Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.11.2011., 22:02   #61
Quote:
Chapter_13 kaže: Pogledaj post
Koji su onda po tebi opravdani razlozi? Pretpostavljam da ih ima?
Oboje znamo da ne bi, pa nemojmo lagati ovaj napaćeni narod.

Nisam uopće poželjan, ako bi objektivno gledao upravo sam suprotno tome.
Razlog u tome što nisu odbijale mi nije poznat, statistička anomalija, a i to dosta ima veze sa kompliciranošću mojih ljubavnih iskustava koja su bila prekratka i presložena za neke dublje usporedbe sa "normalnim" vezama.
Vjeruj mi, to što nisam odbijen mi je misterija. No, pošto si povukla tu tezu - da me odbijaju konstantno, rekoh kako je.

Mrzitelj žena? Mislim da ne, ne mrzim žene. Mrzim ljude općenito, bez obzira na spol, ako ti to išta pomaže u tvojoj psihoanalizi?
Nadalje, skoro i da nema više za koga biti "vitez", "đentlment", "romantičar". Rekoh već, većina ženki je danas nekvalitetna i uglavnom na nekom svom ego tripu. Zašto trošiti svoje emocije na nekog takvog?
ok. sad si se otvorio i pokazao koliko si tužan
opusti se.
sanjita is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2011., 22:04   #62
Quote:
Antaria kaže: Pogledaj post
Uvijek sam mislila da niti jedna muška osoba ne bi odbila sex... No bila sam u krivu... (jedan dan je razlog bio to što je umoran, a drugi dan to što je gladan)
Zanima me koji su to razlozi kad muškarac odbije sex? Postoje li uopće razlozi? I jesu li ova dva razloga koja sam navela uopće pravi razlozi ili govore nešto sasvim deseto?
ja odbio masu puta. znam da je za zemske to razocaravajuce al jebiga
__________________
zasto vi koji ste ti ,meni koji sam vi kazete ti ,kad ja koji sam vi ,vama koji ste ti kazem vi
uddk.hr
valsimot53 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2011., 22:08   #63
Quote:
sanjita kaže: Pogledaj post
ok. sad si se otvorio i pokazao koliko si tužan
opusti se.
Tipično, nemaš argumenata pa ideš ukazivati kako sam ja izgubljeno biće koje svi šutaju nogom, koje pije kakao mješan sa suzama i proklinje boga nad svojom tužnom sudbinom.

Inače, nisam uopće tužan - indiferentan sam. I potpuno opušten. Moraš poraditi na tim psihoanalizama, ne idu ti.
__________________
I don’t suffer from insanity, I enjoy every minute of it
Chapter_13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2011., 22:08   #64
Quote:
Teta2U kaže: Pogledaj post
I opet se dolazi do ovdje predobro poznate cake - koji kurac partneri ne razgovaraju međusobno, otvoreno i iskreno, kako bi znali točno na čemu su i gdje su.
Kako ispada, autorica radije komentira svoju vezu sa frendicama, ali ispada da joj ne pada ni na kraj pameti razgovarati sa dečkom
Nisam još razgovarala o tome s njim zato što tad nisam to smatrala čudnim... I slučajno smo frendice i ja došle na tu temu i ja sam to spomenula. Pa sam se iznenadila na njihovu reakciju. One su me uvjerile na neki način da to nije normalno da je tu sigurno neki problem...
S njim želim o tome pričati u 4 oka. Zato dok čekam da se ponovno vidimo ovdije sam postavila pitanje da čujem i druga mišljenja a ne samo od mojih frendica.
Antaria is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2011., 22:10   #65
Quote:
ame4 kaže: Pogledaj post
Ovo za umoran čak i može proći (uz iznimku da ti to ne prodaje svaki put), ali ovo za glad mi je malo čudno.
No čuj, ima nas svakakvih, možda čovjek zaista ne može nikako funkcionirati kad je gladan, pa čak ni za seks
a moze i odbiti kad je zedan
dobro ljudi vele: nekad se odbija kad ti komad nije napet, nekad kad ti je prenapet, nekad iz srama, nekad iz straha da ne razocara u sexu, nekad jer se vec posteno nakarao taj dan, nekad jer predugo nije karao, nekad jer je vjeran, nekad jer je junfer, nekad jer ima problema sa erekcijom, jer se cuva za medeni mjesec, nekad jer je curka koja ga pita droljica, nekad ..........
kad bolje razmislim , cudim se sto uopce curke dodju do sexa
__________________
zasto vi koji ste ti ,meni koji sam vi kazete ti ,kad ja koji sam vi ,vama koji ste ti kazem vi
uddk.hr
valsimot53 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2011., 22:11   #66
Antaria, draga...dečko te u biti pitao da mu skuhaš nekaj fino za jesti...skuhaš večericu...obučeš minjak, dekolteić, cipelice...parfemček...još ti on pomogne nasjeckat krumpiriće, par puta nehotice guzom zapnes slučajno gdi ti padne na pamet...serviraš večericu, čašica crnjaka...izmasiraš mu vrat...i onda nek ti kaže da mu se ne sex-a...e bogami onda neznam!
sherry lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2011., 22:15   #67
Kad muškarac odbije sex, koji su razlozi za to?
Godine.
Opada količina testosterona pa više nisu robovi nagona.
Ne mora imat veze ni sa ljubavi ni sa privlačnošću.
Top_secret_1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2011., 22:17   #68
Quote:
sherry lady kaže: Pogledaj post
Antaria, draga...dečko te u biti pitao da mu skuhaš nekaj fino za jesti...skuhaš večericu...obučeš minjak, dekolteić, cipelice...parfemček...još ti on pomogne nasjeckat krumpiriće, par puta nehotice guzom zapnes slučajno gdi ti padne na pamet...serviraš večericu, čašica crnjaka...izmasiraš mu vrat...i onda nek ti kaže da mu se ne sex-a...e bogami onda neznam!
pa ko ga uopce pita da li mu se sexa?
curke moje, posluzite se same
__________________
zasto vi koji ste ti ,meni koji sam vi kazete ti ,kad ja koji sam vi ,vama koji ste ti kazem vi
uddk.hr
valsimot53 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2011., 22:18   #69
Quote:
sherry lady kaže: Pogledaj post
Antaria, draga...dečko te u biti pitao da mu skuhaš nekaj fino za jesti...skuhaš večericu...obučeš minjak, dekolteić, cipelice...parfemček...još ti on pomogne nasjeckat krumpiriće, par puta nehotice guzom zapnes slučajno gdi ti padne na pamet...serviraš večericu, čašica crnjaka...izmasiraš mu vrat...i onda nek ti kaže da mu se ne sex-a...e bogami onda neznam!
Hehe Sviđa mi se tvoje razmišljanje kak sam mogla biti tako slijepa
Antaria is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2011., 22:20   #70
Quote:
Chapter_13 kaže: Pogledaj post
Čisto iz znatiželje, jel postoji primjer ad si ti odbila seks 2 dana (ne mora biti ni dana, ajd - puta) za redom iz dva različita razloga?
Ja sam muško. I ne, nikad nisam odbio seks 2 dana za redom iz 2 različita razloga.
Quote:
Marcus Antonius kaže: Pogledaj post
Napravio sam i to je bilo sa curom s kojom sam bio 3 godine u vezi, ne samo dva dana za redom, nego sam 2 tjedna odbijao. Pao sam godinu na faksu, bio sam jako deprimiran i jednostavno nisam želio seks tada.
Pa to je jedan te isti razlog. To može trajati i tjednima...
pitao sam te jel si ikad odbio seks dva dana za redom iz dva različita razloga, dakle razloga koji nemaju nikakve veze jedan s drugim (npr. umor i glad)?
Nikolitsa is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2011., 22:20   #71
Quote:
Antaria kaže: Pogledaj post
Imam 20 godina, moje frendice imaju isto tako 20, a dvije su starije, 22 i 25 (na istoj smo godini faksa i stalno se družimo)
Sve su u vezi, najmanje 3 godine. Jedna je 7 godina a jedna (25) je u braku.
Nadam se da je dovoljno detaljno...
frendice ti lazu.

ili im daju toliko na kapaljku da jadnici skakucu ko peseki za njima
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2011., 22:22   #72
Quote:
Nikolitsa kaže: Pogledaj post
Ja sam muško. I ne, nikad nisam odbio seks 2 dana za redom iz 2 različita razloga.
Isprike, ženskasti nick me je malo bacio na pogrešnu traku. Bez uvrede.

Baš nikad? Stvarno? Nikad? Recimo jedan dan te pokupi auto, drugi ti umre baka? Ni onda?
__________________
I don’t suffer from insanity, I enjoy every minute of it
Chapter_13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2011., 22:23   #73
Quote:
Antaria kaže: Pogledaj post
Nisam još razgovarala o tome s njim zato što tad nisam to smatrala čudnim... I slučajno smo frendice i ja došle na tu temu i ja sam to spomenula. Pa sam se iznenadila na njihovu reakciju. One su me uvjerile na neki način da to nije normalno da je tu sigurno neki problem...
S njim želim o tome pričati u 4 oka. Zato dok čekam da se ponovno vidimo ovdije sam postavila pitanje da čujem i druga mišljenja a ne samo od mojih frendica.
Ok, onda razgovaraj sa njime kada dobiješ priliku.
Samo još jedno - frendice su ti u krivu, itekako svi, bez obzira na spol, imaju puno pravo odbiti seks. Šta, one uvijek hoće seks, makar tko zna šta im izjeda glavu? Uostalom, ne mora ništa ni izjedati, vrlo jednostavno može biti - doista ne želim. Jbg.
__________________
Sorry, but my karma just ran over your dogma.
Teta2U is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2011., 22:24   #74
Quote:
Hildegard kaže: Pogledaj post
Ludilo mi je ova teza kako samo žene imaju valjan razlog za odbijanje seksa, a ako muškarac to izjavi onda je sigurno nešto drugo u pitanju, nešto garant skriva uz klasične pretpostavke: postao je homoseksualac, vara te, otpao mu penis i slične gluposti.
mozda to dolazi s godinama..ali neznam sta bi napravila da mi osoba koja mi se svidja i s kojom sam tek 3 mj u vezi 2 puta odbije sex a od toga je jedan razlog jer je gladan??
moloko* is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2011., 22:24   #75
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
frendice ti lazu.

ili im daju toliko na kapaljku da jadnici skakucu ko peseki za njima
Lažu u kom smislu?
Ne vidim di bi tu lagale, o svojim godinama ili o trajanju njihovih veza?
Poznajem ih dovoljno dugo da znam koliko imaju godina i koliko dugo su u vezi
Antaria is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2011., 22:25   #76
Quote:
valsimot53 kaže: Pogledaj post
ja odbio masu puta.
Odbio si ženu na koju se pališ dva dana za redom iz dva potpuno različita razloga?

Quote:
Chapter_13 kaže: Pogledaj post
Isprike, ženskasti nick me je malo bacio na pogrešnu traku. Bez uvrede.

Baš nikad? Stvarno? Nikad? Recimo jedan dan te pokupi auto, drugi ti umre baka? Ni onda?
Gledaj, ova rasprava više fakat nema smisla, ako ti misliš da su razlozi umor i glad s jedne strane uopće usporedivi s razlozima prometne nesreće i smrti..c'mon

Zadnje uređivanje Teta2U : 14.11.2011. at 22:29. Reason: MULTI QUOTE je lijepo objašnjen u pravilima, KORISTITE SE NJIME
Nikolitsa is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2011., 22:29   #77
Quote:
Teta2U kaže: Pogledaj post
Ok, onda razgovaraj sa njime kada dobiješ priliku.
Samo još jedno - frendice su ti u krivu, itekako svi, bez obzira na spol, imaju puno pravo odbiti seks. Šta, one uvijek hoće seks, makar tko zna šta im izjeda glavu? Uostalom, ne mora ništa ni izjedati, vrlo jednostavno može biti - doista ne želim. Jbg.
Razgovarat ću odmah s njim čim ga vidim
I ja mislim da su u krivu... Uspjele su mi ubaciti bubu u uho, jer su sve imale isto mišljenje. Zato mi je drago da sam tu još tražila druga mišljenja.
Antaria is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2011., 22:29   #78
Quote:
Antaria kaže: Pogledaj post
Lažu u kom smislu?
Ne vidim di bi tu lagale, o svojim godinama ili o trajanju njihovih veza?
Poznajem ih dovoljno dugo da znam koliko imaju godina i koliko dugo su u vezi
da im decki nikada nisu odbili sex

(jest da je rijetkost, ali da bas nikada, ni u kojem uvjetu, to mi je vec sci-fi )
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2011., 22:35   #79
Quote:
Chapter_13 kaže: Pogledaj post

Inače, nisam uopće tužan - indiferentan sam. I potpuno opušten.
je. ok.
sanjita is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2011., 22:36   #80
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
da im decki nikada nisu odbili sex
Aha sorry krivo sam protumačila
Eh moguće da su mi lagale... Ne znam... I meni je to nekako teško povjerovati da su oni apsolutno uvijek bili za akciju
Antaria is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:00.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger