Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.07.2014., 03:58   #281
Quote:
Maria Jose kaže: Pogledaj post
Dobila sam bočicu FM parfema na kojoj piše samo Femme i ispod toga Original.
Zna li netko kakav je to parfem?
Na FM parfemima ne piše nigdje Femme i ispod Original, jesi sigurna da je od FMa parfem?
Na svakoj kutiji FM parfema postoji na poklopcu iliti gornjoj strani kutije jedan broj koji je širfa parfema, po njemu se zna koji je parfem u pitanju. A osim na kutiji taj broj parfema ugraviran je i u bočicu (staklenu) od parfema negdje pri dnu bočice.
iva2301 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2014., 02:08   #282
Može li mi se javiti neko od distributera na PM?
Aurora 7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2014., 15:55   #283
evo jedan distributer FM-a...
venax is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2014., 13:20   #284
Smile

Ako netko treba FM distributera na području Sesveta.... slobodno PM
GGUILTY is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2014., 16:40   #285
prodajem

Prodajem parfeme DOLCE&GABANA the one for men i DOLCE&GABANA the one for women. Parfemi su dobiveni na poklon, raspakirani su i samo isprobani. Muški je od 100 ml a ženski od 75 ml. Mogućnost osobne primopredaje u ZG-u. Cijena je 400 kn i nije fiksna.
ktina55 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2014., 17:01   #286
Evo jos jednog FM distributera sa podrucja Sesvete
Slobodno kontaktirajte PM
__________________
"Ženo, što plačeš? Koga tražiš?"
mario550 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2016., 01:49   #287
FM kozmetika

Drage dame,
meni je FM kozmetika novije otkriće (ne mislim na parfeme). Jeste li što koristili njihovo, kakvo vam je bilo, jeste li zadovoljni?
Pokrećem temu prvenstveno jer sam oduševljena s nekoliko proizvoda koje sam probala, s nečim i ne, ali naručujem dalje da probam još nešto Kozmetika im nije povoljna, no, čini mi se stvarno kvalitetna, s dobrim i kvalitetnim sastojcima, a i ne testiraju na životinjama što je meni plus.
Probala sam CC primer kremice, i brilliant peach i wise green - odlične! Meni prvenstveno treba brilliant peach za ujednačavanje i "podizanje" umornog tena, a make up na to super dugo traje netaknut, ne probija masna t-zona i sve stoji i nakon 10-ak sati kao da sam make up nanijela prije 10-ak minuta. Tako da sam baš zadovoljna Wise green mi je ok za dane kad mi se pojavi crvenilo (zimi kad je vani hladno pa mi se znaju zacrvenjeti obrazi od promjene temperature).
Uzela sam i bazu za sjenilo. Ok je, ali me nije posebno oduševila. Sjenilo bude jače pigmentirano i duže stoji, ali se i ne suši, nego ostane malo "kremasto" i zna se skupiti u naborima.
Naručila sam dvije olovke za oči - crnu i smeđu (decadence black i deep maroon). Olovke su pigmentirane, lako se nanose i kao da se osuše pa dugo traju, nema mrljanja i preslikavanja (a ja sam baš sklona tomu).
Sad sam naručila i CC puder u kamenu i korektor pa ću vidjeti hoće li mi biti dobro Jako me zanima
Bilo bi super kad biste napisali ako ste i vi nešto probali i ako ste zainteresirani za daljnje probavanje pa možemo razmijeniti i swatcheve ako ste za
SmthSpecial is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2016., 11:03   #288
ajme stranica im je koma. baš baš koma. i nisu uopće jeftini. tako da nek im je sretno s prodajom
MermaidMe is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2016., 19:41   #289
Quote:
MermaidMe kaže: Pogledaj post
ajme stranica im je koma. baš baš koma. i nisu uopće jeftini. tako da nek im je sretno s prodajom
Zašto je koma? Pa stranica im je relativno nova i mislim da si krivu stranicu gledala. fmgroup.hr je službena stranica.

Inače, mislim da postoji već tema o FM kozmetici.
iva2301 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2016., 22:09   #290
Tražila sam temu, nema. Možda negdje u arhivi stoji...
Ni meni se sajt ne sviđa, dosta je loše tamo sve prezentirano, pogotovo boje. No, legica koja prodaje mi je poslala online katalog poljski, pravi atraktivni katalog, na foru Avona.
E sad, nije me baš briga, važnije mi je imati kvalitetan proizvod i to se prodaje kao ludo. Mana im je što im nekih najprodavanijih proizvoda nema i po mjesec dana na skladištu... To je definitivno minus. A to su mahom proizvodi iz CC linije, nagrađivane kolekcije. Vidim da hrpa vižastica koristi njihove proizvode.
Isprobala sam danas i matte lip colour, mat ruževi koji su pakirani kao sjajila. Krema je gusta i odmah daje mat boju, brzo se osuši na usnama i traje doslovno satima, bez pretjerivanja. Ruž sam stavila oko 7 h i skinula ga poslije 12 h, s tim da sam objedovala u međuvremenu. Dakle, bez popravljanja ikakvih. To je definitivno najbolji ruž koji sam ikad probala, a probala sam ih barem 20-ak brendova. Odmah sam si naručila jednu nijansu, a već kontam da ću i još dvije s vremenom Plus im je što se zapravo lako skidaju uz pomoć neke kremice ili balzama, tako da ne isušuju usne kao većina dugotrajnih ruževa koji se "zalijepe" za usne i ne možeš ih skinuti do prekosutra...
SmthSpecial is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2016., 20:59   #291
Evo još nekoliko proizvoda koje sam probala.
CC krema je ooodlična, lijepo ujednači ten i nije mi za baš masnu kožu bez nekih dodatnih pomagala (pudera protiv izbijanja masnoće ili sl.). Jako se lijepo stopi s kožom nakon nekoliko minuta, iako sam probala za pola nijanse tamniju boju, nije smetalo i uopće se nije vidjela razlika, nekako se prilagodila.
Maskara Lash expert je isto iznadprosječno dobra, progusti trepavice, malo produži i nakon 2 sloja su mi za 300% vidljivije. Ne sljepljuje. Četkica je neobična, ima kraće i dulje gumene vrhove pa se maskara da lijepo rasporediti i oboji i manje trepke.
Kupila sam i matte lip colour Coral hibiscus, nijansa je predivna. Baš divna mat nijansa i traje satima, jučer sam ga skinula nakon 6 sati. Ne isušuje usne, ne gruda se, šta ja znam, definitivno mi je top 1 ruž koji sam probala!
SmthSpecial is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2016., 12:42   #292
Jel netko probao muski hermes terre d'hermes? Jel dobar, slican originalu, kako dugo drzi?

Iskustva s Armani Codeom?
bbboy77 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:32.