Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.08.2012., 08:08   #341
Cure ,totalno sam razočarana ,od svih natuknica za nastavak ,nadala sam se onoj gdje Feriha ostaje živa ,pa makar je zamjenila i druga glumica ,
ovo što su nam pokazali je uznemirujuće ,i bit će teško za gledati.a gledati planiram ,obavezno ,da vidim njihovu genijalnost do kraja i kako su to oni zamislili ...
za svaku po jedna pusa


[IMG]http:img7.ressim.net/out.php/i6038457_adini-feriha-koydum-emir-in-yolu-yeni-sezon-ilk-tanitim.mp4-000067560.jpg[/IMG]

amorato is offline  
Old 17.08.2012., 09:35   #342
Jutro cure!
A nista,vise nema naseg dobrog,dragog,njeznog Emira,sad mozemo gledati samo kako se Emirko pretvorio u bad boya Ima da svima isprasi guzice,samo koga ce on loviti,tko je ubio F?
Zivciraju me svi po redu,Engin,Baris,cijela ta glupa ekipa koja je uopce pristala na 3.sezonu,Caga kapa dolje,ali nisi trebao pristati da si jedini lik u seriji Seljin abla ti je sigurno mogla naci neku bolju ulogu ako vec nisi htio besposlicariti do 1.mjeseca.
__________________
Bolek obmanjuje narod! ♥
LaVie is offline  
Old 17.08.2012., 11:50   #343
pjesma iz trailera je Molitva koju pjeva Sezen Aksu i tako je završila druga sezona

http://www.youtube.com/watch?v=S_rgs...ature=youtu.be

prijevod pjesme napravila je Isolta bila nam je jedno vrijeme aktivna na ovim stranicama,ali stvarno su pogodili pjesmu

No dominion remains
Nor loathing, nor malice
It's nothing special, friends
It's nothing special, this kind of thing,
Your cruellest flames don't come close to doing what
Slaves do to slaves

Today I prayed for all of us
God on high, forgive us.

Neither money
Neither power nor force
This isn't truth
This isn't truth
This quarrel is a bad dream
Our generation will awake, of course it will awake

Today I prayed for all of us
God on high, forgive us

Isoltin prijevod:

Nestala je vlast
Nema prezira il' mrznje
To je nista posebno, prijatelji moji
Ovo je nista posebno
Tvoji najokrutniji plamenovi ne cine ono
Sto robovi cine robovima

Danas sam se molio za sve nas
Oprosti nam, Boze na visini

Ni novac, ni moc
Niti sila..
Ovo nije istina
Ovo nije istina
Ova/j svadja/sukob je samo los san
Nasa generacija ce se probuditi, naravno da ce se probuditi

Danas sam se molio za sve nas
Oprosti nam, Boze na visini

Ja sad sve gledam kao neku novu seriju,oni su ostavili AFK, a u stvari se serija zove Emirov put. Koliko puta smo napisali da bi voljeli vidjeti dalje, evo mi smo dobili priliku vidjeti dalje, jedna serija je završila nažalost nije imala sretan kraj, ali život ide dalje, to je kao da su Strasti orijenta nastavili tako da ide Behlulov put, vjerujem da bi ljudi gledali, da vidimo kako su život nastavili svi koji su bili u životu Bihter što im se događalo, evo tako sad ja gledam ovu seriju.
mrvica 1234 is offline  
Old 17.08.2012., 12:20   #344
Pozdrav curke

Ne gledam ovu seriju, ali moram da pitam sljedece:

Zar je neko i ocekivao sretan kraj?
Serija se zove Nazvao sam je Feriha/Dao sam joj ime Feriha/ i sam naslov asocira da ce Feriha umrijeti.
Dakako ovo snimanje nove sezone je cisto radi para i da bi se iskoristilo dobro parce mesa tj. glumac koji je utjelovio Emira.
Jednom sam, ne znam tacno gdje procitala da je jedna djevojka napisala da ce Emir na kraju dobiti kcerku koju ce nazvati Feriha i upravo zbog toga se i serija tako zove Da li je to naklapanje fanova ili... ne bih znala...

Nisam fan Emira-Ferihe, ali Fatih Aksoy je stvarno pretjerao i od necega sto je imalo dobru podlogu napravio je

Iz moronizma se otislo u jos veci moronizam...
Mogli su lijepo zavrsiti seriju.prikazati Emira i Ferihu sretne..Feriha (ako su je vec morali ubiti) rađajuci kcerku umire, Emir joj da ime Feriha i sve se zavrsava tako sto ga neko pita kako se zove? (misleci na bebu) i on kaze Adini Feriha Koydum

Tako bih ja zavrsila, ali nazalost ja nisam scenarista
__________________
“Se ti succede qualcosa, qualunque cosa, io li ammazzo tutti quanti.”-Ciro e Gennaro-best eefin ship ever! ❤ (ina84)
Adèle Delettre et Thomas Rocher
Xavi-8 is offline  
Old 17.08.2012., 12:45   #345
Xavi-8 kako nisi gledala seriju, ime nije nagovještavalo nesretan kraj iako se o njemu pričalo od početka, kao i ovo sad s kćerkom i ime Feriha. Međutim dogodio se jedan veliki peh da je glumica koja je glumila Ferinu majku Zehru oboljela od raka i otišla iz serije zbog lječenja i onda se sve počelo mijenjati po meni na gore, jer se scenaristi nisu snašli, a majka objašnjava zašto joj je dala ime Feriha pa po meni od tud naziv, jer govori da je sve preduhitrila i dala joj to ime jer joj želi blistavi život, da ima život koji je ona sanjala, a nije ga odsanjala.

U planu je bila nova serija, ali kako je serija gledana u Turskoj, a i reprize su jako gledane, tako da ove dvije teen serije koje su se pojavile imaju lošiju gledanost nego repriza AFK, producent se odlučio zadržati izvorno ime, a moguće je da će to vremenom biti samo Emirov put, a normalno zbog čega drugog nego zbog novca, ali on nije iznimka, pa jako malo se u svemu tome gleda na kvalitetu, prije svega se razmišlja o zaradi, jer da se razmišlja o kvaliteti ne bi serije imale tako velik broj epizoda, jer sve serije koje sam do sada gledala u pravilu 1 sezonu imaju najbolju, a kako vrijeme ide dalje sve je lošije i lošije, što je i normalno jer treba izmisliti nešto novo i orginalno u tako kratko vrijeme.
mrvica 1234 is offline  
Old 17.08.2012., 13:09   #346
mrvice nazalost nisam gledala seriju.Odgledala sam do dijela kada Emir dolazi od Ferihine kuce, ona nosi namirnice i oni se poljube, a ona ludaca viri iza prozora.

Vidi se da se nisu snasli, ali opet i u samom davanju imena Feriha ima propusta.
Na Turskom Feriha znaci "udata zena"...
Znacenje imena nije nista spešl..
Ali, vjerovatno je sama cinjenica bolesti glumice koja je glumila Ferihinu majku puno toga poremetila.
Da su se pogubili-pogubili su se.
Pitanje je sta ce im ova staro-nova serija donijeti.Naprotiv moze im dosta toga i odnijeti.

Sa drugim dijelom posta bih se potpuno slozila
__________________
“Se ti succede qualcosa, qualunque cosa, io li ammazzo tutti quanti.”-Ciro e Gennaro-best eefin ship ever! ❤ (ina84)
Adèle Delettre et Thomas Rocher
Xavi-8 is offline  
Old 17.08.2012., 13:19   #347
pogledala sam sad na googlu značenje muslimanskih imena, jer znam da se o tome isto pisalo i tamo piše

FERIHA (ar) - vesela, sretna, zadovoljna
mrvica 1234 is offline  
Old 17.08.2012., 13:31   #348
Feriha (turski) udata zena

Fariha (arapski) znaci sretna....

Ne mozemo uzimati to za okosnicu.
Vecina Arapskih imena nema isto zancenja kao Turska.
Jer ne postoje univerzalna Muslimanska imena...
__________________
“Se ti succede qualcosa, qualunque cosa, io li ammazzo tutti quanti.”-Ciro e Gennaro-best eefin ship ever! ❤ (ina84)
Adèle Delettre et Thomas Rocher
Xavi-8 is offline  
Old 17.08.2012., 13:58   #349
Zelim da posdravim svepristne na ovoj temi, pisem prvi put, dakle nova sam na temi. Citam vase postove i zadivili ste me koliko ste upuceni i kolio sve znate ima jako puno stvari za procitati. Htjela sam pitati ako moze neko da mi odgovori kad se ocekuje 3.sezona i gdje se moze pogledati epizode s prevodom hvala
Maja Pcelica is offline  
Old 17.08.2012., 15:34   #350
Quote:
Kendi kaže: Pogledaj post
ovako je to krenulo i trebalo da zavrsi ali pare su vaznije
koji idiotizam,pa ovo se ni izvagati nemoze.
jedina serija koju sam gledala sa gustom,uzivala a sada
bas me zanima hoceli uopce prikazati sta se zapravo desilo na kraju 67 ep

Pozdrav cure
Krenulo je lepo Kendi , samo sto je Fatih bolestan, lepu poruku daje deci, nema srecnih ljubavi, i svetite se do poslednje kapi krvi, ma hajde molim te
On je idiot nad idiotima sti bi rekla LaVie treba ga katapultirati na Mesec i da ne snima vise kreten.
Ja cu videti samo prvu epizodu , s obzirom da ne ocekujem nista pametno ne verujem da cu je pratiti. l
KANADJANKA is offline  
Old 17.08.2012., 15:51   #351
Pozdrav cure moje
Xavi,pcelica dobro nam dosle.
mrvice tako mi je drago da si tu.
Iskreno da kazem ni ja nisam ocekivala vjencanje kao sto se i desilo na kraju i nisam ocekivala fairytale wedding ali ipak nisam ocekivala Ferihinu smrt na ovakav nacin.
Desila se velika preokretnica izmedju prve i druge sezone,ne samo odlaskom Zehre nego cijela AFK ekipa se promijenila,zasto se to desilo jos uvijek neznamo,nagadjam da je neko namirisao velike novce
Kendi is offline  
Old 17.08.2012., 16:08   #352
Jasno mi je da će ovo biti nova serija, i da, ok je valjda da nam prikažu kako nakon Ferihine smrti (jer sam Bog zna koliko sam o tome razmišljala nakon Askija ), ali mislim da je Ferihina smrt bila apsolutno ne potrebna. Mogli su kako LaVie kaže naći Cagi nekaj drugo i gotovo, uništili su AFK. Emir i Feriha nikad nisu mogli biti samo mirni i sretni, u 2 godine bilo je valjda 5 sretih ep, oni nisu zaslužili ovakav kraj
Serija se zove Nazvala sam ju Feriha jer je Zehra Ferihi dala ime, kao što je već mrvica objasnila. Ovo o Ferihinoj/Emirovoj kćeri koju će on nazvati Feriha su izmislili fanovi, iako neki pričaju da je to iz knjige (koja je samo inspiracija bila, serija NIJE po knjizi napravljena), nije jer je u knjizi Kiraz (Feriha) napravila pobačaj i otišla u UK gdje je našla dečka koji ju je prihvatio takvu kakva je, za razliku od Oguza (Emira). U knjizi njihova ljubav NIJE bila dovoljno jaka.
Vidim da prevodite imena, pa ću vam pomoći
Aysun - lijepa kao mjesec, Baris - mir, Bulent - snažan, Can - duša (Duško ), Cansu - voda života , Canan (Handina mama) - voljena, Emir - princ, Feriha - sretna žena (i na tur. i na arap.), Gulsum - okrugla/debela/lijepog lica, Halil - muž, istinski prijatelj , Hande - smiješiti se/smješak, Koray - vrući (žeravi) mjesec, Levent - marinac , Mehmet - hvaljen zbog dobrog ponašanja , Nehir - rijeka, Riza - zadovoljstvo, Yagmur - kiša, Yavuz - čvrst/tvrd, Ece - kraljica, Zehra - lice koje zrači, Sanem - idol, Omer - uspješan, dugovječan, Unal - poznat kao dobar čovjek, Azra (tur. verzija mojeg imena ) - djevičanska, čista, pročišćena, Gunce - dnevnik, Ilker - 1. sin, Lara - zaštićena/vesela, Tulin - aureola oko mjeseca
Nove cure
Nova sezona počinje 9. rujna
vanhaver is offline  
Old 17.08.2012., 16:13   #353
amorato,ja sam isto razocarana i jos uvijek vazem dali cu gledati ili ne.
bas kao sto vanhaver kaze ako budem gledala necu odma,da im dizem rating.
sad donekle znamo gdje vodi ova serija.
a o novoj glumici sto se prica,njima se ne zuri,sigurna sam da ce ona biti na samom kraju serije gdje se on zaljubljuje i ona mu radja curicu.
Ako para krene mozda naprave i 4 sezonu,koga briga sta ko misli
oni su vidjeli silne novce u Cagi i toga se drze,ne pustaju
LaVie i ja sam sinoc isla na tviter,pljuvala sam po kome sam stigla
Kendi is offline  
Old 17.08.2012., 16:22   #354
Nova Cagina partnerica je Zeynep Camci http://www2.dizifilm.com/haberdetay.asp?newsid=212803

Lijepa mi je
vanhaver is offline  
Old 17.08.2012., 16:34   #355
Quote:
vanhaver kaže: Pogledaj post
Jasno mi je da će ovo biti nova serija, i da, ok je valjda da nam prikažu kako nakon Ferihine smrti (jer sam Bog zna koliko sam o tome razmišljala nakon Askija ), ali mislim da je Ferihina smrt bila apsolutno ne potrebna. Mogli su kako LaVie kaže naći Cagi nekaj drugo i gotovo, uništili su AFK. Emir i Feriha nikad nisu mogli biti samo mirni i sretni, u 2 godine bilo je valjda 5 sretih ep, oni nisu zaslužili ovakav kraj
Serija se zove Nazvala sam ju Feriha jer je Zehra Ferihi dala ime, kao što je već mrvica objasnila. Ovo o Ferihinoj/Emirovoj kćeri koju će on nazvati Feriha su izmislili fanovi, iako neki pričaju da je to iz knjige (koja je samo inspiracija bila, serija NIJE po knjizi napravljena), nije jer je u knjizi Kiraz (Feriha) napravila pobačaj i otišla u UK gdje je našla dečka koji ju je prihvatio takvu kakva je, za razliku od Oguza (Emira). U knjizi njihova ljubav NIJE bila dovoljno jaka.
Vidim da prevodite imena, pa ću vam pomoći
Aysun - lijepa kao mjesec, Baris - mir, Bulent - snažan, Can - duša (Duško ), Cansu - voda života , Canan (Handina mama) - voljena, Emir - princ, Feriha - sretna žena (i na tur. i na arap.), Gulsum - okrugla/debela/lijepog lica, Halil - muž, istinski prijatelj , Hande - smiješiti se/smješak, Koray - vrući (žeravi) mjesec, Levent - marinac , Mehmet - hvaljen zbog dobrog ponašanja , Nehir - rijeka, Riza - zadovoljstvo, Yagmur - kiša, Yavuz - čvrst/tvrd, Ece - kraljica, Zehra - lice koje zrači, Sanem - idol, Omer - uspješan, dugovječan, Unal - poznat kao dobar čovjek, Azra (tur. verzija mojeg imena ) - djevičanska, čista, pročišćena, Gunce - dnevnik, Ilker - 1. sin, Lara - zaštićena/vesela, Tulin - aureola oko mjeseca
Nove cure
Nova sezona počinje 9. rujna
Nehir mi se svidja
sinoc sam gledala jako kasno prve dvije epizode,koja razlika
uzivala sam gledati Zehru,upijam svaku njenu rijec,Gulfidan je ista Hatidze smijesna do bola
Meho ah Meho,brat/neprijatelj,za njega je svaki komentar suvisan
Emir je izgledao tako smijesno,djetinjasto.
Morat cu zatvorit oci i na momenat zamislit sretan kraj samo tako se mogu pomiriti sta se zapravo desilo sa serijom
Kendi is offline  
Old 17.08.2012., 16:36   #356
Quote:
vanhaver kaže: Pogledaj post
Nova Cagina partnerica je Zeynep Camci http://www2.dizifilm.com/haberdetay.asp?newsid=212803

Lijepa mi je
i meni se svidja,kao da je u rodu sa Kardashian's,prelijepa je
Kendi is offline  
Old 17.08.2012., 19:35   #357
vanhi sad sam skontala da je potvrdjeno da je Zeynep partnerica Cagi,nisam skuzila odma da si okacila i dizi stranicu
neznam jel krenulo snimanje,imal fotki
Kendi is offline  
Old 17.08.2012., 19:52   #358
Uhode su ocito jos na moru ili tko zna gdje,moramo cekati dok skola ne pocne Vraatite se u Istanbul da i vas jos ne bi morale kamenovati
Sve mi se vise cini vjerojatnom natuknica o policajki koju ce Emirko bozansko tijelo upoznati. Samo,ne znam jel sam ja luda ili sta,ali,i da mu druga rodi dijete,ne znam koja bi zena pristala na to da joj se dijete zove po muzevoj bivsoj zeni,ljubavi zivota,pa makar bila i mrtva,ja ne bi ni onda,ali mozda sam to samo ja Cudno mi je to,a kad se radi o Turskoj,joooooooooooooos cudnije
Zeynep mi je bas slatka,oooooooooooooh da sam na njenom mjestu
__________________
Bolek obmanjuje narod! ♥
LaVie is offline  
Old 17.08.2012., 22:57   #359
Quote:
LaVie kaže: Pogledaj post
Uhode su ocito jos na moru ili tko zna gdje,moramo cekati dok skola ne pocne Vraatite se u Istanbul da i vas jos ne bi morale kamenovati
Sve mi se vise cini vjerojatnom natuknica o policajki koju ce Emirko bozansko tijelo upoznati. Samo,ne znam jel sam ja luda ili sta,ali,i da mu druga rodi dijete,ne znam koja bi zena pristala na to da joj se dijete zove po muzevoj bivsoj zeni,ljubavi zivota,pa makar bila i mrtva,ja ne bi ni onda,ali mozda sam to samo ja Cudno mi je to,a kad se radi o Turskoj,joooooooooooooos cudnije
Zeynep mi je bas slatka,oooooooooooooh da sam na njenom mjestu
Ja sam zaboravila komentirati Emirovo tijelo,uhhh

Zadnje uređivanje Kendi : 17.08.2012. at 23:03.
Kendi is offline  
Old 18.08.2012., 04:39   #360
novi lik u seriji zove se Furkan,kakva je njegova uloga vidjecemo



pokojni Cansu baba dobio bebu tj Ozhan
u seriji mi je izgledao dosta starije




hazal uziva



caga se sminka

Kendi is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:18.