Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.12.2010., 13:50   #481
meni sve vise cijedi,za poludit....valjda se priprema
__________________
Pas je jedino biće na svijetu koje te voli više od samoga sebe
OOOOOOO is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2010., 14:04   #482
Quote:
OOOOOOO kaže: Pogledaj post
meni sve vise cijedi,za poludit....valjda se priprema
Mislim da je to normalno. Meni se isto cjedi sa čuče neki bijeli iscjedak. Dovoljno je reći da promijenim gaće 5 puta na dan Sve si mislim da će me sad stisnut..al nish od toga.
39 sam tjedan..al se nish ne događa..
Nit mi se bušica spustila, nit mi je čep ispao..ma nish.
Na iglama sam svaki dan
malalana is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2011., 17:05   #483
danas sam podigla nalaze briseva-sve uredno, urinokultura isto sterilna. ne znam otkud onda više taj iscjedak.obilniji je i žut
idem sad kod ginića na redovnu kontrolu, baš me zanima...
just z is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2011., 12:19   #484
Quote:
just z kaže: Pogledaj post
danas sam podigla nalaze briseva-sve uredno, urinokultura isto sterilna. ne znam otkud onda više taj iscjedak.obilniji je i žut
idem sad kod ginića na redovnu kontrolu, baš me zanima...
Meni moja kaže da je pojačani iscjedak u trudnoći normalan...tako da više ne brinem, samo stavim dnevni uložak kad negdje idem i ok.
__________________
What do you mean, "I don't believe in God"?I talk to him every day.What do you mean, "I ain't kind"?I'm just not your kind.
Ereshkigal is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2011., 12:31   #485
aaa ee baš sam htjela pitati jel to normalno ako se iscjedak pod zadnje dane malo pojača.. ja primjećujem da je obilniji, ništa strašno, izgleda i miriši zdravo, paa

znači, normalno je (što bi mi bez foruma)
__________________
A snaha bijaše jezičljiva, (guzičljiva) nazlobna, proždrljiva i goropadna.
katjes is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2011., 12:33   #486
mene je moj gin isto sinoć umirio -svi nalazi su mi uredni. dao mi je na izbor ako hoću da uzmem vivag vaginalete, ako neću ne moram. na njima (između ostalog) piše da se koriste i zbog narušene ph vrijednosti zbog utjecaja hormona (trudnoća), ove beštije smo isključili. on je isto spominjao tu ph vrijednost , onda je valjda to to.

mislim da ću potrošit kutiju, valjda će bit bolje...
just z is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2011., 20:30   #487
okej, ja sam danas radila ponovo briseve na ureaplazmu i jedno dva-tri sata nakon pregleda primjetila sam sukrvicu u iscjetku.. i ono, kontam se, pretpostavila sam da je doktor možda malo grublji bio pa da me zaderao i da je sukrvica zbog toga.. međutim sve do sad, svaki put kad odem na wc, iscjedak ima tragove sukrvice u sebi i cijeli je laganini smećkast cijelo vrijeme, strah me sad da nije samo do tog da je doktor zagrebao

inače sam na pregledu pred par dana bila zatvorena a na uzv i pregledu prije mjesec dana je isto sve bilo okej.. strah me da nije hematom na maternici možda ili tako nešto, znao me zaboljeti trbuh no ništa neuobičajeno, ponekad bi i bebač malo jače i bolnije udario no ne vjerujem da bi ti mali udarci mogli napraviti hematom ili nešto stoto? trudna sam 26+2
__________________

moj mali mačić
anonymous_13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2011., 10:03   #488
uopće nisam vidila ovaj post..ne znam šta bi moglo biti,možda netko drugi zna? a da nazoveš gineka?
just z is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2011., 14:16   #489
Quote:
anonymous_13 kaže: Pogledaj post
okej, ja sam danas radila ponovo briseve na ureaplazmu i jedno dva-tri sata nakon pregleda primjetila sam sukrvicu u iscjetku.. i ono, kontam se, pretpostavila sam da je doktor možda malo grublji bio pa da me zaderao i da je sukrvica zbog toga.. međutim sve do sad, svaki put kad odem na wc, iscjedak ima tragove sukrvice u sebi i cijeli je laganini smećkast cijelo vrijeme, strah me sad da nije samo do tog da je doktor zagrebao

inače sam na pregledu pred par dana bila zatvorena a na uzv i pregledu prije mjesec dana je isto sve bilo okej.. strah me da nije hematom na maternici možda ili tako nešto, znao me zaboljeti trbuh no ništa neuobičajeno, ponekad bi i bebač malo jače i bolnije udario no ne vjerujem da bi ti mali udarci mogli napraviti hematom ili nešto stoto? trudna sam 26+2
Najvjerojatnije ti je to od pregleda...
Nije ti gin. napomenuo da bi mogla imati lagano krvarenje i/ili sukrvicu??
I ja sam lagano krvarila nakon briseva...

Hematom bi ti se vidio na pregledu a bebač teško da može napraviti hematom od udarca
__________________
Moja srećica.....
kika78 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2011., 14:50   #490
ja od pregleda (uzimanja briseva) nisam imala sukrvicu al me ostatak dana sve bolilo - jedva sam se popela na 3.kat, mm me skoro nosio...
hvala Bogu, nije bilo beštija!
just z is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2011., 17:00   #491
Quote:
kika78 kaže: Pogledaj post
Najvjerojatnije ti je to od pregleda...
Nije ti gin. napomenuo da bi mogla imati lagano krvarenje i/ili sukrvicu??
I ja sam lagano krvarila nakon briseva...

Hematom bi ti se vidio na pregledu a bebač teško da može napraviti hematom od udarca
bilo je od pregleda očito jer je stalo sad.. no ne, nije mi ništa napomenuo (nikad ništa ni ne napominje ni inače, i ne da da ga se išta pita ), ali nisam krvarila kad sam ih prošli put radila, niti ikad ranije kad bih papatest radila isto..

znam da bi se hematom vidio na uzv, no ja na uzv nisam bila mjesec dana a ovaj mi od hzzo-a ne radi uzv nego sam naručena za mjesec dana u vinogradsku tek.. zato sam se zabrinula. dosad sam uzv radila kod privatne zato, kod koje vodim trudnoću paralelno

svejedno, hvala
__________________

moj mali mačić
anonymous_13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2011., 22:41   #492
BOk!
Zadnja M mi je bila 23.2., 10 dana nakon momak je svršio u mene,i cijelo vrijeme nemamo zaštitu, jer ako nam se i dogodi dijete super, nema panike
Uglavnom, ciklusi mi traju 30, 31 dan i baš me ovaj ciklus zadnjih 10 tak dana konstantno boli u području lijevog jajnika. Prije par dana sam imala malo smeđkasti iscjedak, a zadnja 2,3 dana kada sam trebala dobit M, tu i tamo mi se javi malo krvi i to je to. Nema obilnog krvarenja.
Da li se tko našao u ovakvoj situaciji!
artkate is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2011., 22:47   #493
Quote:
artkate kaže: Pogledaj post
BOk!
Zadnja M mi je bila 23.2., 10 dana nakon momak je svršio u mene,i cijelo vrijeme nemamo zaštitu, jer ako nam se i dogodi dijete super, nema panike
Uglavnom, ciklusi mi traju 30, 31 dan i baš me ovaj ciklus zadnjih 10 tak dana konstantno boli u području lijevog jajnika. Prije par dana sam imala malo smeđkasti iscjedak, a zadnja 2,3 dana kada sam trebala dobit M, tu i tamo mi se javi malo krvi i to je to. Nema obilnog krvarenja.
Da li se tko našao u ovakvoj situaciji!
draga a da napraviš test, jer ako si trudna a što je moguće, svako krvarenje u trudnoći tako ranoj može biti znak spontanog pobačaja, ako se na vrijeme reagira može se pomoći i sačuvati trudnoću ...
može biti i lagano krvaruckanje na dane kada treba menga doći, ali bude daleko manje obinla no obićno i obično ne traje toliko dugo nego možda po 2-3 dana ...
eto toliko od mene trenutno se ne mogu još nećega sjetiti, ali ja bi ti savjetovala da ujutro s prvom mokraćočom napraviš test
javit će ti se još cura s iskustvima
__________________
sada znam da je mome srcu nebo granica,tvoja ljubav moja zadnja stanica,više se ne bojim od kad tebe poznajem...
stipanovic is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2011., 22:56   #494
sad u subotu sam kao trebala dobit M i od tada do danas mi se kroz jutro, eventualno popodne pojavi malo krvi. Inače na dan očekivane M počmem krvarit puno više nego ovo sada.
Napravim test.
Hvala puno
artkate is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2011., 22:58   #495
Quote:
artkate kaže: Pogledaj post
sad u subotu sam kao trebala dobit M i od tada do danas mi se kroz jutro, eventualno popodne pojavi malo krvi. Inače na dan očekivane M počmem krvarit puno više nego ovo sada.
Napravim test.
Hvala puno
bude baš svježa krv, i koliko toga malo bude ??? samo malo na papiru ili cmazi ???
__________________
sada znam da je mome srcu nebo granica,tvoja ljubav moja zadnja stanica,više se ne bojim od kad tebe poznajem...
stipanovic is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2011., 23:24   #496
neznan kako da objasnin, 2,3 cm u dužini na dnevnom ul. Kao malo veće kapi jedna do druge.
artkate is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2011., 23:28   #497
Quote:
artkate kaže: Pogledaj post
neznan kako da objasnin, 2,3 cm u dužini na dnevnom ul. Kao malo veće kapi jedna do druge.
to bude za cijeli dan toliko ????
__________________
sada znam da je mome srcu nebo granica,tvoja ljubav moja zadnja stanica,više se ne bojim od kad tebe poznajem...
stipanovic is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2011., 23:37   #498
Quote:
stipanovic kaže: Pogledaj post
to bude za cijeli dan toliko ????
da
artkate is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2011., 23:40   #499
Quote:
artkate kaže: Pogledaj post
da
ujutro radi test, ako je + svakako se javi svome giniću, a ako je - znaš i sama da ju treba pričekati da krene ...
svakako javi rezultate
nadam se da će sve biti u najboljem redu
__________________
sada znam da je mome srcu nebo granica,tvoja ljubav moja zadnja stanica,više se ne bojim od kad tebe poznajem...
stipanovic is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2011., 23:51   #500
Quote:
stipanovic kaže: Pogledaj post
ujutro radi test, ako je + svakako se javi svome giniću, a ako je - znaš i sama da ju treba pričekati da krene ...
svakako javi rezultate
nadam se da će sve biti u najboljem redu
i ja se nadam +
bit će šta bude pa javim
thanks još jednom
artkate is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:37.