Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.05.2012., 11:26   #21
Nisu bitne godine nego tvoje psihičko stanje. Budeš li forsirao dobit ćeš jedino kontra efekt, osjećat ćeš iscrpljenost i napetost tijekom meditacije, a bome tako ni zdravlju ne pomažeš. Jednostavno se opusti i sve će doć samo od sebe kad budeš spreman. Osobno bih svaki puta radije birao da "čujem" nego da "vidim" jer sam slušao priče iskusnijih što im sve zna prolazit kroz dnevni boravak
COATL is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2012., 16:59   #22
Quote:
Društvo skeptika uvijek uzima svoga proroka kao jokera iz rukava. James Rendi i dalje nudi milion dolara ako netko u njegovom laboratoriju dokaže bilo što od parapsihologije.
Jedan dio teksta na kojega si linkao:

First, and perhaps the most important, is the effect size required to win the challenge. While the JREF says that "all tests are designed with the participation and approval of the applicant", this does not mean that the tests are fair scientific tests. The JREF need to protect a very large amount of money from possible "long-range shots", and as such they ask for extremely significant results before paying out - much higher than are generally accepted in scientific research (and if you don’t agree to terms, your application is rejected). In the case of parapsychological research, however, where effect size is often small (though apparently robust), this means most researchers would have to go to extraordinary lengths to win the million dollars.

Također ima i neki predtest koji se mora položiti da bi osoba uopće dobila priliku da dokaže svoje moći.


Meni se čini da je ovo napravljeno s namjerom da se uništi vjera mnogo ljudi u njihove sposobnosti.
zoki89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2012., 21:43   #23
Pa da nego što je. Ni A. Crowley ne bi mogao položiti taj test.
Alsam Lud is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2012., 23:55   #24
Što je to treće oko,o čemu se tu radi???
RS 2000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2012., 00:48   #25
To je naša 6. čakra.

Trece oko nam služi za vidovitost, gledanje aura, telekinezu, telepatiju, astralnu projekciju, lucidne snove, viđenje duhovnog svijeta i raznih bića iz njega itd.

Svatko ima treće oko. Kod većine ljudi ono je jednostavno zatvoreno.
zoki89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2012., 00:58   #26
Quote:
zoki89 kaže: Pogledaj post
To je naša 6. čakra.

Trece oko nam služi za vidovitost, gledanje aura, telekinezu, telepatiju, astralnu projekciju, lucidne snove, viđenje duhovnog svijeta i raznih bića iz njega itd.

Svatko ima treće oko. Kod većine ljudi ono je jednostavno zatvoreno.
TNX
RS 2000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2012., 14:13   #27
Quote:
zoki89 kaže: Pogledaj post
To je naša 6. čakra.

Trece oko nam služi za vidovitost, gledanje aura, telekinezu, telepatiju, astralnu projekciju, lucidne snove, viđenje duhovnog svijeta i raznih bića iz njega itd.

Svatko ima treće oko. Kod većine ljudi ono je jednostavno zatvoreno.
A ja ne znam nikog koji je uspio to treće oko otvoriti
krena is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2012., 14:27   #28
Quote:
krena kaže: Pogledaj post
A ja ne znam nikog koji je uspio to treće oko otvoriti
Ima ih ali su rijetki.
Ne treba ni spominjati razinu znanja i duhovnosti koju posjeduju.
Pepy the Killer is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2012., 14:29   #29
Quote:
krena kaže: Pogledaj post
Društvo skeptika uvijek uzima svoga proroka kao jokera iz rukava. James Rendi i dalje nudi milion dolara ako netko u njegovom laboratoriju dokaže bilo što od parapsihologije.

Navodno je do sada bilo mnogo pokušaja i svi su propali.

http://dailygrail.com/features/the-m...llar-challenge
Ima jedan redak u Evanđelju koji govori kako Isus u jednom mjestu nije mogao učiniti nijedno čudo i to stoga što nitko u tom mjestu nije imao vjere.
http://www.biblija.net/biblija.cgi?B...1=8&m=Mk+6,1-6
konjokradica is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2012., 15:03   #30
Quote:
Pepy the Killer kaže: Pogledaj post
Ima ih ali su rijetki.
Ne treba ni spominjati razinu znanja i duhovnosti koju posjeduju.
Nije to ni baš ultra posebna tehnika, kad se zna prava tehnika (a ja ju neznam, proučavam još, a kad naučiš, ispadne lagano). Mora se otvoriti sve čakre prije nego otvoriš treće oko. Al opet, lakše reći nego učiniti.
Alsam Lud is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2012., 15:41   #31
Quote:
krena kaže: Pogledaj post
A ja ne znam nikog koji je uspio to treće oko otvoriti
Bogme ni ja
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2012., 16:43   #32
Quote:
A ja ne znam nikog koji je uspio to treće oko otvoriti
Ja na svu sreću poznajem dvoje ljudi kojima je to uspjelo. To mi je dalo vjeru, ali sam i mnogo toga naučio od njih.

Mora se otvoriti sve čakre prije nego otvoriš treće oko. Al opet, lakše reći nego učiniti.

To sam i ja čuo više puta. Ipak, meni je nekih mjesec dana treće oko zatvoreno, pa se na mjesec dana djelomično otvori. Tako mi se to događa u periodima već neke 2 do 3 godine.

Sada sam počeo prakticirati neke tehnike za otvaranje trećeg oka, te se nadam da će se u potpunosti otvoriti. Dobro je što ga jače osječam nego inaće, te sam počeo uviđati boje aura To mi daje nadu da ću uspjeti.
zoki89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2012., 16:44   #33
Quote:
zoki89 kaže: Pogledaj post
Ja na svu sreću poznajem dvoje ljudi kojima je to uspjelo. To mi je dalo vjeru, ali sam i mnogo toga naučio od njih.
Jel' posjeduju moć telepatije, telekineze i proricanja?
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2012., 18:07   #34
Doživljavaju povremeno spontane uviđaje u budučnost (osobito u snovima), lako postižu astralnu projekciju, vide bića duhovnog svijeta i aure, doživljavaju mnogo lucidnih snova itd.

Uglavnom su se oboje fokusirali na istraživanje astralnog svijeta. To ih oboje fascinira

Koliko ja znam niti frend, a niti frendica se nisu previše zanimali za telepatiju i telekinezu. Ja ih pak nisam o tome niti ispitivao.

Nažalost, čujemo se rijetko u posljednje vrijeme, pa ne znam najbolje kako sada stoje s tim stvarima.
zoki89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2012., 21:39   #35
Quote:
zoki89 kaže: Pogledaj post
Doživljavaju povremeno spontane uviđaje u budučnost (osobito u snovima), lako postižu astralnu projekciju, vide bića duhovnog svijeta i aure, doživljavaju mnogo lucidnih snova itd.
Po tome sam ja svoje treće oko otvorio prije 10 godina, a viš' vraga nisam znao

Lucidne snove nije problem naučiti sanjati, astralnu projekciju izvježbaš i izvodiš a spontane uviđaje u budućnost može imati svatko.

Tek ako netko namjenski može pogledati u budućnost, micati predmete telekinezom i čitati nečije misli onda možemo govoriti o trećem oku. Bar koliko teoretski znam o efektima otvaranja tog "oka".

Sve što dolazi spontano pa bilo to uvid u budućnost, umišljaj da znamo što netko misli ili halucinacija zbog opijata da nešto vidimo mogu si objesiti mačku o rep
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2012., 22:51   #36
Nadam se da ću uskoro uspjeti u potpunosti otvoriti svoje "treće oko" i sa svima podijeliti svoja iskustva. Zaista ga osječam sve jače iz dana u dan
zoki89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2012., 23:15   #37
Dajte vi koji znate način napišite kako se otvara treće oko. Svi samo piskaraju kao da znaju puno o tome, a nitko neće ništa korisno i konkretno napisat.
__________________
Ne.
Yuna is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2012., 23:59   #38
Quote:
zoki89 kaže: Pogledaj post
Doživljavaju povremeno spontane uviđaje u budučnost (osobito u snovima), lako postižu astralnu projekciju, vide bića duhovnog svijeta i aure, doživljavaju mnogo lucidnih snova itd.

Uglavnom su se oboje fokusirali na istraživanje astralnog svijeta. To ih oboje fascinira

Koliko ja znam niti frend, a niti frendica se nisu previše zanimali za telepatiju i telekinezu. Ja ih pak nisam o tome niti ispitivao.

Nažalost, čujemo se rijetko u posljednje vrijeme, pa ne znam najbolje kako sada stoje s tim stvarima.
Ja im za ovo boldano predlažem ovo: https://www.forum.hr/showpost.php?p=3...&postcount=423
krena is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2012., 02:18   #39
Quote:
Yuna kaže: Pogledaj post
Dajte vi koji znate način napišite kako se otvara treće oko. Svi samo piskaraju kao da znaju puno o tome, a nitko neće ništa korisno i konkretno napisat.
Pa nema se tu šta pisati jer to još nitko nije napravio. Prijatelji od zokija89 su malo napuhani pa izmišljaju svašta (sori zoki, preporučujem ti da ih se kloniš )

Ako teorija kaže da otvaranje 3. oka za sobom povlači moć telekineze i telepatije onda je to prilično jednostavno za provjeriti. No takvih trenutno nema.
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2012., 08:20   #40
Quote:
Pa nema se tu šta pisati jer to još nitko nije napravio. Prijatelji od zokija89 su malo napuhani pa izmišljaju svašta (sori zoki, preporučujem ti da ih se kloniš )
Razumijem svakoga kome je teško povjerovati u takve stvari. Ne tražim od nikoga da vjeruje mojim riječima, već da sam istraži svoje mogućnosti. Moj je cilj razmjena znanja i iskustva.


Ja sam nedavno doživio oblik telepatije, te znam iz iskustva da je ona stvarna. Ipak, ne znam da li je to posljedica toga što povremeno osječam svoje treće oko, pa to do sada nisam niti navodio ovdje.

Znam samo da sve jasnije vidim aure od kada jače osječam svoje treće oko.


Kaže frendica da imati potpuno otvoreno treće oko može biti jako teško. Lakše ga je otvoriti, nego održati otvorenim. Rekla je da je njoj to prvi puta uspjelo relativno lako, ali da su joj na površinu izletjeli svi njezini podsvjesni strahovi. Prema njoj tada osječaš sve znatno jače. Svaki tvoj neriješni strah ili problem izaziva jako neugodan osječaj.

Također mi je spomenula da nije isto otvoriti treće oko i naučiti ga koristiti. Mislim da je tu u pravu, jer aure i energiju obično vidim samo kada to želim. Samo ponekada mi se to dogodi spontano.
zoki89 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:02.