Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.01.2017., 22:13   #61
Što ti savjetovati više?
Nećeš u društvo..nećeš prići curama..

Zašto ne posjetiš psihologa nikako ne kužim?

Sve ove teme (ako je sve istina) ukazuju koliko ti je psiha razrušena.
Ovo sam popraviti nećeš bez stručne pomoći...jer realno svaki konstruktivan i normalan savjet..ti odbijaš.
__________________
Kao prvo ne moram ja nista..kao drugo isto to..
Slakica is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2017., 22:17   #62
hasta la vista baby,ti ak ne trolaš kak tvrdiš,onda imaš serioznih problema koje bi ,bojim se samo jači psiholozi mogli riješiti,i to do pola.e sad, ja bih ti preporučila neka alternativna rješenja tipa energetski tretmani(reiki itd),jer imaš između ostalog gadnih nakačenja na auru,sudeći po opisanom.ako zazireš od istih onda bar odi u crkvu jer molitva isto pomaže za početak.svako dobro želim
inače naslov bi trebao glasiti kako prevazić strah od ljudi ili nešto bliže tome
__________________
kad nepravda postane zakon,otpor postaje dužnost!
gradojev is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2017., 22:46   #63
Quote:
hasta96 kaže: Pogledaj post
Mislim da smo se malo udaljili od teme,ovo baš i nema veze sa onim što sam pitao
Uslijed tvoje nemogućnosti socijalne interakcije sa ženama moje je mišljenje da si ti sa tom curom s kojom si bio na prvom i jedinom spoju u životu sebi konstruirao u glavi zaključak kako je ona jedina ženska osoba s kojom ti možeš nešto imat. Što naravno nema veze s mozgom. Od tuda tvoja fascinacija i opsjednutost s njom. No nevažno, tebi je to u tvojoj glavi jako stvarno i istinito. To je jedina cura s kojom si imao 'nešto', s kojom vjerovatno osjećaš neku malu dozu komfora i sigurnosti jer si s njom probio led.

Umjesto da ti to bude pokazatelj da to učiniš s nekom drugom curom, ti se zbog svog straha hvataš za ovu slamku nečega što je bio samo prvi spoj, a što za tebe ima enorman značaj kojeg se na nezdravi način hvataš i samo još više mučiš samog sebe.

Nemam neki čaroban savjet niti ti ga nitko ovdje može reć osim da se suočiš sa svojim strahom. Da izađeš iz zone komfora, da se dovedeš za tebe u neugodnu poziciju. Da se isprva malo sramotiš, da se suočiš sa čudovištima zvanim ženama koje se toliko bojiš. Da strahuješ, patiš i znojiš se pa ćeš onda možda shvatit da žene kao i muškarci nisu nikakva čudovišta. Da imaju svoja nadanja, strepnje i strahove baš kao što imaš i ti.
I nemoj odmah počet vrištat da nitko nema strahove kao ti. Prestani sebe isticat kao poseban i unikatan slučaj kako bi na jedan mazohistički način sebe istaknuo iz mase. Odjebi takvu samopercepciju, suoči se sa strahom i otkrij da su svi ostali puno sličniji tebi nego što to misliš, a da žene ne grizu. Sretno
Hildegard is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2017., 14:16   #64
Ako je istina to što pišeš, onda tebi treba psiholog, i to ne bilo kakav već vrhunski stručnjak, i to pod hitno..imaš 21 godinu, još ima nade za tebe, nemoj čekati da te prolaze najbolje godine u takvom stanju..mi ovdje ti možemo pričati razne priče, ali od forumaša, ruku na srce, i nećeš imati neke koristi ..Tek kada potražiš stručnu pomoć uvidjet ćeš da život ima i drugu stranu od one na koju si ti navikao, svjetliju. I ta tvoja "plavokosa ljepotica" će biti nebitna u odnosu na druge djevojke u tvome okruženju, koje su ti još plus bliže po godinama

Ne trebaš ti nikoga izbijati iz glave, dotična će sama ispariti iz tvojih misli kada nađeš nekoga ( mislim na psihologa ) ko će ti izbiti iz glave te komplekse i strahove koje trenutno nosiš u sebi, tek onda će sve doći na svoje mjesto
__________________
Be happy :)
nanarella24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2017., 16:10   #65
Quote:
hasta96 kaže: Pogledaj post
Mislim da smo se malo udaljili od teme,ovo baš i nema veze sa onim što sam pitao
Itekako ima. Gledaj, ti se bojiš ljudi, prva žena s kojom si malo duže vrijeme proveo ti je ostala u glavi i sad kao ne možeš ju prebolit. Glupost. Istina je da se bojiš ljudi a pogotovo žena i zbog toga se to desilo. Da ti kao svaki skoro normalan momak bariš okolo i mijenjaš partnerice, do ovoga ne bi nikada došlo. Mislim da ti nema pomoći, ma ni od psihijatra, lijekova niti bilokoga kako drugi forumaši navode u temi. Postoji naziv za takve poput tebe - a on je, Incel. Ovo neka bude primjer svim roditeljima ako kojim slučajem čitaju, da vide kako jedno obično zlostavljanje može totalno uništit mušku djecu i pretvorit ih u totalne kukavice i završit im život prije nego što je počeo. Naučite djecu agresivnom stavu i samobrani! Inače riskirate da dobijete ovakvo što.
Heavy is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2017., 16:29   #66
pričaj s nekom drugom i prva će se izbit barem malo, tj. ova druga će joj zauzet prostor u glavi

ovako kako si zabrijao mogu proći godine a da je ne izbiješ
blagotebi is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2017., 16:34   #67
Sinoć sam želio umrijeti, zaspati zauvijek u snu, otići u blaženstvo ništavila, gdje nema noževa koji srce komadaju, gdje nema kiše koja podsjeća na neopisivu tugu – na odlazak najdražih, gdje nema sunca koje nemilosrdno tjera na buđenje i još jedno preživljavanje, gdje nema ljudi koji s prazninom u očima gledaju u mene i usuđuju se postavljati pitanja, gdje nema čak ni polja lavande koju volim…ne želim ih više voljeti, jer gaze ih čizme.
Osjećaj nemoći, nevažnosti, besmisla, napuštenosti, gubitka, samoće…..ne, ne samoće, samoća oplemenjuje, nego osjećaj usamljenosti u mnoštvu ljudi… usamljen sam, usamljen sam…
Napušten sam od sebe i tebe. Ostavljen na milost i nemilost morskim čudovištima, pa izvoli,bori se.
Čime?
Sve oružje sam potrošio, sve riječi su mi izlizane, sva snaga mi je pokopana. Želim ništavilo. Prazninu. Želim potonuti u najdublju rijeku i tamo zaspati, smrznut. I nikad se više ne probuditi.
Želim umrijeti.
Želim umrijeti.
Želim sahraniti ostatak ovih mojih napaćenih osjećaja, najdublje što mogu. I nikad ih više ne pustiti na površinu.
Da sam kamen. Da sam barem kamen.
Duša mi je crna, kao nafta. Dalo sam sve. Sve što sam imao, sve što sam želio imati. I to sam dao, unaprijed.
Gdje sam?
Nigdje.
Tko sam?
Ne znam.
I odakle, odakle dolaze sve ove silne suze?
Zar nema kraja?
hasta96 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2017., 16:39   #68
Quote:
Heavy kaže: Pogledaj post
Itekako ima. Gledaj, ti se bojiš ljudi, prva žena s kojom si malo duže vrijeme proveo ti je ostala u glavi i sad kao ne možeš ju prebolit. Glupost. Istina je da se bojiš ljudi a pogotovo žena i zbog toga se to desilo. Da ti kao svaki skoro normalan momak bariš okolo i mijenjaš partnerice, do ovoga ne bi nikada došlo. Mislim da ti nema pomoći, ma ni od psihijatra, lijekova niti bilokoga kako drugi forumaši navode u temi. Postoji naziv za takve poput tebe - a on je, Incel. Ovo neka bude primjer svim roditeljima ako kojim slučajem čitaju, da vide kako jedno obično zlostavljanje može totalno uništit mušku djecu i pretvorit ih u totalne kukavice i završit im život prije nego što je počeo. Naučite djecu agresivnom stavu i samobrani! Inače riskirate da dobijete ovakvo što.
Hoćeš da se čovjek ubije jebote
__________________
Be happy :)
nanarella24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2017., 16:39   #69
Quote:
hasta96 kaže: Pogledaj post
Sinoć sam želio umrijeti, zaspati zauvijek u snu, otići u blaženstvo ništavila, gdje nema noževa koji srce komadaju, gdje nema kiše koja podsjeća na neopisivu tugu – na odlazak najdražih, gdje nema sunca koje nemilosrdno tjera na buđenje i još jedno preživljavanje, gdje nema ljudi koji s prazninom u očima gledaju u mene i usuđuju se postavljati pitanja, gdje nema čak ni polja lavande koju volim…ne želim ih više voljeti, jer gaze ih čizme.
Osjećaj nemoći, nevažnosti, besmisla, napuštenosti, gubitka, samoće…..ne, ne samoće, samoća oplemenjuje, nego osjećaj usamljenosti u mnoštvu ljudi… usamljen sam, usamljen sam…
Napušten sam od sebe i tebe. Ostavljen na milost i nemilost morskim čudovištima, pa izvoli,bori se.
Čime?
Sve oružje sam potrošio, sve riječi su mi izlizane, sva snaga mi je pokopana. Želim ništavilo. Prazninu. Želim potonuti u najdublju rijeku i tamo zaspati, smrznut. I nikad se više ne probuditi.
Želim umrijeti.
Želim umrijeti.
Želim sahraniti ostatak ovih mojih napaćenih osjećaja, najdublje što mogu. I nikad ih više ne pustiti na površinu.
Da sam kamen. Da sam barem kamen.
Duša mi je crna, kao nafta. Dalo sam sve. Sve što sam imao, sve što sam želio imati. I to sam dao, unaprijed.
Gdje sam?
Nigdje.
Tko sam?
Ne znam.
I odakle, odakle dolaze sve ove silne suze?
Zar nema kraja?

Ne seri i ne dramatiziraj
Hildegard is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2017., 16:45   #70
Quote:
hasta96 kaže: Pogledaj post
Sinoć sam želio umrijeti, zaspati zauvijek u snu, otići u blaženstvo ništavila, gdje nema noževa koji srce komadaju, gdje nema kiše koja podsjeća na neopisivu tugu – na odlazak najdražih, gdje nema sunca koje nemilosrdno tjera na buđenje i još jedno preživljavanje, gdje nema ljudi koji s prazninom u očima gledaju u mene i usuđuju se postavljati pitanja, gdje nema čak ni polja lavande koju volim…ne želim ih više voljeti, jer gaze ih čizme.
Osjećaj nemoći, nevažnosti, besmisla, napuštenosti, gubitka, samoće…..ne, ne samoće, samoća oplemenjuje, nego osjećaj usamljenosti u mnoštvu ljudi… usamljen sam, usamljen sam…
Napušten sam od sebe i tebe. Ostavljen na milost i nemilost morskim čudovištima, pa izvoli,bori se.
Čime?
Sve oružje sam potrošio, sve riječi su mi izlizane, sva snaga mi je pokopana. Želim ništavilo. Prazninu. Želim potonuti u najdublju rijeku i tamo zaspati, smrznut. I nikad se više ne probuditi.
Želim umrijeti.
Želim umrijeti.
Želim sahraniti ostatak ovih mojih napaćenih osjećaja, najdublje što mogu. I nikad ih više ne pustiti na površinu.
Da sam kamen. Da sam barem kamen.
Duša mi je crna, kao nafta. Dalo sam sve. Sve što sam imao, sve što sam želio imati. I to sam dao, unaprijed.
Gdje sam?
Nigdje.
Tko sam?
Ne znam.
I odakle, odakle dolaze sve ove silne suze?
Zar nema kraja?
Ti si se trebo rodit ko žensko. Definitivno.
Heavy is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2017., 16:46   #71
Quote:
Heavy kaže: Pogledaj post
Tako je. Dečki su izgubili hrabrost i muda skroz. Više rijetko tko ima muda prić uživo, svi samo gledaju da što asocijalnije stupe u kontakt s nekim. Rijetki su ljudi danas uopće koji će te gledati u oči stalno dok komunicirate. Dobili smo šta smo htjeli, amerikanizaciju i generaciju pičkica bez muda, za neke banalne i osnovne ljudske stvari. Najviše će ispaštat žene zbog toga, seksualno.
O čemu ti jebeno pričaš, kakve pičkice ja nisam pičkica već obrnuto, nemoj druge gledati kroz svoju prizmu...
lollipop12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2017., 16:51   #72
Quote:
hasta96 kaže: Pogledaj post
Prije točno 6 mjeseci bio sam na bezazlenom spoju sa jednom curom, i od tada je nikako nemogu izbit iz glave,svaki dan je se sjetim barem 50 puta,a kad god je na neko kratko vrijeme uspijem zaboravit,onda je negdje uživo sretnem i onda sve ispočetka,i tako stalno,sve što ima veze sa curama me stalno asocira na nju,stalno se sa njom zamišljam,želim naglasit da je ona jedina cura sa kojom sam u životu pričao,a da mi nije u rodu,ili da nije nešto službeno samo, i još jednom želim napomenut znači u tih 6 mjeseci nije prošo jedan jedini dan da je se nisam sjetio,i zato molim neki savjet kako da je izbijem iz glave,jer kad razmišljam to mi već postaje morbidno da sam toliko opsjednut sa ženom,sa kojom se (skoro) ništa nije dogodilo
Daj ne dramatiziraj odi van i vidjet ćeš ih sličnih koliko hoćeš, ako te to baš tako sputava onda idi protiv sebe i poševi nešto, bit će ti lakše, vjeruj mi
lollipop12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2017., 17:05   #73
Ultimativan način jest da nađeš drugu
__________________
Кхеил Хаавир, јеби ти левичарску мајку
Veterinarius is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2017., 17:43   #74
Quote:
lollipop12 kaže: Pogledaj post
O čemu ti jebeno pričaš, kakve pičkice ja nisam pičkica već obrnuto, nemoj druge gledati kroz svoju prizmu...
Pričam o onom što vidim svojim očima kod papaka vani i pročitam često tu na forumu od još gorih.
Heavy is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2017., 18:20   #75
Quote:
Heavy kaže: Pogledaj post
Pričam o onom što vidim svojim očima kod papaka vani i pročitam često tu na forumu od još gorih.
Na forumima boravi ekipa koja zaista, ubiti, i nema toliko dodira sa stvarnošću da bi mogli nekome davati neke životne savjete; ako hoćeš savjet pitaj nekoga ''sa ulice'', možda stariju ekipu. Kažu da žene vladaju svijetom i muškošću, jbg trendovi su se promijenili, materijalizam pobjeđuje, a new age dječaci, kao izdanak tehnokracije, potpali su pod taj utjecaj i za to krive globalizam umjesto da uzmu konce u svoje ruke i postanu muškarci.
lollipop12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2017., 18:45   #76
Quote:
Heavy kaže: Pogledaj post
Itekako ima. Gledaj, ti se bojiš ljudi, prva žena s kojom si malo duže vrijeme proveo ti je ostala u glavi i sad kao ne možeš ju prebolit. Glupost. Istina je da se bojiš ljudi a pogotovo žena i zbog toga se to desilo. Da ti kao svaki skoro normalan momak bariš okolo i mijenjaš partnerice, do ovoga ne bi nikada došlo. Mislim da ti nema pomoći, ma ni od psihijatra, lijekova niti bilokoga kako drugi forumaši navode u temi. Postoji naziv za takve poput tebe - a on je, Incel. Ovo neka bude primjer svim roditeljima ako kojim slučajem čitaju, da vide kako jedno obično zlostavljanje može totalno uništit mušku djecu i pretvorit ih u totalne kukavice i završit im život prije nego što je počeo. Naučite djecu agresivnom stavu i samobrani! Inače riskirate da dobijete ovakvo što.
u mom slučaju mislim da su roditelji barem 50 posto krivi,jer su takve zatucane budale kakve jesu,2 pametnjakovića koji uvjek moraju bit u pravu,ako se ne složiš sa najmanjom sitnicom koju kažu,moraš sljedeča 2 sata slušat kako biš ili trebo dobijat batine ili ić na psihijatriju,20 godina gledaju kako im sin propada a još uvjek misle da jedini razlog za to zato što sam tvrdoglav,slažem se da jesam,to je zato što sam bik u horoskopu,ali to sigurno nije jedini razlog.
hasta96 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2017., 19:15   #77
Quote:
hasta96 kaže: Pogledaj post
u mom slučaju mislim da su roditelji barem 50 posto krivi,jer su takve zatucane budale kakve jesu,2 pametnjakovića koji uvjek moraju bit u pravu,ako se ne složiš sa najmanjom sitnicom koju kažu,moraš sljedeča 2 sata slušat kako biš ili trebo dobijat batine ili ić na psihijatriju,20 godina gledaju kako im sin propada a još uvjek misle da jedini razlog za to zato što sam tvrdoglav,slažem se da jesam,to je zato što sam bik u horoskopu,ali to sigurno nije jedini razlog.
Tvrdoglav si? Onda roditelji nisu krivi, ja sam jarac, još gori od tebe pa sam tvrdoglav da vlastitim snagama dođem do cilja, a ne da ovisim od nekoga. Tvrdoglavost zemljanog znaka trebala bi biti njegova prednost, a ne mana (ako ćemo o nebulozi zvanoj astrologija). Tvrdoglavost bi zapravo trebala značiti da ne tražiš savjet na forumu već da preduzmeš.
lollipop12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2017., 06:52   #78
Vidim da si iz Rijeke, a u potpisu ti stoji AR87, pretpostavljam da je to Armada, godina osnutka 1987...pa kreni onda na utakmice, uclani se u Armadu, vjeruj mi na tribini jako brzo upoznas ekipu i sve ostalo kaj s tim ide
Breg is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2017., 11:19   #79
Quote:
hasta96 kaže: Pogledaj post
u mom slučaju mislim da su roditelji barem 50 posto krivi,jer su takve zatucane budale kakve jesu,2 pametnjakovića koji uvjek moraju bit u pravu,ako se ne složiš sa najmanjom sitnicom koju kažu,moraš sljedeča 2 sata slušat kako biš ili trebo dobijat batine ili ić na psihijatriju,20 godina gledaju kako im sin propada a još uvjek misle da jedini razlog za to zato što sam tvrdoglav,slažem se da jesam,to je zato što sam bik u horoskopu,ali to sigurno nije jedini razlog.
Ne mogu roditelji biti vječni krivci.
Odrastao si i sam si duzan snositi odgovornosti i posljedice.
Samosazaljenje i govorenje sebi unaprijed da ces biti ponizen i odbacen je vrtenje u krug.
__________________
"Gledam te kako stojiš,ljubiš me i zvijezde brojiš,kako kažeš da su naše sve.."
plavi-safir is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2017., 12:20   #80
I ja sam sramežljiva.Ali ja sam se borila protiv tog odmalena.
Znači,srce lupa,dlanovi se znoje.Briješ da ćeš umrjet.
Al ideš.
Ipak ideš.
Priđeš,popričaš s nekim.Popneš se na jebenu pozornicu i nastupaš.
Ja sam to tak pobjedila.
Sad kad sam starija nisam uopće sramežljiva.
Zapravo nisam već dugo.Od škole još.

Pa nećeš se valjda predat strahovima bez borbe?
Prvi put kad popričaš/priđeš nekom će bit užasno.
I drugi.Možda i deseti put.
Ali dvadeseti bu već ok i normalno.Vjeruj mi.

Možda da popiješ 1-2 pića za hrabrost.
Punoljetan si.
Ne mislim da se naroljaš...
starakrpa is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:13.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger