Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.07.2006., 22:07   #141
sorry ak je vec bilo, nisam sve citala, jel zna netko kakve veze ima npr. slusanje odredjene vrste muzike/odredjenih izvodjac(ic)a? znate one US serije/filmove u kojima se gay guys vezu uz npr. barbru streisand i cher?
__________________
Bože molim cuvaj nase klince
To love and be loved is to feel sun on both sides. D.V.
tough_cookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2006., 00:18   #142
Jos jedno: na ulici prica na mobitel ko da je u teatru, mislim glasno, puno nekih glasnih izvjestacenih 'oh..my good'; burnim prepricavanja i sl..sve to s nekim tonom glasa koji ne znam objasnit ali znam prepoznat..
__________________
“Nothing takes the taste out of peanut butter quite like unrequited love.” Charlie Brown
Ona007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2006., 13:25   #143
JA sam jedan dan na moru se obukla totalno feeeenomenalno...Imala sam vruče hlačice,bila sam zakopčana do grla(gotovo) srebrne štikle...mrak...uglavnom...I nije bilo niti jednog muškarca koji se nije okrenuo(fakat-čak i oni koji su s curama bili) i onda ugledah ejdnog lika i mislim si ,taj je drito gay,prođem pokraj njega,nije se okrenuo,i eto zaključih uistinu je
Nemojte me sad smatrat umišljenom...tak je bilo...vjerujem da i vi imate takva iskustva,lol.. .
Anezis is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2006., 13:28   #144
Quote:
Anezis kaže:
Nemojte me sad smatrat umišljenom...
Mi, forumašice?
Nikad.
__________________
It's fabulous darling.
BabyNicky is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2006., 13:44   #145
Quote:
Anezis kaže:
JA sam jedan dan na moru se obukla totalno feeeenomenalno...Imala sam vruče hlačice,bila sam zakopčana do grla(gotovo) srebrne štikle...mrak...uglavnom...I nije bilo niti jednog muškarca koji se nije okrenuo(fakat-čak i oni koji su s curama bili) i onda ugledah ejdnog lika i mislim si ,taj je drito gay,prođem pokraj njega,nije se okrenuo,i eto zaključih uistinu je
Nemojte me sad smatrat umišljenom...tak je bilo...vjerujem da i vi imate takva iskustva,lol.. .

naravno jer od gledanja nema jebanja.
demetrius is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:04.