Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Dekorativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.05.2010., 07:45   #81
Quote:
blenta kaže: Pogledaj post
Prvi put u životu snimam malo tuševe, pa me zanimaju mišljenja koji bi najbolje istaknuo boju mojih očiju.

Ti si ja!!! Imamo isti spušteni kapak i istu boju očiju!
Vespers is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2010., 09:17   #82
Kome ti kažeš da ima spušteni kapak? Imaš možda i usklađene podočnjake?
blenta is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2010., 11:58   #83
Quote:
blenta kaže: Pogledaj post
Kome ti kažeš da ima spušteni kapak? Imaš možda i usklađene podočnjake?
zar se to ne zove spušten kapak? Ok, preformulirajmo; ti nemaš a ja imam

Podočnjake baš i nemam.
Vespers is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2010., 12:32   #84
Ma samo se zezam. Ja to ne zovem nikako posebno. Moj kapak. A bez podočnjaka si nula. I totalno te mrzim i odmah bi se mijenjala s tobom. Šmrc.
blenta is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2010., 16:45   #85
blenta, zar to nisu duboko usađene oči?

malo me zbunjuju definicije. spušteni kapak bi bio kada bi ti gornja polovica oka imala padajući kut.ovako nekako

Splenda is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2010., 16:53   #86
Ma ja se cijelo vrijeme zezam. Jesu, duboko usađene su. Ali to me ne smeta i nekako uopće ne razmišljam o tome.
blenta is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2010., 17:02   #87
nema te kaj smetati, lijepe su ti oči.

ja pokušavam prema stvarnim slikama skužit kakve su moje. zbog ravnih trepavica jedno sam vrijeme mislila da su spušteni kapci. no ipak nisu jer nemam padajući kut kao na onoj skici .a i vidi mi se rub kapka , pa onda valjda nisu ni duboko usađene.
Splenda is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2010., 21:44   #88
Što stoji djevojkama s tamnosmeđom kosom i plavo-sivim očima?
Naime, za moje se oči ne ne kuži da su plave (izgledaju ko smeđe izdaleka) dok ne zasjaji sunce il ne bude neko ful čudno vrijeme pa da se vidi da su plave.
Voljela bi ih nekako istaknuti, a nikad ne koristim boje. Za sve mislim da mi čudno stoje pa na kraju krajeva uvijek završim samo s tušem na očima.
I da, isprobala sam smeđe tonove - neki izgledaju ok, a oni breskvasti - živi užas a voljela bih malo početi eksperimentirati
*soul*mate* is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2010., 22:00   #89
Plava, zelena boja. To bi moglo biti lijepo.
LadyMoonlight is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2010., 22:29   #90
Plava, zelena, smeđa, ljubičasta. Al onak lavanda boja.
TheEmpress is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2010., 21:37   #91
mogu ja,mogu ja

savjet za haski plave oči
sa tušem i tamnim sjenilima ličim na slijepca ,a sa svjetlim kao dijete
kada je vrijeme oblačno onda morsko plave
EllaVanSaar is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2010., 15:59   #92
a bome više ni ja ne znam kak da se našminkam
uvijek imam crno i sivo na očima
više ni sama nemam pojma kak da ukombiniram tamno smeđe oči da se slažu sa svjetlo plavom kosom da to sve skupa ne odudara previše jedno od drugog
__________________
...Ništa nije pogrešno ako te čini sretnim...
Una1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2010., 19:32   #93
hajde, kad su svi, onda ću i ja
dakle, imam bademaste oči smeđe-zelene boje. e sad, caka je ta da svi ljudi misle da imam smeđe oči, a zelena se vidi tek na jutarnjem suncu, kad mi ono baš ide u oči jer se tad akomodacijom oka stežu mišići, blabla, pa se tek onda vidi ta zelena. a to je meni taaak lijepa tamnozelena, htjela bih da su mi cijele oči takve
no da. kosa mi je nešto tipa svijetlosmeđa sa zlatnim odsjajem (odsjajem, ne nijansom ili nešto slično), a ljeti dobijem plave vrhove od sunca
koža, hm... jako sam svijetla inače, gotovo blijeda. a podton ni sama ne znam koji je jer na zapešću i podlaktici su mi vene uglavnom plave, eventualno tu i tamo ima i zelenih i ljubičastih, no puno manje, ali lice mi ima neku žućkastu boju na čelu i bradi i oko usta, a obrazi su blago roskasti; ne jako, ali jedva zamjetno. i sad nek ja znam koji sam ja podton -_-

može savjet za boje, tople, hladne, podton, sjenila etc
puno hvala

edit: slikice nisu naodmet
__________________
Dajte mi ideju za potpis :)
Medena :) is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2010., 10:39   #94
ella, probaj sa brončanim tonovima, one dosta ističu plavu boju a izgledaju prirodno
blushing flower is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2010., 15:51   #95
Quote:
*soul*mate* kaže: Pogledaj post
Što stoji djevojkama s tamnosmeđom kosom i plavo-sivim očima?
Naime, za moje se oči ne ne kuži da su plave (izgledaju ko smeđe izdaleka) dok ne zasjaji sunce il ne bude neko ful čudno vrijeme pa da se vidi da su plave.
Voljela bi ih nekako istaknuti, a nikad ne koristim boje. Za sve mislim da mi čudno stoje pa na kraju krajeva uvijek završim samo s tušem na očima.
I da, isprobala sam smeđe tonove - neki izgledaju ok, a oni breskvasti - živi užas a voljela bih malo početi eksperimentirati
Ko da si mene opisala ja ti najradije stavim samo crnu olovku duž gornjeg kapka, i onako malo sa strane uvijek produžim i uz to obavezan crveni ruž ...a od sjenila znam stavit neke bakreno-smeđe-breskva-ljubičasto...prije toga cijeli kapak i ispod obrva sa nekim svjetlijim, mješavina bijelog i boja breskve, tako nešto. Inače kontrast plavom je narančasto tako da...
__________________
I'll make your heart smile...
0merta is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2010., 21:51   #96
Imam smeđe oči(tamno smeđe) i koristim svijetla sjenila bijelo, sreberno, ponekad plavo, žuto..zavisi o kombinaciji koju obučem. Nikad nebi koristila rozo sjenilo, jer mi nikako ne stoji. Ponekad koristim i zeleno-to mi oslično stoji
*good_girl* is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2010., 14:41   #97
Evo na što sam naišla neki dan -



Boja očiju je identična mojoj; oduševilo me ovo smećkasto sjenilo sa zlatnim šljokicama - stvarno odlično ide uz hazel boju očiju, zaljubila sam se
Samo još da uspijem naći takve nijanse u Zagrebu
__________________
Had my head in the oven so you'd know where I'll be.

the most wonderfully weird moment in the series
*tearsinheaven is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2010., 17:12   #98
Javi ako nađeš, baš mi se sviđa kako boja očiju dođe do izražaja.
blenta is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2010., 17:55   #99
možda je sjenilo pa nešto sa šljokicama preko toga
__________________
save money for opi :)
mala_zg23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2010., 18:03   #100
Ja sam baš po ovome radila zadnji look sa RMUL-a...
Svidjela mi se ideja looka, pa hoću da vidim može li zlatni tuš preko sjenila izdržati neko vrijeme....
Za sad se još dobro drži i sviđa mi se kako mi stoji...
piromankaaa is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:28.