Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.10.2014., 21:51   #41
Alan je omiljeni lik večeras svim ljubiteljima (poštenog) hrvatskog nogometa
volpebianca is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2014., 21:57   #42
Quote:
Paloma Negra kaže: Pogledaj post
Čestitke Rijeci nisam gledala, ali mi je drago kaj je pobijedila.

Dinamo je fakat luzerski klub, taj ne bu prezimio u Europi sljedećih 100 godina sve mi se čini.

A kaj se tiče tekme Liverpool-Real, hebote ne znam kak je Liverpool mislio da bu neš napravio u Ligi prvaka i Premiershipu, bez pravih pojačanja izostat će i pravi rezultati, ak su Lovren, Lallana i Balotelli pojačanja onda stvarno. Nadam se da je Lovren požalio kaj je ošo iz Southamptona, s obzirom da mu je bivši klub u samom vrhu eng. lige, Sunderlandu su dali 8 komada dok se Liverpool muči, a da nisu imali Suareza lani ne bi uopće ostali u igri za naslov do zadnjeg kola.

A Real ne volim baš zato kaj su oduvijek kupovali sve najveće zvijezde čak i ako im nisu bili potrebni, a slabo su ulagali u vlastite igrače, a nekima su upropaštene karijere prelaskom u Real, Owen i Kaka su najpoznatiji primjeri, a sve mi se čini da bu isto bilo i s Jamesom.
Liverpool je jako pao zbog odlaska Suareza, nevjerojatno mi je da su toliko ovisili o jednom igraču. Žao mi je kaj je otišao, simpa je taj Liverpool.
Što se tiče Jamesa, ne vjerujem da će biti flop.
Mislim da RM nije uništio karijere Kaki i Owenu već su oni bili ozlijeđeni, a klub takvog ranga nema vremena čekati ih. Sigurno je da bi jedan Kaka u tom periodu imao mjesta u svakoj ekipi, ono što je on radio u Milanu prije dolaska RM je bilo neprocjenjivo. Samo šteta, staklen igrač.

Bravo za Rijeku, drago mi je zbog njih, posebno zbog Kramarića.
__________________
You're not a bad person. You're a terrific person. You're my favorite person, but every once in a while, you can be a real cunt.

Zadnje uređivanje tweety214 : 23.10.2014. at 22:06.
tweety214 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2014., 22:15   #43
bravo za Rijeku i Kramarića taj mali uskoro se prodaje u neki velik klub,vidim da je Atletico Madrid zagrizao za njega,on i Manđo

Dinamo sam pogledala prvo poluvrijeme i digli mi tlak

i čestitke za Bornu Čorića mali ima 17 godina i več rastura sutra sa Nadalom igra

evo Dinama več na 4:0
x files agent is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2014., 22:18   #44
Quote:
x files agent kaže: Pogledaj post
bravo za Rijeku i Kramarića taj mali uskoro se prodaje u neki velik klub,vidim da je Atletico Madrid zagrizao za njega,on i Manđo

i čestitke za Bornu Čorića mali ima 17 godina i več rastura sutra sa Nadalom igra
Kakva zlatna budućnost hrvatskog sporta!! A ima ih još
volpebianca is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2014., 22:20   #45
Kako ja ne volim nogomet. To je nešto unbefuckinliveable.
Pokušala sam se natjerati da pronađem neki tu smisao, ali ništa.
Lozimka is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2014., 22:27   #46
Dinamo je smijurija, sva sreća kaj ne gledam.

Imamo odličnu budućnost, ali opet je pitanje kako će se njima razvijati karijera. Kramarić sada ubija u Rijeci (e moj Mamiću), ali je pitanje kak bu se snašao u velikom klubu, ja se nadam da mu neće trebati dugo za prilagodbu i da će postati stalan član prvih 11 u repki. Nadam se da će se Kramarić zadržati u Rijeci do ljeta, pogotovo ako Rijeka prezimi u Europi, a imaju veće šanse nego Dinamo, koja šteta što su primili u posljednjim sekundama gol protiv Seville, sad bi imali 6 bodova.
__________________
Ja te volim Hrvatska
Paloma Negra is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2014., 22:41   #47
I bili bi prvi u skupini, ako se ne varam?
volpebianca is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2014., 08:32   #48
Quote:
chandlerbing kaže: Pogledaj post
Kikica , Benzema čak dva ubacio.

Kad ti čak i panj kao što je Benzema uspije utrpati dva komada onda znaš koliko si loš.



Quote:
europe11 kaže: Pogledaj post
Real ocekivano, sa 50% snage su ih pojeli. Zao mi je Liverpula koji mi je drugi najdrazi klub, ali zbog glupe transfer politike ce igrati ove sezone ligu sampiona i boga pitaj kad vise, a taman sam pomislila da se vracaju na stare staze. Umjesto da se gradila igra oko Suareza, oni ga prodase i dovedose par precjenjih flopova.


Mene fascinira kako taj Liverpul ima totalno promašenu transfer politiku već zadnjih 15 godina koliko pratim nogomet. Nevjerojatna je količina promašaja koja je prošla kroz taj klub. Sjećam se Beniteza i onda automatski gomile španjolskih igrača, pa je onda bio neki francuz trener pa su i njihovi onda navalili u klub.



Quote:
europe11 kaže: Pogledaj post
talijani se ponovo brukaju u Evropi, Juve sve izvjesnije leti u LE valjda bar Roma prodje dalje.

i da jos jednom pomenem koliki je ovaj Hames promasaj, ne vrijedi ni pola one cifre, a kamo li 80 miliona jos gore sto prodase Di Mariu kojeg ne bi mjenjala za tri Hamesa.



Sve mi se čini da će još jako puno vremena proći dok se talijanski klubovi vrate na staze stare slave.

Što se tiče Jamesa to je njima bio financijski odličan potez, a to im je nažalost jedino bitno u zadnje vrijeme.
__________________
O moj bože što sam proklet, jučer zgodan danas opet!
partyboy is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2014., 08:35   #49
Quote:
tweety214 kaže: Pogledaj post
Mislim da RM nije uništio karijere Kaki i Owenu već su oni bili ozlijeđeni, a klub takvog ranga nema vremena čekati ih.


Nisu oni imali vremena čekati ni jednog Robbena, Sneijdera, Van der Vaarta, Huntelaara a svima su karijere procvjetale čim su se makli iz Reala.
__________________
O moj bože što sam proklet, jučer zgodan danas opet!
partyboy is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2014., 10:46   #50
odluka komisije

Mogla bi ja ić raditi u tu komisiju. Jučer sam baš razmišljala kako bi odluka trebala biti takva da i jednima i drugima oduzmu bodove, daju novčane kazne i adio... Bože kako sam pametna.
Ariana B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2014., 11:28   #51
http://www.index.hr/sport/clanak/kuk...ma/779517.aspx
__________________
O moj bože što sam proklet, jučer zgodan danas opet!
partyboy is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2014., 19:07   #52
Quote:
partyboy kaže: Pogledaj post
Nisu oni imali vremena čekati ni jednog Robbena, Sneijdera, Van der Vaarta, Huntelaara a svima su karijere procvjetale čim su se makli iz Reala.
Sneijder je imao super razdoblje s Joseom u Interu, za Robbena se također slažem, ali Klaas i van der Vaart meni nikada nisu bili nešto posebno. Da nisu Nizozemci ne znam bili li bili toliko popularni.

Odluka komisije je preloša, totalno su fulali.
__________________
You're not a bad person. You're a terrific person. You're my favorite person, but every once in a while, you can be a real cunt.
tweety214 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2014., 20:11   #53
Ćorić dobio Nadala u prvom setu 6:2 . Bilo bi divno da pobijedi
__________________
You're not a bad person. You're a terrific person. You're my favorite person, but every once in a while, you can be a real cunt.
tweety214 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2014., 20:41   #54
Borna naguzio Nadala
x files agent is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2014., 20:55   #55
Borna Borna
zagrebačka cura is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2014., 21:38   #56
Baš pročitala sada, i nemrem vjerovati da je 17-godišnji klinac isprašio Nadala, ak ga ne sjebu ozljede, u top 3 sigurno u budućnosti ako ne i 1. tenisač na svijetu
__________________
Ja te volim Hrvatska
Paloma Negra is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2014., 08:38   #57
Danas u 18 Madrid-Barca
__________________
zadnja aktivnost u: 04.01.2023. 09:50
maminho is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2014., 13:47   #58
Samo da Suarez ne ugrize nekog.

Sutra Manchester United i Chelsea.
__________________
You're not a bad person. You're a terrific person. You're my favorite person, but every once in a while, you can be a real cunt.
tweety214 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2014., 18:48   #59
Ovaj Pique je propal od kad je sa Shakirom.
__________________
zadnja aktivnost u: 04.01.2023. 09:50
maminho is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2014., 18:58   #60
Dobra utakmica zasad, sijevaju prilike na sve strane ali mislim da ovo Real u konacnici dobija. Barselonu ce ukopati losa odbrana jer ih izbacuju iz kopacki kako hoce, jedino onaj Bravo lici na nesto, ostatak je za fejspalmat, od pusaca, propalog Alvesa pa do Sakirinog jebaca.
Drugo poluvrijeme ce tek biti spektakl, past ce tu jos par golova




opet hames beskoristan isco dribla sam sebe i ne znam bas koja je njegova funkcija, steta sto bale ne igra.
ovaj barsin trojac koliko-toliko zaustavljen iako propliva realova odbrana s vremena na vrijeme, iniesta i xavi ispuhali igraci, trebao je makar jedan ostati na klupi jer vise nisu u stanju kao prije iznijeti ovakve utakmice i napraviti razliku.


ne volim ni jedne ni druge, al' ono, vamos real, ne mogu mi biti mrzi od katalonaca i ovog suge neymara, alvesa, buskeca & co.
europe11 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:04.