Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Dekorativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.06.2016., 18:41   #3701
I ja sam koristila sva 3, mozda mi je loreal najduze matirao, ali isto ne dize od 3 sata


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
...try walking in my shoes
Ani2306 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2016., 19:46   #3702
isprobala sam u očaju već sve i svašta i evo nekih mojih favorita.. ali moram reći da mi puno ima utjecaja sa čime nanosim puder, u kakvom sloju i slično. Meni do sada najbolji revlon colorstay za masnu, estee lauder double wear LIGHT, za njima stalno posežem. jednom sam isprobala mac pro longwear i strašno mi je dugo držao, ali još nije došao na red za kupnju. najbolja kombinacija mi je tapkanje maramicom barem jednom u sat vremena da pokupi višak masnoće i to mi funkcionira
girly-girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2016., 01:34   #3703
Quote:
Ani2306 kaže: Pogledaj post
I ja sam koristila sva 3, mozda mi je loreal najduze matirao, ali isto ne dize od 3 sata


Sent from my iPhone using Tapatalk


Meni loreal izdrzi (jedini) 8+ sati bez trunke sjaja (mjesovita sam). Stvarno ga obozavam i ne znam sto cu preko zime, kad se vratim na svoju nc15 nijansu
__________________
..cause darling I'm a nightmare dressed like a daydream..
dragonladyx is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2016., 07:44   #3704
To znaci da kod nas nema svijetlijih nijansi?
Zla_grančica is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2016., 18:03   #3705
Quote:
dragonladyx kaže: Pogledaj post
Meni loreal izdrzi (jedini) 8+ sati bez trunke sjaja (mjesovita sam). Stvarno ga obozavam i ne znam sto cu preko zime, kad se vratim na svoju nc15 nijansu


...ja sam masnokozac


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
...try walking in my shoes
Ani2306 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2016., 20:45   #3706
masnokožac here, uz fiksiranje catrice transparentnim, drži 3-4 sata mat, nakon toga još neko vrijeme dewy - ovisno o vrućini. blotati moram nakon 5-6 sati, onda počinje izgledati nelijepo.
__________________
I had a thought, but unfortunately I had a second thought. They ricocheted off each other and I can't find either anymore.
Mad_Hatter is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2016., 12:36   #3707
cure molim preporuku za puder. u pitanju je masna koza sa crvenilom plus sminka se za vjencanje tako da mora i na slikama lijepo izgledat. spremna sam za izdvojit i malo vise pa da imam posteni puder.. hvala
gigiu is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2016., 12:37   #3708
Ja na svojim mladenkama takve koze i na sebi koristim estee lauder double wear light, odlican je

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
girly-girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2016., 12:56   #3709
Potpis za girly!

Poslano sa mog LG-D855 koristeći Tapatalk
__________________
#nedamise
Aeon+ is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2016., 11:30   #3710
Quote:
girly-girl kaže: Pogledaj post
Ja na svojim mladenkama takve koze i na sebi koristim estee lauder double wear light, odlican je

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
potpis za ovo, eventualno Vichy dermablend. Makar, meni je estee bio ipak mrvu bolji jer je lakši,a prekriva dobro.
__________________
No heroes, villains, one to blame, while wilted roses fill the stage... ♥
♫Books♪
miss-rebel is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2016., 16:46   #3711
ja sam dermablend bila uzela mami ali to je pogreška jer on jako prekriva, ali je mastan bar je njoj bio.
girly-girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2016., 16:59   #3712
Quote:
Elbereth7 kaže: Pogledaj post
Mene Rimmel nije matirao skoro pa ništa. Dugo sam koristila CS i sada sam probala L'oreal. Moram priznati da L'oreal izgleda puno ljepše i prirodnije na licu a drže me isto. Jedino CS ima puno jače prekrivanje pa ako imaš nečisto lice bit će ti bolji, a ako imaš čisto lice onda definitivno L'oreal.
drago mi je da sam ovo procitala jer sam jucer skicala CS i na kraju ipak ponovo uzela l'oreal. sjetila sam se da si mi hvalila CS i pomislila da bi me duze mogao matirati, al izgleda da po tom pitanju nije bolji od l'oreala. a jako prekrivanje mi ionako ne treba

za mascobne cure u kategoriji 'kaplje mi ulje sa face nakon pola sata' - paula's choice shine stopper je moja najtoplija preporuka.
forzaMILAN is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2016., 14:16   #3713
Quote:
girly-girl kaže: Pogledaj post
Ja na svojim mladenkama takve koze i na sebi koristim estee lauder double wear light, odlican je

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
hvala
gigiu is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2016., 14:29   #3714
joj jos sam zaboravila pitat.. bijela ili nude olovka za unutarnji rub oka koje ce i ostat tam.. imam onu nyxovu milk jumb pencil al kaj ja znam nisam previse odusevljena. ima kaj bolje? i koji primer stavljate prije DW lighta? ako je potreban uopce... hvala puno
gigiu is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2016., 14:39   #3715
ja sam odustala od matirajućih krema i primera jer mislim da isuše i na kraju se još više mastim, tako da samo nešto lagano i hidratantno
girly-girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2016., 15:38   #3716
Quote:
gigiu kaže: Pogledaj post
joj jos sam zaboravila pitat.. bijela ili nude olovka za unutarnji rub oka koje ce i ostat tam.. imam onu nyxovu milk jumb pencil al kaj ja znam nisam previse odusevljena. ima kaj bolje? i koji primer stavljate prije DW lighta? ako je potreban uopce... hvala puno
ja sam prije kupnje ABH koristila max factorovu nude, bila mi je puno ljepsa i prirodnija od bijele olovke.. ali ne znam koliku trajnost ocekujes, nece ti cijeli dan biti na waterline-u meni super dode kao osvjezenje ujutro kad se sminkam
Little Sophia is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2016., 11:31   #3717
Ja moram reći da sam konačno našla savršen puder.
Godinama sam ga tražila i nikako da nađem.
Probala sve što postoji za masnu i problematičnu kožu, od Vichy Dermablenda, preko Clinique tekućeg, do svih ovih drogerijskih i najbolji ikad meni je Estee Lauder Doublewear. Malo je skuplji, ali vrijedi svake kune. Lice mi se ne zasjaji tijekom svih 8 do 10 sati na poslu, nije kao "fasada" na licu, a super prekriva. Odličan odličan puder.
Na njega stavim puder u kamenu, Clinique Stay-Matte Sheer Pressed Powder.

Nedavno sam nabavila primer od Benefita (Porefessional) i s tim sam zaista mirna koliko god treba.
__________________
SuperWeshMashina
"...read my mind and waste my time..."
Mish mali. is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2016., 11:52   #3718
Quote:
Mish mali. kaže: Pogledaj post
Ja moram reći da sam konačno našla savršen puder.
Godinama sam ga tražila i nikako da nađem.
Probala sve što postoji za masnu i problematičnu kožu, od Vichy Dermablenda, preko Clinique tekućeg, do svih ovih drogerijskih i najbolji ikad meni je Estee Lauder Doublewear. Malo je skuplji, ali vrijedi svake kune. Lice mi se ne zasjaji tijekom svih 8 do 10 sati na poslu, nije kao "fasada" na licu, a super prekriva. Odličan odličan puder.
Na njega stavim puder u kamenu, Clinique Stay-Matte Sheer Pressed Powder.

Nedavno sam nabavila primer od Benefita (Porefessional) i s tim sam zaista mirna koliko god treba.
Slazem se! Iako meni je za mrvicu bolji ELDWL, nekako izgleda prirodnije i vise mi je ljetni puder, dok obicnu verziju koristim zimi.
Kako si zadovoljna primerom? Jel cepi pore ili nesto slicno?
PetiteFleur is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2016., 13:18   #3719
Ne koristim vec duze vrijeme puder (totalni preporod) ali dok sam ga koristila definitivni pobjednik je takoder bio ELDW!

Off- probajte staviti masku od aspirina, meni se mascenje tj lucenje sebuma smanjilo barem za 70%. Bas sam se pozitivno sokirala. Inace sam bila sjajna za 2 h, a ko disko kugla za 5 h.

Sto se tice unutarnjeg ruba ja stavim korektor to koristim i stavim ga i na donji rub prilikom nanosenja. Meni funkcionira, sve se izjednaci i izgledam super odmorno. Koristim aurin, inace skuplja odlicna varijanta je takoder ELDW korektor. Bijela olovka mi nije pasala jer je izgledalo preumjetno a nudastu dobru jos nisam nasla.. mislim, nakon korektora sam i prestala traziti
__________________
"When life gets rough and you only have a dime in your pocket, go get your shoes shined!"
suzuki750 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2016., 13:49   #3720
Ponekad mislim da sam masna, ponekad suha, pa u biti ispadam mješovita i koristim Bellov hipoalergeni puder i odličan mi je. Lagan, ni ne osjetim ga na licu. Pruža lagano prekrivanje (što meni treba), pa bi jedino zato mogao nekome biti lošiji izbor. I što mi je najvažnije, ne čepi mi pore i ne izaziva nikakve reakcije. Topla preporuka.
__________________
Čekaj me i ja ću doći, samo me čekaj dugo. Čekaj me i kad žute kiše noći ispune tugom...
Nicole_Lilly is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:29.