Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.04.2009., 11:41   #1
He's just not that into you!

Zanima me što mislite o ženama revolucionarnoj spoznaji da dečko možda nema drugu, možda nije emotivno nezreo, možda se ne boji vezati, možda je slomio nogu,... možda ovo možda ono... već - možda mu jednostavno niste "napeti".

Što je Miranda i S&TC-a rekla, da sam ranije znala za tu mogućnost, mogla sam si uštedjeti gomilu novca za psihoanalizu i mnoge besane noći.

Nisam gledala film, tako da thread nema veze s tim, nego samo s idejom kao takvom.

Na kraju krajeva, koliko smo često uistinu iskreni jedni s drugima?
__________________
Some people never go crazy. What truly horrible lives they must lead.
Bar Fly is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2009., 12:01   #2
mislim da je to jako žalosno
NOKIA_MARRY ME is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2009., 12:16   #3
U potpunosti se slazem s tom teorijom

Samo teorija je jedno, a praksa drugo... mislim da je vecina nas, kada su osjecaji u pitanju, sklona zamagljivanju vlastitog vida i pored ocitih znakova...

Opravdanja, pogotovo ucestala, su samo to, opravdanja. Cesto ih i sami nalazimo kako bi zastitili svoju iluziju da tu ima necega vise.

Situacije "piskio bi-kakio bi" treba srezati u startu koliko god da postoji simpatija prema drugoj osobi... treba postovati i cijeniti sebe, jer inace ne mozes ocekivati da te postuje i cijeni druga osoba.

Ne kazem da treba biti iskljuciv, iznimka potvrdjuje pravilo... ali ipak vjerujem da ova teorija moze covjeka postedjeti i vremena i zivaca.

Tesko je biti direktan, ali razgovor je najbolje rješenje... hoces-neces i to je to.
__________________
...lako se tuge oproste, al samo ljubav nikada...
NIKA_LEE is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2009., 12:21   #4
uvijek nađemo opravdanje
pih
__________________
đaba ti što imaš pločice na stomaku kad nemaš stolariju u glavi

fantazy is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2009., 12:46   #5
Quote:
Bar Fly kaže: Pogledaj post
Zanima me što mislite o ženama revolucionarnoj spoznaji da dečko možda nema drugu, možda nije emotivno nezreo, možda se ne boji vezati, možda je slomio nogu,... možda ovo možda ono... već - možda mu jednostavno niste "napeti".

Što je Miranda i S&TC-a rekla, da sam ranije znala za tu mogućnost, mogla sam si uštedjeti gomilu novca za psihoanalizu i mnoge besane noći.

Nisam gledala film, tako da thread nema veze s tim, nego samo s idejom kao takvom.

Na kraju krajeva, koliko smo često uistinu iskreni jedni s drugima?
Odgovor na pitanje zašto je to za vas "revolucionarna" spoznaja je vrlo jednostavan.
Velika većina vas ima totalno nerealnu sliku sebe u smislu da se smatrate ljepšima i privlačnijima nego što objektivno jeste.Objektivno većina ste za kurac,ako ne estetski onda po karakteru i intelektu.
cimmerian is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2009., 12:48   #6
Quote:
fantazy kaže: Pogledaj post
uvijek nađemo opravdanje
pih
Brutalno, al istinito

... jer srce nije kamen...
__________________
...lako se tuge oproste, al samo ljubav nikada...
NIKA_LEE is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2009., 12:52   #7
Quote:
cimmerian kaže: Pogledaj post
Odgovor na pitanje zašto je to za vas "revolucionarna" spoznaja je vrlo jednostavan.
Velika većina vas ima totalno nerealnu sliku sebe u smislu da se smatrate ljepšima i privlačnijima nego što objektivno jeste.Objektivno većina ste za kurac,ako ne estetski onda po karakteru i intelektu.
Ma uopce nije stvar u tome. Uvijek ce postojati i bolji i pametniji i ljepsi i nemam pojma kakvi su jos opcedrustveni kriteriji idealnog partnera.

Stvar je u tome da svako trazi osobu po svojoj mjeri. I to treba gledati na taj nacin i znati prihvatiti.
__________________
...lako se tuge oproste, al samo ljubav nikada...
NIKA_LEE is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2009., 12:55   #8
Quote:
NIKA_LEE kaže: Pogledaj post
Ma uopce nije stvar u tome. Uvijek ce postojati i bolji i pametniji i ljepsi i nemam pojma kakvi su jos opcedrustveni kriteriji idealnog partnera.

Stvar je u tome da svako trazi osobu po svojoj mjeri. I to treba gledati na taj nacin i znati prihvatiti.
Da,samo teško je prihvatiti odbijanje kada si na egotripu,a većina žena je na egotripu što glumljenom(radi okoline) što pravom.
cimmerian is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2009., 13:00   #9
Quote:
Bar Fly kaže: Pogledaj post
- možda mu jednostavno niste "napeti".
Jedini preostali odgovor je....he's gay!!!!

Druge opcije nema..
__________________
short circuit
rubylee is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2009., 13:05   #10
Quote:
rubylee kaže: Pogledaj post
Jedini preostali odgovor je....he's gay!!!!

Druge opcije nema..
Druga opcija je ta da nisi toliko privlačna koliko misliš da jesi,posebno dotičnom dečku.
cimmerian is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2009., 13:05   #11
Quote:
cimmerian kaže: Pogledaj post
Da,samo teško je prihvatiti odbijanje kada si na egotripu,a većina žena je na egotripu što glumljenom(radi okoline) što pravom.
Slazem se da tu moze biti i egotripa, ali on se manifestira kao obijesno ponasanje i potreba za prkosom... tuga i povlacenje je indikator za osjecaje.
__________________
...lako se tuge oproste, al samo ljubav nikada...
NIKA_LEE is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2009., 13:08   #12
Quote:
cimmerian kaže: Pogledaj post
Druga opcija je ta da nisi toliko privlačna koliko misliš da jesi,posebno dotičnom dečku.
Cimmy, to je nemoguće...
__________________
short circuit
rubylee is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2009., 13:12   #13
Quote:
Bar Fly kaže: Pogledaj post
Zanima me što mislite o ženama revolucionarnoj spoznaji da dečko možda nema drugu, možda nije emotivno nezreo, možda se ne boji vezati, možda je slomio nogu,... možda ovo možda ono... već - možda mu jednostavno niste "napeti".

Što je Miranda i S&TC-a rekla, da sam ranije znala za tu mogućnost, mogla sam si uštedjeti gomilu novca za psihoanalizu i mnoge besane noći.

Nisam gledala film, tako da thread nema veze s tim, nego samo s idejom kao takvom.

Na kraju krajeva, koliko smo često uistinu iskreni jedni s drugima?
gluposti...
kad netko ne želi biti s tobom postoji samo jedan jedini razlog tome-ne sviđaš mu se dovoljno-ili nikako, ma koliko god mi šutjeli o tome...
i nije nikakva revolucionarna spoznaja...
mišura is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2009., 13:18   #14
Quote:
mišura kaže: Pogledaj post
gluposti...
kad netko ne želi biti s tobom postoji samo jedan jedini razlog tome-ne sviđaš mu se dovoljno-ili nikako, ma koliko god mi šutjeli o tome...
i nije nikakva revolucionarna spoznaja...
Za princeze i primadone je.
cimmerian is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2009., 13:21   #15
Quote:
cimmerian kaže: Pogledaj post
Za princeze i primadone je.
a s druge strane složit ćemo se svi treba bit samouvjeren, siguran u sebe...i gdi je onda granica pitam te ja...??
mišura is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2009., 13:25   #16
Jedno je samouvjerenost drugo je ibermenš stav,razlika je ogromna.
Velika većina ženski koje se ne mogu pomiriti sa odjebom sebe smatraju neznam kako savršenima i neodoljivima, boljima od drugih.
cimmerian is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2009., 16:40   #17
Quote:
cimmerian kaže: Pogledaj post
Jedno je samouvjerenost drugo je ibermenš stav,razlika je ogromna.
Velika većina ženski koje se ne mogu pomiriti sa odjebom sebe smatraju neznam kako savršenima i neodoljivima, boljima od drugih.
ja bih prije rekla da je većina (ali ne samo ženskih već i muških) sklona samozavaravanju. Dijelom zbog ega, dijelom zbog očaja, dijelom zato jer su baš zapeli za tog nekog ili se mazohistički pale na nedostupnost, ponekad je kombinacija navedenog.

Osoba koja je samouvjerena i samosvijesna kuži odjeb i kuži osim toga one fine vibracije nečije nezainteresiranosti pa se u stvari ni ne dovede pred odjeb. Zar ne?
__________________
Ondine
Moju je dušu svijet iskvario, moja je fantazija nemirna, a srce se ne može nasititi. Meni je svega premalo; i na bol se lako naviknem kao i na nasladu, i zivot mi postaje iz dana u dan sve pustiji; samo mi je jedno sredstvo ostalo: putovanje.
ondine is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2009., 16:41   #18
Nije mi to neka revolucionarna spoznaja.... Ili mu se svidim, ili ne Koliko puta sam poželjela da me nije zvao na 2. spoj, da se nije potrudio saznati šta volim/želim... Jednostavno si ili sjednete ili ne, nije mi to niš specijalno. Slažem se s ovim gorem, svaki put kad nije bilo drugog spoja, bilo je to jasno već na prvom. Dobro, druga strana je par puta fulala, al mene nijednom nije iznenadilo što 'nije nazvao'. Neverbalna komunikacija je nešto što bi svi trebali polagati s 14 god.

Mislim da me samo jednom u dating životu (sad imam 24) netko nije nazvao. Malo me pogodilo, al kasnije sam saznala da je saznao da sam djevica pa mu se nije dalo zajebavati samnom i truditi ili pak sjebati Tak da mi je ego do dana današnjeg netaknut
Peneloopa is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2009., 16:53   #19
Quote:
ondine kaže: Pogledaj post

Osoba koja je samouvjerena i samosvijesna kuži odjeb i kuži osim toga one fine vibracije nečije nezainteresiranosti pa se u stvari ni ne dovede pred odjeb. Zar ne?
Kao prvo s obzirom da si ti žensko,a 99%žena u Hrvatskoj nije nikada napravilo prvi korak(to kategorički tvrdim),ja neznam o kakvom ti odbijanju pričaš,
kao drugo kakve fine vibracije,šta vi mislite da mi možemo čitati misli ili šta.
cimmerian is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2009., 17:05   #20
Quote:
cimmerian kaže: Pogledaj post
šta vi mislite da mi možemo čitati misli ili šta.
Rijetke su to vrste, ako te to može utješiti...
I kategorički me zabrinjava činjenica što se obraćaš cijelom ženskom rodu.
Opusti se.
__________________
#sprehitisemiro
#nedajsefico
robot jura is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:38.