Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.03.2012., 15:15   #1
Koliko vi cekate curu...

da bi je istorbali?

Ja mogu najvise dan ili dva, ak je bas full zgodna. Ali prije neki dan se cura uvrijedila zbog gluposti. Mi izasli van setali ljubili se, ali meni je dosadilo dugo se ljubiti a njoj se nije hitno torbat, a meni je bilo. I sad vise nisam znao sta bi napravio i tak ja je prtisnem prstom u rame i velim biiiiip. a ona me pita sta to radim, a ja velim pa pritisnuo sam gumb na tebi i prebacujem te iz cura moda u kuja mod. Nadao sam se da ce skuziti da je vrijeme torbanja, ali ne ona se naljutila. Sta me briga sto se naljutila, samo meni to nije normalno.

Jel vama normalno da se na to zena naljuti?
sinnnke is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2012., 15:28   #2
pa dobro si je prebacio, sta se bunis?

...
tanveer is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2012., 15:28   #3
Infinite facepalm.
Gladijajat0r is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2012., 15:29   #4
normanlno da nije normalno

Raspon emocija u žena je od ultraljubičastog do infracrvenog. Dok je spektar emocija kod muškaraca puno manji.

Znanstveno je dokazano da su centri za emocije u žesnkom čeljadu na višoj evolucijskoj skali nego kod muškaraca.

Zato žene često plaču. Plaču i kad treba i kad ne treba. I poslje seksa plaču i kad dobiju šamar. Tolike količine suza su materijalni dokaz da su ženke bazirane na emocijama a muškarci na intelektu.

Što se tiče tvog slučaja. Dakle prst u rame i biiip ne pale. Žena nije robot, nažalost, iako su neke hladne poput vode u bunaru i slijepe za ljubavničke pozive kao čovječja ribica.

Taj prst i biiip moraš zamaskirati tako da taj prst i biip bude poezija koja otvara vrata raja a ti ga zabijaš do jaja.
nekad se, da se dođe do cilja mora ići i u suprotnom smjeru,dužim i trnovitim putem.
Vrag u snjegu is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2012., 15:32   #5
Hahahhahahaha

Baš sam se nasmijao....
__________________
LUGSOR FOOD - dehidrirane poslastice za pse i mačke
Retonja is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2012., 15:48   #6
Hahahahah, istina, kako rekoše- baš si je dobro prebacio! To je prava žena!
__________________
You only live once, but if you work it right, once is enough.
Mrs. Jones is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2012., 16:20   #7
A što je torbanje?
Enter Sandwoman is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2012., 16:24   #8
Quote:
Enter Sandwoman kaže: Pogledaj post
A što je torbanje?
igranje s torbicama
__________________
Sorry, but my karma just ran over your dogma.
Teta2U is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2012., 16:28   #9
Quote:
Teta2U kaže: Pogledaj post
igranje s torbicama
Jelda, super dođe sponzorušama, mogu si ponijeti ljubimce Pradu, Chanel, Louis Vuittona i ostale u krevet a nije weird....
Enter Sandwoman is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2012., 16:32   #10
hahahah lik misli da je zenska programirana da mu da kad se njemu digne..
moras ti jos puno mlijeka da pijes sinek
adryy is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2012., 16:37   #11
Quote:
sinnnke kaže: Pogledaj post
da bi je istorbali?

...torbat, a meni je bilo.
...torbanja, ali ne ona se naljutila.


When 'jebanje' is too mainstream.

Quote:
Vrag u snjegu kaže: Pogledaj post
Taj prst i biiip moraš zamaskirati tako da taj prst i biip bude poezija koja otvara vrata raja a ti ga zabijaš do jaja.


OT: Maksimalno jedan sat, ako do tad neće dobrovoljno, trebaš lupiti u vlastito rame i prebaciti se iz Misteriozna mužjačina moda u Paravinja mod.
Jastučić is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2012., 16:53   #12
Quote:
Vrag u snjegu kaže: Pogledaj post
normanlno da nije normalno

Raspon emocija u žena je od ultraljubičastog do infracrvenog. Dok je spektar emocija kod muškaraca puno manji.

Znanstveno je dokazano da su centri za emocije u žesnkom čeljadu na višoj evolucijskoj skali nego kod muškaraca.

Zato žene često plaču. Plaču i kad treba i kad ne treba. I poslje seksa plaču i kad dobiju šamar. Tolike količine suza su materijalni dokaz da su ženke bazirane na emocijama a muškarci na intelektu.

Što se tiče tvog slučaja. Dakle prst u rame i biiip ne pale. Žena nije robot, nažalost, iako su neke hladne poput vode u bunaru i slijepe za ljubavničke pozive kao čovječja ribica.

Taj prst i biiip moraš zamaskirati tako da taj prst i biip bude poezija koja otvara vrata raja a ti ga zabijaš do jaja.
nekad se, da se dođe do cilja mora ići i u suprotnom smjeru,dužim i trnovitim putem.
Wrong! Emotivnost nema nikakve veze sa spolom. Emocije su sustavi u tijelu kao što su osjetila, dakle emocije su psihološka osjetila. Ako tvrdiš da su žene više podređene emocijama od muškaraca onda doslovce omaložavaš žene jer ih to svrstava u rang mačaka i pasa, točnije više pasa nego mačaka jer su mačke predatori koji imaju potpunu kontrolu nad svojim emocijama baš kao i čovjek. To da su žene emotivnije od muškaraca dolazi kao tamo neki zadrti stereotip jer kao muškarac je lovac, kasnije ratnik a žene doma sjede u djecu čuvaju. Malo više obrazovanja nebi škodilo, naime u to vrijeme je vladao matrijahat, žena je bila glavna, muškarac je bio ofenzivni lovac a žene su bile defenzivni lovci. Nije to nikakva povećana emotivnost nego samo više naginje obrambenom stavu dok muške emocije više naginju napadačkom stavu. količina emotivnosti u oba spola je jednaka, nema tu nikakvih znanstvenih dokaza da su žene emotivnije. A kad je riječ o emocijama muškarci su napisali najljepša ljubavna djela i u njima analize muško ženskih odnosa, dok iz ženskog mozga izašao Twilight i Sex and the city, gdje su jerbo obje spisateljice napisale knjige sa svrhom da zarade pare jer su jerbo i same u javnosti priznale da se to danas prodaje.
pijanecX is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2012., 17:10   #13
poznati znanstvenik M.C. Albezub je to dokazao u svojim studijama o mozgu, kako ljudskom tako i ženskom....


žene su puno emotivnije....empatičnije također

žena tokom života ispusti prosječno 756 litara suza dok muškarac oko 40 litara....
Vrag u snjegu is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2012., 17:15   #14
Quote:
Vrag u snjegu kaže: Pogledaj post
poznati znanstvenik M.C. Albezub je to dokazao u svojim studijama o mozgu, kako ljudskom tako i ženskom....


žene su puno emotivnije....empatičnije također

žena tokom života ispusti prosječno 756 litara suza dok muškarac oko 40 litara....
A mozda je to samo zato sto zenski organizam sadrzi vise vode.
sinnnke is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2012., 17:19   #15
Quote:
sinnnke kaže: Pogledaj post
A mozda je to samo zato sto zenski organizam sadrzi vise vode.

lako moguće....ali ja više vjerujem dokazima...
Vrag u snjegu is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2012., 17:21   #16
Quote:
Vrag u snjegu kaže: Pogledaj post
lako moguće....ali ja više vjerujem dokazima...
Znaci ti ako ne vjerujes decku da ima veliku kitu, neces se sa njim istorbat dok se god ne skine i to ti dokaze?
sinnnke is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2012., 17:23   #17
Quote:
sinnnke kaže: Pogledaj post
Jel vama normalno da se na to zena naljuti?
Pa nije se trebala naljutit. Zašto trošit vrijeme i energiju na budale. Mogla se jednostavno nasmijat pritisnit ti prstom u rame i reći biiiiiiiip. Tako bi i ti bio u kuja modu
__________________
''People take different roads seeking fulfillment and happiness. Just because they're not on your road doesn't mean they've gotten lost.'' Dalai Lama
Na oblaku is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2012., 17:24   #18
Quote:
sinnnke kaže: Pogledaj post
Znaci ti ako ne vjerujes decku da ima veliku kitu, neces se sa njim istorbat dok se god ne skine i to ti dokaze?

opcenito se neću torbat s deckom, previše sam dala za svoju torbicu da bi ju sad poderala za kikirki. Torbicu sam naručila prek interneta...

no sikirki ali neću.

volim se jebat sa obdarenim muškarcima.

e i da. Fetiši su kat ispod. Pozvonite tamo ti i tvoja torba. Nisam nikad čula da netko prilikom jebanja koristi torbu. Ček....sumnjivo.....jel ima netko fetiš na poštara?
Vrag u snjegu is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2012., 17:27   #19
Quote:
Na oblaku kaže: Pogledaj post
Pa nije se trebala naljutit. Zašto trošit vrijeme i energiju na budale. Mogla se jednostavno nasmijat pritisnit ti prstom u rame i reći biiiiiiiip. Tako bi i ti bio u kuja modu
Pa ja i jesam odmah bio u kuja modu, jer kad nisam u kuja modu onda me zene i ne zanimaju idem u ribolov.
sinnnke is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2012., 17:28   #20
Torbanje?

Okay, sad ispada da postoji još mjesta na kojima ženske mogu zametnut ključeve, mobitel i šminku, a da to nisam znala.

Oh, poljane dražesti.

Dečec. Šta da ti kažem, baš si sladak. Ovim sistemom će zasigurno tvoja karijera švalera bit vrlo brzo lansirana u vječna torbišta.
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:00.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger