Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Posao i karijera

Posao i karijera Od vratara do direktora u tri tjedna
Podforum: Informacije o poslodavcima, Iza katedre

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.03.2014., 21:23   #201
Quote:
IVANX71 kaže: Pogledaj post
30 dana od kada sam predao zahtjev i još ništa
I mi u iscekivanju nekako se nadamo da bi mozda ovaj rebalans proracuna mogao pokrenuti isplate. i da na samozaposljavanju nece stediti. Nadajmo se!!!
Sole83 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2014., 21:30   #202
Sole 83, koliko dugo ti već čekaš ?
IVANX71 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2014., 09:00   #203
Quote:
IVANX71 kaže: Pogledaj post
Sole 83, koliko dugo ti već čekaš ?
Tek 3 tjedna ali se čini puuuuuno duže. Valjda od silnog išćekivanja i dani sporije prolaze.
Kad bi barem došla bilo kakva informacija da su krenule isplate...
Sole83 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2014., 10:00   #204
Dali molim vas netko zna moram li u posl.planu napisati baš precizno za koju ug.djelatnost tražim novac, jer još ne znam kako če nam prema min.teh uvijetima registrirati prostor (fast food,zalogajnica)...a za dobiti min.teh uvijete za prostor treba najprije otvoriti obrt............
crazy chick is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2014., 14:08   #205
Quote:
crazy chick kaže: Pogledaj post
Dali molim vas netko zna moram li u posl.planu napisati baš precizno za koju ug.djelatnost tražim novac, jer još ne znam kako če nam prema min.teh uvijetima registrirati prostor (fast food,zalogajnica)...a za dobiti min.teh uvijete za prostor treba najprije otvoriti obrt............
naravno da da. kakvo ti je to pitanje?

pa nece ti oni dat lovu tek tako. uostalom, kako si mislila pisat poslovni plan ako ne znas s cime ces se bavit?
__________________
"Lakoća kojom određena mišljenja postaju opća, proizlazi iz nesposobnosti većine ljudi da stvore vlastito mišljenje osnovano na vlastitom razmišljanju".
bitchy-as-usual is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2014., 22:11   #206
Quote:
bitchy-as-usual kaže: Pogledaj post
naravno da da. kakvo ti je to pitanje?

pa nece ti oni dat lovu tek tako. uostalom, kako si mislila pisat poslovni plan ako ne znas s cime ces se bavit?
Ja jako dobro znam čime ču se bavit, problem je u tome šta naši sposobni zaposlenici šta rade u drž.upravi neče izač na teren i dati ti min.teh uvijete za prostor dok ne otvoriš obrt...
crazy chick is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2014., 23:18   #207
Ne znam kako je za obrt i za tu vrstu posla ali meni nitko nije izlazio na teren. Nazvala sam telefonski i pitala koji su mtu
To je bilo to


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
"Lakoća kojom određena mišljenja postaju opća, proizlazi iz nesposobnosti većine ljudi da stvore vlastito mišljenje osnovano na vlastitom razmišljanju".
bitchy-as-usual is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2014., 19:08   #208
Da li netko zna što se događa ako mi budu odobreni poticaji za firmu, a ja se nakon izvjesnog vremena zaposlim negdje drugdje? Da li trebam vratiti lovu ili?
frogy is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2014., 09:04   #209
Da li je netko mozda zvao da vidi u kojoj je fazi obrade njegov poslovni plan??

Ja sam htjela danas, ali gledam njihove stranice i ne znam gdje da nazovem. Mozda svog savjetnika na HZZu, pa da me on proslijedi.
ichiruki is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2014., 10:03   #210
Evo da Vam javim da mi je teta preko telefona rekla da se u prosjeku oko 50 dana ceka na odgovor na poslovni plan. Navodno je jako puno zahtjeva predano, tako da nista ne ocekujte cc 2 mjeseca. Mrzim neizvjesnosttttt
ichiruki is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2014., 14:01   #211
Quote:
ichiruki kaže: Pogledaj post
Evo da Vam javim da mi je teta preko telefona rekla da se u prosjeku oko 50 dana ceka na odgovor na poslovni plan. Navodno je jako puno zahtjeva predano, tako da nista ne ocekujte cc 2 mjeseca. Mrzim neizvjesnosttttt
U roku od 50 dana vam mora biti riješen predmet. Može biti i prije! Stavili su si neki rok da se zaštite!
Sole83 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2014., 21:36   #212
Quote:
Sole83 kaže: Pogledaj post
U roku od 50 dana vam mora biti riješen predmet. Može biti i prije! Stavili su si neki rok da se zaštite!
Moj rodjak je čekao odg.od splita 3m, a od ZG čeka odg.več 1,5mjesec. mislim da država nema ili neda trenutno pare za to...jer ne znam baš nikoga da mu je isplatilo u zad.2mjeseca išta, VI???????????
crazy chick is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2014., 09:39   #213
Quote:
crazy chick kaže: Pogledaj post
Moj rodjak je čekao odg.od splita 3m, a od ZG čeka odg.več 1,5mjesec. mislim da država nema ili neda trenutno pare za to...jer ne znam baš nikoga da mu je isplatilo u zad.2mjeseca išta, VI???????????
ovako,čeka se odobrenje rebalansa proračuna. Hzz je po prijedlogu dobio 112.992,00 kn više za ovu godinu tako da mislim da će biti novaca za samozapošljavanje. pitanje je samo kako će ga hzz rasporediti.vidjet ćemo kad se Linić vrati iz Brisela.kad se odobri rebalans pretpostavljam da će onda i početi isplate
Sole83 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2014., 11:38   #214
Ja sam predao papire prije dva mjeseca. Prije par dana su mi rekli da se malo strpim da ce biti,ali neznaju kada. Ono sto sam saznao, a to je da nažalost necemo dobiti bas nista jer je Linić uzeo svu lovu. Tako da ni samozaposljavanje ni stazisti nazalost nista od novaca....
rey12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2014., 09:02   #215
Quote:
rey12 kaže: Pogledaj post
Ja sam predao papire prije dva mjeseca. Prije par dana su mi rekli da se malo strpim da ce biti,ali neznaju kada. Ono sto sam saznao, a to je da nažalost necemo dobiti bas nista jer je Linić uzeo svu lovu. Tako da ni samozaposljavanje ni stazisti nazalost nista od novaca....
Od kud ti ta informacija???
vanesa123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2014., 10:06   #216
Evo i ja sam se pomalo razocarala u cijeli sustav HZZa. Kontaktirala sam svoju savjetnicu na HZZu i pitala je da li zna u kojoj je fazi obrade moj poslovni plan ( mjesec i pol je kod njih) i ona mi je odgovorila da ne vidi u aplikaciji da je moj zahtjev u proceduri

Bas mi je sve tako ne doreceno. Ne znam jel netko probao otici u HZZ gdje je predao, pa bas vidjet kod ljudi zaduzeni za samozaposljavanje kakve konkretne Informacije mogu dati.
Zvala sam i Info tel i ne mogu nista konkretno reci.
ichiruki is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2014., 13:35   #217
može mi se netko tko je dobio poticaj javiti na PM? imam par pitanja a savjetnica me može primiti tek u 4.mjesecu
__________________
When roped to concrete and noose your bauble for car-powered head divorce. Then find your scheme all twunted by a Honda. And when all your taxi journeys come to this. Then welcome mmm Ooh, astonishing sod ape, welcome, in jam jam! jam! jam! jam! jaaaaaaaaam!
Hairdo is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2014., 09:21   #218
Ima li itko da je isplaćen u zadnjih mjesec dva ili da je bar dobio pozitivan odg.od ZG? Čini mi se kao da je sve stalo, a i ovdje nitko ništa ne piše...
crazy chick is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2014., 11:39   #219
Quote:
crazy chick kaže: Pogledaj post
Ima li itko da je isplaćen u zadnjih mjesec dva ili da je bar dobio pozitivan odg.od ZG? Čini mi se kao da je sve stalo, a i ovdje nitko ništa ne piše...
nisu još nikome isplatili jer još nije prošao prijedlog rebalansa proračuna.sutra je izglasavanje!
Sole83 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2014., 13:50   #220
Jos nitko koga ja znam nije dobio odgovor, ni pozitivan, ni negativan.
Evo ja sam danas bila u Zvonimirovoj do HZZa, da se bolje informiram o tome kad bih mogla dobiti odgovor, i rekli su mi da su svi nestrpljivi, kao i ja, i da jos pricekam malo, da imaju neki mali zastoj, ali da uskoro svima bude odgovoreno.

Eto ja sve do sada sredilla, kontaktirale dobavljace, izradila web stranicu, osmislila marketing plan, a sve na cekanju zbog ne mogucnosti HZZa da bude malo azurniji ako i ne dobijem, firmu cu svakako otvoriti, ali neka onda ne prodaju fore o aktivnoj politici reduciranja nezaposlenosti :/
ichiruki is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:09.