Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje > Žensko zdravlje

Žensko zdravlje Od mjesečnice do menopauze: za ginekološke probleme i pitanja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.08.2014., 00:44   #1
Question Niz tegoba: otok i bolovi u trbuhu i dojkama, iscjedak, mučnina...

vjerojatno vec postoje teme o ovome ali tolika me panika vata da sam morala ovako napraviti novu temu tako da me molim vas ne posaljete u 3mp :P

zadnju sam menstruaciju dobila 25.07 , trajala je 6 dana (dosla je 18 dana nakon menstruacije prije nje ) grudi su me boljele cijelo vrijeme(oko 25 dana u komadu) a drob 4 dana prije je poceo bolit , te nisam imala ovulaciju.. tu vecer kad mi je dosla (25.07)cijela ljeva strana droba mi je bila natecena , osjecaj kao da cu se onesvjestit , mucnina.... zanima me jeli tko jos to imao jer se meni nikad to nije dogodilo i panicarim .sad mi kasni vec 2 dana a bol dode i ode kao i natecenost droba . kako jos nikada nisam bila u ginekologa mogu se tek prijaviti u 9-tom mjesecu pa kad dodem na red uz to iscjedak je prebolestan promjenjiv ( malo kao u neplodnim danima pa odjednom neki vodeni , a nakon sexa iscjedak pari kao u ovulaciji ) trazila sam po internetu ali nikakvu kvalitetnu informaciju nisam mogla nac .... uzela sam test za trudnocu i bilo je negativan ali ta panikaaaa ... nadam se da mi neko moze pomoc i objasnit sto bi moglo bit . hvala unaprijed
malena95 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2014., 01:31   #2
Što je drob?
ako je to trbuh (želudac, što već) kao što mi gugl govori, zašto nisi otišla s tim doktoru opće prakse?
zašto si ovo prvo (i jedino) povezala s trudnoćom, spolnim bolestima...općenito ženskim zdravljem?
ne kužim u čemu je glavni problem?
test je negativan, nisi trudna, kasni ti samo zato jer toliko paničariš.
iscjedak ne mora uvijek nužno biti skroz isti, ne kužim koji je sad tu problem?
i naravno da je drugačiji nakon seksa, jer sva ta ''vlažnost'' mora nekud otići.
da li iscjedak ima neki drugačiji čudni miris?
ili je čudne boje ili tako nešto?
anđeo tame is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2014., 11:25   #3
na drob sam mislila na cijeli predio tj cijela lijeva strana znaci svi organi s te strane ukljucujuci jajnik . problem je sto nisam imala ovulaciju , boli me jajnik , grudi , imam pms vec 2 mjeseca
malena95 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2014., 12:03   #4
Ja bi otišla doktoru opće prakse s tim što prije.
A kako misliš da nisi imala ovulaciju? Nisi imala one simptope koje inače imaš tijekom ovulacije?
Možda si ''iscjedak nakon seksa'' zamijenila za onaj tijekom ovulacije?
A ovo da je ti je menstruacija došla nakon 18 dana - znači, ciklus ti je trajao samo 18 dana?
Ili si počela ponovo krvariti 18 dana nakon što ti je prestalo prošlo krvarenje?
anđeo tame is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2014., 12:56   #5
imala sam iscjedak samo kao u neplodnim danima , primjetila sam da nemam ovulaciju niti simptome niti iscjedak te menstruacija mi nije bila prekinuta . kada mi je opet dosla nakon 18 dana bila je normalna menstruacija ali sada ovaj mjesec opet bez iscjedka ovulacije niti plodnih dana (samo to nakon sexa ) .. pokusavam objasnit najbolje sta mogu ali i ne ide me bas
malena95 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2014., 13:12   #6
sorry, ali sad pak ne kužim kaj znači da ti menstruacija nije bila prekinuta?
no, mislim da ti nema smisla sada tu meni objašnjavati što se točno dešava.
možeš napraviti još jedan test na trudnoću za svaki slučaj, ako ti menstruacija ubrzo ne dođe.
što prije se upiši ginekologu i odi njemu na pregled.
a doktoru o. p. možeš još danas otići radi natečenosti ''droba'', neka te on pogleda, pa nek veli dal to može imati veze s nečim drugim, osim s ginekološkim problemima.
anđeo tame is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2014., 13:19   #7
a dobro ti i kazes , samo 1 pitanje : ako nemas ovulaciju a imala si mjesecnicu a nakon toga nemas niti ovulaciju ni mjesecnicu znaci da se nesto dobro zajeb.? posto sam vec napravila test i negativno .. a + radi mi se zdrastvena jer sam uspjela sve izgubit
malena95 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2014., 15:13   #8
da, onda se nešto prilično poremetilo kod tebe.
nisi dobila onaj papir koji ''zamjenjuje'' zdravstvenu dok ti nova ne dođe?
anđeo tame is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2014., 16:36   #9
a nisam jos posto je hzzo na jednoj strani grada a npr narodne novine na drugoj , ne moze se to obavit u jedan dan :/ hahah zato sam i tila da mi bar netko kaze ako je imao nesto slicno , pa da je i kuga i kolera samo da znam bar :P
malena95 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2014., 19:41   #10
Malena, inače kod ovakvih abnormalnih krvarenja popračenih bolovima i oteklinama se ne gubi niti tren na forumu u dubioznim raspravama i objašnjavanjima već se PODHITNO traži nekog da te odvede na HITNU GINEKOLOŠKU u ovom slučaju! Ovakve stvari mogu biti opasne po život, pa tako ako si npr. ostala u drugom stanju a nisi znala a trudnoća je vanmaternična. U svakom slučaju ovo što ti se događalo ne izgleda baš dobro i trebalo bi što prije zatražiti liječničku pomoć.
__________________
Kad je baka ovo izrekla, strahovito jeknu cijela dubrava, prestadoše čari u šumi Striborovoj, jer je baki bila draža njezina nevolja, nego sva sreća ovog svijeta.
Ivanicapeca is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:42.