Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.11.2012., 03:17   #361
Quote:
Sabrepulse kaže: Pogledaj post
Podebljano: ne kazem da nema onih koje su prisiljene, ima ih, naravno, ali isto tako ima njih koje dobrovoljno "otvaraju" noge svakom musteriji za pare bez problema i ni ne pada im na pamet kao tebi npr., ici i cistiti wc jer su otvorene noge daleko laksi posao i lova je brza.

Nemojmo biti blesavi, nije svaka kurva prisiljena na to sto radi.

pa nekase nitko da je prisiljena i mislim da one koje su prisliljene nisu to radi svoje volje nego iza njih stoji neki makro (mislim da je to rijec na HR) koji jos zaradiva na njoj bolje nego ona sama.

koliko ja cujem ovdje (njemacka) veliki broj kurvi koristi drogu i s tim ulazi u zlo bez kraja.
Koristi drogu da moze podniti svoj posao.
Mora vise raditi da jos plati drogu.
Pa treba vise droge za podniti posao itd.

Druga opastnost je
evo recimo neka i nemas problem s tim rasiriti noge za svakog koji placa i recimo da ti ide dobro posao i mlada i zgodna si pa budimo sada optimisticni i recimo da zaradujes tako 8.000 Eura mjesecno.
Taj novac zaradujes sa recimo 20 godina ali kada se naviknes na za tebe lagan novac i visoki standard tesko ces se vratiti u obicni zivot, a nekada vise nisi tako mlada i zgodna i morati ces raditi svakakve perverzije i nenormalne stvari da bi mogla ostati uopce na visom nivou zarade itd.
A i u vrime kada drugi zbog starosti i radnog staza dobivaju sve vise godisnjeg ti ces morati sve vise raditi itd.

A na kavke stvari ces morati pristajati da dobijes vise novaca o tome bolje necemo poceti.


Po meni je cinjenica da ce tesko koja kurva ustediti puno novaca, jer ako radi taj posao dobrovoljno i nema problem s tim siriti noge i misli da je laksi posao od drugoga ona nece cjeniti taj lako zaraden novac i trositi cega kao sta i stize i nekada vise nece stizati kao sta je navikla.
__________________
I can´t understand, what makes a man
hate another man, help me understand
Martin L. Gore
Njezna is offline  
Old 18.11.2012., 03:23   #362
Quote:
Sabrepulse kaže: Pogledaj post
Podebljano: ne kazem da nema onih koje su prisiljene, ima ih, naravno, ali isto tako ima njih koje dobrovoljno "otvaraju" noge svakom musteriji za pare bez problema i ni ne pada im na pamet kao tebi npr., ici i cistiti wc jer su otvorene noge daleko laksi posao i lova je brza.

Nemojmo biti blesavi, nije svaka kurva prisiljena na to sto radi.

pa nekase nitko da je prisiljena i mislim da one koje su prisliljene nisu to radi svoje volje nego iza njih stoji neki makro (mislim da je to rijec na HR) koji jos zaradiva na njoj bolje nego ona sama.

koliko ja cujem ovdje (njemacka) veliki broj kurvi koristi drogu i s tim ulazi u zlo bez kraja.
Koristi drogu da moze podniti svoj posao.
Mora vise raditi da jos plati drogu.
Pa treba vise droge za podniti posao itd.

Druga opastnost je
evo recimo neka i nemas problem s tim rasiriti noge za svakog koji placa i recimo da ti ide dobro posao i mlada i zgodna si pa budimo sada optimisticni i recimo da zaradujes tako 8.000 Eura mjesecno.
Taj novac zaradujes sa recimo 20 godina ali kada se naviknes na za tebe lagan novac i visoki standard tesko ces se vratiti u obicni zivot, a nekada vise nisi tako mlada i zgodna i morati ces raditi svakakve perverzije i nenormalne stvari da bi mogla ostati uopce na visom nivou zarade itd.
A i u vrime kada drugi zbog starosti i radnog staza dobivaju sve vise godisnjeg ti ces morati sve vise raditi itd.

A na kavke stvari ces morati pristajati da dobijes vise novaca o tome bolje necemo poceti.


Po meni je cinjenica da ce tesko koja kurva ustediti puno novaca, jer ako radi taj posao dobrovoljno i nema problem s tim siriti noge i misli da je laksi posao od drugoga ona nece cjeniti taj lako zaraden novac i trositi cega kao sta i stize i nekada vise nece stizati kao sta je navikla.
__________________
I can´t understand, what makes a man
hate another man, help me understand
Martin L. Gore
Njezna is offline  
Old 18.11.2012., 12:23   #363
dosta je da je natuce pimp ili jedan od klijentela... psihicki ce joj ego bit sjeban do kraja zivota
ali svaki posao ima traume. nema tog posla u kojem napredujes a da neces dobit po grbaci kasnije... treba prakticirat i postat cvrst

te cure trebaju pametno igrat. njezna je dala par osnovnih primjera
po mom je igrat u timu. birat klijentelu. malo kroz zajabanciju... razmisljat o promjeni posla i dobro se udat dok je na vrijeme. bit kurva i bit ponosna samohrana majka... mislim da nije bas bistar moto zivota. i to sve nema veze s poslom kojim se bavis. vec kako se snades i isplaniras buducnost.

jedna takva moze radit i u bara , klubu i bit okruzena s drustvom...

Zadnje uređivanje MillionMan : 18.11.2012. at 12:30.
MillionMan is offline  
Old 18.11.2012., 12:25   #364
Svi vi koji ste uvjereni da svi imaju cijenu, samo vjerujete u to jer sudite po sebi.

Tim govorite više o sebi nego o drugima
Divljak414 is offline  
Old 18.11.2012., 15:36   #365
za 10 ijada eura bi okrenio sve sta more hodat
sarafciger is offline  
Old 18.11.2012., 21:43   #366
Quote:
sarafciger kaže: Pogledaj post
za 10 ijada eura bi okrenio sve sta more hodat
što si poduzeo po tom pitanju?
venera_veritas is online now  
Old 18.11.2012., 21:54   #367
Quote:
Njezna kaže: Pogledaj post
pa nekase nitko da je prisiljena i mislim da one koje su prisliljene nisu to radi svoje volje nego iza njih stoji neki makro (mislim da je to rijec na HR) koji jos zaradiva na njoj bolje nego ona sama.

koliko ja cujem ovdje (njemacka) veliki broj kurvi koristi drogu i s tim ulazi u zlo bez kraja.
Koristi drogu da moze podniti svoj posao.
Mora vise raditi da jos plati drogu.
Pa treba vise droge za podniti posao itd.

Druga opastnost je
evo recimo neka i nemas problem s tim rasiriti noge za svakog koji placa i recimo da ti ide dobro posao i mlada i zgodna si pa budimo sada optimisticni i recimo da zaradujes tako 8.000 Eura mjesecno.
Taj novac zaradujes sa recimo 20 godina ali kada se naviknes na za tebe lagan novac i visoki standard tesko ces se vratiti u obicni zivot, a nekada vise nisi tako mlada i zgodna i morati ces raditi svakakve perverzije i nenormalne stvari da bi mogla ostati uopce na visom nivou zarade itd.
A i u vrime kada drugi zbog starosti i radnog staza dobivaju sve vise godisnjeg ti ces morati sve vise raditi itd.

A na kavke stvari ces morati pristajati da dobijes vise novaca o tome bolje necemo poceti.


Po meni je cinjenica da ce tesko koja kurva ustediti puno novaca, jer ako radi taj posao dobrovoljno i nema problem s tim siriti noge i misli da je laksi posao od drugoga ona nece cjeniti taj lako zaraden novac i trositi cega kao sta i stize i nekada vise nece stizati kao sta je navikla.
Onaj oblik kurvanja kao kurvanja je odavno zastario, danas je kurvanje dobilo novo znacenje. Pogledaj malo oko sebe kada izadjes van, odavno vise nije kurvanje SAMO ono kod "kraljice trotoara" .

Naravno da nece znati cijeniti novac koji je dobila bez truda, eeeeeeeeee.

Quote:
MillionMan kaže: Pogledaj post
dosta je da je natuce pimp ili jedan od klijentela... psihicki ce joj ego bit sjeban do kraja zivota
ali svaki posao ima traume. nema tog posla u kojem napredujes a da neces dobit po grbaci kasnije... treba prakticirat i postat cvrst

te cure trebaju pametno igrat. njezna je dala par osnovnih primjera
po mom je igrat u timu. birat klijentelu. malo kroz zajabanciju... razmisljat o promjeni posla i dobro se udat dok je na vrijeme. bit kurva i bit ponosna samohrana majka... mislim da nije bas bistar moto zivota. i to sve nema veze s poslom kojim se bavis. vec kako se snades i isplaniras buducnost.

jedna takva moze radit i u bara , klubu i bit okruzena s drustvom...
Podebljano: pa samo odgovori na slijedece -> tebi je lako kad ti sef iz dana u dan sere nad glavom i zajebavas se od jutra do mraka? Slusas pizdarije da bi dobio tu jebenu placu, koju u HR tko zna hoces li i dobiti, a ona samo treba rasiriti noge i placu dobije cisto na ruku.
__________________
...dao Bog da vam sin doveo zeta kuci zbog greske 503 i 504.
Sabrepulse is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:22.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger