Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.11.2015., 11:35   #2761
O, kako kul. Moram pogledati modele na internetu, nadam se da ću naći nešto za sebe. Hvala ti, marta29.
Pesche is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2015., 14:59   #2762
Pronasla sam zgodne cizme u CCC, navodno kozne, dodju cca 650 kn pa me zanima kakva iskustva imate sa njihovim cizmama?
may@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2015., 17:34   #2763
Quote:
may@ kaže: Pogledaj post
Pronasla sam zgodne cizme u CCC, navodno kozne, dodju cca 650 kn pa me zanima kakva iskustva imate sa njihovim cizmama?
Ja sam prošle zime kupila njihove čizme po prvi puta, a vjerojatno i posljednji. Nisam zadovoljna kvalitetom, čizme su visoke i izgledaju čvrsto, a tijekom hodanja se stalno spuštaju. Dečko mi je, s druge strane, iste zime kupio čizme, stvarno prekrasne, ali đon mu se vrlo brzo odlijepio i to dvaput.
__________________
FASHION-TO-GO
AntoniaFTG is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2015., 18:15   #2764
Ja sam uzela kožne čizme do gležnja i nisam zadovoljna ni malo. Jako su neudobne i koža je nakon tjedan dana nošenja izgledala kao da su stare par godina. Nisu bile niti malo jeftine i očekivala sam puno bolju kvalitetu. Bolje mi izgledaju čizme s Asosa koje non stop nosim 2 godine i budem još ovu nego ove nošene par tjedana.
__________________
But I think that God's got a sick sense of humor and when I die I expect to find him laughing
Elbereth7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2015., 07:34   #2765
Quote:
may@ kaže: Pogledaj post
Pronasla sam zgodne cizme u CCC, navodno kozne, dodju cca 650 kn pa me zanima kakva iskustva imate sa njihovim cizmama?
Ja imam ravne gleznjace od prosle godine, bile su 500kn, mama i ja smo obje uzele, kao nove su nam. Tople su, udobne i bas smo zadovoljne. Radi se o brandu Lasocki.

Btw, oni daju garanciju na obucu ako se dobro sjecam, tipa 6 mjeseci ili tako nesto. Ako vam se nesto odlijepilo ili pokidalo, odete reklamirati i izvrse povrat novca ili mozete zamijeniti za neki drugi artikl.

Quote:
Pesche kaže: Pogledaj post
Svake godine imam isti problem. Tražim čizme koje bi bile uski model. Imam tanke listove i usko stopalo, tako da mi svaki model čizama preširok i pleše mi oko noge. Zna netko za koju firmu, koja ima uže modele?
Do koliko novaca ti je prihvatljiva cijena, nisi rekla?
coralicious is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2015., 10:12   #2766
Ja bi bronx Reno. Ponovo
Znate gdje bi mogla nabaviti broj 38?
tomorrow2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2015., 10:55   #2767
I ja imam pozitivno iskustvo s čizmama iz CCC-a! Radi se o crnim gležnjačama na visoku, debelu petu koje sam kupila prošle godine i još su uvijek kao nove. Nikakva odljepljivanja niti išta slično se nije dogodilo, a nosim ih nemilice. Osim što su kvalitetne, posebno mi se sviđa što su udobne s obzirom na visinu pete.

Brend je Lasocki, a platila sam ih 500-600 kn.
__________________
Progress over perfection.
Ye Yo is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2015., 17:31   #2768
Imam tanke listove i nikako da nađem uske čizme. Kupila sam jedne koje lijepo izgledaju na traperice no kada ih obučem na suknju užas

je li koja uzila čizme? izgledaju li lijepo nakon uženja?
razmišljam da ove dam na uženje..bile su skupe pa se nadam da će ok ispast
himiko is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2015., 22:57   #2769
Quote:
himiko kaže: Pogledaj post
Imam tanke listove i nikako da nađem uske čizme. Kupila sam jedne koje lijepo izgledaju na traperice no kada ih obučem na suknju užas

je li koja uzila čizme? izgledaju li lijepo nakon uženja?
razmišljam da ove dam na uženje..bile su skupe pa se nadam da će ok ispast
Ja sam svoje suzila u Jurišićevoj, u veži cipele Marko. Nisu jeftini ali brzo je gotovo i dobro izgleda. Oko 200 kn

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2
marta 29 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2015., 23:40   #2770
odlično. hvala na info..baš ću otić ovaj tj.
himiko is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2015., 21:39   #2771
Jel netko ikad narucivao Vagabond cipele s neta a da nije s Asosa? Trazim neku stranicu koja dostavlja u RH s normalnom postarinom jer model koji sam si zamislila nema ni Humanic ni Asos...
female trouble is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2015., 23:50   #2772
Gdje u Zagrebu ima Kickersica? Google kaže da u Je*su, ali na njihovoj stranici je izbor poprilično siromašan. Zna li tko jel u dućanu bolja situacija i drži li ih možda još tko?
elise is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2015., 13:14   #2773
Da li je tko kupovao obuću u NKD trgovinama? Našla sam divan model cizmica,ali nisam sigurna u kvalitetu njihove obuće
aaatina is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2015., 19:29   #2774
Quote:
may@ kaže: Pogledaj post
Pronasla sam zgodne cizme u CCC, navodno kozne, dodju cca 650 kn pa me zanima kakva iskustva imate sa njihovim cizmama?
Ja sam prošle godine kupila kod njih i jako sam zadovoljna, preživjele su cijelu zimu, a skoro stalno sam ih nosila. Nosit ću ih i ove godine, naravno...

A možeš pogledati i u Deichmannu. Imaš super čizme za 300-tinjak kuna.

Ovo 650 kaj ti spominješ mi nekako djeluje preskupo. Ne bih dala tolike novce za obuću.
miss Elsy is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2015., 10:31   #2775
cureee, gdje da nadjem cizme preko koljena, po mogucnosti crne, bez platforme i na deblju petu od cca 5cm?
forzaMILAN is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2015., 11:04   #2776
Ima netko iskustva sa Desigual čizmama? Vrijede li novaca?
titanika is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2015., 14:05   #2777
Quote:
forzaMILAN kaže: Pogledaj post
cureee, gdje da nadjem cizme preko koljena, po mogucnosti crne, bez platforme i na deblju petu od cca 5cm?
Ovako nešto?
http://www.stradivarius.com/hr/shoes...19&colorId=040
__________________
>> Ponekad, nakon razgovora s nekim ljudima, čovjek osjeti potrebu da prijateljski pomiluje kamen, osmjehne se drvetu i sa puno poštovanja skine kapu pred magarcem...<<
Andrijana1312 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2015., 18:02   #2778
rado bih da su kozne i da nije brusena koza
forzaMILAN is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2015., 09:23   #2779
Peko je imao kozne iznad koljena deblja peta 5 - 6 cm. Oko 600-700 kn, lani kupljene, vidla ih i ove godine. Nemam sliku, proslijedila sam ih dalje jer mi je 38 uz ulozak bio prevelik.
__________________
Cemo ben, tr ni sila
Maremonti is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2015., 09:25   #2780
ma daj, peko? bas cu bacit pogled. hvala
forzaMILAN is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:55.