Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet > Navijači

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.02.2008., 18:33   #41
Quote:
HuberRotomat kaže: Pogledaj post
kome se treba javit? uključena povratna karta? do kad platit? gdje se misli provest dve noći u glagowu...
javiš se na www.ryanair.com i kupiš avio-karte
jbga, kad nema organizirano, onda si sam svoj majstor organizacije...
__________________
NIKAKO SE DOKOPAT SLAVE I PARA...
Loreb is offline  
Old 18.03.2008., 21:05   #42
Ljudi, ima li ko s ovog foruma da sigurno ide? (osim mene i prike)
__________________
NIKAKO SE DOKOPAT SLAVE I PARA...
Loreb is offline  
Old 18.03.2008., 23:00   #43
Exclamation supporters on the road !

ova tema je zamišljena kao pomoć svima koji planiraju/žele otić na neku utakmicu u inozemstvo, bilo da se radi o hrvatskoj reprezentaciji, hrvatskom klubu ili pak o želji za stranim nogometom. dakle, ak ste ikada putovali, napišite gdje ste išli i na koji način, iako bi naglasak trebao biti na agencijama s kojima ste išli ili ste čuli da organiziraju putovanja na strane utakmice. neki su išli iz RH na utakmicu Arsenala u Milano prek svog fan cluba, pa ako ima takvih, molimo ih da nam napišu detalje oko organizacije (a može i doživljaje). budući da sad postoje brojne agencije koje vas voze tak van, molio bih one koji znaju njihove linkove ili kontakte da nam ih navedu ovdje, jer se često nema vremena za privatna putovanja, a i ovak se zna dosta dobro proć sa cijenom i uslugama. čuo sam npr. da postoji agencija koja vas vodi na utakmice po Italiji i Engleskoj, pa ak netko zna više, pozvan je pomoć za svaku ligu u Europi...
krenimo sad, samo je Schengen granica!


Autotrans d.d.
ima netko iskustva s ovima? kaj mislite?
wallace is offline  
Old 18.03.2008., 23:05   #44
dobra tema
molim boga da ne postaena tema u kojoj ce se raspravljat o kolicini gostovanja
ST! is offline  
Old 19.03.2008., 08:02   #45
Polet vodi na utakmice serie a, ali je katastrofa, bolje ići u vlastitom aranžmanu, a karte ubost prek neta.
Veko32 is offline  
Old 19.03.2008., 19:12   #46
Quote:
VEKO32 kaže: Pogledaj post
Polet vodi na utakmice serie a, ali je katastrofa, bolje ići u vlastitom aranžmanu, a karte ubost prek neta.
kak je sad situacija u Serie A, jer čuo sam da nemreš više kupit kartu ak nisi iz mjesta ili okolice di se igra
wallace is offline  
Old 19.03.2008., 20:17   #47
samo derbi utakmice
Veko32 is offline  
Old 26.03.2008., 01:38   #48
Quote:
VEKO32 kaže: Pogledaj post
Polet vodi na utakmice serie a, ali je katastrofa, bolje ići u vlastitom aranžmanu, a karte ubost prek neta.
zamrla je tema, pa da te pitam prek koje web stranice ti preporučaš karte nabavit? imaš iskustva u tome ili netko tvoj?
wallace is offline  
Old 10.04.2008., 01:01   #49
vrijeme smrti 1:01h
neka , neka, bit će...
wallace is offline  
Old 11.04.2008., 22:47   #50
Quote:
VEKO32 kaže: Pogledaj post
Polet vodi na utakmice serie a, ali je katastrofa, bolje ići u vlastitom aranžmanu, a karte ubost prek neta.
karte za milanove utakmice se ne prodaju preko neta

a mislim da je tako i za ostale momcadi u italiji.

Karte se kupuju u ovlastenoj banci u italiji a zove se San Paolo intese- samo za Milanove tekme

Sto se tice ove polet agencije iz vinkovaca isla su moja 2 kompica na derbi Inter-Milan u 12. mjesecu i kazu da nije bilo tako lose, jedino kaj se meni ne svidja kod takvog nacina odlaska na tekme, je to kaje to prvenstveno vise manje turisticki bus (bar tako ja mislim) nema neke zajebancije u busu, kazu nijese ni cugalo, ekipa samo spava

Sve u svemu jedna velika slina, mislim da je tako isto i sa autotransom.

Inace ja kad idem na tekme idemo organizirano preko AIMC najcesce rijeka. Dakle u busu samo milanovi navijaci, cijelo vrijeme neka zajebancija u busu, cuga se piva,.....

Sto se tice odlaska na interove tekme, ja bi preporucio odlazak preko onog profesora iz rijeke, mislim da je on osnovo fan klub inter croazia. A on i nabavlja karte.

Dakle kupovanje karata preko neta JEDNOSTAVNO ZABORAVIIIIIIIII
acm is offline  
Old 12.04.2008., 10:19   #51
Quote:
acm kaže: Pogledaj post
karte za milanove utakmice se ne prodaju preko neta
a mislim da je tako i za ostale momcadi u italiji.
Otvori si Moneybookers i kupuj kolko hoćeš. Samo moraš kupiti tjedan dana ranije minimalno. Educiraj se malo prije nego što počneš ovako palamuditi
http://img443.imageshack.us/img443/1096/32587326bg7.jpg

Quote:
acm kaže: Pogledaj post
Dakle kupovanje karata preko neta JEDNOSTAVNO ZABORAVIIIIIIIII
Da, zaboravi ako se neznaš služiti netom.

Karte je moguće kupiti putem interneta, samo je potrebno imati paypal ili moneybookers i biti registriran na stranicama kluba kao član.

Momak, nemoj palamuditi tolko prije nego što provjeriš
http://img443.imageshack.us/img443/5986/80853411lt2.jpg

Quote:
acm kaže: Pogledaj post
Sto se tice odlaska na interove tekme, ja bi preporucio odlazak preko onog profesora iz rijeke, mislim da je on osnovo fan klub inter croazia. A on i nabavlja karte.
Da, ima taj tip. Mislim da predaje u Opatiji. Uglavnom mislim da jeftinije prođeš ako ideš u vlastitom aranžmanu, npr nas 4 s autom od nekog od nas. Em je zajebancija veća sigurno nego da idem s hrpom nepoznatih turista, em stanem di oću i tak....
Veko32 is offline  
Old 25.04.2008., 15:14   #52
Quote:
acm kaže: Pogledaj post
karte za milanove utakmice se ne prodaju preko neta
a mislim da je tako i za ostale momcadi u italiji.
Karte se kupuju u ovlastenoj banci u italiji a zove se San Paolo intese- samo za Milanove tekme
Dakle kupovanje karata preko neta JEDNOSTAVNO ZABORAVIIIIIIIII
Evo ti na stranici Inter.it za nedjeljnu tekmu protiv Cagliaria opet da se mogu kupiti karte on line
http://img137.imageshack.us/img137/9...board01hv7.png


Evo ti evidence da se mogu kupiti i za Milanove tekme karte preko neta

Link di možeš kupiti za Livorno - Milan: http://www.bookingshow.com/spettacol...dstruttura=57#

Znači karte za Milanove tekme se mogu kupiti preko neta




Kako se osjećaš kad sam ti dokazao da si mali lažljivac
Veko32 is offline  
Old 21.06.2008., 20:54   #53
kvalifikacije za svjetsko 2010

jesu li u prodaji karte za susret engleska - hrvatska?
kajdaradim is offline  
Old 21.06.2008., 22:41   #54
Quote:
kajdaradim kaže: Pogledaj post
jesu li u prodaji karte za susret engleska - hrvatska?
ne ali jesu za hrvatska-kazahstan
-white boy- is offline  
Old 22.06.2008., 00:03   #55
raspored kvalifikacija

06. 09. 2008. Hrvatska- Kazakhstan
10. 09. 2008. Hrvatska- Engleska
11. 10. 2008. Ukrajina- Hrvatska
15. 10. 2008. Hrvatska- Andora
01. 04. 2009. Andora- Hrvatska
06. 06. 2008. Hrvatska- Ukrajina

19. 08. 2009. Bjelorusija- Hrvatska
05. 09. 2009. Hrvatska- Bjelorusija
09. 09. 2009. Engleska- Hrvatska
14. 10. 2009. Kazakhstan- Hrvatska


ove godine, na žalost samo Ukrajina u gostima, al to će bit dobro gostovanje, pogotovo jer će se igrat u Kijevu, kak sad stvari stoje.
sljedeća godina će nam brzo proć, jer će bit 4 gostovanja repke (+ euro u rukometu), tak da će brzo opet doć vrijeme za prijavu za svjetsko 2010. u JAR-u (ili Brazilu, ak ovima uzmu). samo ovaj put će bit dosta ulaznica, jer je dalek put, al opet treba radit sad ova 2 ljeta, jer će dolje bit nekaj drukčije od europskih stvari. još tome svemu treba pribrojit naše klubove, koji bi mogli dobit opet neka dobra gostovanja u susjedstvu (tipa Podgorica), egzotična (Amsterdam, Bergen) ili pak kod Slovenaca opet na feštu (Domžale, odnosno Maribor). u svakom slučaju, mislim da će nam vrijeme do idućeg prvenstva brzo proć. pa eto, zdravi i veseli bili...
native is offline  
Old 22.06.2008., 06:53   #56
Quote:
-white boy- kaže: Pogledaj post
ne ali jesu za hrvatska-kazahstan
__________________
"Fight and you may die. Run and you will live at least awhile. And dying in your bed many years from now,
would you be willing to trade all the days from this day to that for one chance, just one chance, to come back here as young men and tell our enemies that they may take our lives but they will never take our freedom!"
soulcrew is offline  
Old 22.06.2008., 21:55   #57
andora 1. travnja
prošle godine je bilo na ljeto, ovak je bezveze...
antiliberal is offline  
Old 23.06.2008., 18:23   #58
Prema informacijama iz ukrajinskih novina utakmica protiv Ukrajine će se igrati u Kharkhivu na stadionu Arsenala. Inače do Kharkiva ima 1957km(od Zagreba). Put bi trebao trajati oko 22 sata. Lova za gorivo i cestarinu oko 180 eura u jednom smjeru! Dakle auto na plin(ušteda od minimum 80 eura) i bar trojica vozača i to se rješava dok si rekao keks!
http://www.viamichelin.com/viamichel...MaHomePage.htm
mate mišo is offline  
Old 24.06.2008., 01:48   #59
na granici s Rusijom...
native is offline  
Old 27.06.2008., 16:24   #60
Gdje se igra 10. 09. 2008. Hrvatska- Engleska,
jeli u Zg-u?
crownless is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:23.