Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.04.2003., 22:52   #41
Ne mogu vjerovati da ti ozbiljno ovako razmisljas. S jedne strane bih rekla da si strasno egoisticna, a s druge da ne volis sebe. Nitko ne kaze da trebas pasti u komu i prestati zivjeti jer si bolesna, ali da ti kao veci problem navodis to sto ne neces poseviti nego to sto si bolesna to uopce nema veze sa zdravim razumom.
Iskreno, uopce te ne razumijem. Imas neku do kraja iskrivljenu logiku.
viky is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2003., 22:56   #42
Quote:
Kao sto netko gore rece, sam prihvaca rizik ako hoce spavati samnom.
Da, AKO decko zna za HPV. Mogu se kladit da ti tip nebih ni bacio pogled, a kamoli da te sevi....

Ja jos uvijek mislim da se mala Lodana zajebava......
Cro-cutie is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2003., 22:58   #43
A i tip ti je malo bolji,imas jedan propali dejt s njim(sto znaci nije bilo sexa???)i sad ako se ne posevite nis,pobjeci ce glavom bez obziraImas li ti ista drugog za ponuditi osim sexa u kombinaciji sa HPVom.
Reci mu,decko,evo tvoja sam ,zeni me,budimo zarazeni oboje,ko zna mozda me se i rjesis za koju godinu(rak) ,a i ko zna da li cu ti moc izrodit djecu.
Fakat mu nemas kaj ponudit osim da sutis ,sevis se okolo i boli te ona stvar za ostatk svijeta
I ,ne nemoj slucajno rec onom prvom da si ga zarazila i zajebala za cijeli zivot,mozda ce mislit ne samo da si fufa nego i fufa s kugom,jadanUostalom ko ga jebe,drugi put nek si stavi gumicu prek cijelog tijela.
Ma joj zalosna si
Rita is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2003., 23:00   #44
Quote:
Originally posted by Rita
A i tip ti je malo bolji,imas jedan propali dejt s njim(sto znaci nije bilo sexa???)i sad ako se ne posevite nis,pobjeci ce glavom bez obziraImas li ti ista drugog za ponuditi osim sexa u kombinaciji sa HPVom.
Reci mu,decko,evo tvoja sam ,zeni me,budimo zarazeni oboje,ko zna mozda me se i rjesis za koju godinu(rak) ,a i ko zna da li cu ti moc izrodit djecu.
Fakat mu nemas kaj ponudit osim da sutis ,sevis se okolo i boli te ona stvar za ostatk svijeta
I ,ne nemoj slucajno rec onom prvom da si ga zarazila i zajebala za cijeli zivot,mozda ce mislit ne samo da si fufa nego i fufa s kugom,jadanUostalom ko ga jebe,drugi put nek si stavi gumicu prek cijelog tijela.
Ma joj zalosna si


A-HA!

__________________
NONE OF YOU WILL NEVER KNOW MY INTENTIONS...
Silvac is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2003., 23:00   #45
Rita
Cro-cutie is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2003., 23:03   #46
A lijepo sam na samom pocetku rekla da zelim cuti nesto dobro...

Od svega toga, dobila sam samo jedan dobar post (hvala missy). Eto... od silne te muke ste me rasplakale! Doslovno! Jel vam sada drago? Evo, svjesna sam! Ocajna i svjesna!

I sta cu sad?

Ma idem odma skakat s mosta...
Lodana is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2003., 23:08   #47
Quote:
Originally posted by Lodana
Pitala sam SJ zato sto mi izgleda kao da se zena zgrazava, a i malo mi je ironicno zvucalo ono "Dogodilo? Si se izljecila?" (to ti stvarno nije trebalo)
Rekla si HPV SE DOGODIO...a ja sam ti odgovorila
DOGODIO?KAD SI SE IZLJECILA?
jer ocito nisi svjesna da ces jos dugo biti u drustvu HPV-a i sta te sve ceka u borbi protiv ove bolesti,a pricas o njemu u proslom vremenu.
Quote:
Konacnu odluku (poseviti se ili se ne poseviti) cu donjeti kada pitam doktoricu smijem li imati spolne odnose.
Necete biti sramota to pitati?
Samantha is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2003., 23:11   #48
Ne ,skuliraj se i pocni se brinut za svoje zdravlje.Nemoj biti glupa,nedojebana,neodgovorna ....glupaca.Nazovi onog prvog decka i reci mu da ti je jako zao sta se dogodilo,probaj mu objasnit o cemu se radi i upozori ga da je na njemu odgovornost da zastiti sve buduce partnerice.Posto nisi znala da imas HPV prije nego si spavala s njim,nemoj se pre vise sekirat jer je i na njemu dio odgovornosti(mogao si je stavit kurton) a ne se ovak igrat.
Nemoj sad razbijat glavu sta ce biti s tim novim tipom,jer ako je vrijedan tebe dejt mora biti super i bez sexa,pogotovo ovak kak se prav i ne poznate.
Shvati ovo sto imas srecom u nesreci jer si takvom neodgovornoscu mogla pobrat i HIV.Pobrini se za svoje zdravlje i prestani se sevit okolo naokolo samo tak.Frendica mi je skoro umrla od HPVa i nemoj se zezat s tim.Ne da ces izgubit ovog decka(ko ga jebe) nego mozes izgubit zivot.Mlada si ali ne pre mlada da bi tako olako shvacala situaciju.I tvoja je DUZNOST da zastitis druge!!!Ako je vec tebe netko zarazio bezobzirnoscu ili neznanjem ,ne znaci da ti moras biti takva.Zapamti DUZNOST.Drs se ,sretno
Rita is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2003., 23:12   #49
Quote:
Originally posted by Lodana
A lijepo sam na samom pocetku rekla da zelim cuti nesto dobro...

Od svega toga, dobila sam samo jedan dobar post (hvala missy). Eto... od silne te muke ste me rasplakale! Doslovno! Jel vam sada drago? Evo, svjesna sam! Ocajna i svjesna!

I sta cu sad?

Ma idem odma skakat s mosta...
e pa problem je u tome kaj ti ne znaš očito kaj je dobro..misliš da su ti svi napisali da se scooliraš jer su zločesti i ne žele da se poševiš samo da tebi ne bi bilo dobro??
__________________
Katkad si vjetrobran,a katkad mušica.
Tinach is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2003., 23:12   #50
Quote:
Originally posted by Lodana

Dejt je preksutra... Da slucajno bas danas nisam podignula te nalaze spavala bi s njim 100% bez ikakvog razmisljanja.

Da, fakat steta sto nisi! Prokleta sudbina koja te bas danas natjerala u grad po nalaze!

Da sam saznala za hpv, potpuno bi zaboravila na dejt!
Kaj bi ti dobro cula?
Evo: ma nece bit nista, spavaj s njim, zarazi ga (i sebe jos necim), sta te briga, ionako nije svetac. A onda ce ti teta doktorica dat andolcic pa ce proc i taj iritantni hpv!
Pink Lemon is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2003., 23:14   #51
Quote:
A lijepo sam na samom pocetku rekla da zelim cuti nesto dobro...
Nema tu nista dobro, draga moja.
Mozemo ti mi pisat da ce sve biti lijepo i krasno, ali to su sve bajke...
Otvori oci i budi realna, nemoj se zavaravat!

Quote:
Od svega toga, dobila sam samo jedan dobar post (hvala missy). Eto... od silne te muke ste me rasplakale! Doslovno! Jel vam sada drago? Evo, svjesna sam! Ocajna i svjesna!
Da, drago mi je ako si zaista svjesna...

Quote:
I sta cu sad?
Jos jednom procitaj svaki post, i detaljno ga analiziraj!
__________________
NONE OF YOU WILL NEVER KNOW MY INTENTIONS...
Silvac is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2003., 23:21   #52
Evo, isplakah se i sada mi je malo bolje. Zapravo ne, opet mi se place, ali nema veze... valjda tak treba biti.

Mislim da sam malo dosla sebi.

Nista, idem sutra doktorici i vidjeti sto ce mi reci.

Ovog prvog cu nazvati, samo ne znam da li da mu tu informaciju kazem preko telefona ili da ga zatrazim da se nadjemo (nisam ga nikada trazila da se nadjemo, uvijek smo se vidjeli negdje vikendom, slucajno).

A ironije li samo... inace ga ne vidjam iako smo susjedi, prodje i po mjesec-dva da ga ne vidim... i danas pricam sa frendicom kak cu mu to reci i da li mu uopce trebam reci. I on taman prodje! Pozdravimo se i to je to. Uzas... bas u tom trenutku je naisao.

Ovaj dejt... jos nisam sigurna, vidjet cu sto ce mi doktorica reci (i ne, nece me biti sram pitati za odnose) i onda cu odluciti. Mislim da cu ga odgoditi, ali moram prvo znati na koliko dugo se mora odgoditi.

Samantha, spustis mi samo tako. Zaista, da li bi se trebala sada do kraja zivota odreci seksa zato sto imam hpv? Malo odgovornog ponasanja i mislim da bi sve trebalo biti u redu.
Lodana is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2003., 23:25   #53
A joj, a sta cu ovom reci? Zasto odgadjam dejt an ne znam ni ja koliko? Necu mu sigurno istinu reci!
Lodana is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2003., 23:31   #54
Quote:
Originally posted by Lodana

Malo odgovornog ponasanja i mislim da bi sve trebalo biti u redu.
Malo PUNO odgovornog ponasanja................................
__________________
NONE OF YOU WILL NEVER KNOW MY INTENTIONS...
Silvac is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2003., 23:31   #55
Quote:
Originally posted by Lodana
A ironije li samo... inace ga ne vidjam iako smo susjedi, prodje i po mjesec-dva da ga ne vidim... i danas pricam sa frendicom kak cu mu to reci i da li mu uopce trebam reci. I on taman prodje! Pozdravimo se i to je to. Uzas... bas u tom trenutku je naisao.

...
Zaista, da li bi se trebala sada do kraja zivota odreci seksa zato sto imam hpv?
zar ti to nije bio znak da mu trebas reci sad i tu!

i ko govori o kraju zivota, govorimo o LIJECENJU!!!
Septembar is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2003., 23:33   #56
Quote:
Originally posted by Lodana
je to. Uzas... bas u tom trenutku je naisao.

Ovaj dejt... jos nisam sigurna, vidjet cu sto ce mi doktorica reci (i ne, nece me biti sram pitati za odnose) i onda cu odluciti. Mislim da cu ga odgoditi, ali moram prvo znati na koliko dugo se mora odgoditi.
nemos otic na dejt da se ne pojebes???
jebote

e sad stvarno mislim da nas neko vuce za nos

fakat nemogu vjerovat da ijedno zensko moze sve ovo misliti
Septembar is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2003., 23:36   #57
Zar nije netko rekao da je to neizljecivo?

Vidjela sam da mi je netko stavio vrlo opsirno o HPV-u, ali na engleskom, a ja bas i nisam jaka sa engleskim.

Zna li netko, otprilike, koliko to lijecenje traje?

I jos nesto... to mazanje... kak to izgleda? Moram se penjati na onaj stol? (a to bas ne volim! )

Decko je bio u autu, zapravo smo si mahnuli. I bas sam frendici rekla... kud je bas sada naisao...

A sada me jos strah da me nece vise htjeti ni taknuti kada cuje da sam mu prenjela nesto!

Joj, sami problemi...
Lodana is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2003., 23:38   #58
Quote:
Originally posted by Lodana
A sada me jos strah da me nece vise htjeti ni taknuti kada cuje da sam mu prenjela nesto!
a sta bi ti...da mu utemeljis HPV.
Samantha is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2003., 23:40   #59
A vidi Lodana nije li to onaj momak s kojim si se sramila poljubit prije par dana,jer si inace sramezljiva i ponasas se kao da ti je 6-7 god.manje(ovako si se opisala na ljesu),a vec prekosutra neces biti toliko sramezljiva za jebat se.
Samantha is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2003., 23:41   #60
Quote:
Originally posted by Septembar
nemos otic na dejt da se ne pojebes???
jebote

e sad stvarno mislim da nas neko vuce za nos

fakat nemogu vjerovat da ijedno zensko moze sve ovo misliti

ovo je isto moj topic
Lodana is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:08.