Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente

Kutak za školarce i studente Sjedni, 1!!!
Podforumi: Državna matura, Osnovne i srednje škole, Fakulteti i visoka učilišta, Upomoć, spašavajte!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.11.2010., 18:39   #2001
hahahahahhaha... sad su već napisali da će natječaj bit objavljen TIJEKOM studenog....
a prije tri tjedna je pisalo KRAJEM 10. i početkom 11.
divni su...
louiana is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2010., 09:04   #2002
sad vidim da su promjenili i napisali da ce biti raspisan natjecaj tijekom 11 mjeseca...ufff
null_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2010., 17:29   #2003
kaj je s tom stipendijom...jer bude vise raspisan taj natejcaj?!?
da li postoji mogucnost da uopce nebude natjecaja ove godine, s obzirom da se odgađa iz krajnosti u krajnost
šufter is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2010., 17:31   #2004
moguce je da odu i u tu krajnost.....
Help_needed is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2010., 17:53   #2005
nadam se da nebudu baš takovi šupci
šufter is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2010., 12:25   #2006
ja imam ovakav slucaj pa ako neko nest zna pls pomogajte... zavrsio sam tri godine preddiplomskog studija i zbog jednog predmeta sam morao upisati apsolventsku godinu i sad sam napokon dao taj ispit i upisao redovno diplomski studij bez placanja (redovno) i pitanje glasi da li imam pravo na stipendiju ? (prosjek 3,2) (uvijete za sve imam) (samo eto ta apsolventska)
kont4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2010., 13:50   #2007
Noup. To ti je kao da si jednu godinu pao.

Ali, znaš šta, probaj. Ništa ne gubiš...
__________________
If you are not too long, I will wait here for you all my life. (O.W.)
dainty is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2010., 14:16   #2008
Quote:
dainty kaže: Pogledaj post
Noup. To ti je kao da si jednu godinu pao.

Ali, znaš šta, probaj. Ništa ne gubiš...
Slazem se s tobom u svemu al vjerovatno postoji mogucnost posto nisam izgubio status redovnog studenta ... to je isto sranje ko s onim mirovanjem statusa redovnog studenta...
kont4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2010., 18:55   #2009
Nema to veze, znam ja ljude koji su pali 2 puta godinu (ne istu) pa i dalje redovno studiraju. Uvjet jest da redovno studiraš, ali i da daješ godine u roku.
Ovako, u prošlim natječajima piše da je uvjet da student savladava upisani studij bez ponavljanja godine, osim u slučaju mirovanje studentskih prava sukladno čl. 88., bla.
Nije isto mirovanje i pad
__________________
If you are not too long, I will wait here for you all my life. (O.W.)
dainty is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2010., 18:56   #2010
Unhappy

nisam razumjela odg. sto ste poslali kolegi za upis one apsolventski itd. Ugl, jel nema on pravo primati stipendiju cim je upisao višu akademsku godinu kao redovni student? Nije mogao upisati apsolventsku i primati stipendiju, ali sada kad je upisao redovno diplomski studij i dalje ne moze? Bas bzvz...
tamara_os is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2010., 09:10   #2011
još nije objavljen natjecaj !?!?
bože sveti ovo nije normalno, prošle godine u ovo vrijeme je bio skoro zatvoren natjecaj, a prva isplata je dosla u četvrtom mjesecu.
dakle ove godine prva isplata na ljeto dolazi ili šta :SSSSS
zelimguildwars is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2010., 12:40   #2012
natječaj je objavljen! uf, kako su lipo podcrtali i masnim slovima istaknuli da će prednost imat ekipa s višim prosjekom! to nije fer, jel uvjet 3.0?! by by moja stipendija i ove godine
causesco is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2010., 13:32   #2013
Quote:
tamara_os kaže: Pogledaj post
nisam razumjela odg. sto ste poslali kolegi za upis one apsolventski itd. Ugl, jel nema on pravo primati stipendiju cim je upisao višu akademsku godinu kao redovni student? Nije mogao upisati apsolventsku i primati stipendiju, ali sada kad je upisao redovno diplomski studij i dalje ne moze? Bas bzvz...
Meni se čini da je "upis apsolventske" u tom konkretnom slučaju samo ljepši naziv za "pad godine".
Ako si jednom pao godinu, nemaš uvjete za stipendiju.

Quote:
causesco kaže: Pogledaj post
natječaj je objavljen! uf, kako su lipo podcrtali i masnim slovima istaknuli da će prednost imat ekipa s višim prosjekom! to nije fer, jel uvjet 3.0?! by by moja stipendija i ove godine
Pa to je pisalo i prošle godine, a meni je prosjek bio negdje 3.1 pa sam svejedno dobila stipendiju.





Ako netko nije vidio, natječaj na mobms stranici , link na natječaj.
__________________
If you are not too long, I will wait here for you all my life. (O.W.)
dainty is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2010., 13:38   #2014
kakva im je to glupost da izjava kandidata o sastavu kućanstva ovjerena kod javnog bilježnika, koja mora sadržavati imena i prezimena, te datume rođenja svih članova zajedničkog kućanstva

ja sam već prije mjesec dana izvadila sve potrebne papire za stipendiju i kad sam vadila tu izjavu napisala sam OIB-e svih sustanara(jer na tom papiru piše da se napiše OIB ili JMBG,pa sam ja pisala OIB-e jer je to sad kao novo)
šta sad?
da vadim ponovo izjavu il?
__________________
S budalama se ne isplati svađati.Prvo te spuste na svoj nivo i onda te dotuku s iskustvom.
Ana So is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2010., 14:53   #2015
potvrdu o mirovini iako nitko u kućanstvu ne prima mirovinu???
keljo_abarth is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2010., 14:55   #2016
A šta se vi čudite? Već 5 godina je isto.

Potvrdu da ne primaš mirovinu.
__________________
If you are not too long, I will wait here for you all my life. (O.W.)
dainty is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2010., 18:43   #2017
što se tiče ovog ovjerenog prijepisa ocjena, prošle god na faxu nije bila uvedena ona shema da se sve automatski printa, sad je to uvedeno pa me zanima jel trebam posebno kod tajnika ići ovjeravati taj prijepis ili je dovoljno samo isprintati na faxu?
twinkles is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2010., 19:06   #2018
Pa meni su to radili u referadi. Glavna teta tamo isprinta, lupi žig i potpiše. I to je to.
Ako negdje možeš sam isprintati, svakako ti netko to još treba i ovjeriti.
__________________
If you are not too long, I will wait here for you all my life. (O.W.)
dainty is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2010., 21:19   #2019
pitanjce
sad sam 3.godina faksa..i sad jel meni treba prijepis ocjena samo za 2.godinu,ili treba sve??
..piše u natječaju ovjereni prijepis svih ocjena :/
ovi u referadi nemaju pojma,još im trebam molbu za to pisat i uplaćivat 100kn,divota
ivys is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2010., 09:17   #2020
Nama je takav formular da moraš ispisat ocjene sa svih godina, možda je i tebi tako... A ako nije, moje mišljenje je da ti je najbolje s obje godine tražit, za svaki slučaj
*mateja* is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:06.