Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.05.2007., 22:04   #61
pivica
__________________
Kad joysticka nema, miševi kolo vode!!
Jericho is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2007., 11:14   #62
Ja počela piti Encianov pivski kvasac u prahu, prije nekih tjedan dva. Pijem ga samo ujutro s voćnim jogutom od jagode, jer mi je preogavan. Znam da bi ga trebalo uzimati prije svakog obroka, ali ne želim da se počnem debljati od njega ili tako nešto. Uzela sam ga čisto kao neku nadopunu prehrani u nadi da će se možda nešto i primjetiti na koži, noktima, kosi. Uglavnom, ne primjećujem ništa.
__________________
Nabijam broj postova.
Cotton Candy is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2007., 20:24   #63
skuzila sam da je encianov sad valjda jedini na trzistu. cak u bio terri imaju samo njihov.
ovaj u tabletama na racunam.
__________________
cola je lijek!
snjoxi is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2007., 03:15   #64
Mozda bi i ja trebao pokusati s tim...
Ako radi, rijesio bi svoje probleme...odrzavao dobar ten, udebljao se 5 kg, kosa da ne otpadne i da brzo nokti narastu kad ih odgrizem (zivotinja jedna ).


Al ozbiljno od 1.6. pocinjem sustavno provoditi dijetu sa svim mogucim tableticam i dodacima, ali pod uvjetom da mi ne pokvari lice, jer se kod mene to jako brzo dogodi...dovoljno je 10ak dana i ode sve u kur*c!!!
__________________
www.budalizacija.hr
fic1984hr is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2008., 13:36   #65
A ljudi koji pijete taj kvasac, svi kažu da ima tih promjena, ja ga pijem jedno mjesec dana i jedino imam malo više snage, al meni se ništa ostalo nedogađa (pijem tabletice od natural wealth-a)... Kad je vama počeo djelovati???
mawa_cuja is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2008., 21:46   #66
Inneov tablete za jačanje kose

Lijepi pozdrav svima! Ne znam da li je netko od vas ovih dana vidio reklamu za nove tablete za jačanje kose Inneov šta su ih proizveli zajedno L'oreal i Nestle. Navodno se mogu kupiti u ljekarni i navodno sačuvaju 2000 vlasi u 3 mjeseca, kosa je čvršća, sjajnija i vlasi su deblje. Zanima me da li se neko raspitao oko kvalitete tih tableta i o cijeni, naravno. Ako netko ima kakva saznanja ili još bolje, iskustva, molim za odgovor. Unaprijed hvala...
__________________
Ne postoje glupa pitanja... Postoje samo glupi odgovori...
Mrvica-Pu is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2008., 12:55   #67
ima kupiti u ljekarni,posavjetuj se najprije s nekom strucnom osobom,npr.dermatotlogom jer ti to ne mora biti garancija da ce na tebi djelovati bas tako
Filthy is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2008., 20:29   #68
kupila mi majka, bile oko 200kn (?!), pijem pa javim jel vrijedi što
__________________
You've got to promise not to stop when I say when
scorp is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2008., 00:28   #69
Quote:
scorp kaže: Pogledaj post
kupila mi majka, bile oko 200kn (?!), pijem pa javim jel vrijedi što
Budi ljubazna pa nam reci i koliko je tableta u pakiranju...odnosno koliko dugo jedno pakiranje traje. Hvala!
misomorka is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2008., 04:59   #70
Quote:
misomorka kaže: Pogledaj post
Budi ljubazna pa nam reci i koliko je tableta u pakiranju...odnosno koliko dugo jedno pakiranje traje. Hvala!
36 tableta,18 dana
x_Mala-Crna_x is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2008., 07:37   #71
Ima na internetu sajt. Treba piti 6 mjeseci a prvi rezultati nakon 3 mjeseca. Pa malo računajte cifru :-((((
ladyhawke is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2008., 10:28   #72
bogami, nije ni mala cifra. a ko zna jel pomaze uopce
piccola is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2008., 22:30   #73
Quote:
ladyhawke kaže: Pogledaj post
Ima na internetu sajt. Treba piti 6 mjeseci a prvi rezultati nakon 3 mjeseca. Pa malo računajte cifru :-((((

Većinom za sve te tablete za kosu i sl. treba najmanje 3 mjeseca da se uoči neko djelovanje (ako se uopće uoči). Koliko znam, bile su dobre i KAL-ove Hair Strength (ili Hair Force, zaboravila sam točan naziv), ali njih sada rijetko gdje ima za kupiti, neki je problem s uvozom.
__________________
By the time you finish reading this, you realize you have wasted 5 seconds of your life.
-Sunčica- is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2008., 23:58   #74
Malo je skupo
dropdead_gorgeous is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2008., 00:00   #75
Quote:
dropdead_gorgeous kaže: Pogledaj post
Malo je skupo

malo ?? 200 kuna za 18 dana ?? i tako 6 mjeseci.
piccola is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2008., 21:53   #76
evo bas neki dan na poslu spomenem ja te tablete i tako krene prica ... i kolegica s posla mi kaze za neke tablete koje je ona pila po preporuci farmaceuta, i ako sam tocno zapamtila marka je Kalo (ili nesto slicno), ona je imala problema s tankom i slabom kosom i ispadanjem i kaze da su tablete fenomenalne,a i navodno nisu uopce skupe
nisam stigla u ljekarnu ovih dana, ali ici cu se raspitati ...
mali miš is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2008., 23:22   #77
Quote:
mali miš kaže: Pogledaj post
ako sam tocno zapamtila marka je Kalo (ili nesto slicno), ona je imala problema s tankom i slabom kosom i ispadanjem i kaze da su tablete fenomenalne,a i navodno nisu uopce skupe
Kalo? Da nije možda KAL, kao što sam gore spomenula? Molim te pitaj.
__________________
By the time you finish reading this, you realize you have wasted 5 seconds of your life.
-Sunčica- is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2008., 23:30   #78
mislim da je ovaj inneov samo papilova
piccola is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2008., 08:22   #79
Quote:
-Sunčica- kaže: Pogledaj post
Kalo? Da nije možda KAL, kao što sam gore spomenula? Molim te pitaj.
e da, KAL nisam ni primjetila da su vec spomenute uglavnom, kolegica ih je nahvalila... kaze da ih je pila 3 mjeseca i u tom razdoblju se osjeti poboljsanje, odnosno rast novih vlasi, zatim je prestala i ako bi se pogorsalo opet je kupila i pila po 3 mjeseca. e sad kad ih je zadnji put kupovala neznam, tako da neznam da li ih ima u ljekarnama ili ne
mali miš is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2008., 10:46   #80
Quote:
piccola kaže: Pogledaj post
malo ?? 200 kuna za 18 dana ?? i tako 6 mjeseci.
Ne znam baš za te tablete...vi morate imati dnevnu brigu o kosi...neće vama tablete same pomoći.
__________________
x Good in nature, but ewil by our own free will... x

...If we go on, it's now or never...
metalka is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:43.