Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.11.2011., 18:18   #21
Quote:
sinke_28 kaže: Pogledaj post
NOT!
Hahahahah, true!
Nenad89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2011., 18:18   #22
nekad mi se jednostavno neda... nema posebnog razloga...
-loki- is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2011., 18:19   #23
Quote:
Teta2U kaže: Pogledaj post
postoji i mogućnost da ga seksualno sve manje interesiraš
Također mislim da je ovo....
A opet, neka pričeka još par dana, ako se to nastavi dešavati, onda bi trebao slijediti neki razgovor.
Quote:
skorpionka87 kaže: Pogledaj post
S nekom drugom mu je zanimljivije...
Nemoj tako, nisi u njenoj situaciji.
Enter Sandwoman is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2011., 18:20   #24
Nismo dugo u vezi, 3 mjeseca. Ma nisam ja prvo radila dramu oko toga, ali kad sam to samo spomenula frendicama one su odma rekle da niti jedan dečko ne bi odbio sex itd... Sve ja kužim, da i muški mogu biti umorni
Samo me zanimalo mišljenje muške populacije
Antaria is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2011., 18:27   #25
Quote:
Antaria kaže: Pogledaj post
Uvijek sam mislila da niti jedna muška osoba ne bi odbila sex... No bila sam u krivu... (jedan dan je razlog bio to što je umoran, a drugi dan to što je gladan)
a opcija da pojede nešto pa navali na tebe nije dolazila u obzir?
sanjita is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2011., 18:29   #26
Quote:
Antaria kaže: Pogledaj post
Uvijek sam mislila da niti jedna muška osoba ne bi odbila sex... No bila sam u krivu... (jedan dan je razlog bio to što je umoran, a drugi dan to što je gladan)
Zanima me koji su to razlozi kad muškarac odbije sex? Postoje li uopće razlozi? I jesu li ova dva razloga koja sam navela uopće pravi razlozi ili govore nešto sasvim deseto?
Nisi mu seksualno privlačna.
__________________
"Ne znam što me sve čeka i prepustit ću se filingu bez predrasuda, radit ono što mi paše i ne radit ono što mi ne paše, ali odlučit ću tek onda kad ću doći do tog mosta.." by Čekkić...Djeluj.
#JeSuisBatman>>>MOTIVATION!<<<
miki1988 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2011., 18:31   #27
Quote:
sanjita kaže: Pogledaj post
a opcija da pojede nešto pa navali na tebe nije dolazila u obzir?
U nedjelju navećer se u mom mjestu vani ne može više ništa kupiti. A doma mu se nije išlo...
Antaria is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2011., 18:39   #28
Quote:
Antaria kaže: Pogledaj post
U nedjelju navećer se u mom mjestu vani ne može više ništa kupiti. A doma mu se nije išlo...
U tom slučaju, da te je stvarno htio jebat, najeo bi se doma...
Nikolitsa is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2011., 18:41   #29
Ludilo mi je ova teza kako samo žene imaju valjan razlog za odbijanje seksa, a ako muškarac to izjavi onda je sigurno nešto drugo u pitanju, nešto garant skriva uz klasične pretpostavke: postao je homoseksualac, vara te, otpao mu penis i slične gluposti.
Hildegard is online now  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2011., 18:46   #30
Quote:
Hildegard kaže: Pogledaj post
Ludilo mi je ova teza kako samo žene imaju valjan razlog za odbijanje seksa, a ako muškarac to izjavi onda je sigurno nešto drugo u pitanju, nešto garant skriva uz klasične pretpostavke: postao je homoseksualac, vara te, otpao mu penis i slične gluposti.
Jesi li ti ikad odbio seks sa ženom koja te pali zato jer si u tom trenutku - gladan?
Nikolitsa is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2011., 18:47   #31
Quote:
Antaria kaže: Pogledaj post
Nismo dugo u vezi, 3 mjeseca. Ma nisam ja prvo radila dramu oko toga, ali kad sam to samo spomenula frendicama one su odma rekle da niti jedan dečko ne bi odbio sex itd... Sve ja kužim, da i muški mogu biti umorni
Samo me zanimalo mišljenje muške populacije
koliko godina imas ti i te tvoje prijateljice i koliko su se sevile do sada ili jos bitnije u koliko su veza bile?


musko da ne moze odbiti sex. good one.
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2011., 18:49   #32
Quote:
Hildegard kaže: Pogledaj post
Ludilo mi je ova teza kako samo žene imaju valjan razlog za odbijanje seksa, a ako muškarac to izjavi onda je sigurno nešto drugo u pitanju, nešto garant skriva uz klasične pretpostavke: postao je homoseksualac, vara te, otpao mu penis i slične gluposti.
Nigdje ga nisam optuživala za navedene primjere. Dapače, vjerujem mu i branim ga. Samo me zbunilo, jer morate priznati da nije uobičajeno i ne čuje se često.
Ne znam koje to žene lažu i izmišljaju samo da se ne bi sexle... Ja nisam jedna od njih, ja sam baš suprotno, ja bi svaki dan (osim kad imam mengu )
Otvorila sam ovu temu čisto iz znatiželje, ne da bi se raspravljalo o mojoj vezi. To ću ja s njim raspraviti ako će biti potrebe. Ovdije me samo zanimalo kako vi drugi muški mislite i druga iskustva...
Antaria is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2011., 18:51   #33
Oteli su ga alieni noć prije pa je zbunjen, drkao je tjedan dana na jadranku kosor jer je imao potres mozga u prometnoj pa je tek sad došao k sebi, gledao je četverored pa je privremeno impotentan, gledao je red carpet, slušao je mister seksobit...mnogo je razloga.

A možda mu se jednostavno nije jebalo.
Možda jednostavno nije tip kojem se jebe uvijek.

Imao sam frendicu koja je imala tipa koji je jebo 4x godišnje pod izlikom da čeka proljeće. Odradio je 2 od 4 na proljeće. Nije ju varao, ništa. Samo je bio aseksualna pička.
Drito Konj is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2011., 18:54   #34
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
koliko godina imas ti i te tvoje prijateljice i koliko su se sevile do sada ili jos bitnije u koliko su veza bile?


musko da ne moze odbiti sex. good one.
Imam 20 godina, moje frendice imaju isto tako 20, a dvije su starije, 22 i 25 (na istoj smo godini faksa i stalno se družimo)
Sve su u vezi, najmanje 3 godine. Jedna je 7 godina a jedna (25) je u braku.
Nadam se da je dovoljno detaljno...
Antaria is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2011., 18:57   #35
Quote:
Nikolitsa kaže: Pogledaj post
Jesi li ti ikad odbio seks sa ženom koja te pali zato jer si u tom trenutku - gladan?
Jesam kad sam baš 'umirao' od gladi, a onda sam se najeo pa smo se seksali.

Quote:
Antaria kaže: Pogledaj post
Nigdje ga nisam optuživala za navedene primjere. Dapače, vjerujem mu i branim ga. Samo me zbunilo, jer morate priznati da nije uobičajeno i ne čuje se često.
Ne znam koje to žene lažu i izmišljaju samo da se ne bi sexle... Ja nisam jedna od njih, ja sam baš suprotno, ja bi svaki dan (osim kad imam mengu )
Otvorila sam ovu temu čisto iz znatiželje, ne da bi se raspravljalo o mojoj vezi. To ću ja s njim raspraviti ako će biti potrebe. Ovdije me samo zanimalo kako vi drugi muški mislite i druga iskustva...
Čuješ, može bit da je zaista bio slučaj da mu se nije seksalo iz razloga koje ti je naveo, a i ne mora. Ali ako takvi i slični razlozi budu učestali onda normalno da ćeš postat sumničava i zapitat se. Vidi malo kako će se ponašat i reagirat u sljedećim navratima, i ako te ovo bude smetalo i dalje onda probaj razgovarat s njim, on je tvoj dečko, ako te nešto smeta on je taj kojem bi se trebala obratit i moć porazgovarat jer se na kraju krajeva radi o nečemu što se tiče vas oboje.
Hildegard is online now  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2011., 19:04   #36
Quote:
Hildegard kaže: Pogledaj post
Jesam kad sam baš 'umirao' od gladi, a onda sam se najeo pa smo se seksali.
Quote:
sanjita kaže: Pogledaj post
a opcija da pojede nešto pa navali na tebe nije dolazila u obzir?
Quote:
Antaria kaže: Pogledaj post
U nedjelju navećer se u mom mjestu vani ne može više ništa kupiti. A doma mu se nije išlo...
Quote:
Nikolitsa kaže: Pogledaj post
U tom slučaju, da te je stvarno htio jebat, najeo bi se doma...
Nikolitsa is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 14.11.2011., 19:11   #37
izbjegavam komentirati LJES koliko god je moguće, ali ovo moram. Ja ne znam jeste vi svi djeca ili upoznajte od muških samo neke seksualne ovisnike ili je nešto treće u pitanju...

Ja sam muško i priznajem kao i svi muški često razmišljam o seksu, ali nije istina da sam uvijek za to. Nekad stvarno nemam volje, nekad je ogroman stres u pitanju, nekad ima hrpa nekih problema, nekad je umor, a nekad jednostavno nisam raspoložen. Zna mi nekad doći period da po mjesec dana ni ne pomislim na seks, a nekad da po 20 puta na dan pomislim.

Svi vi koji tvrdite da muško koje odbije seks to odbija samo zato što je već pojebao nešto, ste ili stvarno balava djeca koja nemaju pojma o ničemu ili živite u nekom svom izmišljenom svijetu u kojem ste uvijek u pravu.

Sasvim je normalno da muško odbije seks, a razloga za to može biti hrpa!
Marcus Antonius is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2011., 19:16   #38
Quote:
Marcus Antonius kaže: Pogledaj post
.......
Ditto.

LUL Balkan.
__________________
I don’t suffer from insanity, I enjoy every minute of it
Chapter_13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2011., 19:24   #39
Quote:
Antaria kaže: Pogledaj post
Jako puno ljudi mi je reklo da muškarac nikad nije umoran za sex...
ONA: Idemo se seksati.
ON: Draga umoran sam malo, čitav dan je bio mrcvarenje na poslu. Nisam ništa jeo, crijeva mi se sama probavljaju.
ONA: Odbijaš seks?
(tišina)
ON: Da, pa rekao sam ti da sam gladan za umrijeti a i jedva stojim na nogama.
ONA (monolog): Ovo nije dobro. Rekli su mi moji prijatelji da muškarac nikad ne odbija seks. Ako odbija bez obzira na uzrok, to znači ili da jebe neku drugu, ili da me ne voli, ili da je, o ne...
ON: Daj smiri se, pa samo sam gladan, daj mi da nešto pojedem i imamo čitavu večer.
ONA: Ne ne, ovo nije dobro, muškarac nikad ne odbija seks.
ON: (uzdiše) Ok, ajmo...

(seks)
ONA: Tooo, too, daa, ahh ahhh
ON: (mrači mu se pred očima, želučana kiselina mu probila crijeva i nagrizaju okolno tkivo)
ONA: Prekrasno, vidiš da možeš. Neće moj muškarac odbijati seks.
ON: (udovi mu se nekontrolirano tresu što je ona protumačila kao doživljavanje uzastopnih orgazma)
ONA: Bravo, super, Tako sam sretnaaaa..
ON: (kiselina probija u pluća, počinje hiperventilirati, mala krvna žilica puca u mozgu)
ONA: JA sam voljenaaaaaa
(stanka uz disanje, njeno)
ONA: Jeli tebi bilo dobro kao meni? Hej, probudi se, što ti je?
(okrene ga i ugleda lice sa najstrašnijim smrtnim izrazom ikad)
ONA: Neeeeee!!!! Što sam to napravila. Neee, Bože...o zašto, zašto si mi umro u krevetu? Kad ostali čuju kakvog sam muškarca imala...
(nastavlja tiho oplakivati svoju sudbinu u tišini)
ljudoliki is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2011., 19:33   #40
Quote:
Antaria kaže: Pogledaj post
U nedjelju navećer se u mom mjestu vani ne može više ništa kupiti. A doma mu se nije išlo...
a čuj. možda je stvarno bio zvjerski gladan.
ak nije, onda je tip stvarno pičkica.
sanjita is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:02.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger