Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Prirodna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.09.2012., 22:39   #41
Nema potrebe da se maska tako dugo drži na licu.
Dovoljno je držati ju dok se ne osuši, a ne baš da popuca od suhoće

Ako želite spriješiti crvenilo i zatezanje u masku dodajte malo biljnog ulja (može i kap etričnog)npr suncokre i glicerola
Bit će djelotvornija i ugodnija na licu
Starleta is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2012., 20:40   #42
uzela sam nim prah...koristit cu ga pomjesanog sa samponom za kosu i time prati kosu...od sutra ga pocinjem i piti...pa cemo vidjeti...nadam se dobrome
Victoria88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2012., 21:25   #43
Kupila sam nim prah i napravila masku sa vodom i zlicicom BU suncokreta.Drzala sam sat vremena i nestale su one 3 bubuljice Vec sutradan mi je lice izgledalo predivno.5 dana nakon maske jos uvijek nema bubuljica i danas mi je susjeda rekla da mi lice izgleda predivno cisto i zdravo kao da mi je 20 godina
__________________
Svako zašto ima svoje jbg....
Nikita Durango is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2012., 21:50   #44
Quote:
Nikita Durango kaže: Pogledaj post
Kupila sam nim prah i napravila masku sa vodom i zlicicom BU suncokreta.Drzala sam sat vremena i nestale su one 3 bubuljice Vec sutradan mi je lice izgledalo predivno.5 dana nakon maske jos uvijek nema bubuljica i danas mi je susjeda rekla da mi lice izgleda predivno cisto i zdravo kao da mi je 20 godina
da, zbilja djeluje fantasticno!! ja ga koristim u kombinaciji s glinom i medom...nikada nisam imala cisce lice

tko od vas ga koristi za pranje kose? jel skida boju?
darkilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2012., 09:41   #45
Cure, koje ste pravile masku od praha, možete li napisati otprilike koje omjere stavite (praha, meda, gline, nekog ulja...).
Ja imam mješovitu kožu. S čim mi ga je najbolje kombinirati za masku?
__________________
Fashion is not something that exists in dresses only. Fashion is in the sky, in the street, fashion has to do with ideas, the way we live, what is happening.
Školjka is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2012., 09:47   #46
Ja stavim 1 zlicu nima,1 zlicu nerafiniranog ulja suncokreta i 2 zlice vode.Ispadne lijepa pasta ali koristim neku plasticnu zlicu koja je po velicini izmedju cajne i one velike i ispadne mi taman dovoljno za lice i vrat.Za mjesovitu mozes staviti pola nima pola gline ali to ces najbolje znati kad probas oboje sta tvoja koza vise voli.Omjer nima i gline mozes podesavati po svojim potrebama
__________________
Svako zašto ima svoje jbg....
Nikita Durango is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2012., 10:36   #47
Quote:
darkilla kaže: Pogledaj post
tko od vas ga koristi za pranje kose? jel skida boju?
crvenokosa sam...svjeze ofarbana...i nisam primjetila da mi je skinulo vise boje nego da sam oprala kosu samo cistim samponom
Victoria88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2012., 11:59   #48
Ima li nim prah za kupiti u svakoj ljekarni ili baš moram u biljnu?
bejbe* is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2012., 12:12   #49
Quote:
Victoria88 kaže: Pogledaj post
crvenokosa sam...svjeze ofarbana...i nisam primjetila da mi je skinulo vise boje nego da sam oprala kosu samo cistim samponom
super!!hvala mjesas ga u sampon ili?
darkilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2012., 13:22   #50
Quote:
bejbe* kaže: Pogledaj post
Ima li nim prah za kupiti u svakoj ljekarni ili baš moram u biljnu?
Ima i u običnim ljekarnama, al vjerojatno ne drži svaka Meni su u moju kvartovsku naručili
bedacha is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2012., 14:18   #51
Quote:
Nikita Durango kaže: Pogledaj post
Ja stavim 1 zlicu nima,1 zlicu nerafiniranog ulja suncokreta i 2 zlice vode.Ispadne lijepa pasta ali koristim neku plasticnu zlicu koja je po velicini izmedju cajne i one velike i ispadne mi taman dovoljno za lice i vrat.Za mjesovitu mozes staviti pola nima pola gline ali to ces najbolje znati kad probas oboje sta tvoja koza vise voli.Omjer nima i gline mozes podesavati po svojim potrebama
Hvala ti.
Čim probam, javit ću dojmove ovdje.
__________________
Fashion is not something that exists in dresses only. Fashion is in the sky, in the street, fashion has to do with ideas, the way we live, what is happening.
Školjka is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2012., 14:19   #52
Quote:
darkilla kaže: Pogledaj post
super!!hvala mjesas ga u sampon ili?
I mene zanima je li ga miješate u šampone koje inače koristite ili moraju biti neki baš prirodni šamponi?
__________________
Fashion is not something that exists in dresses only. Fashion is in the sky, in the street, fashion has to do with ideas, the way we live, what is happening.
Školjka is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2012., 14:29   #53
ja ga nasla u normalnoj ljekarni tako da probajte pitati...
koristim balea med ph neutral sampon, uzela sam malu bocicu 50ml, jedno 30ml sampona izlila unutra, dodala nim prah i pustila barem 10ak ml u bocici slobodno da mogu bocicu protresti i pomjesat...
pri pranju sam primjetila da mi kosa uopce nije spetljana koliko je znala biti (imam kose do pola ledja)...i puno puno manje kose mi je opalo pri pranju...dali je zbog praha, ne znam, vidjet cu u darednim pranjima
Victoria88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2012., 22:56   #54
Quote:
bedacha kaže: Pogledaj post
Ima i u običnim ljekarnama, al vjerojatno ne drži svaka Meni su u moju kvartovsku naručili
Hvala ti, potražiti ću.
bejbe* is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2012., 12:33   #55
Quote:
bejbe* kaže: Pogledaj post
Hvala ti, potražiti ću.
ja sam isto u kvartu uzela..čini mi se da je farmacia..
TheProvense is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2012., 14:10   #56
Koliko košta u ljekarnama i tko je proizvođač?
__________________
♪..CRAZY LITTLE THING CALL LOVE..♪
mory222 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2012., 18:55   #57
Quote:
mory222 kaže: Pogledaj post
Koliko košta u ljekarnama i tko je proizvođač?
nekih 32 ili 34kn..proizvođač? ne znam..teglica je prozirna, vidi se prah a i čini mi se da je zelenkasta etiketa..
TheProvense is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2012., 19:11   #58
Quote:
TheProvense kaže: Pogledaj post
nekih 32 ili 34kn..proizvođač? ne znam..teglica je prozirna, vidi se prah a i čini mi se da je zelenkasta etiketa..
Oki, thanks na info..
__________________
♪..CRAZY LITTLE THING CALL LOVE..♪
mory222 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2012., 20:34   #59
Ja sam svoj platila 25kn Piše Himalayan nim prah i ima 150g
bedacha is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2012., 20:40   #60
Bedacha, to je ovaj? http://www.himalayan.hr/components/c...59f3e49291.jpg

A ima i ovaj: http://www.medicoshop.hr/upload/katalog/348926298.jpg
__________________
♪..CRAZY LITTLE THING CALL LOVE..♪
mory222 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:36.