Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.06.2012., 13:09   #2061
Pa na wikipediji je jasno definiran taj pojam i postoji puno duže.
http://en.wikipedia.org/wiki/Hipster...ry_subculture)


Kad netko spomene taj izraz prva asocijacija na njega mi je Iva Šulentić,Luka Nižetić i seka,a od blogera mi je Dino pravi hipster.
yuma is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2012., 13:25   #2062
Quote:
yuma kaže: Pogledaj post
Pa na wikipediji je jasno definiran taj pojam i postoji puno duže.
http://en.wikipedia.org/wiki/Hipster...ry_subculture)


Kad netko spomene taj izraz prva asocijacija na njega mi je Iva Šulentić,Luka Nižetić i seka,a od blogera mi je Dino pravi hipster.
joj, jeste.
al meni to nema veze, mislim svi pricaju o hipsterima u pogrdnom smislu, al meni je to simpaticno.

te stvari dodju i prodju. prije par godina su svi bili "emo" kako su danas svi "hipsteri" iako oboje postoji vec decenijama. i uvijek je ofirno biti jedno ili drugo, ili sta vec trece dodje.
__________________
...
panties is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2012., 13:25   #2063
Ne znam zašto, ali ja kad vidim tipa koji je tzv. „hipster“ ima osjećaj da se fura na Raskoljnikova, odnosno lik kakav sam ja zamišljala kad sam čitala Zločin i kaznu. Ne mogu si pomoći
ifranko is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2012., 13:28   #2064
A dobrano su Ljupku i Mateu nagradili sponzori, obleka za 3.000,00 kn + nakit i modni detalji- torbe...i tri para cipela, bar ak je suditi po ovim uvodnim fotkama tj. natpisima na Krpa.hr, prije filmića večeras.

http://www.krpa.hr/Novosti-ACBC/prvi...epizodu-acbc-a

Eto, isplati se biti bloger koji "iskače iz paštete" :P
Cradleoffilth is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2012., 14:53   #2065
Quote:
miss mary kaže: Pogledaj post
ma ne bi ispale u prvom krugu,imate i vi svoje fanove istina je,da ih imate manje,ali je razlog tome isključivo taj što ne iskačete "kao iz paštete" i što dosta ljudi ni ne zna za vas,zbog toga.ali i jedna i druga imate odlične blogove i super stil (bez imalo pretjerivanja)
hvala mary

btw, meni su bas super ovi blogerski izazovi nije da bi sudjelovala ali zabavno je gledat, ja bi da bude svaki tjedan i ne smao blogeri, nego svi ljudi ako im je preskupo, ne moraju poklanjat svu robu, nego samo onome ko pobjedi u finalu ili tako nesto
__________________
Aristo-blog
Aristo-insta
Reptiliaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2012., 14:59   #2066
Quote:
Trofo kaže: Pogledaj post
Korana Marović postala najpoznatija, najplacenija i najutjecajnija hrvatska modna blogerica
http://www.becks.hr/blog/2012/06/12/akademik-sa-stilom/
ne sviđa mi se baš. osim što ima pravopisnih grešaka, tekst je nepotrebno predugačak.
Guru ♥ is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2012., 15:00   #2067
Quote:
Cradleoffilth kaže: Pogledaj post
A dobrano su Ljupku i Mateu nagradili sponzori, obleka za 3.000,00 kn + nakit i modni detalji- torbe...i tri para cipela, bar ak je suditi po ovim uvodnim fotkama tj. natpisima na Krpa.hr, prije filmića večeras.
http://www.krpa.hr/Novosti-ACBC/prvi...epizodu-acbc-a

Eto, isplati se biti bloger koji "iskače iz paštete" :P
Bome da, bit će nove obleke
Živo me interesira kaj će danas iskombinirati i kakvi će biti zadaci...
Matea ima odličnu košulju na slikama
Gear is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2012., 15:18   #2068
Quote:
Gear kaže: Pogledaj post
Matea ima odličnu košulju na slikama
da, zanimljiv joj je before-outfit (košulja, ogrlica...) (stavila ga je i na svoj blog)

naravno, neizostavni Dino (pratnja) na jednoj od fotki na Krpa.hr :P
Cradleoffilth is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2012., 15:53   #2069
evo slikica od cathyinthecity - before/after



ja sam shockirana cinjenicom da je to ista osoba.-
Bogomoljka is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2012., 16:20   #2070
Quote:
Reptiliaa kaže: Pogledaj post
hvala mary

btw, meni su bas super ovi blogerski izazovi nije da bi sudjelovala ali zabavno je gledat, ja bi da bude svaki tjedan i ne smao blogeri, nego svi ljudi ako im je preskupo, ne moraju poklanjat svu robu, nego samo onome ko pobjedi u finalu ili tako nesto
potpis.bilo bi recimo (bar meni) fora ako vec stavljaju pasteta blogere, da im onda kao protivnika stave non bloger ekipu (sa ulicnog castinga); recimo stylish bakice (i opcenito malo starije stylish osobe), i opcenito zanimljivu ekipu .. a da ne govorim da bi bilo lijepo da se i bloger ucesnici biraju po zanimljivosti kombinacija i orginalnosti...jednog dana mozda...
__________________
"I have no special talent. I am only passionately curious." - Albert Einstein
Jessica Lange : Gods And Monsters Socìetas Raffaello Sanzio
Alerija is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2012., 16:47   #2071
Quote:
Bogomoljka kaže: Pogledaj post
evo slikica od cathyinthecity - before/after



ja sam shockirana cinjenicom da je to ista osoba.-

Bogomoljko, pretraži malo ako ti se da i blog slatke Annette, koja je na početku bloganja također bila puno bucmastija (lice, noge), i plavokosa što joj nikako nije pristajalo,
par stranica unatrag od početne je stavljala te fotke s putovanja i iz škole, od 2008-2009. pa do sad,
zanimljivo za pogledati kako se vizualno mjenjala na bolje

Blog Annette:

http://nettenestea.com
Cradleoffilth is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2012., 16:51   #2072
Ponekad pogledam strane blogove . Ovi naši domaći mi nikako ne leže. Sve bućkuriš do bućkuriša.
Forest Nymph is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2012., 17:46   #2073
Quote:
Reptiliaa kaže: Pogledaj post
hvala mary

btw, meni su bas super ovi blogerski izazovi nije da bi sudjelovala ali zabavno je gledat, ja bi da bude svaki tjedan i ne smao blogeri, nego svi ljudi ako im je preskupo, ne moraju poklanjat svu robu, nego samo onome ko pobjedi u finalu ili tako nesto
nema na čemu
izazovi su super,ja se isto nekako ne vidim u sudjelovanju jer znam da bi se baš iživcirala zbog malo vremena i tkoznakoji zadatak bih dobila (nije to za mene)
najzanimljivije mi je kod izazova to što vidiš kako se jedan odjevni predmet može iskombinirat na totalno različite načine i koliko znači da li netko zna to dobro nositi.ja blogove isključivo pratim zato što stvarno volim modu,i ne mogu ne primjetiti da oni što se stalno pojavljuju na događanjima i tako to,ostvaruju suradnje i dobivaju robu i sl...samo želim reći da ponekad dosadi gledati jedna te ista lica a ima još jako dobrih ljudi,a ne viđa ih se,a po meni to zaslužuju jer imaju super stil i iskaču iz već pomalo dosadne mase
__________________
http://mary444.tumblr.com/
miss mary is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2012., 21:44   #2074
ACBC finale: Dobrodošle u Veneciju! link
KillinHOES is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2012., 21:57   #2075
Matea mi je bolja iako mi je malo smetalo što je stalno pitala prodavače gdje je što. Ljupka je slatka, al preobično malo.
Guru ♥ is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2012., 21:57   #2076
Ljupka mi je bolja. Sve tri kombinacije mi imaju neki smisao i nekako se uklapaju u cijelu tu priču putovanja. Sviđa mi se što je frizuru montirala za svaku od kombinacija.

Mateina kombinacija 2# mi se jedino sviđa. Hlače mi totalno pare na jednu Gweninu kombinaciju, tako da sam oturila na nju totalno.

Ne nosim pete, ali obje su za sve tri kombinacije uzele dobru obuću.
Urbanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2012., 22:03   #2077
Quote:
Guru ♥ kaže: Pogledaj post
Matea mi je bolja iako mi je malo smetalo što je stalno pitala prodavače gdje je što.
...a malo je vremena, nije se lako snaći

nego, pogledala i ja, i Ljupka mi je dosta bolja. treća kombinacija mi se ne sviđa (ova haljinica/suknja/štoveć mi je bezveze...), a na prvoj je jaknica loše odabrana, ali sve skupa je simpatično, razigrano - i jako prepoznatljivo kao njen stil posebno druga kombinacija je slatka.

Matea mi je em složila već stoput viđeno (prva kombinacija), em mi se nekako kombinacije ne poklapaju s prigodama: za finu večeru trenerkaste hlače kojima nije dala nimalo sjaja, a za izlazak nekakav polu-smoking? Plus, nedostaje mi neki njen osobni pečat, ali i inače mi je to problem u njenim kombinacijama.

totalno offtopic, nikako mi se ne sviđa ta njena prežuta kosa
__________________
And I'm waiting all the day, love
For my dear, dear Irish boy...
xavierkat is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2012., 22:14   #2078
Moj prvi dojam je da je ovaj put Ljupka bila puno bolja iako mi je Matea bliža stilom i obožavam kako se cura inače oblači

Ljupkin prvi outfit mi je totalno presladak i super joj stoji, drugi me malo podsjeća na Anin challenge, a u trećem mi je haljinica tak tak

Matein pak prvi outfit mi je katastrofa, u drugom mi torbica nekak ne ide na to sve, a treći mi je ok.

Sve u svemu ovaj put mi je Ljupka bila puno bolja, bolje se snašla u svemu tome i nekako sam sigurna da pobjeđuje Bravo Lju :*
Molly06 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2012., 22:15   #2079
matea

u prvom zadataku definitivno ljupka. hlače su osvježenje i jaknica je simpa. kod mateine kombe su mi problem te sandale koje nit su lijepe niti mi se sviđa što su iste boje kao džemper. a sve to skupa izgleda :/ jeftinjavo.

u večera dijelu matea mi je puno, puno bolja (to mi je, zapravo, najbolja kombinacija od svih 6 finalnih). meni su hlače odlične i pravo osvježenje i sviđa mi se što malo bacaju na kežual a opet su superkul u ovoj kombi. matea to odlično nosi. ljupka je nabacila svoju standardnu kombu čipka, cvijet, mašnu i to ali meni to izgleda nekako dosadno i isprano i prije za večeru u menzi (kad i nisi baš inspiriran za oblačenje) nego za večeru u veneciji. :F

u kombi za izlazak opet bolja matea. ovaj štosni sakoić je podignuo cijelu priču. ljupkina haljina nije dobra, asesoar isto nije baš dopro sjeo.
Rumpus is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2012., 22:18   #2080
Quote:
Rumpus kaže: Pogledaj post
...ali meni to izgleda nekako dosadno i isprano i prije za večeru u menzi (kad i nisi baš inspiriran za oblačenje) nego za večeru u veneciji. :F
umirem na usporedbu :6 godina menze:

i meni su Mateine hlače jako simpa, ali mi uopće nije dobro kombinirala iste.
__________________
And I'm waiting all the day, love
For my dear, dear Irish boy...
xavierkat is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:18.