sam sad je dosta i on ide van.Samo par dana nakon toga ta ista moja princeza je rekla Mama ja nebih da tata ode.Teško je to djeci prihvatit,ma koliko se mi trudili,oni imaju svoj način razmišljanja i problem je još veći kad djeca nikad nisu čula da se svađate,a uvijek smo pazili na to,i sad su još više zbunjena.Govorim im da neće izgubiti tatu jer tata ne ostavlja njih,već se više ne volimo i bit će negdje s nekim sretniji,a njima će uvijek biti tu kada ga budu trebale,međutim ne pali,one se boje.

ovo je cijeli citat,morala si već naućiti da se nesmije vaditi iz konteksta i curo draga koliko god mi djeci neke stvari pokušavamo sakriti oni uvijek znaju i kuže više nego mi mislimo i za tvoju informaciju,bolje je djetetu reći istinu i da bude spremno suočiti se s tim nego ga čuvati pod staklenim zvonom i onda prvi put kad dođe vani čuti od nekoga na ulici,ipak je lakše čuti to od nekoga ko te može odmah i utješiti i zagrliti ako te pogodi neka činjenica nego od stranca na ulici
ornela is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2007., 15:18   #16
Quote:
ornela kaže: Pogledaj post
Dugo sam se borila s njegovim glupostima i tek neki dan kada mi je moja curica od 10 god.,nakon što sam joj ispričala što se događa,rekla,mama ja mu nebih oprostila,rekla sam sad je dosta i on ide van.Samo par dana nakon toga ta ista moja princeza je rekla Mama ja nebih da tata ode.Teško je to djeci prihvatit,ma koliko se mi trudili,oni imaju svoj način razmišljanja i problem je još veći kad djeca nikad nisu čula da se svađate,a uvijek smo pazili na to,i sad su još više zbunjena.Govorim im da neće izgubiti tatu jer tata ne ostavlja njih,već se više ne volimo i bit će negdje s nekim sretniji,a njima će uvijek biti tu kada ga budu trebale,međutim ne pali,one se boje.

ovo je cijeli citat,morala si već naućiti da se nesmije vaditi iz konteksta i curo draga koliko god mi djeci neke stvari pokušavamo sakriti oni uvijek znaju i kuže više nego mi mislimo i za tvoju informaciju,bolje je djetetu reći istinu i da bude spremno suočiti se s tim nego ga čuvati pod staklenim zvonom i onda prvi put kad dođe vani čuti od nekoga na ulici,ipak je lakše čuti to od nekoga ko te može odmah i utješiti i zagrliti ako te pogodi neka činjenica nego od stranca na ulici


NE PRIČATI DJECI!!!!!! ONI TO NE MOGU RAZUMJETI!!!!!!

Jest da oni kuže da se nešto dešava, ali s njima traba razgovarati na način da ih se umiri, da će sve biti dobro, da ih i mama i tata vole, da ih nitko neće napustiti, a ne im govoriti nekakvu ISTINU!
Jebala vas istina, kada čujem riječ ISTINA, uvijek mi se sjetim kraja 80-tih i balkanske horde koja je hodala po Jugi i održavala MITINGE ISTINE.

Što je to istina koju ti govoriš maloj?? Istina kakvom je ti vidiš??? Ti uopće nisi referenca da bi mogla procijeniti što bi bila apsolutna istina, ti si samo jedna od suprostavljenih strana, koja na stvar gleda iz svog, neminovno subjektivnog ugla. Prema tome, ono što ti govoriš maloj je u svakom slučaju ofarbanao tvojim filterom.

Na žalost, iz vlastitog iskustva znam o čemu govorim. Ta jebena istina, koja mi je bila predočena " u najboljoj namjeri, da se učim da ja ne budem takav" mi je obilježila cijeli život. Puno godina je trebalo proći pa da ja sam zaključim što je zapravo bila istina. Ali, za neke stvari je bilo kasno.
Corto is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2007., 17:03   #17
Quote:
Corto kaže: Pogledaj post
NE PRIČATI DJECI!!!!!! ONI TO NE MOGU RAZUMJETI!!!!!!

Jest da oni kuže da se nešto dešava, ali s njima traba razgovarati na način da ih se umiri, da će sve biti dobro, da ih i mama i tata vole, da ih nitko neće napustiti, a ne im govoriti nekakvu ISTINU!
Jebala vas istina, kada čujem riječ ISTINA, uvijek mi se sjetim kraja 80-tih i balkanske horde koja je hodala po Jugi i održavala MITINGE ISTINE.

Što je to istina koju ti govoriš maloj?? Istina kakvom je ti vidiš??? Ti uopće nisi referenca da bi mogla procijeniti što bi bila apsolutna istina, ti si samo jedna od suprostavljenih strana, koja na stvar gleda iz svog, neminovno subjektivnog ugla. Prema tome, ono što ti govoriš maloj je u svakom slučaju ofarbanao tvojim filterom.

Na žalost, iz vlastitog iskustva znam o čemu govorim. Ta jebena istina, koja mi je bila predočena " u najboljoj namjeri, da se učim da ja ne budem takav" mi je obilježila cijeli život. Puno godina je trebalo proći pa da ja sam zaključim što je zapravo bila istina. Ali, za neke stvari je bilo kasno.


Mogu se samo složiti, zbilja se svakakvi ljudi nazivaju roditeljima. Sramota za sve ustanove koje bi trebale djelovati zbog ovog očitog emocionalnog zlostavljanja a najviše sramota za takvu "majku".
otimacica is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2007., 23:27   #18
Quote:
okano kaže: Pogledaj post
dragi moji sta mi se desilo.nasao je odvjetnika,i pokrece tuzbu tako sam cula iz pouzdanih izvora...tako da moram procitati kako to ide vidila sam da ovde ima i ta tema,jer vidila sam da ima neka kvaka posto je beba mala..ovakav rasplet..i ovako brzo nisam ocekivala cak ni ja....
kvaka je da mora čekati do godine dana.
ali ga to ne sprečava da ode i započne neki novi život
__________________
45°46´04"N,15°51´08"E [URL="❦ Odluka o tome da ćeš imati dijete iznimno je važna. To znači odlučiti da će tvoje srce zauvijek koračati izvan tvog tijela.[/URL]
larazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2007., 01:42   #19
Quote:
ornela kaže: Pogledaj post
Drugo, jelena daj otkači više ,ovdje se ne razgovara niti sam ja postavila temu,ovo što ja pišem je moje iskustvo a ti ženi savjetuj svoje i molim te prestani komentirati nešto o čemu znaš polovično ili uopće ne znaš, a ne činiš mi se da si osoba s kojom bi uopće mogla razgovarati po toj temi
Ne znam zašto se stalno pjeniš? A ja sam komentirala samo tvoje izjave , nisam ja ništa izmislila, ti si rekla da si desetogodišnjoj curici ispričala što se događa. Nisi valjda mislila da će ti ljudi pljeskati na takvom dubokoumnom potezu koji je tvojoj curici donio samo dobro. A kada na forumu ispričaš svoj život onda budi spremna i na komentare.
Zanima me nešto iako znam da mi nećeš odgovoriti. Jel radiš ti išta u životu? Nekako mi se baš i ne čini. Po razmišljanju me podsjećaš na "našu" ex a i izbjegavaš pitanje o tome jel bivši plaća. Joj nemoj samo da ispadne da si ti još jedna koja živi na račun bivšeg odnosno djece.
Unaprijed se ispričavam ako nisam u pravu i ne znam zašto misliš da ja, kao žena koja živi sama s malom bebom nije osoba koja bi mogla pričati o ovakvim stvarima.
Ispričavam se ako sam te ljutila i nervirala ali nisam mogla izdržati. Pozdrav i sretno!
jelena2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2007., 12:48   #20
ne jelena,krivo,ja ne radim da bi on mogao raditi.Imamo dijete 100% invalida a s obzirom da on radi vani netko treba brinuti o tom djetetu.Odlučeno je da ću to biti ja,još od njenog rođenja,a on je gradio svoju karijeru da bi svi skupa lakše živjeli s takvim djetetom i njenim potrebama.
To što on više ne živi s nama,onda kad je u HR.,ne znači da ona ima manje potrebe nego prije,niti znači da ja imam manje obaveza,dapače ima ih više.
Karijeru i lijepa primanja je izgradio jer sam ja stavila sebe i svoj posao u n-ti plan,zajednička odluka,malo je vjerojatno da bi ja u HR. toliko zarađivala,ali ipak da sam se ja mogla posvetiti svojoj karijeri na način koji je njemu bio omogućen,tko zna,nisam ni glupa ni bez škole,samo sma u određenom trenutku mislili da je u našoj situaciji za našu djecu ipak najbolje da barem jednog roditelja imaju stalno uz sebe,pogotovo kad se stalno borite za život tog jednog djeteta,čak ni u takvim situacijama on nije ostavljao svoj posao jer ipak ,ja sam bila s njom.Pitam se gdje bi mu bila karijera da je svaki put došao daoma kad je ona bila u bolnici,vjerojatno nebi ni radio danas taj posao jer ga nitko nebi htio,jednako kako su mene odbijali kad bi se u upitniku za posao dotakli djece pa došli do toga da ja imam teško bolesno djete a muž radi vani i tko će onda tražiti bolovanje,hvala imamo adekvatnijih kandidata...
ornela is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:47.