Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.03.2014., 02:24   #81
Sjećam se da su pisale da je prednja strana dosta duža i da ružno visi bez trbuha tak da ne vjerujem da bi to baš mogla nosit
__________________
Ne.
Yuna is offline  
Old 01.03.2014., 03:03   #82
što se tiče recenzije maternity haljina, imam jednu preporuku

imam ovu haljinu: http://www.asos.com/ASOS-Maternity/A...rt=3&clr=Black

nisam trudnica, haljina je super, ne kuži se da je maternity linija, jer prednji dio nije izbočen-drugačiji
materijal je lijep, i lijepo pada, duljina je do koljena, ali ja ću je nositi na remen pa podignuti

ne preporučujem za cure do 165 cm jer bi im mogla biti nedefinirana dužina

Zadnje uređivanje melps : 01.03.2014. at 03:39.
melps is offline  
Old 01.03.2014., 03:10   #83
Što ste napale curu? Ovako je stvarno manje pregledno i ako netko želi isključiti trudničke stvari da bi si pojednostavio pretragu, to je njeno pravo.
Koliko ima trudnica uopće nije važno i kad one pretražuju sigurno koriste pretragu za maternity, a ne muče se sa cjelokupnim asortimanom, pa zašto bi mi trebale?

A inače i ja sam kupila trudničku jaknu jer mi je bila lijepa, došla je prošli tjedan:


http://www.asos.com/ASOS-Maternity/A...t=-1&clr=Black

Lijepa je i od debelog materijala, baš za pravu zimu, dolje se malo širi, ali uopće se ni po čemu ne vidi da je to trudnička jakna zapravo. Baš sam zadovoljna s njom.
rosemary505 is offline  
Old 01.03.2014., 08:53   #84
Quote:
rosemary505 kaže: Pogledaj post
Što ste napale curu? Ovako je stvarno manje pregledno i ako netko želi isključiti trudničke stvari da bi si pojednostavio pretragu, to je njeno pravo.
Koliko ima trudnica uopće nije važno i kad one pretražuju sigurno koriste pretragu za maternity, a ne muče se sa cjelokupnim asortimanom, pa zašto bi mi trebale?

Imam dvoje djece i 2 super trudnoce za sobom i totalno se slazem sa Yunom.
Smeta me sto fali opcija da maknem sto me ne zanima, kuzim sto je Yuna bas spomenula maternity, isto gledam manje brojeve, curve nestane, petite, tall, Mango, Primark ima malo.
Ne zanima me maternity, jer sad nije nesto sto bih nosila i bok
Prije bih iskljucila maternity i Mango, sad ne mogu i bezveze mi je to.

Ali mi se pak sviđa "Quick view".
__________________
I'm not quiet, I'm plotting.
Annie Lou is offline  
Old 01.03.2014., 10:09   #85
evo ovo su moji ulovi u zadnje vrijeme:

suknja u nude boji
odlična, nije prozirna

rozi peplum top
dobar je, čvrst, fin materijal, sviđa mi se

torba
veća nego što sam očekivala, dobra je, izgleda kvalitetno

crna haljina
haljina mi je super, odlična je, nije prozirna...
Arwen OOO is offline  
Old 01.03.2014., 10:13   #86
hm, i ja isto imam jednu haljinu maternity linije i to od ciste viskoze,znaci nema elastina i stvarno uopce ne izgleda trudnicki tj. ne visi ruzno na trbuhu - razumijem da je to sto su maknuli x button stvarno neprakticno, ali mislim da su nekakvi ispadi stvarno nepotrebni

ok OnT:
Quote:
okica kaže: Pogledaj post
evo i meni danas stiglo 17 i 18.2 shipano
http://www.asos.com/pgeproduct.aspx?iid=3100693
dugo sam se mislila da li ga kupiti i nisam pozalila,,,dobro je uraden,boja je malo tamnija ,,,za te novce i vise nego super
molim te, reci mi jel treba uzeti broj manje, brijem da je netko pisao da je prilicno velik, mozda samo nije strukiran, pa ako mozes napisati broj koji si uzela i jesu li rukavi onako siroki kao kod muskih sakoa ili ne. Thnx
__________________
°(ñ‗ñ)° to the corrre.... ASOS odjeća
DBys is offline  
Old 01.03.2014., 10:40   #87
kako iz ovoga
Quote:
Yuna kaže: Pogledaj post
Strašno me živcira kaj se maternity stvari pojavljuju u svim pretragama, a sad ih ne mogu maknut
se može zaključiti odmah ovo?
Quote:
Kitty Kat kaže: Pogledaj post
Morala sam reagirati jer sam primjetila i na drugim temama na forumu da ima cura/zena kojima jako smetaju trudnoca, trudnice, djeca... Samo cekaju priliku da kazu nesto negativno o tim temama.


mene isto nervira trudnička odjeća, točnije, nedostatak da se iz odabira isključi ista. pogotovo jer sam ja uk 14 ili 16, pa steknem dojam da mi asos predlaže uglavnom samo trudničku
(pritom ne mislim da su sve trudnice debele i da ih mrzim i da mrzim djecu jer ih i sama nemam. k?)
malikali is offline  
Old 01.03.2014., 10:59   #88
Kaput je tanji taman za sad ovo vrijeme,,ja nosim uk 10 i ok mi je,,slazem se da je on sam po sebi malo siri model jer nije strukiran,,,al meni je ok,nisam ga jos kombinirala samo sam ga probala,,,rukavi su isto ok nisu siroki niti previse uski taman dovoljno

boja je malo tamnija,,
__________________
prodaja http://public.fotki.com/okica/

Zadnje uređivanje okica : 01.03.2014. at 11:14.
okica is offline  
Old 01.03.2014., 11:02   #89
thnx okica
__________________
°(ñ‗ñ)° to the corrre.... ASOS odjeća
DBys is offline  
Old 01.03.2014., 13:26   #90
Odgovorili su mi da su proslijedili moj mail timu koji radi na web stranici pa ipak postoji mogućnost da se olakša pretraga
__________________
Ne.
Yuna is offline  
Old 01.03.2014., 13:38   #91
Stigao nekom onaj jeftini River Island kupaci da posavetuje oko velicine?
Bebwy is offline  
Old 01.03.2014., 13:38   #92
Quote:
malikali kaže: Pogledaj post
kako iz ovoga
....
se može zaključiti odmah ovo?
....


....
pa dobro, to je neko njeno vidjenje. mozda je na jos 20 drugih tema procitala nesto sto je tako protumacila, pa se eto sve skupilo i mora negdje to izbaciti
inace, da, i ja nekad primijetim da me poprijeko gledaju jer sam dosla s djetetom, npr.u parfumeriji ili tako nesto, maltene sta ja uopste trazim tu sa triciklom...
__________________
Live Love Laugh
Jelena1985 is offline  
Received Infraction
Old 01.03.2014., 14:22   #93
Quote:
Jelena1985 kaže: Pogledaj post
inace, da, i ja nekad primijetim da me poprijeko gledaju jer sam dosla s djetetom, npr.u parfumeriji ili tako nesto, maltene sta ja uopste trazim tu sa triciklom...
onda najbolje da odeš pdf kozmetika i tamo zvocaš kak ne vole djecu

ontopic: nije li davno davno asos imao dječju robicu? i ja ovakva nemajka sam prvo išla gledati dječju robicu koja je bila predivna (i povoljna).
zašto nema više?
malikali is offline  
Received Infraction
Old 01.03.2014., 14:34   #94
haha, pa nisam ni ovdje "zvocala", samo sam rekla, cisto u odbranu kitty kat da nije jedina kojoj se to cini. ma nije bitno, spamamo temu bezezarijama.

jeste, bila je djecija odjeca, ali mislim da su ukinuli tamo negdje 2011-2012.
__________________
Live Love Laugh
Jelena1985 is offline  
Old 01.03.2014., 14:51   #95
Evo stigle mi čizme - http://www.asos.com//Timeless/Timele...px?iid=3102726, iako nosim 38, uzela sam 39 i malo mi jesu velike, ali čist malo i sredila sam to s onim uloškom, moguće da bi mi 38 bile tijesne

Ovu haljinu sam već uzela u plavoj, a sad mi je stigla i u sivoj boji - http://www.asos.com//ASOS/ASOS-Mini-...px?iid=3428580, zaljubila sam se odmah i morala sam uzeti i drugu, materijal je baš mekan, divota
provincijallka is offline  
Old 01.03.2014., 15:53   #96
Quote:
malikali kaže: Pogledaj post
onda najbolje da odeš pdf kozmetika i tamo zvocaš kak ne vole djecu

ontopic: nije li davno davno asos imao dječju robicu? i ja ovakva nemajka sam prvo išla gledati dječju robicu koja je bila predivna (i povoljna).
zašto nema više?
ja non stop visim na kozmetici a mama sam 2 djece i nisam nikad zapazila da se ružno piše vezano za majke, trudnice, djecu tamo

nebitno skroz, naručila sam nekidan ovu suknju, jedva čekam da stigne. nadam se da će mi veličina biti ok
http://www.asos.com/pgeproduct.aspx?...csvid=25611543
mali_cox is offline  
Received Infraction
Old 01.03.2014., 16:18   #97
Quote:
Annie Lou kaže: Pogledaj post
Ali mi se pak sviđa "Quick view".
i meni je to super jer odmah mozes utrpat u kosaricu, a prije dok otvoris novi tab vec nestane artikl. to mi je najbolje poboljsanje
amy pelin is offline  
Old 01.03.2014., 17:25   #98
Kupila sam još jednu torbu, željela sam neku duffle bag, tu kao vreću sa vezicom i željela sam jednu sivu torbu pa je ovo super uletilo i još tako povoljno. Za proljeće i ljeto bit će super ova svijetla boja:



http://www.asos.com/pgeproduct.aspx?iid=2750015

Ako koga zanima ima i ova, pojavila se ovih dana, ali je više nema:


http://www.asos.com/pgeproduct.aspx?iid=3130975
Nedavno je jedna cura kupila takvu crnu.
rosemary505 is offline  
Old 01.03.2014., 18:31   #99
Pitanjce, drage cure...
Rijetko ganjam robu koja je oos, al jučer mi je iz košare mojom krivicom ispala haljina, naravno par minuta kasnije je vise nije bilo...
Jeli ima neko određeno vrijeme ili doba dana kad najčešće restockaju robu ako se kojim slučajem pojavi koji komad (npr. ako ima povrata) ili nema pravila?
Pretpostavljam da je to češće preko tjedna slučaj, vjerujem da ne vikendom, ili?
Andrijana1312 is offline  
Old 01.03.2014., 18:37   #100
moje osobno iskustvo je da nema pravila. i onu vecer kad je bilo onih ludih jeftinik artikala je netko komentirao da ce ziher iza ponoci kad ljudi odu spavat bit puno vise toga, a bas sam taj dan ucila za ispit, do 2-3 u noci i povremeno pogledala cega ima i nista se nije tako kasno pojavilo vise.
a neke stvari koje su bile oos (recimo onu haljinu s cvjetovima, nije bitno) sam ulovila u jutarnjim satima, oko 10-11.
to je bar moje iskustvo, ako netko ima sigurniju info nek slobodno podijeli ja bih isto voljela znat
amy pelin is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:17.