Natrag   Forum.hr > Razno > Forum Help!

Forum Help! Tehnička pomoć za Forum.hr. Top tema: Forum FAQ

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.05.2011., 17:13   #1
upit

Imam djete koje boluje od CF-a.To je teška i nezlječiva nasljedna bolest koja zahtjeva česte hospitalizacije,specijalističke preglede,posebnu prehranu i još dosta toga,uz nju imam i supruga koji boluje od PTSP-a i često je na bolovanju jer njegovo stanje se pogoršava i uz razne ljekove koje uzima.
Ja osobno nemogu nigdje naći posao jer se moram brinuti o njima. Toliko sam iscrpljena i psihički i fizički da neznam što sa sobom. Uz sve to blokirali su mi mužu račun pa me i to dotuklo nemam za osnovne namirnice a kamoli za režije.
Neki dan su mi isključili struju a djete mi se inhalira 3 puta dnevno, možete misliti kako je to.
Obratila sam se nekim institucijama za pomoć ali od toga ništa. Prodala sam sve što sam mogla da bi podmirila neke troškove ali to je sve tako malo.
Neznam što napraviti, njena udruga financijski nam nemože pomoći a ja nezna kako dalje.
Znate li možda kako napraviti neku akciju ili kome se obratiti za pomoć ali da moje djete i suprug ostanu koliko toliko anonimni,možda samo inicijali, jer pogotovo on nebi to mogao podnjeti.
suzi+ is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2011., 17:17   #2
Obrati se forumašici satori. Ona obitava i na pdf RiD, ili joj pošalji pp.
Znam da je ona organizirala akcije za pomoć obiteljima.
Sve vrlo transparentno naravno.
__________________
I`m a supergirl, and supergirls don`t cry
~Scarlet~ is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:59.