Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.04.2012., 23:48   #201
Dajteeeeeeeeeee nemojte tako protiv Sulija,serija je stvarno velicanstvena (Ne mislim na samog Sulija,tj Halita vec na seriju)
U njoj igraju mama i sestra od Bihter .. daaa i ona plava prijateljica od Nihal...ja gledam odnekud mi poznata,kad ona glumila Hurreminu sluskinju...dok je nisu koknuli

Cak se pricalo da ce u trecoj sezoni gostovati Kivanc kao sin od Sultana i Beren kao neka Sultana Koliko u tome ima istine ne znam,a nebi bilo lose

Nego...ja dosla do 20. Nesto slabije gledam zadnjih par dana ... Uffffff ona kosurina na Kivancu sve duza i duza... uzas
__________________
❤❤❤
Eysan is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2012., 23:57   #202
Quote:
jelena35 kaže: Pogledaj post
pa nadam se da će ovaj put Behlul do nogu potući onog buljavog Onura,ja ga ne mogu gledat,pa da je sto puta Veličanstven
Hahhaah

Vidim da će ovdje opet biti međutopičarskih ratova.

Quote:
MISSYOU3 kaže: Pogledaj post
S obzirom da se o seriji puno priča te da je mnogi nisu gledali dok je bila na Domi, mislim da bi moglo biti 1:0 za Behlula.
Alkar Behlul u sriduuuu!



Quote:
MISSYOU3 kaže: Pogledaj post
S obzirom kako vrte promo imam dojam da će Ask-i Memnu uletjeti u prime-time.
I meni se tako čini.
_Lolita_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2012., 23:58   #203
ovo će sigurno ići u prime time-u. pa promoi se vrte navečer, odnosno svako malo. nebi toliko reklamirali seriju da je stave popodne.
meni su sumnjive ove 2 epizode lare u ponedjeljak http://novatv.hr/raspored/?23-04-2012
Lidiya is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2012., 00:02   #204
Kad ta ljigava Lara završava?
_Lolita_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2012., 00:04   #205
Quote:
_Lolita_ kaže: Pogledaj post
Kad ta ljigava Lara završava?
lara nema veze s ovim,bar mislim. ona bude trajala još najmanje 2 mjeseca. al izgubljena čast sa svojom sezonom završava ovaj tjedan.
Lidiya is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2012., 00:11   #206
Quote:
Lidiya kaže: Pogledaj post
lara nema veze s ovim,bar mislim. ona bude trajala još najmanje 2 mjeseca. al izgubljena čast sa svojom sezonom završava ovaj tjedan.
Nema mi logike upadati u FSN sa Ašk-i memnu... ako je već otkupljena druga sezona Fatme.
Ali sve mi se čini da će tako biti.
_Lolita_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2012., 00:20   #207
Quote:
Eysan kaže: Pogledaj post

Nego...ja dosla do 20. Nesto slabije gledam zadnjih par dana ... Uffffff ona kosurina na Kivancu sve duza i duza... uzas
Meni je ta njegova duga kosa bila prekrasna. Baš ima lijepe uvojke, skoro sam se rasplakala kad ih je ošišao. Trebalo mi je neko vrijeme da se naviknem na njegovu kratku kosu u seriji.

Lidiya Pretpostavila sam da će biti tako, samo nisam sigurna da im je to pametan potez.
Ipak je Ask-i Memnu repriza.
__________________
"Djevojko, kriva si pred drugima već zato što si mogla biti jedini svjetionik u tami, a nisi bila". F.M.D.
MISSYOU3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2012., 00:23   #208
Quote:
MISSYOU3 kaže: Pogledaj post
Meni je ta njegova duga kosa bila prekrasna. Baš ima lijepe uvojke, skoro sam se rasplakala kad ih je ošišao. Trebalo mi je neko vrijeme da se naviknem na njegovu kratku kosu u seriji.
jooj i meni je najljepši sa dugom kosom,pa sa onom punđicom,isto nisam mogla prežaliti šišanje...ahh,ti lijepi plavi uvojci
__________________
...i čime od svijeta da se braniš,kao ruža,sa dva smiješna trna...ili snom?
jelena35 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2012., 00:23   #209
Meni se svaka od Behlulovih frizura sviđala na svoj način, no ipak sam ga najviše voljela vidjeti s kratkom kosom.
__________________
Kerim & Fatmagul • "My life is an adventure still being written - and so is yours. Start writing the first chapter now! Fill it with adventure and love; happiness. Live the story as you write it!" - N. Vujičić •
Estrella Azul is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2012., 00:26   #210
Ja sam jedva čekala da se ošiša jer je u onim epizodama gdje mu je kosa bila već o-ho-ho duga vezao repić ni sebi ni svome. Onako, nemarno.. pola bi poispadalo sa strane, gumica samo što ne spadne... izgledao mi ko beskućnik. Siroče. Ali kada su ga sredili za Patkinu maturalnu... ehhh..uff

On kao on mi je najhot s kratkom frizurom ali ta frizura u seriji je značila i raskidanje s prošlošću i bešćutan karakter pa mi se zgadila.
_Lolita_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2012., 00:27   #211
Quote:
jelena35 kaže: Pogledaj post
jooj i meni je najljepši sa dugom kosom,pa sa onom punđicom,isto nisam mogla prežaliti šišanje...ahh,ti lijepi plavi uvojci
Jos nek se obrije nasminka i ko curica ionako je meden ko curica

vjerujem kad je bio mali da je jako slicio na djevojcicu
__________________
❤❤❤
Eysan is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2012., 00:27   #212
Quote:
jelena35 kaže: Pogledaj post
jooj i meni je najljepši sa dugom kosom,pa sa onom punđicom,isto nisam mogla prežaliti šišanje...ahh,ti lijepi plavi uvojci
Quote:
Estrella Azul kaže: Pogledaj post
Meni se svaka od Behlulovih frizura sviđala na svoj način, no ipak sam ga najviše voljela vidjeti s kratkom kosom.
Ma važno je da volimo Behlula kačara, nije bitno da li ima dugu ili kratku kosu.
__________________
"Djevojko, kriva si pred drugima već zato što si mogla biti jedini svjetionik u tami, a nisi bila". F.M.D.
MISSYOU3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2012., 00:35   #213
Quote:
_Lolita_ kaže: Pogledaj post
Ja sam jedva čekala da se ošiša jer je u onim epizodama gdje mu je kosa bila već o-ho-ho duga vezao repić ni sebi ni svome. Onako, nemarno.. pola bi poispadalo sa strane, gumica samo što ne spadne... izgledao mi ko beskućnik. Siroče. Ali kada su ga sredili za Patkinu maturalnu... ehhh..uff
Hahahah, odvalila sam od smijeha na ovo boldano.

Quote:
_Lolita_ kaže: Pogledaj post
On kao on mi je najhot s kratkom frizurom ali ta frizura u seriji je značila i raskidanje s prošlošću i bešćutan karakter pa mi se zgadila.
Joj, da.

Quote:
MISSYOU3 kaže: Pogledaj post
Ma važno je da volimo Behlula kačara, nije bitno da li ima dugu ili kratku kosu.
Tako je. Unatoč dužini kose, a i svemu ostalome ga nikad nisam mogla mrziti.
__________________
Kerim & Fatmagul • "My life is an adventure still being written - and so is yours. Start writing the first chapter now! Fill it with adventure and love; happiness. Live the story as you write it!" - N. Vujičić •
Estrella Azul is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2012., 00:41   #214
Quote:
Estrella Azul kaže: Pogledaj post
Hahahah, odvalila sam od smijeha na ovo boldano.
Pa što nije ista patka?
_Lolita_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2012., 00:41   #215
Onaj njihov tango ples i muzika u pozadini čook guzel
To mi je jedna od najboljih scena u seriji...
Frankenstein. is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2012., 00:55   #216
Quote:
_Lolita_ kaže: Pogledaj post
Pa što nije ista patka?
Hahah pa iskreno, skoro pa i je, iako je možda ružno za reći.
__________________
Kerim & Fatmagul • "My life is an adventure still being written - and so is yours. Start writing the first chapter now! Fill it with adventure and love; happiness. Live the story as you write it!" - N. Vujičić •
Estrella Azul is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2012., 01:04   #217
Quote:
_Lolita_ kaže: Pogledaj post
Ja sam jedva čekala da se ošiša jer je u onim epizodama gdje mu je kosa bila već o-ho-ho duga vezao repić ni sebi ni svome. Onako, nemarno.. pola bi poispadalo sa strane, gumica samo što ne spadne... izgledao mi ko beskućnik. Siroče. Ali kada su ga sredili za Patkinu maturalnu... ehhh..uff

On kao on mi je najhot s kratkom frizurom ali ta frizura u seriji je značila i raskidanje s prošlošću i bešćutan karakter pa mi se zgadila.
I meni je duga kosa pri kraju smetala ali zato prije kad nije bila toliko dugačka je bila .. Meni je on tako najbolji. A na kratku sam se navikavala do kraja sezone.

Quote:
Onaj njihov tango ples i muzika u pozadini čook guzel
To mi je jedna od najboljih scena u seriji...
Yes, Frankestein, slažem se! Ali opet, sada ne pričam o likovima, pričam kako su odglumili scenu - Kivanč je malkice zategnut i čini mi se ko da ga Beren vodila umjesto on nju. Ja bih tako voljela da joj daju jednu scenu bilo gde, makar i na nekom show-u, da pleše tango sa nekim profi plesačem.
dr_md is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2012., 01:21   #218
Quote:
Lidiya kaže: Pogledaj post
ovo će sigurno ići u prime time-u. pa promoi se vrte navečer, odnosno svako malo. nebi toliko reklamirali seriju da je stave popodne. meni su sumnjive ove 2 epizode lare u ponedjeljak http://novatv.hr/raspored/?23-04-2012
slazem se s tobom
previse je reklamiraju, a i predobra je serija da bi zavrsila u nekom bezveznom popodnevnom terminu,
premda koliko se god mislila i mislila ne nalazim drugo objašnjenje nego da ce prekinuti Fatmu...
ima mozda u 22:30 nakon večernjih vjesti

samo nek meni ne diraju Kad lišće pada, i ja presretna
__________________
ser, o no ser, y yo soy :D
justina is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2012., 01:28   #219
Quote:
justina kaže: Pogledaj post
slazem se s tobom
previse je reklamiraju, a i predobra je serija da bi zavrsila u nekom bezveznom popodnevnom terminu,
premda koliko se god mislila i mislila ne nalazim drugo objašnjenje nego da ce prekinuti Fatmu...
ima mozda u 22:30 nakon večernjih vjesti

samo nek meni ne diraju Kad lišće pada, i ja presretna
ja mislim da će u ponedjeljak okinut cijelu epizodu strasti orijenta i trajat će do 21:30 i stavit jednu epizodu lare do 22:30. ma ide sigurno u prime time-u jer je na domi ionako većina nije gledala. fatmagul sad ima oko 20% gledanost,a ova je jedva 3% imala. eto kolko znači na kojem programu ide serija.
Lidiya is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2012., 01:36   #220
Quote:
Lidiya kaže: Pogledaj post
ja mislim da će u ponedjeljak okinut cijelu epizodu strasti orijenta i trajat će do 21:30 i stavit jednu epizodu lare do 22:30. ma ide sigurno u prime time-u jer je na domi ionako većina nije gledala. fatmagul sad ima oko 20% gledanost,a ova je jedva 3% imala. eto kolko znači na kojem programu ide serija.

želim im od sveg srca da 'puknu' sa serijom k'o i prvi put samo zato što su ovako bezobrazni i rade od nas budale

sorry za ljubitelje aska ,ali baš su me ispiz**li
__________________
Jeste li se ikada probudili i poželjeli svoje snove nazad ? Ja jesam.- Eyşan ♥
Ezel ve Eyşan Unutamıyorum
S.N.O.B is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:34.