Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Alternativno liječenje

Alternativno liječenje Sve ono što ne spada u službenu medicinu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.08.2020., 16:47   #1
Milan Koljan (radiestezist, bioenergetičar i bioenergoterapeut)

Pozdravi svima koji ovo citaju!

Ima li tko za podijeliti svoje iskustvo s terapijom Milana Koljana s otoka Krk? Koji su rezultati?
Covjek se ne reklamira nigdje i nista ne pise na internetu.



Hvala!

Zadnje uređivanje audarye : 02.08.2020. at 16:48. Reason: ne zelim aktivne linkove iz posta
audarye is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2020., 16:50   #2
Bila kolegica, osim njegovih tretmana pila je i neke čajeve od jednog drugog čovjeka što je dobila! Njoj je pomoglo. Zagubila broj od ovog gospodina s Krka a trebalo bi mi za prijateljicu, tako da, ako itko ima info neka viče, unaprijed hvala!
__________________
Ako si covjek - vodi ljubav, ako si cvijet - budi mimoza.
sunnyflower is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2020., 17:41   #3
Smile

Quote:
sunnyflower kaže: Pogledaj post
Bila kolegica, osim njegovih tretmana pila je i neke čajeve od jednog drugog čovjeka što je dobila! Njoj je pomoglo. Zagubila broj od ovog gospodina s Krka a trebalo bi mi za prijateljicu, tako da, ako itko ima info neka viče, unaprijed hvala!
Hvala za odgovor i bas mi je drago da je tretman pomoglo kolegici.
Milanov broj: <privatni broj uklonjen>

Moderatorska napomena: telefonske brojeve privatnih osoba dijelite preko privatnih poruka.
audarye is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2020., 14:23   #4
Quote:
audarye kaže: Pogledaj post
Hvala za odgovor i bas mi je drago da je tretman pomoglo kolegici.
Milanov broj: <privatni broj uklonjen>

Moderatorska napomena: telefonske brojeve privatnih osoba dijelite preko privatnih poruka.
Molim Vas za kontakt od g.Milana, stvarno mi je hitno potreban na fiksni telefon ga je nemoguce dobiti, molim Vas za pomoc. Hvala.
Marko9393 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2021., 15:04   #5
On je prije desetak godina radio u Prečkom ili Španskom. Nisam imao nikakav rezultat.
van gogh is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2021., 19:11   #6
iskustva s Milanom

Quote:
audarye kaže: Pogledaj post
Pozdravi svima koji ovo citaju!

Ima li tko za podijeliti svoje iskustvo s terapijom Milana Koljana s otoka Krk? Koji su rezultati?
Covjek se ne reklamira nigdje i nista ne pise na internetu.



Hvala!
Evo sada 9 mjeseci poslije mogu reci da imam iskustvo: Milan je uvijeravao moju suprugu da ce biti rezultata - ali nista. Uvijek se vracao na isto, da je stvar u njezinom stresu i da to sprijecava lijecenje. Na kraju je ona odustala od zvanja jer vise to nije vodilo nigdje...

Druga osoba koju znam je imala parcijalne rezultate. Mozda i vise od 50% uspijesnosti.

Ocito je: pomogne nekima. I vrijedi pokusati.

Pozdravi svima!
audarye is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:18.