Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo > Banke, osiguranja, krediti

Banke, osiguranja, krediti Ja ne radim za novac. Ja radim za kamatu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.09.2012., 02:12   #1041
nista strasno ali da vam kazem,podijelim iskustvo;-) kao sto kaze naslov;-) mozda kom pomogne..danas se vratio s mora nakon mj dana,dospijece mi bilo 22.08 i nakon skoro dvije godine prvi put da cu kasnit s uplatom,i to 11 dana.. nazovem informacije da ih pitam dal je frka sto tolko kasnim i dal mi kartica blokirana,jer planirao kupit neke stvari cca 500 kn popodne i neki gospodin se sav zmotao,nije znao sta da kaze i veli da bolje da karticu nediram..kolko sam citao par dana ako kasnis s uplatom nema nekih problema s karticom,osim zakonskih kamata..ja probo kartica prosla iste sekunde..tako da eto,ako kasnis par dana sve ok:-)
__________________
11
Dado-zgb is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2012., 08:13   #1042
Mah, sve zavisi na koga naletiš gore na liniji. U pravilu kartica se blokira tek kad se spoje 2 računa... Ranije se blokiraju jedino novoizdane kartice...
boky1979 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2012., 15:26   #1043
boky1979, jel znaš što konkretno o ovome http://savjeti.novac.net/blogovi/kre...inski-krediti/
Lea1960 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2012., 17:55   #1044
Ovo su okvirne natuknice. Gotovinski krediti putem Dinersa su bili prije uvjetovani plus karticom, a isplata bi išla na tekući račun. Nakon toga su ih obustavili i sad ne znam da li postoje. Mislim da se odobravaju, ali isključivo klijentima s velikim stažom i dobrim primanjima. Bilo bi najbolje da nazoveš info i pitaš njih.
boky1979 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2012., 13:57   #1045
Molim pomoć!
Zahtjev za diners Oryx popunjen, potpisan, Ovjeren od poslodavca i poslan u Zagreb. Nakon dva tjedna sam zvala u DC te su mi isti rekli da je poslano u Oryx radi dodjele clanskog broja. Šta to znaci? Da li to znaci da je kartica odobrena ako traže članski broj?
loladola is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2012., 15:23   #1046
Hm, članstvo u HAK-u 200 kuna a HAK Diners 225 kuna? Jesam ja to dobro skužio? Onda se isplati definitivno uzet ta Diners kartica, osim ako nema nekih drugih ograničenja?
penava is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2012., 21:04   #1047
@loladola -> Da, to znači da je kartica odobrena i da je zahtjev proslijeđen ORYXu radi otvaranja članarine.

@ penava -> Da, isplati se HAK kartica jer imate za jednu članarinu dvije usluge - HAK članstvo i kreditnu karticu.
boky1979 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2012., 21:12   #1048
Quote:
boky1979 kaže: Pogledaj post
@ penava -> Da, isplati se HAK kartica jer imate za jednu članarinu dvije usluge - HAK članstvo i kreditnu karticu.
E pa super, jedino ne kužim u čemu je fora, jer je članarina za običnu karticu jednaka HAK+Diners.... svašta
penava is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2012., 08:25   #1049
Svaka kartica ima svoje uvjete i svoje cijene... Ja npr. imam corporate Diners di uopće ne plaćam članarinu.
boky1979 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2012., 11:16   #1050
Pozdrav svima,evo imam jedno pitanje za one koji imaju iskustva sa plaćanjem preko pay pala preko dinersa.01.09 sam kreirala e bay račun ,naručila proizvod,kreirala pay pal,dodala diners i uredno platila,bez problema,stoji da je naplata completed i proizvod je poslan.Sad,što me muči,zašto mi se na diners ecc on line još uvijek ta kupovina ne prikazuje,ako netko zna?Koliko vremena treba proći da se to proknjiži?
začarana is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2012., 11:18   #1051
Mozda ti nikad niti ne dođe. moja je frendica dva puta dinersom plaćala neku on-line kupovinu, a račun nikad nije stigao. prošle su 3 godine. jedna je kupnja bila povratna avionska karta, a druga nekakav kućanski aparat.
__________________
odabij od kola!!!
Lyla is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2012., 12:41   #1052
Quote:
Lyla kaže: Pogledaj post
Mozda ti nikad niti ne dođe. moja je frendica dva puta dinersom plaćala neku on-line kupovinu, a račun nikad nije stigao. prošle su 3 godine. jedna je kupnja bila povratna avionska karta, a druga nekakav kućanski aparat.
Pričekati ću još malo,ako se ne pojavi zvati ću Diners pa ću pitati.Da je bar znati da neće doći na naplatu,pa brže bolje još što naručiti.He,he...Nisam ja te sreće.
začarana is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2012., 13:22   #1053
Quote:
začarana kaže: Pogledaj post
Pričekati ću još malo,ako se ne pojavi zvati ću Diners pa ću pitati.Da je bar znati da neće doći na naplatu,pa brže bolje još što naručiti.He,he...Nisam ja te sreće.
nije u tom kvaka, sad mislis neće nista proći. ja ih ne bih zvala. provjeravaj sljedećih mjesec dana. ako ne dođe, pravi se luda
__________________
odabij od kola!!!
Lyla is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2012., 17:38   #1054
Ja plaćao preko e-baya i uredno mi naplatili. Na onlineu se pojavilo nakon desetak dana.
boky1979 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2012., 17:44   #1055
Da, treba im malo duže da prikažu tu kupovinu na ECC Online.
mokry is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2012., 10:49   #1056
nekidan na Dinersu kada sam pitala u kojoj fazi je odobrenje kartice, žena rekla da je poslano oryxu za dodjelu članskog broja i da to vjerovatno znaci da je odobreno, ali da neće sa sigurnošću reci. Jučer zvala ponovno, kaže odbijeno, predajte za drugu neku diners, obicnu ili hak ili ca.Jel moguće i zašto? Plaća iznad prosjeka debelo, bez duga i crne liste. Nisam ni htjela Oryx već me ova u hp zvala i kaže "hoćete da prebacimo sa standardne na oryx, nema članarine, bla bla"! Šta sad? Može savjet? Zašto bi odobrili drugu ako su ovu odbili? Boky????
loladola is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2012., 18:10   #1057
te corporate kartice imaju svaka svoja pravila, premda je i meni to malo debilno... Ništa, zatraži standardnu, pa lako poslije prebaciš nakon nekog vremena na koju drugu...

Ja tražio diners hak, odbilo mi i rekli da zatražim standardnu, te odobrili, premda sam na crnoj listi. Nakon toga zatražia Croatia Airlines pa je odbili. Poslije zatražio corporate karticu (jer radim u firmi koja ima ugovor s njima) i odobrili mi pod uvjetom da prvo vratim standardnu.
boky1979 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2012., 13:39   #1058
Quote:
mokry kaže: Pogledaj post
Da, treba im malo duže da prikažu tu kupovinu na ECC Online.
Da,trebalo je malo duže,evo jučer se prikazalo...Hvala na odgovorima.
začarana is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2012., 19:04   #1059
zna netko može li se u parfumerijama Limoni i Iris plaćati Dinersicom na rate,ako da od kojeg iznosa? tnx
suky27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2012., 01:32   #1060
Kako da platim račun ako sam ga izgubio. Dospijeće plačanja je 18-tog. Mogu li platiti direktno u Erste banci bez računa ili moram zvati službu za korisnike da mi pošalju novi račun. Unaprijed zahvalan. Pozdrav.
sega_mega is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:14.