Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.08.2009., 01:57   #1
Napaljen/a u sekundi...

jel postoji nekaj kaj neko može napravit da vas u djeliću sekunde tolko napali da bi istog trena skočili na njega/nju i divljački poševili...?

dal vam je nekad dovoljno samo nekaj... samo tren... samo lagani dodir... muškarci, da vam se digne do bola, ili žene, da se navlažite... i kaj je to...?

meni je strasan poljubac, koji uslijedi nakon onog hipnotizirajućeg pogleda žene koja te gleda drugačije od svih ostalih, kotačić koji u meni pokrene istinski nagon mužjaka i poželim ju tu, odma, sad, pred svima...
__________________

čovik je jedina beštija koja piše
div is offline  
Old 15.08.2009., 01:58   #2
Samo me trava može navući da je poželim i uzmem u istoj sekundi
Piramida is offline  
Old 15.08.2009., 01:58   #3
nekad je dovoljan i samo pogled. nekad i samo pomisao.

jeftin sam. jbg.
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Old 15.08.2009., 01:59   #4
Quote:
div kaže: Pogledaj post
jel postoji nekaj kaj neko može napravit da vas u djeliću sekunde tolko napali da bi istog trena skočili na njega/nju i divljački poševili...?

dal vam je nekad dovoljno samo nekaj... samo tren... samo lagani dodir... muškarci, da vam se digne do bola, ili žene, da se navlažite... i kaj je to...?

meni je strasan poljubac, koji uslijedi nakon onog hipnotizirajućeg pogleda žene koja te gleda drugačije od svih ostalih, kotačić koji u meni pokrene istinski nagon mužjaka i poželim ju tu, odma, sad, pred svima...
kaj ti taj pogled i poljubac traju djelic sekunde
antun is offline  
Old 15.08.2009., 02:03   #5
Quote:
antun kaže: Pogledaj post
kaj ti taj pogled i poljubac traju djelic sekunde


pa jebote, diže se onog trena kad se usne i jezik dodirnu... nakon kaj ju bez najave primiš s obje ruke za ramena, privučeš prema sebi i poljubiš...

preveć gledaš filmove i ono približavanje usana od pol sata... bi, nebi, bi nebi...
__________________

čovik je jedina beštija koja piše
div is offline  
Old 15.08.2009., 02:05   #6
Kompleksno je sve to. Evo ja se prije par minuta prvi put u životu napalio na muškarca. Mislim da je ovo kraj piramide kavog poznajete
Piramida is offline  
Old 15.08.2009., 02:05   #7
Quote:
div kaže: Pogledaj post


pa jebote, diže se onog trena kad se usne i jezik dodirnu... nakon kaj ju bez najave primiš s obje ruke za ramena, privučeš prema sebi i poljubiš...
brz si nema sta
antun is offline  
Old 15.08.2009., 02:12   #8
Da da da da da da i ...da
Nema tu puno razmišljnja znaš to hoćeš i to je to.
Meni je to određen tip muškarca i takve njušim miljama daleko.
Njušim ih po forumu po postovima.
Po fakultetu ...
Patim na inteligentne i samostalne mužijake ...
Patim na zabavnost ... obožavam kada me nasmijavaju i igraju se sa mnom.
I da dovoljan je poljubac iza tog pogleda da me raspameti.
Ali to sam samo ja.
Princess Leia is offline  
Old 15.08.2009., 03:18   #9
Quote:
princesslea kaže: Pogledaj post
Da da da da da da i ...da
Nema tu puno razmišljnja znaš to hoćeš i to je to.
Meni je to određen tip muškarca i takve njušim miljama daleko.
Njušim ih po forumu po postovima.
Po fakultetu ...
Patim na inteligentne i samostalne mužijake ...
Patim na zabavnost ... obožavam kada me nasmijavaju i igraju se sa mnom.
I da dovoljan je poljubac iza tog pogleda da me raspameti.
Ali to sam samo ja.

e tocno tako samo suprotni spol
__________________
“Samo glupan ne vidi da sve ima svoju drugu stranu” - Bloch
I do not regret anything...I did all the right moves...Sorry if they are not the ones YOU want because I dont care
mrga17 is offline  
Old 15.08.2009., 03:22   #10
Quote:
mrga17 kaže: Pogledaj post
e tocno tako samo suprotni spol
Pa gdje si bio cjelog mog života!
Princess Leia is offline  
Old 15.08.2009., 03:23   #11
Quote:
princesslea kaže: Pogledaj post
Pa gdje si bio cjelog mog života!
FEROVAC, zar je potrebno nesto drugo reci.....
__________________
“Samo glupan ne vidi da sve ima svoju drugu stranu” - Bloch
I do not regret anything...I did all the right moves...Sorry if they are not the ones YOU want because I dont care
mrga17 is offline  
Old 15.08.2009., 03:36   #12
Quote:
mrga17 kaže: Pogledaj post
FEROVAC, zar je potrebno nesto drugo reci.....
O sudbe li klete ...
Princess Leia is offline  
Old 15.08.2009., 03:37   #13
ne... nikad se toliko ne prepustim(da poželim, da, i to je obično ili neka izjava, ili pokret, ali najčešće dodir, ali iskontroliram se ako je neophodno)
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Old 15.08.2009., 03:50   #14
Quote:
princesslea kaže: Pogledaj post
O sudbe li klete ...
shit happens, mostly to you so i don't have to worry
__________________
“Samo glupan ne vidi da sve ima svoju drugu stranu” - Bloch
I do not regret anything...I did all the right moves...Sorry if they are not the ones YOU want because I dont care
mrga17 is offline  
Old 15.08.2009., 03:56   #15
kod mene je to samo onaj pogled , kao i nacin na koji mi se prisulja odostraga dok sjedim na stolici, zagrli me nagnuvsi se napred i da mi pusu u vrat - nekad samo onaj cmok, a nekad i ono, pravi poljubac. odmah se okrecem.
Zoey is offline  
Old 15.08.2009., 03:57   #16
Quote:
Zoey kaže: Pogledaj post
kod mene je to samo onaj pogled , kao i nacin na koji mi se prisulja odostraga dok sjedim na stolici, zagrli me nagnuvsi se napred i da mi pusu u vrat - nekad samo onaj cmok, a nekad i ono, pravi poljubac. odmah se okrecem.
e, i to.


doduse, meni je nekad dosta da popizdim samo da vidim njen vrat
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Old 15.08.2009., 03:59   #17
Ljudi jeste vi normalni , pa u sekudi se ne radi ništa , to je skup raznih informacija koji kemijskim reakcijama dulje vremena dopiru u vaš mozak , kasnije se nakupi dovoljno kemijskih sastojaka da mozak reagira i pruži takav osjećaj ili želju za sexom. Nije u sekundi , to se kupi dulje vremena , od prvog pogleda / ili u našem forumaškom slučaju tipkanja i kad se nakupi dovoljno neuroni u mozgu reagiraju na način da osjećaš ono što se zove napaljenost. Naglo pojačanje kemijskih sastojaka u mozgu može prouzrokovat reagiranje neurona i takozvani osjećaj napaljenosti

Zadnje uređivanje Piramida : 15.08.2009. at 04:04.
Piramida is offline  
Old 15.08.2009., 04:01   #18
Quote:
Piramida_Sunca kaže: Pogledaj post
Ljudi jeste vi normalni , pa u sekudi se ne radi ništa , to je skup raznih informacija koji dulje vremena dopiru u mozak , kasnije se skupi dovoljno kemijskih sastojaka da mozak reagira. Nije su sekundi
Ajde idi pij coca-colu ili slušaj himnu ... još malo pa će svanuti ...moraš salutirati
Princess Leia is offline  
Old 15.08.2009., 04:03   #19
Quote:
Piramida_Sunca kaže: Pogledaj post
Ljudi jeste vi normalni , pa u sekudi se ne radi ništa , to je skup raznih informacija koji dulje vremena dopiru u mozak , kasnije se skupi dovoljno kemijskih sastojaka da mozak reagira. Nije su sekundi to se kupi dulje vremena , od prvog pogleda / ili u našem forumaškom slučaju tipkanja i kad se nakupi neuroni u mozgu reagiraju na način da osjećaš ono što se zove napaljenost. Naglo pojačanje kemijskih sastojaka u mozgu može prouzrokovat reagiranje neurona i takozvani osjećaj napaljenosti
ako si ti normalan mi nismo....

ti se napalis cim cujes himnu da svira, kako se zastava dize tako se i mali isto
__________________
“Samo glupan ne vidi da sve ima svoju drugu stranu” - Bloch
I do not regret anything...I did all the right moves...Sorry if they are not the ones YOU want because I dont care
mrga17 is offline  
Old 15.08.2009., 04:03   #20
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
e, i to.


doduse, meni je nekad dosta da popizdim samo da vidim njen vrat
je, i meni je nekad dosta da vidim samo njegove sake/prste/ruke i sjetim se kaj je s njima jucer sve radio da se totalno raspametim.
Zoey is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:48.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger