Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija > iOS

iOS Apple uređaji pokretani iOS-om

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.04.2011., 20:02   #41
Quote:
KlasaOptimist kaže: Pogledaj post
Koji dio, pardon, koji slog ti nije jasan?

Over and out...nema smisla, pametnome dosta...

Lijep pozdrav.
KlasaOptimist is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2011., 20:03   #42
Quote:
KlasaOptimist kaže: Pogledaj post
Koji dio, pardon, koji slog ti nije jasan?
a ne-ne, ne meni, nisam imala udjela u raspravi gore.
njima
Genesis is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2011., 20:08   #43
Sve pet

Ponovo on topic: nadam se da ću svoj iPad uspjeti nabaviti u Mediaworld...

Evo, samo za tebe ispravak: iPad2

(što i tebi želim)
KlasaOptimist is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2011., 20:48   #44
auuu, iz tvojeg tastera u steve jobsovo uho
i tebi takve predivne želje!
Genesis is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2011., 17:58   #45
Namjeravam kupiti iPad 2 u USA/Canada pa me zanima pitanje adaptera... Koliko vidim u paketu se dobije 10W USB Power Adapter s kojim navodno dolazi i šest različitih AC priključaka pa se kao može koristiti bilo gdje... E sad zanima me dali je to tako ili baš moram kupiti "europski" koji je sudeći prema ovom iz apcoma isti

http://store.apcom.hr/appleipadusbpo...10w-p-479.html
__________________
I've never been confronted with my own thoughts
They don't bother me when I'm alone...
Lex Luthor is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2011., 11:27   #46
Sumnjam bas da dobijes 6 prikljucaka, ali inace imas par rjesenja, mozes kupiti adapter na ebayu za par dolara. Drugo, pogledat cu jel ja imam cak jedan (ako je isti za macbook). Inace poludio sam sa punjacima za laptope njihove, u 3 godine 3 su mi crkla, svaki kosta inace 100 eura.
Ne pada mi napamet vise original u hr kupovati, u americi kostaju inace 18 dolara. Pljacka zesca...
.shorty. is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2011., 03:15   #47
Quote:
Lex Luthor kaže: Pogledaj post
Namjeravam kupiti iPad 2 u USA/Canada pa me zanima pitanje adaptera... Koliko vidim u paketu se dobije 10W USB Power Adapter s kojim navodno dolazi i šest različitih AC priključaka pa se kao može koristiti bilo gdje... E sad zanima me dali je to tako ili baš moram kupiti "europski" koji je sudeći prema ovom iz apcoma isti

http://store.apcom.hr/appleipadusbpo...10w-p-479.html
Bojim se da ćeš dobiti samo jedan punjač koji će biti za Sjv. Ameriku (110 V) ili za EU ovisno na kom ga kontinentu kupiš. Fora je u tome što dio koji ulazi u utičnicu se može odvojiti od punjača. Takvo što sam zadnji put kupio za iPod video sa firewire kablom.
Imam dojam kako se sporije puni s punjačem od iPhone-a ali nisam siguran. Jednom sam ga punio u 8 dana a ne ispuštam ga iz ruku.
__________________
Jer ljevica se ponavlja k'o pokvarena traka, a desnica još samo za onaniju je šaka
vik071 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2011., 07:40   #48
Hvala na info... znači morat cu kupiti kod nas punjač, al dobro nije bed (250kn) a buduci da cu ga mozda/vjerojatno kupiti u Kanadi opet cu proci soma kuna jeftinije jer je tamo cca 2700kn... Ali dobro, ljeto je još daleko, pa mozda se još ipak odlučim za HP Touchpad, jer mi je WebOs nekako zanimljiviji od iOS-a, ali tko živ tko mrtav do tada
__________________
I've never been confronted with my own thoughts
They don't bother me when I'm alone...
Lex Luthor is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2011., 08:30   #49
Quote:
vik071 kaže: Pogledaj post
Bojim se da ćeš dobiti samo jedan punjač koji će biti za Sjv. Ameriku (110 V) ili za EU ovisno na kom ga kontinentu kupiš. Fora je u tome što dio koji ulazi u utičnicu se može odvojiti od punjača.
kolega je na dobrom tragu, prijatelj mi je imao sličan problem i nisam bas upucen u problem al znam da samo treba obratiti paznju na struju (110v) jer apple na svojoj stranici nudi punjace koji podrzavaju nas sustav- samo trebas naglasiti kad kupujes punjac da kupujes za ovo trziste i oni ce znati koji punjac trebas,pogledaj malo njihovu stranicu (adapters) i tamo sve ima

Zadnje uređivanje tomisličak : 05.04.2011. at 13:40.
strypy is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2011., 02:43   #50
Quote:
Lex Luthor kaže: Pogledaj post
Hvala na info... znači morat cu kupiti kod nas punjač, al dobro nije bed (250kn) a buduci da cu ga mozda/vjerojatno kupiti u Kanadi opet cu proci soma kuna jeftinije jer je tamo cca 2700kn... Ali dobro, ljeto je još daleko, pa mozda se još ipak odlučim za HP Touchpad, jer mi je WebOs nekako zanimljiviji od iOS-a, ali tko živ tko mrtav do tada
WebOS ima super kritike i mogu ti reći kako zadnji model mobitela koji ima taj OS (Plixi, mislim) radi prilično dobro. Developeri koji stoje iza zadnjeg jailbreaka za iPhone već rade na aplikacijama za WebOS. S obzirom da je u vlasništvu HP i ako je suditi po integraciji software/hardware (iOS/iDevice) možda stvarno bude prva prava kompeticija iPad-u.
__________________
Jer ljevica se ponavlja k'o pokvarena traka, a desnica još samo za onaniju je šaka
vik071 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2011., 07:38   #51
Je istina je, pratim vec neko vrijeme WebOs tj. HP i baš zbog HP Pre 3 sam odgodio kupnju iPhonea... Baduvej, mislim daje zadnji mob pod Palmovim imenom Pre 2 (izašao u 10. prošle godine), ali čekam Pre 3 koji ga naravno rastura... Nadam se samo da ce biti dostupan svuda, al ipak je to HP pa nebi trebalo biti problema
__________________
I've never been confronted with my own thoughts
They don't bother me when I'm alone...

Zadnje uređivanje tomisličak : 06.04.2011. at 18:36. Reason: nije potrebno Quote, na post iznad svoga...
Lex Luthor is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2011., 22:14   #52
Kupio sam iPad 2 u Trstu odmah 25.03 kada je došao.

Trgovinu su zatvorili u 14h i svečano kao otvorili u 17h, tako da je u svih 25 zemalja otvoreno u isto vrijeme. Red ispred trgovine je bio popriličan, nekih 40-ak do 50-ak ljudi, ali većina (svi talijani) su rezervirali svoj primjerak preko neta, pa su mahali papirima i rezervacijama. Sva sreća da smo frend i ja bili došli u 15:30h kada se je trgvoina otvorila i rezervirali svoj primjerak.

Ja sam si uzeo 32GB Wi-Fi, iako sam htio 3G, no sada mi nije žao, jer za sve što trebam, napravim Hot Spot preko iP4.

Ako Vas nešto zanima, pitajte, ovdje je moja kratka recenzija: http://www.youtube.com/watch?v=UTcvLmlY33Q

na jednom drugom forumu sam stavio slike i video od iPada 2, pa ako Vas zanima, mogu staviti i ovdje.
Kažem, ako nekoga neš zanima, pitajte ovdje.

btw. iPad 2 je puno bolji od jedinice, sada nakon skoro 2 tjedna što ga imam sam primjetio razliku i stvarno je zmaj. Radi odlično, ali aplikacije za iPad je ono što ga čini jedinstvenim uređajem.
Svakako preporučam, 2011 će zaista biti godina iPada 2.

Nisam kupio Smart Cover, jer je 39 Eura obična pljačka!
__________________
aeon studio design
Um is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2011., 14:54   #53
Quote:
Um kaže: Pogledaj post
Ako Vas nešto zanima, pitajte, ovdje je moja kratka recenzija: http://www.youtube.com/watch?v=UTcvLmlY33Q
pejo bre! pa to si ti!
pratim te preko twittera pa sam već uhvatila taj video
Genesis is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2011., 16:02   #54
...ukratko, savršeno jasna recenzija,
pa mi neJasno zato se misliš i ovdje postaviti slike i ostalo...
__________________
tomisličak is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2011., 23:44   #55
Quote:
Genesis kaže: Pogledaj post
pejo bre! pa to si ti!
pratim te preko twittera pa sam već uhvatila taj video
Hehe, fala...
Sada spreman novi video za MacKorisnik, ali radim baš za njih. Naravno, spomenem i sebe, tj. Predstavim se ja kao Pejo na videu. Biti će isto na mom YouTube kanalu.


Quote:
tomisličak kaže: Pogledaj post
...ukratko, savršeno jasna recenzija,
pa mi neJasno zato se misliš i ovdje postaviti slike i ostalo...
Fala i tebi.
Evo, sada sam na iPadu, pišem s njega, ali kada budem na kompu sutra, stavim slike i video (slikano i snimljeno) s iPada.
__________________
aeon studio design
Um is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2011., 22:10   #56
Evo slike i video:

Prva pozicija, slika portrait:



Prva pozicija, slika landscape:



video s prve pozicije: http://dl.dropbox.com/u/12713862/IMG_0025.MOV

____________________



Druga pozicija, slika portrait:



Prva pozicija, slika landscape:



još jedan video Umaškog vlakića: http://dl.dropbox.com/u/12713862/IMG_0039.MOV
__________________
aeon studio design
Um is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2011., 23:43   #57
Quote:
Um kaže: Pogledaj post
Nisam kupio Smart Cover, jer je 39 Eura obična pljačka!
Slažem se da je skup ali stvarno štima na iPadu i sve skupa je ipak originalna ideja.
__________________
Jer ljevica se ponavlja k'o pokvarena traka, a desnica još samo za onaniju je šaka
vik071 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2011., 23:53   #58
Ma sada gledam negdje uzeti povoljnije. Ali nije mi toliko bitno, jer imam bolje torbice i zaštite za iPad i iPad 2.
__________________
aeon studio design
Um is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2011., 20:52   #59
Pozdrav svima!

Imam jednu dvojbu, pa bih zamolio forumaše/forumašice s iskustvom/kvalitetnom informacijom da mi ju razriješe.

Već sam negdje prethodno napisao da u skoro vrijeme idem u kupnju iPada2.
Kako sam iz Zagreba, moja je dvojba u tome da li da odem u neki od shopova u Trst ili u Graz?

Da li u nekom od tih gradova/shopova mogu kupiti iPad bez da ga prethodno naručujem?
Svjestan sam da je to malo kockanje, ali, eto, zanima me gdje bih prije mogao imati sreće.

Svaki info je dobrodošao, jer uskoro planiram na put, a kako je to jedini razlog puta, ne bih baš kretao bez informacija...nekako mi je zasad prva opcija Trst.

Unaprijed zahvalan na svakom kvalitetnom odgovoru!

Pozdrav.
KlasaOptimist is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2011., 20:39   #60
Obavezno zovi i rezerviraj, vratiti ćeš se praznih ruku. Vjeruj mi na riječ, u Trstu je šou.
__________________
aeon studio design
Um is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:09.