Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.01.2013., 00:26   #41
naajs, super će ti stajati
an kat is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2013., 00:43   #42
thnx jedva ga čekam isprobati sutra

no prvo brdo fotki
Acid_2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2013., 23:50   #43
Malo sam daleko od Zg-a pa na žalost ne mogu baš odlaziti do dućana i zujati dok ne nađem nešto što će mi odgovarati i kupovina mi mora biti planska pa imam par pitanja... Planiram se sama šminkati za maturalnu (koja je za par mjeseci, ali sad štedim, a i planiram prije kupiti da nemam velike troškove odjednom) i treba mi šminka koja će mi čim dulje izdržati. Inače mi je Illamasqua san snova, ali baš i nemam 150 kn za jedno sjenilo...
1. Jesu im puderi stvarno tak jako postojani kak se priča? Imam masnu kožu i malo me strah... I jel imaju svijetle nijanse? (Inače koristim Revlon CS Ivory - to je ona najsvjetlija nijansa) (i koji im je raspon cijena?)
2. Kakva je postojanost sjenila? (Imam i masne kapke ) I kako bi Aquacolor i Supracolor izdržali?

E da, jel mogu moram odmah kupit cijelu popunjenu paletu ko u Inglotu? (stekla sam dojam da ne, al moram provjeriti za svaki slučaj )
__________________
Give yourself over to absolute pleasure.
Ginny B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2013., 00:57   #44
ne znam za ostalo, no palete dolaze popunjene, da, pogotovo za korektore i pudere, a supracolor i aquacolor su već popunjene. ako se ne varam a mislim da nisam

što te konkretno zanima od Kryolana? imam kod sebe cjenik iz dućkasa pa ti mogu reći cijenu.

pudere sam inače isprobala na ruci, nisam na koži, svakako mislim kupiti Ultra Fluid Foundation slj. mjesec no koliko sam opipala teksturu jako su neobični, kao samt na koži, dakle ne klize niti su totalno mat nego kada da diraš onaj samt glatki. matiraju poprilično, to je šminka za TV i kazalište ipak, gdje se znojiš pod svijetlima reflektora dosta i sve. imaju jako svijetle nijanse, to su često one s oznakom 1 ili 2. za usporedbu, ja sam N20 a koristim Erase Stick (korektor u stiku) u nijansi 4.
Acid_2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2013., 01:06   #45
Quote:
Ginny_Black13 kaže: Pogledaj post
Malo sam daleko od Zg-a pa na žalost ne mogu baš odlaziti do dućana i zujati dok ne nađem nešto što će mi odgovarati i kupovina mi mora biti planska pa imam par pitanja... Planiram se sama šminkati za maturalnu (koja je za par mjeseci, ali sad štedim, a i planiram prije kupiti da nemam velike troškove odjednom) i treba mi šminka koja će mi čim dulje izdržati. Inače mi je Illamasqua san snova, ali baš i nemam 150 kn za jedno sjenilo...
1. Jesu im puderi stvarno tak jako postojani kak se priča? Imam masnu kožu i malo me strah... I jel imaju svijetle nijanse? (Inače koristim Revlon CS Ivory - to je ona najsvjetlija nijansa) (i koji im je raspon cijena?)
2. Kakva je postojanost sjenila? (Imam i masne kapke ) I kako bi Aquacolor i Supracolor izdržali?

E da, jel mogu moram odmah kupit cijelu popunjenu paletu ko u Inglotu? (stekla sam dojam da ne, al moram provjeriti za svaki slučaj )
I ja sam isto Ivory 110 u Revlon CS.
Imam TV Stik br 1 od Kryolana za snimanja. To je teška televizijska šminka. Sigurno ćeš naći puder u Kryolanu za sebe. Možda bi bilo dobro da im pošalješ poruku na fejsu ili nazoveš i popričaš sa curom. Ako ćeš u Zagreb dolaziti da ti kaže što u tim bojama imaju u dućanu. ZNam da im je sad trebalo dosta toga doći jer su im neke boje rasprodane.
Sto se sjenila tiče - proporučam Inglot. Među najboljim sjenilima uopće.
Chantal_Wilson is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2013., 20:51   #46
Puno hvala cure na odgovorima

Acid, ak nije problem, zanimaju me cijene Perfect Matt baze, baze za sjenilo i ove palete ruževa http://www.kryolan.com/en/index.php?...d=485&pageid=1

Za ostale stvari koje su me zainteresirale (Ultra Fluid Foundation, ruževi, sjenila, supra i aquacolor) sam uspjela naći cijene.

Već sam oduševljena Kryolanom, a samo sam swatcheve po internetu vidla.
__________________
Give yourself over to absolute pleasure.
Ginny B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2013., 22:22   #47
paleta s ruževima 6 boja ti je 226,79. baza za sjenilo 80,33. perfect matt baza 234,28 kn.
Acid_2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2013., 20:11   #48
nabrijala sam se na ultra fluid ko luđakinja

nitko ne piše o kryolanu jel to moguće? i mrzim loše fotke pudera
mell256 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2013., 20:50   #49
odgovorila sam ti u pm-u a koga također zanima nek javi pa da dam brzinsku recenziju. napraviti ću jednu detaljnu kad ga kupim na Sajmu ljepote ovaj vikend po akcijskoj cijeni jer sam cicija i ne dam punu
Acid_2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2013., 21:00   #50
Reci mi samo ak znas kakve ce to biti akcijske cijene da se pomirim s bankrotom
__________________
Anatomy Of Beauty blog. Variolavera.com i na Facebooku.
Anatomica is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2013., 21:27   #51
dvajst posto je mislim neka univerzalna sajamska cijena dakle Kryolan-ov ultra fluid će biti oko 100 kn (inače je 140)
Acid_2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2013., 21:47   #52
Puder je nekomedogen, odlican za osjetljivu kozu, prekrivanje mu moze biti slabo do jako, ovisno koliko ga se nanese, ima bilijun nijansu, sve za sto i kusur kuna, daj šta mi više treba k vragu kupujem samo da mi je pogodit nijansu na neviđeno!
mell256 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2013., 22:47   #53
Acid slobodno ti napiši i ovdje malo o njemu kad probaš
phazing is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2013., 23:46   #54
probala već više puta, nisam kupila jer sam čekam sajam i sniženje

dakle radi se laganoj tekućoj podlozi u staklenoj bočici od mutnog stakla. pakiranje je identično revlon colorstay t.puderu. da ima pumpicu bilo bi super, no jbg. prekrivanje je na meni slabo no zato jer sam tih nekoliko puta kad sam probavala nanosila sa spužvicom no znate same koliko one upijaju. rekla bih da je nadogradnja u više slojeva za jako prekrivanje itekako moguća. nije komedogen i ne začepljuje pore, ne istuče suhe dijelove kože. ne bih znala koja mu je moć matiranja jer sam svih tih nekoliko puta koliko sam ga probala u show room-u (daju mi da sjednem i da se maljam sama ko' luda ) koristila i anti-shine puder kojeg također briem uzeti. doima se kao baršunasto-mat veo na licu, poput samta, ne znam kako da to točno opišem.. nisam nikad sličnu podlogu probala, većina bih do sad bila ljepljiva, mokra ili masna no ne i njihove podloge. nijansa V4 je savršeno pogođena za mene, dakle neutralni svijetli ton, MAC N20 ili Illamasqua Skin Base 4,5 no manje žuta.

Kryolanove podloge su nešto fantastično. kao i sva ponuda brenda smišljene su za ekstremne uvjete, za kazalište, film, telku, body painting. to nije mejbilin koriste ga i drag queensi diljem Amerike <3

kao brend su jako podcijenjeni a jednako kvalitetni kao Illamasqua, samo što nemaju tu njenu spiku i pakiranje. sama činjenica da njihovi ruževi dođu 63 kn a Ill. 160 sve govori. jednaka kvaliteta i cijena. Kryolan proizvodi za njih, to su njihovi proizvodi unutra..

ovo se doima kao reklama za Kryolan, no tko god me zna je svijestan da ja i riječ reklama imamo veze kao Oreo keksi i gusjeničina kakica na listu krumpira.
Acid_2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2013., 23:51   #55
koliko je anti-shine puder? i jesi sigurna da je V4 nijansa, ja sam nasla na onom popisu samo 4W
mell256 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2013., 23:52   #56
Je li puder mnogo bolji od Illamasquinih? Pitam jer znam da s njima nisi bila nešto oduševljena...
WhateverCupcake is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2013., 23:58   #57
Quote:
mell256 kaže: Pogledaj post
koliko je anti-shine puder? i jesi sigurna da je V4 nijansa, ja sam nasla na onom popisu samo 4W
ma da to je ta, pomiješala sam. ček da izvadim cijenik.. :gleda: 151,88 kn za 30 grama pudera. (ogromna je posudica)

Quote:
WhateverCupcake kaže: Pogledaj post
Je li puder mnogo bolji od Illamasquinih? Pitam jer znam da s njima nisi bila nešto oduševljena...
rekla bih da je kvaliteta jednaka no Kryolanovi su mnogo više skin-like i matiraniji, dok su Illamasquini prekremasti i teški za moj ukus
Acid_2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2013., 01:34   #58
evo i katalog za sve željne slinjenja

http://www.kryolan.com/upload/catalog/kr_en_.swf
Acid_2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2013., 02:57   #59
sadrzi li taj foundation silikone? po opisu zvuci kao da da, meni su make up forever, tarte i smashbox primeri bas bili tako barsunasti zbog visokog udjela silikona i nisam mogla podnositi pa prodala dalje..
__________________
"I like to remember things my own way, not necessarily the way they happened." - Fred Madison, Lost Highway
chiasm is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2013., 08:19   #60
Cure, mogu li Kryolan proizvode naručiti online?
__________________
He can who thinks he can, and he can't who thinks he can't. This is an inexorable, indisputable law.
Kratka Kavica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:57.