Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje > Žensko zdravlje

Žensko zdravlje Od mjesečnice do menopauze: za ginekološke probleme i pitanja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.05.2017., 16:01   #3641
Zna netko je li dr.Wahid na godišnjem možda? Zovem cijeli tjedan ali svaki put odzvoni do kraja samo...
ostoppbar is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2017., 10:34   #3642
Ima li kakvih novosti o DZ Borovje? Koje je sada radno vrijeme? Trebala bih se naručiti za pregled pa da ne idem bezveze do tam, za pozive bez kraja nemam strpljenja
nxa is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2017., 11:13   #3643
Quote:
nxa kaže: Pogledaj post
Ima li kakvih novosti o DZ Borovje? Koje je sada radno vrijeme? Trebala bih se naručiti za pregled pa da ne idem bezveze do tam, za pozive bez kraja nemam strpljenja
Unatrag mjesec dana imaju novu ginekologinju - Laru Spalldi Barišić. Na temelju jednog pregleda mogu samo reći da djeluje pristupačno i ne brza sa zaključcima.

Radno vrijeme: pon, sri - popodne, uto, čet, pet - ujutro

Što se tiče javljanja na pozive, ne bih se previše nadala.
Cadillac_Tramp is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2017., 14:30   #3644
Isla sam na e gradani pogledat nesto za doktore i za ginekologa mi pise dz zagreb - zapad..znaci moj ginekolog je otisao u mirovinu..nisam bila kod gin oko god i pol!sta to sada znaci da moram traziti novog gin?ili bilo koji iz tog dz..

Poslano sa mog HUAWEI VNS-L21 koristeći Tapatalk
fashfit is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2017., 16:23   #3645
Ne moraš tražiti novog ginekologa, nego si sad kod onoga koji je zamijenio tog doktora, ne bilo kojeg iz tog DZ.
jojo21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2017., 17:43   #3646
Da samo sto sam dosada bila u dugavama, a sad kad sam se preselila su mi napisali dz zagreb zapad..pretpostavljam crnomerec jer tu sad i zivim

Poslano sa mog HUAWEI VNS-L21 koristeći Tapatalk
fashfit is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2017., 07:46   #3647
Quote:
ostoppbar kaže: Pogledaj post
Zna netko je li dr.Wahid na godišnjem možda? Zovem cijeli tjedan ali svaki put odzvoni do kraja samo...

Bili su do 2.5. Ne vjerujem da su sad na godišnjem. Probaj zvati pred kraj radnog vremena. Meni tako najčešće upali.
Dekanica is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2017., 00:05   #3648
Quote:
Cadillac_Tramp kaže: Pogledaj post
Unatrag mjesec dana imaju novu ginekologinju - Laru Spalldi Barišić. Na temelju jednog pregleda mogu samo reći da djeluje pristupačno i ne brza sa zaključcima.

Radno vrijeme: pon, sri - popodne, uto, čet, pet - ujutro

Što se tiče javljanja na pozive, ne bih se previše nadala.
Hvala bas mi je danas dosla obavijest s e-gradana na mail
nxa is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2017., 00:38   #3649
Nakon loseg iskustva u DZ Dubrava s dr. Plavec Zivko, koja je uvijek vikala na mene, samo gledala u komp i nije me htjela poslusati, trazim novog ginekologa. Znate li nekog da prima pacijente, na podrucju ZG-a?
Misspanda is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2017., 11:31   #3650
Quote:
Misspanda kaže: Pogledaj post
Nakon loseg iskustva u DZ Dubrava s dr. Plavec Zivko, koja je uvijek vikala na mene, samo gledala u komp i nije me htjela poslusati, trazim novog ginekologa. Znate li nekog da prima pacijente, na podrucju ZG-a?
Ta žena se stalno dere. Nisam njen pacijent, ali je redovito čujem u čekaonici. Svaki put se iznova čudim.
Bubeta is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2017., 13:02   #3651
Kakva je sad situacija kod dr. Lare Spalldi Barišić po pitanju naručivanja (i dalje više mjeseci unaprijed?) i dolaska nenajavljen ako imaš neki problem?
Lala1010 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2017., 17:01   #3652
Molim vas preporuku za ginekologa koji ne škrtari s uptnicama!
Inace sve preglede obavljam privatno, treba mi samo netko da se prijavim da mogu dobiti uputnicu za bolnicko lijecenje ako do toga dode (zakompliciralo mi se zdravstveno stanje zbog problema s ledima, a ako ispadne da je uzrok ginekoloske prirode da mi bez puno gnjavaze daju samo upunicu!)
Unaprijed hvala!
yukibachi is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2017., 00:21   #3653
Imam jedno nevjerojatno pitanje

Da li netko zna da li gin iz Borovja ima mail i cita/odgovara na njega?

Ili previse trazim
Rea Reana is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2017., 13:26   #3654
Zasto ne probas nazvat?
gujoslov is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2017., 14:49   #3655
Quote:
yukibachi kaže: Pogledaj post
Molim vas preporuku za ginekologa koji ne škrtari s uptnicama!
Inace sve preglede obavljam privatno, treba mi samo netko da se prijavim da mogu dobiti uputnicu za bolnicko lijecenje ako do toga dode (zakompliciralo mi se zdravstveno stanje zbog problema s ledima, a ako ispadne da je uzrok ginekoloske prirode da mi bez puno gnjavaze daju samo upunicu!)
Unaprijed hvala!
u danasnje vrijeme tesko, jer su svi doktori limitirani sa uputnicama i prema zakonu od HZZO-a nisu duzni izdavati uputnice ni recepte na zahtjev privatnih doktora
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2017., 00:24   #3656
Quote:
gujoslov kaže: Pogledaj post
Zasto ne probas nazvat?
Zato sto se sjetim svaki dan iza ponoci Za takve kao ja, mejl je savrsen oblik komunikacije
Rea Reana is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2017., 10:03   #3657
Dr. Klepac Pulanić je ovaj tj.na GO-u. Zamjena dr.u DZ Borovje, tel. 01 6131 077. Danas su radili ujutro.
nefreteta is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2017., 13:17   #3658
možda kakva preporuka za privatnog ginekologa na području Trešnjevke ili Jaruna?

imam krvarenje između menstruacije koje traje sad 8. dan i trebam nekog normalnijeg i dostupnog, a nemam zdrastveno osiguranje
maslelu is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2017., 21:06   #3659
Ljudi ima li itko od ginekologa na području Doma zdravlja zapad da prima nove pacijente, osim Radoslava Hermana??
Na web stranici piše da prima Duško Pall, al ona sestra je tako odvratna, neće da čuje za nove pacijente do listopada, samo kaže prima vam Herman
jacobs kofi is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2017., 10:55   #3660
Quote:
maslelu kaže: Pogledaj post
možda kakva preporuka za privatnog ginekologa na području Trešnjevke ili Jaruna?

imam krvarenje između menstruacije koje traje sad 8. dan i trebam nekog normalnijeg i dostupnog, a nemam zdrastveno osiguranje
Dr Jeleković Z. u Horvaćanskoj je odličan
__________________
H
hsfi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:51.