Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.09.2010., 18:32   #81
Quote:
cock monster kaže: Pogledaj post
zna što želi i fura svoj film
Da li si se jebavala s njim u to neću ulazit, ali alko moguće da jesi, jer on je doslovce jebo što i kad je stig'o, ali da ga znaš nikad ne bi napisala ovo što jesi
Doslovce iz njegovih usta je da nema pojma šta će kad do kraja zavši u vaterpolu i da momentalno živi dan po dan

I ne, nema smokija... ali to nije ni najmanji problem provjerit, jer dečko je tu u blizini, na Ravnicama
kiss me is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2010., 18:34   #82
Quote:
kiss me kaže: Pogledaj post

I ne, nema smokija... ali to nije ni najmanji problem provjerit, jer dečko je tu u blizini, na Ravnicama
eto ti ga sad....
Uta is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2010., 19:02   #83
laknulo mi je što nema smokića, ali i dalje želim vjerovati da je fantastičan u krevetu
na ravnicama kažeš? vrijeme je da posjetim i taj dio grada
__________________
I'm fist-fighting with fire
Just to get close to you
Can we burn something, babe?
darija* is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2010., 19:14   #84
Quote:
darija* kaže: Pogledaj post
laknulo mi je što nema smokića, ali i dalje želim vjerovati da je fantastičan u krevetu
na ravnicama kažeš? vrijeme je da posjetim i taj dio grada
pa navodno da je stvarno nježan, pažljiv i maštovit

a morat ću sutra pronjuškat za adresu ( ne obećavam ), ali Ravnice su 1100%
kiss me is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2010., 19:18   #85
gej
__________________
Dali vuku da ovce čuva...
Principessa is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2010., 19:34   #86
Quote:
kiss me kaže: Pogledaj post
Da li si se jebavala s njim u to neću ulazit, ali alko moguće da jesi, jer on je doslovce jebo što i kad je stig'o, ali da ga znaš nikad ne bi napisala ovo što jesi
Doslovce iz njegovih usta je da nema pojma šta će kad do kraja zavši u vaterpolu i da momentalno živi dan po dan

I ne, nema smokija... ali to nije ni najmanji problem provjerit, jer dečko je tu u blizini, na Ravnicama
draga moja, oooooou yes to je smoki, kikiriki, to je neš za pod zub nabaciti i nije nikakva anakonda meni je smoki 10 cm u erekciji, sad nisam mjerila ali znam da nije daleko od toga tak da sorkač al da je fantastičan u krevetu to je u svakom pogledu. radije bih takvog lika u krevetu nego trubu s 20+. ti provjeri pa javi, svakome bih preporučila da proba jer takvu zvijer u krevetu imati nešto je što ostavlja bez teksta

ne treba biti lumen da se zaključi da se u stanu na ravnicama njih izreeeeeeedaloooo pa kako i ne bi gdje god stigne kad tip izgleda kako izgleda. a u stanu, mmmmmm, pravi stan za fuck, vidi se da služi samo za to. da sam ja na njegovom mjestu radila bih isto to, sigurno se ne bih oženila s 23. čovjek je don juan sam takav i neka zna što želi u smislu - ne želi živjeti tuđe života, oženiti se jer to društvo propisuje i imati ženu samo da ispuni neku formu. na to mislim. nakon vaterpola bi ostao u sportu ali istina je da živi dan po dan i čovjek uživa - zna što želi a to je uživancija svaki dan
cock monster is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2010., 19:40   #87
E nema 10 centa - priupitano
kiss me is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2010., 19:43   #88
Quote:
kiss me kaže: Pogledaj post
E nema 10 centa - priupitano
pa što god da je neka je. tip je savršen u krevetu + istina je da je pažljiv - to mi je najveći šok bio, možda zato što svi smo skloniji vjerovati da danas ništa dobro ne postoji, nema dobrih frajera i uvijek očekujemo neko razočaranje i iznenadi nas što netko nije loše prema nama.

da se vratimo temi - jel ga koja ulovila lately? kad aće biti uhvaćen? mislim da negdje s 45-50 ako i tad ali i tad će imati komade 20 godina mlađe jer ipak jedan je VP
cock monster is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2010., 19:55   #89
Quote:
kiss me kaže: Pogledaj post
a morat ću sutra pronjuškat za adresu ( ne obećavam ), ali Ravnice su 1100%
ma kiss sestro ne budi luda, kakva adresa
pa zagušit ćeš promet u tom dijelu grada kad koke navale mjeriti
daj ti nama s kim se sad muva
Uta is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2010., 20:02   #90
Quote:
cock monster kaže: Pogledaj post
ne treba biti lumen da se zaključi da se u stanu na ravnicama njih izreeeeeeedaloooo pa kako i ne bi gdje god stigne kad tip izgleda kako izgleda. a u stanu, mmmmmm, pravi stan za fuck, vidi se da služi samo za to.
ček malo, pa jel nisi rekla da si ordinirala s njim jedno ljeto na korčuli? otkud ti sad u stanu na ravnicama
Uta is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2010., 22:11   #91
Quote:
Uta kaže: Pogledaj post
ček malo, pa jel nisi rekla da si ordinirala s njim jedno ljeto na korčuli? otkud ti sad u stanu na ravnicama
To i mene zanima! A i šta je bilo kad se probudila?!
__________________
"Being well adjusted to a sick society is not an indication of health." (Jiddu Krishnamurti)
NekaNovaJa is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2010., 23:08   #92
Quote:
Uta kaže: Pogledaj post
ček malo, pa jel nisi rekla da si ordinirala s njim jedno ljeto na korčuli? otkud ti sad u stanu na ravnicama
Upoznali smo se dolje jedno ljeto, druzili se malo i u ZG. Nista ekstra, sex romansa, no strings attached, bez neke obaveze i ocekivanja. Onda je otisao za Arabiju i to je to. Ja mislila da vas zanima info iz prve ruke al ajd
Da mi decko zna da pricam ovo pukel bi ko kokica, zato sam inkognito bez detalja al kad me vucete za jezik. Bitno je da je tip wow i dalje. Zari i pali gdje god stigne i neka, bila bi steta da takav tip se ne trosi
Aj dosta o meni, to je debela proslost. Neg bitnije, s kim se sad muva Mr. Perfect?

Zadnje uređivanje cock monster : 16.09.2010. at 23:22.
cock monster is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2010., 23:19   #93
Quote:
Uta kaže: Pogledaj post
ček malo, pa jel nisi rekla da si ordinirala s njim jedno ljeto na korčuli? otkud ti sad u stanu na ravnicama
Quote:
NekaNovaJa kaže: Pogledaj post
To i mene zanima! A i šta je bilo kad se probudila?!
Pa pogubila se žena, nemojte tako...
kiss me is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2010., 23:36   #94
Quote:
kiss me kaže: Pogledaj post
Pa pogubila se žena, nemojte tako...
Najbolje je reci "e ja sam cula od prijateljice koja je imala prijateljicu koja je bila s vitom pa veli da je on takav i takav" djeluje ipak vjerodostojnije nego iz prve ruke koja ga je drzala u ruci i blago onoj koja ga ima - vrapca u ruci a ne na grani od prijateljice
cock monster is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2010., 23:39   #95
Quote:
cock monster kaže: Pogledaj post
Najbolje je reci "e ja sam cula od prijateljice koja je imala prijateljicu koja je bila s vitom pa veli da je on takav i takav" djeluje ipak vjerodostojnije nego iz prve ruke koja ga je drzala u ruci i blago onoj koja ga ima - vrapca u ruci a ne na grani od prijateljice
Nešto mi se previše trudiš za nekog ko je samo bivša jebaljka
kiss me is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2010., 23:54   #96
Quote:
kiss me kaže: Pogledaj post
Pa pogubila se žena, nemojte tako...
Najbolje je reci "e ja sam cula od prijateljice koja je imala prijateljicu koja je bila s vitom pa veli da je on takav i takav" djeluje ipak vjerodostojnije nego iz prve ruke koja ga je drzala u ruci i blago onoj koja ga ima - vrapca u ruci a ne na grani od prijateljice
cock monster is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2010., 00:26   #97
E jebote, ova je počela duplat jedan te isti post

kiss me is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2010., 08:20   #98
Quote:
kiss me kaže: Pogledaj post
E jebote, ova je počela duplat jedan te isti post

kiss draga, tvoje izvješće je uvijek točno, pa hvataj priju, vodi ju na kavu, pivo, vino i ne daj joj da mrdne dok sve ne ispriča

cock, sorry ali nepovjerljivi smo prema novima osobito ako ih ulovimo u nelogičnostima priče. otkud znamo, možda si vito osobno
Uta is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2010., 09:20   #99
Quote:
Uta kaže: Pogledaj post
kiss draga, tvoje izvješće je uvijek točno, pa hvataj priju, vodi ju na kavu, pivo, vino i ne daj joj da mrdne dok sve ne ispriča

cock, sorry ali nepovjerljivi smo prema novima osobito ako ih ulovimo u nelogičnostima priče. otkud znamo, možda si vito osobno
uta it's ok, ne morate vjerovati ali ispada da su vjerodostojne priče samo ako netko priča da je nečiji frend frendica nešto kada pogledaš kronologiju malo pisanja o ovakvim stvarima. evo sada kada kiss ode na kavu i ispriča svoju priču o prijateljici koja je nešto imala sa smokijem, ispast će točno sve što kaže zar ne. vi ste ipak ekipa ovdje i dugo se znate, vjerujte kiss. ja sam upala ovdje i nisam pod svojim nickom upravo da me netko ne skuži a ovak mislila sam da vas fakat zanima info iz prve ruke zaintrigiralo me da podijelim info koju 100% znam s vama jer je fun - ali je malo tlaka prepirati se bez veze.

ali dobro. možda sam vito osobno - kao da čovjek ima za to vremena možda sam majka njegove djece za koju nitko ne zna možda sam njegova baka puno je to realnije za povjerovati nego da sam actually spavala s čovjekom pa ako je tako lakše ajmo vjerovati da je sve ovo laž.

i btw. nisam pisala s laptopa pa mi je slučajno poduplalo post ako je to zločin - ajmo mi se smijati
cock monster is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2010., 17:21   #100
Quote:
Uta kaže: Pogledaj post
kiss draga, tvoje izvješće je uvijek točno, pa hvataj priju, vodi ju na kavu, pivo, vino i ne daj joj da mrdne dok sve ne ispriča
faja
ma nemreš danas nikog uhvatit ni za glavu, ni za rep
al mogu ti dat broj od njega ili jedne od ležećih, pa da to provjeriš direktno ak ti se ne da čekat

Quote:
cock monster kaže: Pogledaj post
ja sam upala ovdje i nisam pod svojim nickom upravo da me netko ne skuži a ovak mislila sam da vas fakat zanima info iz prve ruke zaintrigiralo me da podijelim info koju 100% znam s vama jer je fun - ali je malo tlaka prepirati se bez veze.
Prvo, nije te zaintrigiralo, nego si imala želju podjeliti to - ne meći neke riječi di im nije mjesto zato što ti dobro zvuči

A drugo - nitko tebi čak ni ne osporava da se i nisi s njim pojebala, nego da ti je priča šuplja ko sito, da si kontradiktorna i iskreno - malo mi je preočita ta tvoja želja da onako btw podijeliš jednu avanturu u svom životu, odnosno previše naglašavaš kako ti je svejedno, kako ovo, kako ono...

A što se tiče smokija - pa ajmo reć da je to nešto što bi te žene odmah iznjele na sunce i priljepile mu tu etiketu... bez obzira na ostala ljubavnička umjeća
kiss me is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:16.