Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet > Navijači

Pogledaj rezultate ankete: Koga bi željeni na čelu HNS-a?
Vlatko marković 13 8.44%
Igor Štimac 100 64.94%
Svejedno mi je 41 26.62%
Glasovatelji: 154. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.12.2010., 20:46   #1
Koga bi željeli na čelu HNS-a?

Koga bi željeli na čelu HNS-a?

Cisto me zanima kako navijaci razmisljaju o tome. Znam da bi svi nekog treceg, al izbora nema. Ovo sta se dogada oko HNS-a je ne degutantno nego dno samoga dna. Mamic i Markovic vs Stimac i Sinivcic. Osobno sam uvjerenja da nema gore osobe u hrvatskoj od Stimca i da ce dat zavrsni udarac hrvatskom nogometu, reprezentaciji i navijacima.

Nogometna reprezentacija hrvatima predstavlja nesto vise od 90% nacija na svitu. Navijaci su bili pokretac neovisnosti, tezili za hravtskom reprezentacijom, kome je ostavljena je stvarno užas. Niko o tome ni rici.

pantagana
Irriducibili is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2010., 20:47   #2
igor štimac.

može i justin bajber
resurrection is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2010., 20:53   #3
...nema alternative-znači nikog
__________________
...ŠRK ST 1939...
huhuhu is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2010., 20:54   #4
zcb čovika. on je vaš čovik a ipak zagrebački gospodin. stoga, on je moj prvi izbor.
Plemeniti dabar is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2010., 20:55   #5
Quote:
Plemeniti dabar kaže: Pogledaj post
zcb čovika. on je vaš čovik a ipak zagrebački gospodin. stoga, on je moj prvi izbor.
...dotepenac
__________________
...ŠRK ST 1939...
huhuhu is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2010., 20:55   #6
tata stimac
labello blue is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2010., 20:57   #7
Quote:
Plemeniti dabar kaže: Pogledaj post
zcb čovika. on je vaš čovik a ipak zagrebački gospodin. stoga, on je moj prvi izbor.


bio bi to krasan savez jeger bi bio srebric

ps - da ne jebemo po topicu, irr, zasto si otvorio ovo zanima te kako ljudi disu ili sta.. da si bar neke smjernice naveo u uvodnom postu

edit: isprike, ipak si naveo neke smjernice.. nisam vidio iz prve
__________________
flickr vienna
zcb covik is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2010., 20:59   #8
drago čosić
Ko je bia zna! is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2010., 21:03   #9
po mogućnosti nekog srbina,a ako to nije moguće onda ovo treće...svejedno mi je
gmaz88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2010., 21:09   #10
DAVOR SUKER
superhikos is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2010., 00:56   #11
u hns-u su u zadnje vrijeme popularne homo afere...mislim da bi po tom ovaj bio idealan nasljednik http://www.youtube.com/watch?v=snlb1n20yl0
 
Odgovori s citatom
Old 03.12.2010., 01:39   #12
Evo tija bi se malo nadovezat na temu.

Torcida i BBB kao dvi najvece navijacke grupe u Hrvatskoj su pomalo odjebale reprezentacju. Svak ima svoje razloge. Prvo zasto mislim da nogometna reprezentacija hrvatima predstavlja (ili bi trebala predstavljat) nesto vise nego mozda nekim drugim nacijama.

Hrvatska je relativno mlada država, izašla iz komunisticke Jugoslavije. Upravo na nogometnim stadionima se cuo najglasniji krik i vapaj naroda za samostalnoscu i suverenoscu. Upravo su navijaci najvise isticali svoj patriotizam, domoljublje, robijali zbog toga, na kraju krajeva kaze se da je rat zapoceo 13.5. na maksimiru.

Ti isti navijaci su prije svega zeljeli da navijaju za svoju reprezentaciju da im klubovi igraju svoju ligu, te vecina njih i prvim danima rata uzela oruzije u ruke i isla branit domovinu.

Drugo, kroz tu reprezentaciju se nasa drzava najglasnije predstavljala u svitu i europi i porazivala mnogo mocnije protivnike i pokazivala veliko srce jedne male nacije.

Zlatko Markovic
Smece od covika, postavija ga Tuđman, govno se jos drzi na vlasti iako mu se debelo zatresla stolica. Mozda najveci neprijatelj navijaca, uz medije glavni krivac postrožavanja zakona protiv navijaca. Krivac sta nam je reprezentacija postala moderni nogomet, centralizacija "repke" prema Zagrebu, ostavljanje domace lige raznim mafijasima i seljacinama. Covik koji je izgubija moc, al ima jakog saveznika Zdravka Mamica. (Trenutno smrtni neprijatelj BBB, vjerovatno glavni razlog zasto su BBB-i protiv Markovica).

Igor Stimac
Parazit-organizam koji živi u drugom, crpi hranu iz te često ozlijeđeno domaćina. Ukratko Igor Stimac. Meni kao hajdukovcu najmrzi covik na svitu! Prikriveno suptilan i elokventan, a u stvari sirovina, tučaroš, mafijaš, lihvar... Svega cega se uvati unisti do temelja, izvuce korist i ide dalje. Jeno 100 strana bi bilo malo da se nabroje sva nedjela, prekrsaji, kaznena djela koja je napravija, sta je najtragicnije taj covik ima neki status u drzavi. Specificno je sta dio Torcide ipak rade bira Stimca, cime bi se mozda prekinila dominacija sjevera (dinama) u ligi, reprezentacija mozda odigrala koju utakmicu u Splitu itd. Zaboravljaju se stvari da je on postavija ligu 16 u kojoj igra Lokomotiva i jos par zagrebackih klubova di ajmo rec hajduk gubi bodove, a dinamu se pusta. Okruzen Sinovcicem koji je mafijas itd. Nadalje u slucaju dobivanja, Štico postavlja svoje ljude u savez, ko sta je Kerum postavija u grad Split i vidit cemo posljedice.

U cemu je kvaka, alternative nema. Od njih dvoje neko ce bit predsjednik HNS-a. Mnogi su otpisali reprezentaciju, al predali smo je bez borbe. Mozda smo ponajvise sami mi navijaci krivi, jer je sluzila kao poligon za ego tripove, za prezentiranje moci i brojnosti grupe, za medusobne obracune, umisto zajednistvo, feštu, iskazivanje domoljublja.

Usput glasa sam za Markovica, ovo svejedno bi izbacija. Jer ko o cemu kurva o postenju Igore jedi govna. Rade da svake godine izgubin prvenstvo, nego da ja druge kradem na isti nacin!

edit:
@ZCB ja sam mu posla privat, ja ne znam sastvit anketu odi ma moze se i ugasit tema, cisto me zanima kako "navijaci" gledaju na to, znaci ne babe, dide, simpatizeri itd. nego navijaci ljudi koji idu po gostovanjima ipak malo bolje kuze problematiku i imat ce najvise posla s ova 2 negativca. Ove dvi seronje koji bi mogli zadat posljednji udarac navijackom pokretu u hrvatskoj.

Zadnje uređivanje pantagana1950 : 03.12.2010. at 01:45.
pantagana1950 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2010., 01:58   #13
Ja ne kužim da postoji netko ko je u ovoj utrci za Markovića. Pogotovo navijač. Eto majkemi, bez ljutnje, al ne kužim 2%.

Mi, navijači Hajduka bi najbolje tribali znat o kakvoj e ljudskoj olupini radi kad govorimo o Štimcu, al da mu jebeš mrtvu majku u pičku, za mene uopće nema dileme kad je Marković u pitanju. Crni cigan bi ima moju podršku protiv njega.

S druge strane, Štimac ko takav uopće ne mora bit igrač Hajduka. Sve ovisi o Hajdukovoj upravi, izborima, privatizaciji itd. Viruj mi, radije još 20 godina bez titule nego ukradena Al ovo šta Marković radi u šemi s Mamićem je prišlo svaku mjeru. Mislim, neda mi se čekat više da crkne jebote.

I još nešto, Štimac opet ima kakav takav program. Znam da je to samo slovo na papiru, al bar se trudi lagat. I ako napravi 2% prezentiranog, napravit će zilijun puta više od ovog. Ovog boli kurac. Njegov novi plan za rast hrvatskog nogometa je nezvat pedere u "repku". Njegova izjava je: "Bit ću na čelu HNS-a dok budem želija". I o čemu mi više pričamo?

Ne volim ni ja Štimca brate, al zdrava pamet mi neda drugačije razmišljat.
Playlife_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2010., 02:09   #14
di ti je netko treci u anketi?
__________________
Borba je naš dan i naša noć! ... ta borba... nije prokletstvo, nego blagoslov.
frendperi is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2010., 02:10   #15
štimac je smeće ono zadnje taj di god dođe pljačka i nameće sve na svoju korist i dobit dok god moze,kada ne bude vise moga okrenit će se nečem trećem...uglavnom hns neće otić ni dva centa naprid snjin na čelu.

a marković olinjalo staro tuđmanovsko đubre koje jos misli da je se sad vratia iz francuske 98. kad ga promatran pari mi da je njemu tu najvažnij njegov ego...znači da je on negdi glavni i da mu niko ne moze nista+u suradnji sa mamićom obojica nameću i nameć u svoju vriću.

uglavnom ovo ti je koda te neko pita da biraš između četnika i mrtvog četnika naravno da ćeš birat mrtvog ali brate kad bolje pogledaš to ti je isto govno.
gmaz88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2010., 03:11   #16
ni jedan ni drugi!

ne glasam za nikog a ni za ovo 'svejedno mi je'!
 
Odgovori s citatom
Old 03.12.2010., 03:18   #17
Štimac.

Ima zanimljive ideje, vidjet ćemo hoće li biti doslijedan
balkanski pastuh is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2010., 04:35   #18
Quote:
gmaz88 kaže: Pogledaj post
štimac je smeće ono zadnje taj di god dođe pljačka i nameće sve na svoju korist i dobit dok god moze,kada ne bude vise moga okrenit će se nečem trećem...uglavnom hns neće otić ni dva centa naprid snjin na čelu.

a marković olinjalo staro tuđmanovsko đubre koje jos misli da je se sad vratia iz francuske 98. kad ga promatran pari mi da je njemu tu najvažnij njegov ego...znači da je on negdi glavni i da mu niko ne moze nista+u suradnji sa mamićom obojica nameću i nameć u svoju vriću.

uglavnom ovo ti je koda te neko pita da biraš između četnika i mrtvog četnika naravno da ćeš birat mrtvog ali brate kad bolje pogledaš to ti je isto govno.
Ni ja ne bi bolje napisal ovo!
Uglavnom,svejedno mi je! Govno jedan,govno drugi...nit će bit lošije niti bolje!
gledam vas is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2010., 08:38   #19
Marković.

Četnik Štimac popuši ove izbore i odustane (čitaj nađe neku drugu instituciju koju će opljačkat i razjebat), a staro govno ne može još dugo pa ga uskoro zamjeni neko normalan.

Utopisti 1950
__________________
Sometimes you're crazy and you wonder why,
I'm such a baby 'cause Hajduk makes me cry
inćun is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2010., 08:47   #20
ovo me podsjeća na predsjedničke izbore
dva zla josipović i bandić

ovo je popuno isto,ali glas ide štimcu
__________________
provokator
papillon is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:10.