Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje

Stanovanje Gdje i kako stanujete, i kako uopće doći do vlastita stana
Podforumi: Vrt, Sam svoj majstor, Interijeri

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.04.2011., 19:16   #1681
Quote:
kucniljubimac kaže: Pogledaj post
Unajmljujem kucu ili stan u osijeku.
-unajmljujemo kucu ili stan u osijeku.u nekretnini bi stanovale dvije muske osobe-zaposlene obe.
Placamo redovito,podstanari smo vec duze vremena.
Trazimo iskljucivo gdje su dozvoljeni kucni ljubimci,imamo psa koji je naucen na stan,iskljucivo nuzdu obavlja vani.ne laje.
moze biti i stan u kuci,ili manja kuca po noirmalnoj cijeni.
Bilo bi pozeljno ako ima internet,ali nije nuzno ako bi se vlasnik dao suglasnost da prenesemo svoj b.net prikljucak (telefon-internet-tv).
Molim vas ponude na pm.
Imam dvosoban stan u Osijeku (Dragonjska ulica, kod Mercatora) a možte me kontaktirati na pp

Zadnje uređivanje solar : 06.04.2011. at 21:09. Reason: izbrisan e-mail
drlukas is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2011., 13:21   #1682
Pozdrav

Tražim za curu i mene u Zagrebu (Trnje, Savica, Kruge) stan u najam.
Cijena do 2000kn sa režijama na duži rok.

Ponude na PM.

Hvala
letac is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2011., 15:37   #1683
Iznajmljujem stan na Trešnjevci, 1,5 sobni, 32 m2, balkon, klima, adsl, perilica sa sušilicom, 2 minute tramvaj, 1600 kn + režije + polog u visini stanarine.
Za ponude i dodatne upite pm
sklerozan is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2011., 12:25   #1684
Hitno trazim stan u Splitu, dvosoban ili jednosoban sa vecom spavacom sobom. kvart nije bitan, bitno je da je cist, uredan i odrzavan, i da ima rijeseno grijanje. imamo malo dijete i psa od 5 kg naucenog na stan. 300-350 eura, stvarno je hitno, hvala
misko st is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2011., 15:24   #1685
Trnje

Iznajmljujem stan u Trnju.

Sastoji se od jedne sobe,kuhinje,kupaonice i hodnika.Djelomično je namješten,no po potrebi se sve dogovori. Lokacija je dobra,jer su tramvaj,autobus i centar blizu.
Nalazi se na drugom katu,tip grijanja je centralno.
U cijenu su već uračunate i režije i najam:2000 kn
Useljiv je od: odmah
tencito is online now Prijavi nepoćudan post Odgovori s citatom
tencito is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2011., 22:47   #1686
TRAŽIM:

* manji stan, centar, trešnjevka, maksimir, jarun (može i drugi dio grada, zona tramvaja)
* od prvog kata na gore, svijetli, uredan, očuvan i (novo)namješten stan
* privatna kuća isključena!
* flat internet
* balkon
* pošteni/normalni najmodavac
* do 200 eur + režije


A JA SAM:

* zaposlena, pristojna i uredna osoba; ponekad "kreativna" pa da vas ne uzruja ukoliko zabijem čavao u zid kako bih objesila sliku
* plaćam sve na vrijeme i točno u kunu
* pričuvu plaća najmodavac
mona03 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2011., 18:08   #1687
Iznajmljujem konforan dvosoban stan,namješten sa centralnim grijanjem.Lokacija Trešnjevka Sjever.blizina javnog prijevoza i blizina dućana velikih i malih.Stan je u kući sa posebnim ulazom prizemlje.Primam studente ili zaposlene.
Cijena 2000kn plus režije.

Poruke na PM
dudohifa is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2011., 21:47   #1688
Tražim jednosoban stan u Rijeci (područje Vežice), namješten, uredan, na dulje vrijeme. Prijava poželjna.
Cijena cca 1500,00 kn plus režije.
Plaćam sve na vrijeme i točno po dogovoru. Zaposlena sam i uredna.

Molim ponude na PM.

Unaprijed hvala
thalia_ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2011., 20:57   #1689
iznajmljujem stan na Vrbiku na duži period

*50 kvadrata (dnevni boravak, kuhinja, spavaća soba, kupaonica, ostava, hodnik)
*1.kat s pogledom na park
*5min od tramvajske stanice
*u blizini Učiteljske akademije, FSBa, Filozofskog i FERa
*useljivo od 1.6.
*cijena: 350E+režije

upiti na PM
5ivy is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2011., 17:48   #1690
Quote:
naomi kaže: Pogledaj post
Split-Zaposlena profesorica, uredna i mirna , traži u najam jednosobni novije namješten stan, isključivo u stambenoj zgradi, do 300 eura, prednost vlastiti parking. Na duži period (da sam sigurna bar dvije godine od iseljavanja).

Ponude na pm.
Još je aktualno!
naomi is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2011., 11:31   #1691
Tražim manji, uredan i održavan stan u tramvajskoj zoni, po mogućnosti noviji namještaj. Prednost Trnje i Trešnjevka, ali nije uvjet. Poželjno je da ima odvojenu dnevnu i spavaću sobu i da je u stambenoj zgradi. Prizemlje isključeno. Cijena 1500 kuna + režije.

Zaposlena sam i plaćam na vrijeme, uredna i ne radim tulume.

Ponude na PM
anyzena is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2011., 20:11   #1692
Tražim garsonijeru ili jednosoban stan u Zadru,za četveročlanuobitelj,namjesecdana(zbognekih pravnih poslova,a ne želimo biti odvojeni dugo),u srpnju-dakle,jedan mjesec.Ponude na pm.
tasha0705 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2011., 16:56   #1693
dali sam zakinut ??

Pozdrav,

imam par pitanja na temu odnosa podstanara i stanodavca. Znam da tu ne postoji neki pravilnik, ali vjerujem da postoje neki uobičajeni odnosi koji su nepisana pravila. Cijena i rješavanje računa su stvar dogovora, konkretno u mom slučaju plaćam račune, sve, međutim....

1. Tko plaća pričuvu?
Čuo sam da je to nešto što bi trebao plaćati stanodavac, a konkretno u mom slučaju to plaćam ja.
2. Tko plaća kvarove u stanu?
Ne govorin o kvaru gdje meni nespretnom ispadne vaza, il igrom slučaja slomim prozorsko staklo. Govorim o slučaju gdje se perilica za rublje (koja je u vlasništvu stanodavca) pokvari jednostavno jer je dotrajala, gdje bojler počne curiti sam od sebe.
3. Dali se plaćaju ljetni mjeseci kad podstanari uopće nisu u stanu?
Znam da je ovo stvar dogovora, al zanima me kod vas koja je situacija.

Student sam, koji živi s cimerom, i dojam san da dosta masno plaćam stan, a posebno sve kvarove koji idu meni na račun.
Molim savjete i iskustva

hvala unaprijed
cromilan is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2011., 17:20   #1694
Quote:
cromilan kaže: Pogledaj post
Pozdrav,

imam par pitanja na temu odnosa podstanara i stanodavca. Znam da tu ne postoji neki pravilnik, ali vjerujem da postoje neki uobičajeni odnosi koji su nepisana pravila. Cijena i rješavanje računa su stvar dogovora, konkretno u mom slučaju plaćam račune, sve, međutim....

1. Tko plaća pričuvu?
Čuo sam da je to nešto što bi trebao plaćati stanodavac, a konkretno u mom slučaju to plaćam ja.
2. Tko plaća kvarove u stanu?
Ne govorin o kvaru gdje meni nespretnom ispadne vaza, il igrom slučaja slomim prozorsko staklo. Govorim o slučaju gdje se perilica za rublje (koja je u vlasništvu stanodavca) pokvari jednostavno jer je dotrajala, gdje bojler počne curiti sam od sebe.
3. Dali se plaćaju ljetni mjeseci kad podstanari uopće nisu u stanu?
Znam da je ovo stvar dogovora, al zanima me kod vas koja je situacija.

Student sam, koji živi s cimerom, i dojam san da dosta masno plaćam stan, a posebno sve kvarove koji idu meni na račun.
Molim savjete i iskustva

hvala unaprijed
postoji tema Podstanarstvo, savjeti, al dobro.
1. ja sam dosad valjda imao puno sreće, pa mi se još nikad nije dogodilo da uopće raspravljam o plaćanju pričuve, uvijek ju je gazda plaćao. da je došlo do rasprave, nekad bih možda i pristao, ovisno o samom stanu i ostatku cifre koju traži. imam određenu cifru koju sam spreman izdvojiti za stan pa gledam da iznad toga ne ide. ako pričuva ide preko te cifre, radije ću odabrati drugi stan.
2. naravno da bi to trebalo ići na račun stanodavca, no nemaš načina da ga natjeraš na to.
3. naravno, zašto se ne bi plaćali? tvoj je problem jesi li ti tu ili ne. doduše, ako je stanodavac zadovoljan tobom, može ti i umanjiti cijenu za tih mjesec-dva, ili te osloboditi stanarine, ako je svjestan da mu je bolje zadržati dosadašnje stanare, nego tražiti nove, al opet.

u svakom slučaju, ako te stanodavac traži i da plaćaš pričuvu i da sve porpavljaš na svoj račun, a to ti ne odgovara, radije potraži novi stan, u kojem neće biti problema s tim, a usput se unaprijed s budućim stanodavcem dogovori barem oko popravaka. stanova ima u ponudi ohoho, pogotovo krajem srpnja-početkom kolovoza...
__________________
Vidiš li gde sam to sad, u kom sam dobu? Čudne mi ptice, da znaš, snovima jezde...
Markeca is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2011., 19:43   #1695
Iznajmljuje se jednosoban stan(36m2) u stambenoj zgradi na Vrbanima, u Travanjskoj ulici, minutu od stajališta tramvaja broj 5 i 17. Stan se sastoji od ulaznog prostora, ostave, kupaonice sa kadom, kuhinje, sobe i balkona tj. lođe. Kompletno je namješten(novi su i frižider i vešmašina i štednjak), ima telefonski i internetski priključak(ADSL, flat), a po dogovoru moguć i televizijski priključak. Cijena najma stana iznosi 1800kn mjesečno+polog u visini jedne mjesečne najamnine+režije.
Stan je slobodan od 01.06.

http://www.njuskalo.hr/nekretnine/st...-oglas-1893805
__________________
It was the state of the world that interested him; Wagner, Pope’s poetry, people’s characters eternally, and the defects of her own soul.
soledad is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2011., 19:52   #1696
Tražim stan!

Tražim noviji trosobni stan (dvije spavaće sobe + dnevna), namješten + mašina za pranje rublja, po mogućnosti sa parkirnim mjestom.
Lokacije koje dolaze u obzir: Črnomerec, Kustošija, Trešnjevka sjever, Britanac, Sv. Duh, Šestinski Dol.
Cijena do 500 EUR.
andout is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2011., 23:27   #1697
Stan u Zagrebu

Tražim stan u Zagrebu u stambenoj zgradi ,nešto bliže centra, prizemlje i potkrovlje isključeni.
Cijena do 200 eura i da je odmah useljiv, ako netko ima nešto tako u ponudi slobodno nek mi se javi na pm, hvala
anmari25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2011., 19:12   #1698
Cool Tražim stan u Zadru na tjedan dana

Pozdrav,

Zanima me da li ima netko da bi iznajmio stan u Zadru od 13.06-19.06
,što bliže Metro-u radi poslovnog puta.
Ne zanimaju me apartmani u stilu 50eur po danu to mi je preskupo ,može biti garsonijera ili jednosobni stan za tih tjedan dana samo da je cijena razumna.
__________________
...maknite ruke s mog volana,maknite dupe sa mog zica ja putujem bez GPS-a ,GPS-a sa nebesa....
Warlock is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2011., 12:29   #1699
pozdrav

zanima me da li u Zagrebu postoji neka agencija koja se bavi iznajmljivanjem stanova?
da ne ide sve privatno nego da se dobije ugovor i to
__________________
..generally an egocentric introvert with masses of self love and self loathing in equal measure..trying to stay sane is like a full time hobby.
electric_barbarella is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2011., 17:39   #1700
Obitelj traži dvosoban stan u Splitu do 2500 kuna, obavezno renoviran ili novogradnja, kvart nije bitan. Ne mora biti potpuno namješten i ne mora biti odmah dostupan.
Eventualne ponude na PM.
Garf is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:53.