Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.10.2012., 15:35   #41
dajte ajde odgovorite!!!
king101 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2012., 16:00   #42
Već sam ti obrisala jedan ovakav post. Nema potreba za ovakvim postovima i ovakvim tonom. Ako netko zna odgovorit će ti a do tada se smiri i pričekaj. I pročitaj na ovoj temi šta su ljudi pisali, možda ti bude nešto malo jasnije.
__________________
Ljubav je pobjeda mašte nad inteligencijom. H. L. Menken
...previše ljudi traži pravu osobu, umjesto da sami pokušaju biti prava osoba...
leeloo27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2012., 18:26   #43
Quote:
°bubamara° kaže: Pogledaj post
Pa nemam dijagnozu...nikad nisam od ničeg bolovala. Na sistematskom (a i u par navrata kasnije) mi je rečeno da imam šum, ali bez objašnjenja kakav, od kuda i sl. Također nikada nije napravljena sustavna dijagnostika.
A što piše na uputnici

Quote:
king101 kaže: Pogledaj post
Nači radi se o mojoj noni!otkrili su joj šum na srcu.dali je to opasno i dali joj se moze nesto desit?hvala unaprijed!
Joj,obožavam ovakva pitanja,ništa relevantno niste rekli.
Vi mislite da je sve tako jednostavno,kao da sam ja pored vas ili imam telepatiju odnosno kristalnu kuglu,to tako neide.
hrvoje dr. is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2012., 21:55   #44
evo meni su našli taj tihi šum na srcu, dobila sam uvz da obavim i sutra se idem naručiti...nego možda ima nekog tko zna sličan primjer meni

prošli mjesec sam imala meningitis, serozni...danas mi rekli da imam šum jel moguće da je od meningitisa neka posljedica? malo me i boli kod srca, al ja si sve msilim da je to od mirovanja i nekretanja sad ovih mj dana dok sam morala mirovati
h.Tina is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2012., 03:15   #45
Quote:
hrvoje dr. kaže: Pogledaj post
A što piše na uputnici


Joj,obožavam ovakva pitanja,ništa relevantno niste rekli.
Vi mislite da je sve tako jednostavno,kao da sam ja pored vas ili imam telepatiju odnosno kristalnu kuglu,to tako neide.
Ajde obrisi par poruka u inboxu da te nesta pitam..
SemperFidelis is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2013., 21:21   #46
Smile

Pozdrav svima!
Ovako, prije nekoliko godina su mi dijagnosticirali sistolicki sum jacine II/VI nad mitralnim uscem, i nikad nitko nije pravio paniku oko tog, ali ja sam skroz needucirana u vezi svega pa da li bi mi mogao netko objasniti sta to zapravo znaci? Hvala puno :-)
valentinna-93 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2013., 23:19   #47
Quote:
valentinna-93 kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima!
Ovako, prije nekoliko godina su mi dijagnosticirali sistolicki sum jacine II/VI nad mitralnim uscem, i nikad nitko nije pravio paniku oko tog, ali ja sam skroz needucirana u vezi svega pa da li bi mi mogao netko objasniti sta to zapravo znaci? Hvala puno :-)
Najvjerojatnije tzv."kozmetski" šum i vrlo vjerojatno je funkcionalno nebitan.
No, to ti je sigurno objasnio tvoja doktorica/doktor koji te je auskultirao.
Ako nemaš nekakvih tegoba i ako je šum otkriven slučajno, ne nekakvom rutinskom pregledu, najvjerojatnije neće biti nužna daljnja obrada.
U suprotnom, svakako treba učiniti rutinsku kardiološku obradu, po potrebi i neke diferentnije pretrage.
O tom će odluku donijeti nadležni ordinarijus na temelju kliničke slike i nalaza
body halleck is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:17.