Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.07.2009., 12:51   #201
Quote:
leptirica 2 kaže: Pogledaj post
EEEE to je druga priča
O tome bi se dalo u nekom drugom životu
a nec....nevolin kad mi neko soli pamet, da radi jedne obične sitnice bi mi treba ili vama dragi ić u ljubavnice...onda i nije za mene... kad je moj dragi to pozelio...ja san mu samo rekla..moze zasto ne, ti meni stavi ja ču isto vrime tebi stavit krastavac i to je to...nije mu više palo na pamet da pita...
natasa_st is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2009., 12:54   #202
Quote:
natasa_st kaže: Pogledaj post
a nec....nevolin kad mi neko soli pamet, da radi jedne obične sitnice bi mi treba ili vama dragi ić u ljubavnice...onda i nije za mene... kad je moj dragi to pozelio...ja san mu samo rekla..moze zasto ne, ti meni stavi ja ču isto vrime tebi stavit krastavac i to je to...nije mu više palo na pamet da pita...
E moj jedan je bio teski tradicionalni tip i takve je zene nazivao kurvama. Jednu je cak odjebao, jer je ona to od njega trazila...a on se digao i otvorio joj vrata od stana.
__________________
Leben lässt sich nur rückwärts verstehen, muss aber vorwärts gelebt werden...S.A. Kierkegaard
Engelchen00012 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2009., 12:57   #203
Quote:
Engelchen00012 kaže: Pogledaj post
E moj jedan je bio teski tradicionalni tip i takve je zene nazivao kurvama. Jednu je cak odjebao, jer je ona to od njega trazila...a on se digao i otvorio joj vrata od stana.
pametan čovik...nadju se i takvi...sine mili šta bi tribala sve radit da me jebe u analni otvor, da pritom još svrši tu, da se popiša meni u usta... bokte šta sve ljudi danas rade, i onda kad bi meni to moj predlozio...ja bi mu samo rekla ajde dodji prvo ja tebi, onda ti meni... sad samo neka se neki mudrijaš javi da to zene rade a muskarci ne rade...
natasa_st is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2009., 12:59   #204
Malo ste agresivne cure Ima onih koje to obozavaju, nemojte pljuvati po necemu sto niste probale
Ken is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2009., 13:01   #205
Quote:
natasa_st kaže: Pogledaj post
pametan čovik...nadju se i takvi...sine mili šta bi tribala sve radit da me jebe u analni otvor, da pritom još svrši tu, da se popiša meni u usta... bokte šta sve ljudi danas rade, i onda kad bi meni to moj predlozio...ja bi mu samo rekla ajde dodji prvo ja tebi, onda ti meni... sad samo neka se neki mudrijaš javi da to zene rade a muskarci ne rade...
Svaka ti cast! Napokon jedna normalna zena. Sve je ovo ostalo, vidim ja, teska katastrofa. Najblaze receno.
Srecom, meni nijedan tako nesto nije ni spomenuo. Imala sam stvarno srece. Nailazim na super normalne ljude.
__________________
Leben lässt sich nur rückwärts verstehen, muss aber vorwärts gelebt werden...S.A. Kierkegaard
Engelchen00012 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2009., 13:01   #206
Quote:
Ken kaže: Pogledaj post
Malo ste agresivne cure Ima onih koje to obozavaju, nemojte pljuvati po necemu sto niste probale
nismo agresivne nego prvenstveno sam ja reagirala..kad je rekao lazni branitelj da nekukamo ako nam muzevi budu išli kod ljubavnice..samo na to san bila agresivna...boli mene briga oče li se neko jebati u analni otvor i svršavati tu..stvar je ukusa...al problem je gore, već navedeno..
natasa_st is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2009., 13:03   #207
Quote:
natasa_st kaže: Pogledaj post
nismo agresivne nego prvenstveno sam ja reagirala..kad je rekao lazni branitelj da nekukamo ako nam muzevi budu išli kod ljubavnice..samo na to san bila agresivna...boli mene briga oče li se neko jebati u analni otvor i svršavati tu..stvar je ukusa...al problem je gore, već navedeno..
Ma sto je najzalosnije, ima glupih zena, koje se time daju ucijeniti. A svasta. Koji debilizam.
__________________
Leben lässt sich nur rückwärts verstehen, muss aber vorwärts gelebt werden...S.A. Kierkegaard
Engelchen00012 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2009., 13:07   #208
Quote:
Engelchen00012 kaže: Pogledaj post
Svaka ti cast! Napokon jedna normalna zena. Sve je ovo ostalo, vidim ja, teska katastrofa. Najblaze receno.
Srecom, meni nijedan tako nesto nije ni spomenuo. Imala sam stvarno srece. Nailazim na super normalne ljude.
pa i ja...meni me momak predobar, samo takvog se pozeliti moze...voli iskusat nove stvari al i nestvara pritisak na meni, nego se samo uskladi..
natasa_st is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2009., 13:08   #209
Quote:
natasa_st kaže: Pogledaj post
pa i ja...meni me momak predobar, samo takvog se pozeliti moze...voli iskusat nove stvari al i nestvara pritisak na meni, nego se samo uskladi..
jA sam imala tu sreću da sam ga pronašla već usklađenog
leptirica 2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2009., 13:10   #210
Quote:
natasa_st kaže: Pogledaj post
pa i ja...meni me momak predobar, samo takvog se pozeliti moze...voli iskusat nove stvari al i nestvara pritisak na meni, nego se samo uskladi..
Tek sad vidim kako sam bila bezobrazna prema nekima od njih!
A bili su stvarno super. Svi su se meni prilagođavali!
__________________
Leben lässt sich nur rückwärts verstehen, muss aber vorwärts gelebt werden...S.A. Kierkegaard
Engelchen00012 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2009., 13:23   #211
Quote:
Ken kaže: Pogledaj post
Malo ste agresivne cure Ima onih koje to obozavaju, nemojte pljuvati po necemu sto niste probale
MareR is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 04.07.2009., 14:05   #212
Quote:
natasa_st kaže: Pogledaj post
pa i ja...meni me momak predobar, samo takvog se pozeliti moze...voli iskusat nove stvari al i nestvara pritisak na meni, nego se samo uskladi..
uskladili na krastavcu
antun is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2009., 18:28   #213
Quote:
Engelchen00012 kaže: Pogledaj post
Svaka ti cast! Napokon jedna normalna zena. Sve je ovo ostalo, vidim ja, teska katastrofa. Najblaze receno.
Srecom, meni nijedan tako nesto nije ni spomenuo. Imala sam stvarno srece. Nailazim na super normalne ljude.
potpisujem

Quote:
Ken kaže: Pogledaj post
Malo ste agresivne cure Ima onih koje to obozavaju, nemojte pljuvati po necemu sto niste probale
Voliš li ti to da ti se radi?

Zadnje uređivanje Teta2U : 04.07.2009. at 18:52. Reason: radi i multi-quote, radi i edit...začudo...
Lucky_star is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2009., 18:35   #214
Posto me nikako ne privlace muskarci, ne, ne volim da mi se svsava u guzu

I kakve veze ima da li ja volim, ako cura voli? Sto, mora biti neki reciprotet? Stvarno se zalazem za uvođenje logike kao obaveznog rpedmeta u svim skolama, ne samo gimanazijama, nece skodit. Zajedno sa seksualnim odgojom

Ako ne volis, sve pet. Ali bez zgrazanja i pljuvanja po onima koji vole, pogotovo bez komentara "moze, ako oce i on". Smijesni su
Ken is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2009., 18:47   #215
moja cura voli da joj se svrši u guzu , ja više preferiram po sisama ...... al to sam samo ja.
__________________
We're just two lost souls swimming in a fish bowl, year after year,
Running over the same old ground.
What have we found? The same old fears...
JEDEM ŠKAMPE is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2009., 19:13   #216
vole.

pogotovo djevice koje nedaju pice (jer to cuvaju za dragog)
Mandrak is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2009., 01:35   #217
Quote:
Ken kaže: Pogledaj post
Posto me nikako ne privlace muskarci, ne, ne volim da mi se svsava u guzu

I kakve veze ima da li ja volim, ako cura voli? Sto, mora biti neki reciprotet? Stvarno se zalazem za uvođenje logike kao obaveznog rpedmeta u svim skolama, ne samo gimanazijama, nece skodit. Zajedno sa seksualnim odgojom

Ako ne volis, sve pet. Ali bez zgrazanja i pljuvanja po onima koji vole, pogotovo bez komentara "moze, ako oce i on". Smijesni su
Nisi shvatio - stvarno bi trebalo uvest logiku.
Da preformuliram; Dal' bi se tebi se vidjelo da ti neko (može i cura) gura nešto (može bit dildo) u analni otvor? Jesi li probao? Nemoj se sad zgražat nad pitanjem jer to mnogim muškima paše da im se radi, više nego ženama.
Žene to uglavnom rade zato što moraju.

Namjerno to pitam jer je prirodno da muški vole primit u guzuz bog smještaja prostate dok ženama to nije nikakvo posebno iskustvo.

http://www.donstalens.com/fun/+18/er...a_prostate.php

Kad pročitaš bit će ti jasno zašto bi raspravu trebalo voditi u smjeru muškaraca. Ne radi se o nikakvom reciprocitetu!!
Lucky_star is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2009., 01:42   #218
A šta se tu ima voljeti ili ne voljeti kod svršavanja u šupak?


Ono, jebem se u šupak,a ne volim da mi se svrši u isti?!

Ili kako netko može reći ne volim da mi se svrši u šupak,a nije se jebao u isti?!
Simple Fille is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2009., 01:46   #219
Quote:
Ken kaže: Pogledaj post
Posto me nikako ne privlace muskarci, ne, ne volim da mi se svsava u guzu

I kakve veze ima da li ja volim, ako cura voli? Sto, mora biti neki reciprotet? Stvarno se zalazem za uvođenje logike kao obaveznog rpedmeta u svim skolama, ne samo gimanazijama, nece skodit. Zajedno sa seksualnim odgojom

Ako ne volis, sve pet. Ali bez zgrazanja i pljuvanja po onima koji vole, pogotovo bez komentara "moze, ako oce i on". Smijesni su
potpis

reciprocitet? kaj to netko smtra nacelom u seksu? o majke ti.

Quote:
Lucky_star kaže: Pogledaj post
Nisi shvatio - stvarno bi trebalo uvest logiku.
Da preformuliram; Dal' bi se tebi se vidjelo da ti neko (može i cura) gura nešto (može bit dildo) u analni otvor? Jesi li probao? Nemoj se sad zgražat nad pitanjem jer to mnogim muškima paše da im se radi, više nego ženama.
Žene to uglavnom rade zato što moraju.

Namjerno to pitam jer je prirodno da muški vole primit u guzuz bog smještaja prostate dok ženama to nije nikakvo posebno iskustvo.

http://www.donstalens.com/fun/+18/er...a_prostate.php

Kad pročitaš bit će ti jasno zašto bi raspravu trebalo voditi u smjeru muškaraca. Ne radi se o nikakvom reciprocitetu!!
cekaj, cekaj, samo malo. zene to uglavnom rade zato sto moraju? ha?

i - zenama to nije nikakvo posebno iskustvo? jebate led, kaj se tu sve nece cut.

Quote:
Simple_Fille kaže: Pogledaj post
A šta se tu ima voljeti ili ne voljeti kod svršavanja u šupak?


Ono, jebem se u šupak,a ne volim da mi se svrši u isti?!

Ili kako netko može reći ne volim da mi se svrši u šupak,a nije se jebao u isti?!
tocno to. prvo neka probaju, onda neka donose generalizirane zakljucke. tipa, zene to rade jer moraju. mos mislit.
Zoey is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2009., 02:04   #220
Quote:
Lucky_star kaže: Pogledaj post
Nisi shvatio - stvarno bi trebalo uvest logiku.
Da preformuliram; Dal' bi se tebi se vidjelo da ti neko (može i cura) gura nešto (može bit dildo) u analni otvor? Jesi li probao? Nemoj se sad zgražat nad pitanjem jer to mnogim muškima paše da im se radi, više nego ženama.
Žene to uglavnom rade zato što moraju.

Namjerno to pitam jer je prirodno da muški vole primit u guzuz bog smještaja prostate dok ženama to nije nikakvo posebno iskustvo.

http://www.donstalens.com/fun/+18/er...a_prostate.php

Kad pročitaš bit će ti jasno zašto bi raspravu trebalo voditi u smjeru muškaraca. Ne radi se o nikakvom reciprocitetu!!


bullshit. zene to vole. uzivaju u tome i cak i prve iniciraju.
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:58.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger