Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje

Stanovanje Gdje i kako stanujete, i kako uopće doći do vlastita stana
Podforumi: Vrt, Sam svoj majstor, Interijeri

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.10.2016., 10:20   #3741
Pozdrav!

Iznajmljujem stan u Dugavama, 37 m2, potpuno namješten - perilica rublja, tv(B.net u zgradi), pećnica, frižider, klima, namještaj(nije bakin).

Useljiv od 01.11.,a po potrebi i ranije.
Cijena: 230 € + režije.



Više info u inbox ili na 098/704-299.
__________________
Pali smo toliko duboko da moramo podići glavu da vidimo dno!
danijel0000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2016., 11:27   #3742
Traži se stan

Pozdrav

Dečko i ja tražimo stan u Zagrebu, istočno od Držićeve. Da je u stambenoj zgradi, da je grijanje ili toplana ili centralno plinsko. Plinske peći, radijatori na struju i električne grijalice nikako. Namještaj da je barem malo moderniji; da nema onih velikih regala koji smanjuju kvadraturu stana na pola. Po mogućnosti odvojena spavaća soba sa normalnim krevetom.
Oboje smo zaposleni i imamo stalna primanja, te uredno plaćamo. Nemamo kućnih ljubimaca.
Mi bi htjeli da je stanarina 200 eura plus režije, ako je ikako moguće.
Ponude u PM.
Nuut is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2016., 16:56   #3743
Pozdrav!

Trazim garsonijeru do 1500kn s rezijama ako je ikako moguće. Zaposlena studentica, hitno!
Ulalla is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2016., 19:07   #3744
Tražim stan u Zagrebu, od 50+ kvadrata. Bitno mi je imati odvojene boravak i spavaću sobu.

Može i poluprazan (s namještenom kuhinjom), čak i preferiram tu opciju.

Loše i neadaptirane stanove u starogradnji sa žoharima, lošim instalacijama, lošom stolarijom itd. ne razmatram.

Plaćam na vrijeme, držim do stana kao da je moj jer i tražim nešto na dullji vremenski period (barem par godina).

Nemam djece, nemam ljubimce.

Molim ozbiljne ponude u inbox.
Rainbow Lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2016., 20:50   #3745
Trazim stan u Splitu, cca potez Blatine- Split 3 - Trstenik odnono blizina KBC Krizine, NA DUŽE (a kad kažem "na duže" ne mislim na "može, al za 8 mheseci cu ti rec da prodajem stan" )
Ja + dvije macke, sve tri pristojne,uredne i naucene na stan. Nepusac, zaposlena na neodredjeno, pedantan i redovan platiša bez društvenog života, pa se nemorate bojati divljanja po stanu. Ima li itki išta, inbox pliz
__________________
"Yin needs a Yang,not another Yin.Yin Yang is harmony, Yin Yin is...a name for a panda"
sonja:) is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2016., 14:01   #3746
Cura i ja tražimo polunamješten/namješten STAN SA ODVOJENOM SPAVAĆOM SOBOM u Zagrebu na duže vrijeme, minimalno godinu dana. Bitno je da stan ima namještenu kuhinju sa pećnicom i frižiderom te perilicu rublja i klimu.
Bilo bi dobro da stan ima parking i da se nalazi u zoni tramvaja.

U obzir ne dolaze stari stanovi sa plinskim pećima, električnim radijatorima, u suterenima...

Poželjan je dio oko Heinzelove, Kvatrić, Maksimir, Folnegovićevo, Donji grad, ali i Utrine, Zapruđe, Trnje dolazi u obzir...

Uredno podmirujemo svoje obaveze.

Cijena do 400 eura+ režije.

Iz sadašnjeg stana bi se preselili zbog promjene lokacije posla.
__________________
Split happens
tommek13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2016., 01:07   #3747
Najam stana u ZG

Tražim jednosoban stan ili garsonjeru u Zagrebu, lokacija: Trnje, Sigečica, Vrbik, Kruge, tj. bilo što blizu autobusnog ili željezničkog kolodovora. O meni: (pre)zaposlena, uredna i vedra 26-godišnjakinja.
__________________
Govor je stroj za razvlačenje emocija... (Flaubert)
teicay is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2016., 18:37   #3748
Quote:
sonja:) kaže: Pogledaj post
Trazim stan u Splitu, cca potez Blatine- Split 3 - Trstenik odnono blizina KBC Krizine, NA DUŽE (a kad kažem "na duže" ne mislim na "može, al za 8 mheseci cu ti rec da prodajem stan" )
Ja + dvije macke, sve tri pristojne,uredne i naucene na stan. Nepusac, zaposlena na neodredjeno, pedantan i redovan platiša bez društvenog života, pa se nemorate bojati divljanja po stanu. Ima li itki išta, inbox pliz
ponavljam oglas, u nadi je spas.
__________________
"Yin needs a Yang,not another Yin.Yin Yang is harmony, Yin Yin is...a name for a panda"
sonja:) is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2016., 13:23   #3749
split, primoštenska ulica, stan od cca 65 m2 iznajmljujemo, preuređuje se i sve će biti nov namještaj, 2 sobe, dnevni i blagovanje, kuhinja, zahod, mali wc, balkon, prizemlje, garažno mjesto, zgrada ima b net priključak
dostupan za razgledati od sredine idućeg tjedna, cijena 3000 kn plus 1 polog
idealan za obitelj
Lenac7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2016., 08:09   #3750
Quote:
MaestroD kaže: Pogledaj post
Idealno za dvije osobe. 54m2, spavaća soba, dnevni boravak, kuhinja, kupaona. Centralno grijanje i topla voda - toplana.

Tijekom ljeta kompletno obojana vanjska i unutarnja stolarija, zidovi i stropovi. Stavljeni novi podovi, novi kreveti i madraci u spavaćoj sobi. Kreveti se po potrebi mogu spojiti u bračni.

Suđe, štednjak (struja/plin boca),frižider, vešmašina, TV. Kablovska Tv u zgradi, Infrastruktura Amis/Bnet/T-com.

Tulumarenja i slično isključena. Kućni ljubimci nisu dozvoljeni. Useljenje od 4.11.

300 € + režije. Polog 500€.
Iznajmljeno.
MaestroD is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2016., 08:27   #3751
Tri zaposlene djevojke,traže veći stan u Zagrebu ,poželjne lokacije bi bile Cvjetno naselje i Vrbik.Bilo bi dobro da svaka od njih ima svoju sobu ,da je stan opremljen i da mu je cijena primjerena.
viviana11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2016., 09:43   #3752
Stan u Samoboru, 3 sobe, 70m2

-zgrada 2005.g
-stan u jako dobrom stanju, uredan, prozračan, vrlo svjetao, pofarban, opran, novi kuhinjski stolci, kauč i madraci
-dva velika balkona
-okrenut na južnu stranu
-alu/pvc stolarija
-hrastov parket
-grijanje na toplanu
-internet
-dva parkirna mjesta
-100m od vrtića i škole
-par minuta do busne stanice
-kućni ljubimci - može

-cijena 300€/mj + režije
-prosječne režije za 2016. oko 1200 kn (od 680 ljeti do 1560 zimi)
-polog 300€

Upite šaljite na mail: [email protected]
Garovix is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2016., 12:55   #3753
Unajmljujem stan - ZG CENTAR

Trazim stan u Centru za suprugu i sebe imamo jos i malog psa (maltezer)

Trebamo slijedece:
- 2 spavace sobe + dnevni
- ne namjesten, kuhinja moze i nemora
- parking pozeljan
- prizemlja, suteren i slicno nas ne zanimaju

Uzimamo stan na duze vrijeme, znaci nekoliko godina!

Ako netko iznajmljuje ili zna nekog tko iznajmljuje slobodno
javite!

Hvala!
andout is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2016., 12:55   #3754
Iznajmljuje se stan na Borongaju površine 35 m2 na 4 katu, na duže razdoblje, ozbiljnom samcu ili paru. Cijena najma 260 € plativo u kunama + režije (sve osim pričuve) uz obvezan polog u iznosu jedne mjesečne najamnine te sklapanje ugovora . Sastoji se od 1 veće prostorije, 1 manje prostorije (namijenjena kao blagovaonica, ali se prema potrebi i dogovoru može prenamijeniti i u sobu (dječju i sl.), kuhinja (mikrovalna, perilica za suđe, hladnjak), kupaonice (perilica rublja) i smočnice. Stan je klimatiziran, grijanje je etažno centralno plinsko. Stan je okrenut na jug. Preko puta zgrade nalazi se dućan, vrtić, škola, dom zdravlja. Prometna povezanost jako dobra - 5 min do okretišta tramvaja Borongaj, 10 min do tramvaja na Volovčici, 2 min do vlaka. U blizini se nalaze dvije crkve (Ravnice, Volovčica), tržnica te City centar one East.
Slobodan parking nalazi se ispred i iza zgrade. Kontakt Jasna - 0915670090. Stan je useljiv od 01. 12. 2016.
kkaliope is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2016., 11:30   #3755
Iznajmljujem garsonijeru u stambenoj zgradi - Zagreb, Dubrava, Koledinečka 5

Iznajmljujem garsonijeru od 29m2 na lokaciji Dubrava, Koledinečka 5

Tip stana: U stambenoj zgradi
Broj soba: 1 sobni
Kat: 1
Stambena površina: 29,5 m2
Režije: posebno
Namještenost: potpuna
Iznos mjesečnog najma: 160 €
Blizina busa: Da
Blizina tramvaja: Da
Kućni ljubimci dozvoljeni: Ne

Opširnije:
Zaposlenoj osobi iznajmljujem garsonijeru na duže vrijeme. Stan se sastoji od hodnika s čajnom kuhinjom, kupaonice, zasebnog WC-a i sobe. Nalazi na 1. katu nebodera u neposrednoj blizini tržnice i većih trgovina.
Obavezno sklapanje ugovora o najmu i prijava na poreznu upravu.
Polog u visini jedne mjesece najamnine.

Grijanje:
• Gradska toplana
• Dodatna oprema: klima uređaj i el. uljni radijator

Komunalije:
• Gradski plin
• Gradski vodovod
• Gradska kanalizacija

Tehnika:
• Portafon
• Mogućnost ADSL-a na najmoprimca

Dodatno:
• Lift
• Video nadzor

Kontakt na mail [email protected] ili preko PP
tom324 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2016., 13:22   #3756
Tražimo stan

Mladi bračni par sa sigurnim primanjima, nepušači, bez djece i kućnih ljubimaca traži stan za najam na 3 mjeseca (maksimalno 4) u zapadnom dijelu Zagreba. Cijena najma s uključenim režijama ne bi trebala premašiti 450 eura. Grijanje isključivo na toplanu ili centralno plinsko.
Tinkerbell... is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2016., 17:36   #3757
Tražim stan/kuću veličine 70-100 kvadrata u centru Splita (Varoš, Dobri, Manuš...oko centra) za 30-ak ljudi za proslavu Nove Godine, ponude u inbox.
__________________
Je te donne ma liberté
ladylackhead is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2016., 19:03   #3758
Pozdrav, zelim poceti iznajmljivati stan pa ako me netko moze uvesti u posao tj. posavjetovati. Za pocetak zanima me dal postoje neke sankcije ako se podstanari ne prijave? Jer zivim u malom mjestu pa bi stan dala za 100 e a na tu cifru da jos placam porez mislim da mi se ne bih isplatilo. U slucaju da ih moram prijavit , koliko bi mjesecno placala porez? Ztim zanima me neki primjer ugovora koji bi potpisali? I jel taj ugovor vazi ako se ne ovjeri kod javnog biljeznika?
Stefani is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2016., 23:34   #3759
@Stefani:
1. Da, na prihode se plaća porez.
2. Izbjegavanje obveze plaćanja poreza ima posljedice.
3. Porez je cca 10% od ugovorene vrijednosti.
4. Ugovor se treba ovjeriti kod javnog bilježnika
5. Google može pomoći u traženju primjerka ugovora i ostalih pitanja

Npr: https://www.google.hr/search?q=najam...E5Db8Aeth4TgCA
tom324 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2016., 19:05   #3760
http://i.imgur.com/4n1I6QJ.jpg

Tražim stan/sobu po mogućnosti do 1000kn, max 1500. Unutar označenog ili malo šire, poželjno useljivo početkom 1og mjeseca.
marko špranjić is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:37.