Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.10.2013., 00:00   #3161
tetovirali su se ljudi puno manje tvrdoglavi od tebe = ti si toliko tvrdoglava da ćeš ostat na stolcu makar te počeli klat, dok su neki ljudi pobjegli jer su netvrdoglave pizde. imo
i to mislim kao kompliment.
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2013., 00:13   #3162
mislis da cu zato ostat na stolcu? nisam bas sigurna

rekla bih prije da cu odvalit tattoo majstora
__________________
"Lakoća kojom određena mišljenja postaju opća, proizlazi iz nesposobnosti većine ljudi da stvore vlastito mišljenje osnovano na vlastitom razmišljanju".
bitchy-as-usual is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2013., 00:15   #3163
mislim da ćeš ostat na stolcu kako bi sačuvala forumaški obraz

nadam se da ću moć vidit slikicu kad bude gotovo
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2013., 00:24   #3164
oo jak mi je forumaski obraz

naravno, poslikat cu ju pa ti posaljem na pm
__________________
"Lakoća kojom određena mišljenja postaju opća, proizlazi iz nesposobnosti većine ljudi da stvore vlastito mišljenje osnovano na vlastitom razmišljanju".
bitchy-as-usual is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2013., 02:48   #3165
Quote:
bitchy-as-usual kaže: Pogledaj post
rekla bih prije da cu odvalit tattoo majstora
Teško da će osjetit.
Sretno sutra, ne paničari...već vidim kad završi da ćeš pitat "dobro, kad će počet to tetoviranje"?
ryell is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2013., 08:22   #3166
sretno bitchy! i ne brini, ja se bojim igle pa sam se tetovirala
neces utec nigdi
fairy wings is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2013., 08:49   #3167
Quote:
ryell kaže: Pogledaj post
Teško da će osjetit.
Sretno sutra, ne paničari...već vidim kad završi da ćeš pitat "dobro, kad će počet to tetoviranje"?
Iz tvojih rijeci (rekla bih u bozje usi ali posto sam nevjernik)

Jedva sam zaspala sinoc. Totalna paranoja
__________________
"Lakoća kojom određena mišljenja postaju opća, proizlazi iz nesposobnosti većine ljudi da stvore vlastito mišljenje osnovano na vlastitom razmišljanju".
bitchy-as-usual is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2013., 09:23   #3168
na koje mjesto stavljas tattoo?
mari_2011 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2013., 11:02   #3169
Zajebavas me sad
__________________
"Lakoća kojom određena mišljenja postaju opća, proizlazi iz nesposobnosti većine ljudi da stvore vlastito mišljenje osnovano na vlastitom razmišljanju".
bitchy-as-usual is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2013., 12:37   #3170
ma jok ba
mislila sam dal neko ''osjetljivo'' poput rebara il tak nekaj.. vele da to prek kosti je malo jaca bol..

ak si napisala vec,sori bate led, ne listam stranice unazad
mari_2011 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2013., 13:02   #3171
pa vec si me pitala i odgovorila sam ti, a i vec je nekoliko puta spomenuto
__________________
"Lakoća kojom određena mišljenja postaju opća, proizlazi iz nesposobnosti većine ljudi da stvore vlastito mišljenje osnovano na vlastitom razmišljanju".
bitchy-as-usual is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2013., 13:11   #3172
dakle ovako,razmišljam već duže vrijeme o svojoj prvoj tetovaži stavila bi je na trticu i zanima me koliko boli to mjesto?
kako se kreću cijene za relativno manju tetovažu i preporuke gdje ste bili zadovoljni tetoviranjem.hvala
__________________
Without music life would be a mistake
tratinčica20 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2013., 13:31   #3173
tramp stamp je cca 800 kn. radila sestra od poznanice manji motiv i toliko platila
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2013., 13:33   #3174
mene bas zanima zasto se to naziva tramp stamp? to mjesto za tetoviranje mi je bilo napeto u srednjoj skoli.. sad mi je bzvz ali nikad mi nije bilo jasno zasto tramp stamp?
__________________
"Lakoća kojom određena mišljenja postaju opća, proizlazi iz nesposobnosti većine ljudi da stvore vlastito mišljenje osnovano na vlastitom razmišljanju".
bitchy-as-usual is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2013., 13:47   #3175
guglaj, meni se neda prek moba
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2013., 14:01   #3176
Quote:
tratinčica20 kaže: Pogledaj post
dakle ovako,razmišljam već duže vrijeme o svojoj prvoj tetovaži stavila bi je na trticu i zanima me koliko boli to mjesto?
kako se kreću cijene za relativno manju tetovažu i preporuke gdje ste bili zadovoljni tetoviranjem.hvala
Auuuu trtica. Ovisi kako si građena. Ako si normalne građe ili malo jača, mesnatija, izdržati ćeš bez problema, a ako si mršavica onda si razmisli dva puta.
__________________
There are no wrong choices; there are only different choices.
catarsis is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2013., 15:58   #3177
i kaj, događaj godine na temi... bitchy, kad ćeš više otić na to tetoviranje?
ryell is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2013., 16:39   #3178
šuti, krecem za 20 min i vec sam se par put preznojila i otisla pod tus

i onda on meni neda da si bleticu popijem
__________________
"Lakoća kojom određena mišljenja postaju opća, proizlazi iz nesposobnosti većine ljudi da stvore vlastito mišljenje osnovano na vlastitom razmišljanju".
bitchy-as-usual is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2013., 17:13   #3179
gora si od mene
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2013., 19:15   #3180
ŽIVA SAM!!!

tetovaža je super ispala. Malo sam prosirila slovo al o cem pricam znat ce oni koji su ga komentirali

Uglavnom, bol hmmm.. rekla bih da je jedan dio iritirajuc, a bol bih opisala kao da mi netko šestarom struže po koži.

Da, da šestarom, a ne žiletom

Uglavnom, najgori je taj pritisak kad traje i traje jer povlaci crtu i onda makne masinicu, a ti osjetis olaksanje

Tetovirao me rozom masinicom jer sam "posebna"

I najbolje od svega, stavio mi je neku foliju koju ne moram skidati 6 dana. Nista ne moram mazati, ni prati tih 6 dana.

I mogu normalno spavati i sve raditi bez tih briga. Nakon 6 dana, skidam tu posebnu foliju i povremeno mazem s nekom kremicom zbog suhoce koze.

S obzirom da sam kupila bepanthen, mazat cu s tim. Samo tetoviranje je trajalo cca 10, max 15 min.

Uglavnom, Filip iz Imaginariuma je super i svakako ga preporucam.. pogotovo za male tetovazice koje su drugim tattoo majstorima mrske. Napravi ce sve onako kako zelite bez obzira dal je tetovaza mala ili velika. Pricali smo bas o tome.

Dosla sam doma i kad sam starom rekla, napravio je ljutu facu i vec vidim "prodike" iako sam malo prestara za to.. al zaboli me
__________________
"Lakoća kojom određena mišljenja postaju opća, proizlazi iz nesposobnosti većine ljudi da stvore vlastito mišljenje osnovano na vlastitom razmišljanju".
bitchy-as-usual is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:47.