Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.05.2011., 20:17   #1
U kakvim ste odnosima s bivšima?

Za većinu bivših me vežu neke pozitivne uspomene. Jedan mi je nakon što smo istrošili vezu, a bili smo kao studenti par godina skupa i živjeli zajedno, postao najbolji frend. Samo s njim sam se družila nakon veze, iste smo struke. Nisam baš imala previše posla s kretenima, samo jedan mi se ono baš zamjerio. Ni jednog ne viđam često, neke nikako. Većina se koliko znam oženila.
E sada, jedan od važnijih bivših je onaj s kojim je pao prvi sex.
Iz istog smo mjesta i oboje više tamo ne živimo. Iz moje perspektive voljeli smo se. Znaju nam se obitelji. Družila sam se s njegovom sestrom. Površno mu poznajem i ženu. Mislim da imaju dobar brak. On ima neko svoje mjesto u mom srcu. Davno smo bili zajedno i nismo se družili nakon toga, ali smo se uredno pozdravljali, ono bog, šta ima. U principu smo se viđali za vrijeme godišnjih. Ne mogu se sjetiti da li smo se baš sretali i pozdravljali kada bi bili samo nas dvoje na samo i da li je kada bio sa ženom. Naprosto nisam nikada obraćala pažnju na to. Jednom prilikom, to se sijećam jer me uzrujao, ja sam bila sa tadašnjim dečkom u kafiću i on je pijan nešto tom mom baljezgo i provocirao. Ženu mu znam površno, pozdravljale smo se, par puta bile u istom društvu i nikada nismo spominjale ni razgovarale o tome da smo mi nekada bili zajedno, ona je to znala i žena se uvijek normalno ponašala, i ja prema njoj i ona prema meni.
I sada nedavno su nam se poklopili dolasci doma i sreli smo se. Ja sam sjedila sa prijateljima za jednim stolom na terasi, a on i žena su se došli javiti ljudima koji su sjedili za stolom blizu nas. Jasno smo se vidjeli i prepoznali, ja sam očekivala da će se on kao muškarac prvi javiti meni i pružiti ruku, međutim nije. Meni je bilo glupo da ja sada prva idem pozdravljati i tako se nismo uopće pozdravili, kao da se ne poznajemo. Bila je skroz nekako glupa situacija. Na prvu me to povrijedilo jer mi je draga osoba iz prošlosti i voljela bi da i njega vežu uz mene pozitivne uspomene, a onda sam zaključila da možda i bolje tako, makar je malo glupavo jer se svi poznajemo.
Kakvi su vaši odnosi sa značajnim bivšima?
Da li bi nekoj udanoj ženi smetalo da njen muž pozdravi bivšu?
Da li sam naprosto s vremenom postala beznačajna, makar sam i ja njemu bila prva?
Da li je u biti normalno da s vremenom nestane i taj bog, bog, small talk....
Nije mi do nekog druženja s njim i ženom, ali baš da se ne pozdravljamo mi je isto glupo.
I ima nešto što me u biti jedino zanima, kolike su šanse da njega uz mene ne vežu lijepe uspomene, nego mu nisam draga, nešto mi zamjera i sl. ?
__________________
"Kako možemo braniti jednu civilizaciju koja samo nosi to ime, a obožava u nama životinje i cijeni samo materijalno?" M. Gandhi
Stella1 is offline  
Old 08.05.2011., 20:18   #2
http://www.youtube.com/watch?v=cZamn...eature=related
I nitko nije bio u majici za po doma.
__________________
"Kako možemo braniti jednu civilizaciju koja samo nosi to ime, a obožava u nama životinje i cijeni samo materijalno?" M. Gandhi
Stella1 is offline  
Old 08.05.2011., 20:44   #3
Eh sad. Jos sam prilicno mlada i nemam puno veza iza sebe...one bzvz vezice ne brojim.

Sa zadnjim bivsim nisam u dobrim odnosima iako bi on to htio. Napravio je sranje, zamjerio se meni (usput i svima oko mene) tako da sam sretna sto ga ne vidim cesto.

Ne smeta mi da je moj decko u dobrim odnosima s bivsom...s nekima je, s nekima nije. Nemrem od njegovih bivsih su se petljale u nasu vezu na pocetku i s njima se vise ni ne pozdravlja. i to je cool
Spejs is offline  
Old 08.05.2011., 20:53   #4
S prvim bivšim mi je trebalo neko vrijeme da možemo normalno pričat, onda sam čak odlazila k njemu na kave kad je veza s tadašnjim išla nizbrdo (mora da mu je to dizalo ego strahovito jer je on bio dosta dobar prema meni, a tadašnji govno).. nakon nekog vremena počela sam a smatrat frendom i mislim da će uvijek imat neko mjesto u mom srcu, bio mi je prvi i tak to. Međutim, on u zadnje vrijeme ne želi imat veze sa mnom, nit mi je čestitao rođendan, nit je htio otić sa mnom na kavu nakon što sam ga pozvala tako da sam se jednostavno prestala trudit.

S drugim bivšim sam na pas mater i to se nikad neće promijenit.

E sad, taj drugi je dobar sa svojom bivšom i tolerirala sam to, vjerojatno zato što je udana pa znam da ništa nije moglo bit. Odlazio je k njima na ručkove i bio im je više kao član obitelji nego njen bivši. Mogu shvatit takve nekakve odnose i bilo bi jelte glupo da sam zahtjevala prestanak istih, iako vjerujem da bi situacija bila drugačija da je ona bila solo On pak trenutno živi sa svojom curom i njenim bivšim, što je meni naprosto perverzno i degutantno, but never mind

Ne znam zaš te nije pozdravio ak te prije pozdravljao, al moguće da je bilo i slučajno - nakraju krajeva, muškarci su nam primitivci i znalo mi se milijun puta dogodit da sam u društvu s dečkima i dođe mužjak i rukuje se sa svima osim sa mnom. Prije me to živciralo, sad samo mislim da su takvi dečki primitivne seljačine. Ak te pozdravljao prije i ak mu žena nije imala problem s tim, možda je ovo bila samo slučajnost.

Al i mene bi kopkalo zaš me bivši ne pozdravlja, ja bi čak ovog drugog i pozdravila, pa jebemu ipak smo bili skupa i izmjenjivali tjelesne sokove, meni je to jednostavno normalno. Nemoj razmišljat na način da mu je bilo ružno s tobom, al tko zna šta je bilo. Možda je bilo slučajno, možda mu je ženska ipak aždaja, možda nije htio previše naglašavat da te vidio.. nemam pojma. Nemoj se opterećivat stvarima koje u biti nisu toliko bitne ak imaš dokaz da je prije normalno reagirao, samo ovaj put ne
Patuljka is offline  
Old 08.05.2011., 20:57   #5
Quote:
Stella1 kaže: Pogledaj post
Da li je u biti normalno da s vremenom nestane i taj bog, bog, small talk....
Nije mi do nekog druženja s njim i ženom, ali baš da se ne pozdravljamo mi je isto glupo.
što mu se nisi javila ako si imala potrebu i želju?
zašto bi se on morao javiti prvi? on je očito nije imao, ili je isti mamut ka i ti.

OT: javim se svim svojim bivšima. ovisno koliko su mi ostali dragi, takva nam je i komunikacija. nekima samo: e di si, šta ima?, a s drugima i piće popijem.
__________________
oh, bože, baš je lipo kad je sve lipo!
.aquarius. is offline  
Old 08.05.2011., 20:59   #6
Ni u kakvom Doduše, da posljednju bivšu negdje slučajno sretnem, sigurno bih je pozdravio, možda bismo malo i popričali. Iskreno, bilo bi mi drago. Ali ne, ne bih inicirao kontakt niti pokušao dogovoriti kavu ili bilo kakav drugi sastanak s njom.
__________________
Sve životinje su jednake, ali neke životinje su jednakije od drugih.
GlupiNick is offline  
Old 08.05.2011., 21:03   #7
U pristojnim,sa nekima.

A sa vecinom u dosta dobrim,jedan mi je sada cak i jako dobar, mozda cak i najbolji frend.

O bivsima sve najbolje.
__________________
Priđi joj tiho,sasvim lagano s leđa,dodirni je usnom,obećaj joj jutro...
Lillithh is offline  
Old 08.05.2011., 21:12   #8
Nisam u nikakvom odnosu,kad ih vidim ignoriram ih.. komunikacija 0 bodova.

Edit: Zašto? Jer si ne mogu dopustiti da se ponovo zaljubim u bivše.
Lucky Strike is offline  
Old 08.05.2011., 21:13   #9
Kako s kime... s nekima u super odnosima, s nekima čak u odličnim, a s nekima u nikakvim.
__________________
Sorry, but my karma just ran over your dogma.
Teta2U is offline  
Old 08.05.2011., 21:14   #10
odličnim, volimo se više nego prije.
zmay is offline  
Old 08.05.2011., 21:14   #11
Ništa posebno - popričamo, kava svake prijestupne, i slično.
addenda20 is offline  
Old 08.05.2011., 21:20   #12
Jedan je u cuzi,drugi ce tam zavrsit ak me vidi ,treci pogne glavu kad ga pozdravim a s cetvrtim sam bila na kavi nedavno i jos je zgodjusan

Sve u svemu,ako sam frajera voljela,mogu zaboravit da cemo si poslije bit dobri i obrnuto.
__________________
Ne znam sto hocu,al znam kad TO dobijem
Me,myself and I is offline  
Old 08.05.2011., 21:21   #13
Quote:
Zlipa Tuljak kaže: Pogledaj post

E sad, taj drugi je dobar sa svojom bivšom i tolerirala sam to, vjerojatno zato što je udana pa znam da ništa nije moglo bit. Odlazio je k njima na ručkove i bio im je više kao član obitelji nego njen bivši. Mogu shvatit takve nekakve odnose i bilo bi jelte glupo da sam zahtjevala prestanak istih, iako vjerujem da bi situacija bila drugačija da je ona bila solo On pak trenutno živi sa svojom curom i njenim bivšim, što je meni naprosto perverzno i degutantno, but never mind
E ovo je zilja perverzija.
Nisam si ja s ovim nikada čestitavala rođendane i sl.
Quote:
Ne znam zaš te nije pozdravio ak te prije pozdravljao, al moguće da je bilo i slučajno - nakraju krajeva, muškarci su nam primitivci i znalo mi se milijun puta dogodit da sam u društvu s dečkima i dođe mužjak i rukuje se sa svima osim sa mnom. Prije me to živciralo, sad samo mislim da su takvi dečki primitivne seljačine. Ak te pozdravljao prije i ak mu žena nije imala problem s tim, možda je ovo bila samo slučajnost.

Al i mene bi kopkalo zaš me bivši ne pozdravlja, ja bi čak ovog drugog i pozdravila, pa jebemu ipak smo bili skupa i izmjenjivali tjelesne sokove, meni je to jednostavno normalno. Nemoj razmišljat na način da mu je bilo ružno s tobom, al tko zna šta je bilo. Možda je bilo slučajno, možda mu je ženska ipak aždaja, možda nije htio previše naglašavat da te vidio.. nemam pojma. Nemoj se opterećivat stvarima koje u biti nisu toliko bitne ak imaš dokaz da je prije normalno reagirao, samo ovaj put ne
Zapravo ne znam kakva je ona, ali uvijek mi je djelovala o.k..Nisam se previše nikada ni opterećivala, ni razmišljala o njoj.
Ma mislila sam se ovako, sroljo jedan ti si sebi svojevremeno dao za pravo meni pokušat napravit skandal s dečkom, a bio si već oženjen, ja sam prema tebi uvijek bila korektna i sada mi se neznaš ni javit, sroljo sroljavi. Raspizdio me malo. I nekako mislim da to nema veze ni sa ženom ni sa tim ljudima kojima se došao javiti. S druge strane, prijateljica sa kojom sam bila kaže da se ona jasno sijeća da nas je jednom prilikom kada je bio sam pozdravio, ali tada smo se doslovce mimoišli na cesti i da su jednom naveče oni bili u društvu i mi također vani i da nas nisu pozdravili. Ja se ne sijećam tog slučaja, pa pretpostavljam da je to bilo u nekoj situaciji nakon što smo se već tu sezonu bili sreli i razmijenili kurtoazne pozdrave i nije bilo baš ovako čudno.
Quote:
.aquarius. kaže: Pogledaj post
što mu se nisi javila ako si imala potrebu i želju?
zašto bi se on morao javiti prvi? on je očito nije imao, ili je isti mamut ka i ti.

OT: javim se svim svojim bivšima. ovisno koliko su mi ostali dragi, takva nam je i komunikacija. nekima samo: e di si, šta ima?, a s drugima i piće popijem.
Nisam mu se javila jer mi je bilo glupo da se ja prva njima javljam, a i iskreno očekivala sam da će se on javiti prvi, zapravo me full iznenadilo kada se to nije dogodilo.
Nikada nismo pili piće skupa, nakon što smo prekinuli, bilo je onog ićemo na kavu, načelno, ali ne nikome baš nije bilo zapravo do toga.
I ne on nije mamut, vrlo je socijalan i šarmantan tip.

Quote:
GlupiNick kaže: Pogledaj post
Ni u kakvom Doduše, da posljednju bivšu negdje slučajno sretnem, sigurno bih je pozdravio, možda bismo malo i popričali. Iskreno, bilo bi mi drago. Ali ne, ne bih inicirao kontakt niti pokušao dogovoriti kavu ili bilo kakav drugi sastanak s njom.
Radilo se samo o izostanku pozdravljanja, a bili smo na 1.m udaljenosti.
__________________
"Kako možemo braniti jednu civilizaciju koja samo nosi to ime, a obožava u nama životinje i cijeni samo materijalno?" M. Gandhi
Stella1 is offline  
Old 08.05.2011., 21:27   #14
Sa svim svojim bivšim "ljubavima" sam ostala u korektnim odnosima, sa većinom čak i odličnim odnosima. Međutim ta rečenica nije potvrda što se tiče zadnje bivše ljubavi jer ta ljubav je bila previše "dobra" prema meni i po svim tačkama "ljudskosti" on to "nije" zaslužio.
__________________
Your gain is my gain, my gain is your fall
Justitia is offline  
Old 08.05.2011., 21:36   #15
Quote:
Lillithh kaže: Pogledaj post
U pristojnim,sa nekima.

A sa vecinom u dosta dobrim,jedan mi je sada cak i jako dobar, mozda cak i najbolji frend.

O bivsima sve najbolje.
U biti ja ovo jesam doživjela kao nepristojno, prije svega, a mislim taj isti lik npr. uredno pozdravlja mog starog.

Ovaj bivši somenut u prvom postu koji mi je postao najbolji frend mi čak puno bolje odgovara na kraju kao frend.

Quote:
Lucky Strike kaže: Pogledaj post
Nisam u nikakvom odnosu,kad ih vidim ignoriram ih.. komunikacija 0 bodova.

Edit: Zašto? Jer si ne mogu dopustiti da se ponovo zaljubim u bivše.
Mislim da tu ne postoji opasnost od ponovnog zaljubljivanja, prije da mi nešto zamjera, a do sada je to prikrivao ili me gadio ženi iz nekog razloga pa mu je bio bed javiti se i sl.

Quote:
Teta2U kaže: Pogledaj post
Kako s kime... s nekima u super odnosima, s nekima čak u odličnim, a s nekima u nikakvim.
Ja sam u nikakvim s onima koje ni ne srećem, jesi li ti u nikakvim s nekim koga srećeš.
__________________
"Kako možemo braniti jednu civilizaciju koja samo nosi to ime, a obožava u nama životinje i cijeni samo materijalno?" M. Gandhi
Stella1 is offline  
Old 08.05.2011., 21:39   #16
da je kojim slučajem nekada sretnem negdje, s guštom bi toj lažljivoj gaduri opalio takvu šamarčinu da bi se križala!
The Angel of Death is offline  
Old 08.05.2011., 21:42   #17
Quote:
Stella1 kaže: Pogledaj post
Jasno smo se vidjeli i prepoznali, ja sam očekivala da će se on kao muškarac prvi javiti meni i pružiti ruku, međutim nije. Meni je bilo glupo da ja sada prva idem pozdravljati i tako se nismo uopće pozdravili, kao da se ne poznajemo.
Po bontonu, žena (dama) je ta koja bira želi li se pozdraviti/upoznati pa samim time i ona prva pruža ruku muškarcu.

Povremeno se srećete, niste neki prijatelji. Nema smisla da se uzrujavaš.
__________________
PIČKA!
Nica is offline  
Old 08.05.2011., 21:49   #18
Quote:
Nica kaže: Pogledaj post
Po bontonu, žena (dama) je ta koja bira želi li se pozdraviti/ upoznati pa samim time i ona prva pruža ruku muškarcu.

Povremeno se srećete, niste neki prijatelji. Nema smisla da se uzrujavaš.
Po bontonu muškarac prvi pozdravlja ženu, a ona prva pruža ruku, molit ću lijepo. Osim ako je npr. muškarac profesor, a žena njegova studentica. : raspa:
Dakle po bontonu, on je trebao pozdraviti mene, pa bi ja odzdravila, i onda pozdravila njegovu ženu, tako nekako jel' te...
I ne uzrujavam se, samo je došlo do toga da ne želim da se više uopće pozdravljamo, na jedan način me uvrijedilo, a malo mi je to ipak i glupo i žao jer me uz njega vežu neke lijepe uspomene.
__________________
"Kako možemo braniti jednu civilizaciju koja samo nosi to ime, a obožava u nama životinje i cijeni samo materijalno?" M. Gandhi
Stella1 is offline  
Old 08.05.2011., 23:54   #19
Evo da se malo uključim na temu. Nikad s niti jednom bivšom nisam ostao u nikakvim odnosima sve do zadnje.
S njom sam ostao u jako dobrim odnosima, čak mi je pri samom vrhu prijateljica.
Pričamo i povjeravamo se jedno drugom kao da smo zajedno, viđamo se često ali nikad nismo otišli na neku stepenicu više, izgubio sam curu ali sam dobio najbolju prijateljicu!
Fernando 26 is offline  
Old 09.05.2011., 00:08   #20
svi doreda su inzistirali na prijateljstvu poslje... meni to nema i nije imalo smisla uglavnom, samo s jednim (prvi) mogu razgovarati ili pozdraviti kad ga vidim...
Saltwater is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:40.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger